Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55501) MasterMark válasza r.levente75 (#55500) üzenetére


MasterMark
titán

Csak a régi "FAT"-okon nincs Kinect port.

Switch Tax

(#55502) x360elite válasza r.levente75 (#55500) üzenetére


x360elite
őstag

A FAT gépekhez kell külön táp, az S és az E tartalmazza a kinect csatlakozót.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55503) r.levente75


r.levente75
addikt

Köszi mindkettőtöknek. :R

(#55504) sanchomuzax


sanchomuzax
aktív tag

HDD-t szeretnék beletenni az Xbox 360 E konzolomba. Van pár játék, aminek kellene a belső HDD, és a 4GB flash-en és a külső HDD-n nem hajlandó futni.

Mindenképpen venni szükséges, vagy beletehető egy sima notebook HDD is? Van itthon egy 500GB-os notebookból kivadászott WD Blue, beleügyeskedtem, de nem történt semmi. Látom, hogy kell neki valami spéci keret, de látom, hogy a SATA csatija van. Kerestem róla infót, de vagy a slimet írják, vagy chitelést, ami nem érdekel.

Tudtok ebben segíteni? Köszi!

Google: Sancho blogja

(#55505) l.skywalker válasza sanchomuzax (#55504) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Official kell hozzá. Én itt a Hardveraprón vettem nagyon potom összegért még régebben.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55506) x360elite válasza sanchomuzax (#55504) üzenetére


x360elite
őstag

Csak bizonyos HDD-k (microsoft licencelt) használhatóak a 360-ban. A legokosabb, amit tehetsz, hogy veszel egy belevalót kerettel együtt itt HA-n, vagy boltban.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55507) sanchomuzax válasza x360elite (#55506) üzenetére


sanchomuzax
aktív tag

Köszi srácok, eldőlt. :)

Google: Sancho blogja

(#55508) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale Plus Last Chance And Free To Play Sale

4 játék :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55509) Geresics válasza l.skywalker (#55508) üzenetére


Geresics
addikt

:DDD

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#55510) Solten válasza l.skywalker (#55508) üzenetére


Solten
addikt

Ok, aki eddig lemaradt volna a krizisrol, ne habozzon... :D

Saor Alba

(#55511) x360elite


x360elite
őstag

Mit vártatok - de őszintén - egy több, mint 5 éve elavult konzol generáció kínálatától... :U :F
Az a csoda, hogy még egyáltalán van megvásárolható digitális 360 játék.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55512) l.skywalker válasza x360elite (#55511) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Még csak panaszkodni sem lehet, egész jó akciók voltak az év végi leárazásban is.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55513) Geresics válasza x360elite (#55511) üzenetére


Geresics
addikt

Az előző DwG több, mint 50 (100?) címet tartalmazott. Azért ez elég kontrasztos váltás ;)

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#55514) x360elite válasza Geresics (#55513) üzenetére


x360elite
őstag

Igen, így van. Erős váltás, de nekem is haldoklott egy ideig az olvasóm, mielőtt végleg feladta. Ez van. ;)

#l.skywalker
Felőlem aztán nyugodtan lehet panaszkodni, de valamiért mindig megy a hiszti. Amikor sok játék volt, akkor az "ilyen rakás szart" és társai mentek. A lényeg, hogy soha nem jó semmi :N

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55515) l.skywalker válasza Geresics (#55513) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az nem DwG volt, hanem Countdown Sale csak mindig bekerült a legújabb DwG-s lisa alá ;)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55516) l.skywalker válasza x360elite (#55514) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én valamelyik nap játszottam megint többet a 360-on és még mindig megvan a varázsa.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55517) x360elite válasza l.skywalker (#55516) üzenetére


x360elite
őstag

A játékbeli varázs megmaradt, de a microsoft számára az anyagi már nem annyira, és sajnos ez a mérvadó.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55518) l.skywalker válasza x360elite (#55517) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Így van. Várom már a shutdown-t, hogy bejelentsék, hogy lehet letölteni a tartalmakat :P :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55519) vm93hun


vm93hun
aktív tag

Sziasztok!

A Turok Evolution irányítása az eredeti Xbox-on is ilyen tré volt vagy ez is az emulációnak a sara (input lagra gondolok itt elsősorban)?

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#55520) migabi24


migabi24
nagyúr

Sziasztok, erre a gépre tényleg nincs super mario?

(#55521) l.skywalker válasza migabi24 (#55520) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A Super Mario egy Nintendo exkluzív cím. Erre a gépre tényleg nincs.
Super Mario hivatalosan ezekre a platformokra jelent meg:

Android
Arcade
Game & Watch
Game Boy Advance
Game Boy
Game Boy Color
GameCube
iOS
Nintendo 3DS
Nintendo 64
Nintendo DS
Nintendo Entertainment System
Nintendo Switch
NEC PC-8801
Sharp X1
Super Nintendo Entertainment System
Virtual Boy
Wii
Wii U

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55522) migabi24 válasza l.skywalker (#55521) üzenetére


migabi24
nagyúr

Köszönöm a tájékoztatást :R

(#55523) Bogyi007 válasza l.skywalker (#55521) üzenetére


Bogyi007
veterán

Hasonló tematikájú címet azért javasolhattunk volna...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#55524) l.skywalker válasza Bogyi007 (#55523) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

És ki tart vissza, hogy javasolj bakker?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55525) Zeki válasza Bogyi007 (#55523) üzenetére


Zeki
nagyúr

Sonic?

(#55526) migabi24 válasza Bogyi007 (#55523) üzenetére


migabi24
nagyúr

Hallgatlak

(#55527) x360elite válasza migabi24 (#55526) üzenetére


x360elite
őstag

360-ra akad pár mario-hoz hasonló játék.

Pl.:
Giana Sisters: Twisted Dreams
Sonic CD
Mega Man 9
Banjo Kazooie
Cobalt
Mighty No 9
Sonic Mania Plus

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55528) migabi24


migabi24
nagyúr

Milyen gépet kellene néznem, ami nem egy vagyon, használtan kapnák és a tv-re lehet kötni és ez az új fajta szép grafikájú super marió fut rajta :D

(#55529) MasterMark válasza migabi24 (#55528) üzenetére


MasterMark
titán

Nintendo Switch

Switch Tax

(#55530) x360elite válasza migabi24 (#55528) üzenetére


x360elite
őstag

Ha mario, akkor nintendo. Ha újfajta gép, akkor nintendo switch.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55531) migabi24 válasza x360elite (#55530) üzenetére


migabi24
nagyúr

Köszi, ez drága, a nintendo wii mini?

[ Szerkesztve ]

(#55532) x360elite válasza migabi24 (#55531) üzenetére


x360elite
őstag

Igen, a wii mini olcsó, de nincs rá legújabb, legszebb mario. Azt kell eldöntened, mi a fontosabb...

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55533) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Ha belépek böngészőből a fiókomba, hol tudom megnézni,hogy milyen 360as játékokat vettem meg anno? Csak PC meg One gépet tudok így hirtelen ránézve listázni.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#55534) icemad válasza V.Stryker (#55533) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sehogy. 360 gépen download history. Gondolom az új one miatt érdekel. :) A régi 360 játékaid megjelennek a ready to install résznél, feltéve, ha kompatibilisak one-al.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#55535) V.Stryker válasza icemad (#55534) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Igen, az új one miatt érdekel. A ready to installnál nem jelenik meg semmi... pedig egy rakat játékom volt, pl gears of war 1-2-3-4, ne már hogy nem kompatibilis one-al. :F

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#55536) MasterMark válasza V.Stryker (#55535) üzenetére


MasterMark
titán

Kiválasztottad jobb felül, hogy mindent mutasson?

Switch Tax

(#55537) V.Stryker válasza MasterMark (#55536) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hogy hol? 10 perce kapcsoltam be az új One-t. :B

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#55538) MasterMark válasza V.Stryker (#55537) üzenetére


MasterMark
titán

Jobb felül van egy filter ott a ready to install-nál, és alapból csak a One címekre van kapcsolva. Ott állítsd át 360-ra, vagy All-ra.

Switch Tax

(#55539) V.Stryker válasza MasterMark (#55538) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Semmit nem mutat... egy jatekot sem. Az a baj meg, hogy két fiokom van és nem tudom mar melyiket hasznaltam.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#55540) l.skywalker válasza V.Stryker (#55539) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

mindegyikkel be tudsz jelentkezni. De inkább a One topikban kérdezz

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55541) MasterMark válasza V.Stryker (#55539) üzenetére


MasterMark
titán

Hát, akkor nem azt.

Switch Tax

(#55542) Throme válasza V.Stryker (#55539) üzenetére


Throme
veterán

A GoWok digitálisan, vagy lemezen vannak meg 360-hoz??

(#55543) l.skywalker válasza Throme (#55542) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Már megoldódott. Köszi.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55544) szemy94 válasza Throme (#55542) üzenetére


szemy94
senior tag

Kicsit más kérdés, hasonló témakör:
Ha van 1 lemezes játék, amit mondjuk meg is veszek digitálisan is, vagy bezsákolom a Gold-dal, a 360-on létezik, hogy nem látja, hogy meg van digitálisan, és újra le kell tölteni? Tekken 6-al így jártam, de pl. One-on GTA 5 Lemezes telepítés után fut Game Pass-szal is.(Gondolkodtam rajta, hogy azt is megveszem, de nem biztos, hogy a lemezt el tudtam volna annyiért adni, meg nem is sokat játszok vele, csak 360-ra megvolt, éreztem egy késztetést, hogy meglegyen one-ra is, de még a kezdő küldetést sem vittem ki rajta :B )
Az ok amiért kérdezem, és nem vagyok hülye, hogy 2x veszem meg (a Tekken ráadásul ugye Gold-dal ingyen zsákolható volt)
1: nem kopik a lemez
2: emberi lustaság, nem kell cserélgetni a lemezeket.

Ebből következik még 1 kérdés, One-hoz kapcsolódóan, ha offline használnám, akkor az online játékok hogy futnak, 360-on persze megy minden, de a One úgy olvastam, hogy inkább nethez kötött.
Elnézést, ha ez off, mert nem 360, de ez a topic szimpatikusabb nekem :))

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#55546) gurabli


gurabli
senior tag

Sziasztok!
Teljesen n00b vagyok konzolok terén. Bátyámtól kapok egy Xbox 360-at, Kinect-el. Gondolom slim, de nagyon ő sem tudja. A gyerekeknek vették, ő sem igazán ért hozzá. Most One-ra váltanak.

Jó lesz nálam is a gyerkőcnek a Kinect, meg talán én is szórakozom veke rgy kicsit. A gond az, hogy nem nagyon kapcsol be. Eddig sokadik alkalomra kapcsolt be, nyomkodni kellett a gombot, ki, majd vissza. Nem ad képet sem. Ha bekapcsolt, akkor hibátlanul működött órákig, egész addig, amíg le nem állították.
Szerintetek mi lehet, merre kellene megindulni? HDD tudtommal van benne.
Köszönöm

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#55547) x360elite válasza gurabli (#55546) üzenetére


x360elite
őstag

Vedd ki a HDD-t, ha ezután normálisan indul, akkor meg is van a gond, ha nem, és van lemez a meghajtóban, akkor azt is vedd ki. Ha így sem jó, abban az esetben alaplapi gond lesz, vidd szervizbe.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55548) gurabli válasza x360elite (#55547) üzenetére


gurabli
senior tag

OK, köszönöm. Lemez nincs benne biztos, mert HDD-ről ment minden, ezt tudom. Csak Fifa és pár Kinect játékkal tolták, semmi mást nem is játszottak rajta (keveset használták). Használtan vették, egy évig hiba nélkül működött.

Hm, lehet nem is eredeti játékok vannak rajta? Azt hogy tudom megnézni? Mert ezekkel a játékokkal kapták.

Másik: látom van a Guitar Hero játék és a Rock Band 4. Ezekhez lehet gitárt (és dobot) venni, mint kontrollert? Melyik kellene nekem, gitár és kb mennyi egy ilyen?

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#55549) x360elite válasza gurabli (#55548) üzenetére


x360elite
őstag

Ha lett volna már xbox 360-ad ezelőtt, akkor tudnád, hogy gyári menü van-e rajta, vagy nem. Azt javaslom, nézz meg neten egy képet a gyári menüről. Ha nem hasonlít a tiedre, akkor nem eredeti játékok vannak a gépeden. Viszont erről ennyit, mert a tört gép említés szintjén is tilos.

Szerintem üzletben már nem kapsz gitárt, nézz szét apróhirdetési oldalakon. Árat nem tudok mondani, mert erősen változóak.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55550) gurabli válasza x360elite (#55549) üzenetére


gurabli
senior tag

Olvastam, hogy nem szabad, de őszintén, azt sem tudom, hogy ez vajon milyen :) Szóval nézzem meg azt a képernyőt, ami akkor fogad, ha elindult a rendszer és hasonlítsam össze egy YouTube videóval? Ha már nálam lesz és sikerült elindítani, akkor megteszem.

A gitárt megnézem használtan, eleve úgy gondoltam. Csak úgy látom van több féle belőle. Kimondottan 360-hoz kell, vagy pl a One vagy PS is jó hozzá?

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.