Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55101) szupermacs


szupermacs
veterán

Valaki tudja, hogy ez tényleg tartalmazza a Half-Life 2-t vagy csak az egyik epizódot ahogy a borító grafikán látszik? Mert a leírásban más szerepel.

(#55100) gaben0211: Multihoz kell Gold előfizetés, ami viszont havi 2 ingyenes 360 játékot is tartalmaz amit ha ingyen megvásárolsz az előfizud alatt, akkor örökké a tiéd marad. Emellé kapsz még 2 One játékot is, amiket viszont csak az előfizetés ideje alatt tudsz csak játszani természetesen Xbox One konzolon.
A Gold tagoknak minden héten kedden vannak akciók, így sokkal olcsóbban lehet beszerezni digitális játékokat és DLC-ket.
Lemezes játékkal is jól jársz, mert használtan olcsón megkapod és ha azokat feltelepíted a konzolra, akkor csak a játék indításánál fogja ellenőrizni az olvasó, tehát nem megy tönkre sem a ROM, sem a lemez.

[ Szerkesztve ]

(#55102) diablo1984 válasza szupermacs (#55101) üzenetére


diablo1984
veterán

The orange box, benne van a Half Life 2: Episode Two, Portal, Team Fortress 2. Nekem megvan, a tokról írom az infót, már jó ideje nem is volt gépben a dvd! :D

(#55103) MasterMark válasza szupermacs (#55101) üzenetére


MasterMark
titán

Benne van:
Half-Life 2
Half-Life 2: Episode One
Half-Life 2: Episode Two
Portal
Team Fortress 2

De egyébként átkattintasz az áttekintés oldalra, és ott is írja.

Hol van más a leírásban? Ja és a borítón is rajta van az összes.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#55104) szupermacs válasza MasterMark (#55103) üzenetére


szupermacs
veterán

Figyelmetlen voltam, köszi! :R

(#55105) x360elite válasza gaben0211 (#55100) üzenetére


x360elite
őstag

Vegyél live gold-ot és várj meg egy akciót, addig meg szerezz be két három lemezes játékot, feltelepíted és utána alig használja az olvasót a gép.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55106) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale Plus Publisher Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55107) twine


twine
addikt

Sziasztok!

Van valakinek ötlete a pinball fx2-t hogyan/honnan tudnám megvásárolni?
Lemezen nem találok sem üzletben sem használtban, a piactéren meg nem találom fent csak a williams pinball-t :O
Előre is köszönöm a segítséget :R

(#55108) l.skywalker válasza twine (#55107) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Csinálj egy UK fiókot és húzd be azzal [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55109) twine válasza l.skywalker (#55108) üzenetére


twine
addikt

Köszönöm...
Akkor most jöjjenek a retard kérdések, mert xbox360 témában teljesen zöldfülű vagyok...
Szóval ugyanugy létrehozok egy live fiókot, mint vásárláskor, csak adott helyen nem Magyarországot jelölöm be, hanem UK-t, majd miután kész a fiók, megveszem a játékot,/táblákat, és ezek után ha a flipperrel akarok játszani, akkor a gép bekapcsolása után ezt a fiókot kell választanom?
Majd pedig ha a többi játékkal ami a Magyar fiók alól lett megvásárolva, akkor átlépek a másik fiokba, és ...........

(#55110) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

[link]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55111) szupermacs válasza l.skywalker (#55110) üzenetére


szupermacs
veterán

Az igen! :C

(#55112) x360elite válasza l.skywalker (#55110) üzenetére


x360elite
őstag

A péntek 13 nagyon durva, hogy GwG lett. Beteg egy játék :K , a többi sem rossz.

Köszi az infót.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55113) Throme válasza x360elite (#55112) üzenetére


Throme
veterán

YT-on belenéztem. Tényleg beteg játéknak tűnik, bár nem vártam mást.
Én nem tudom kinek tetszik ez, jobb Gold-os felhozatalt is el tudnék képzelni....
A Ninja 3 sem lesz letöltve nálam.

(#55114) x360elite válasza Throme (#55113) üzenetére


x360elite
őstag

Ezeknél nem sok jobb játék lehetne, de kinek a pap, kinek a papLAN :K

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55115) l.skywalker válasza x360elite (#55114) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A Volt-al régóta szemezek a gyerekek miatt - eddig mintha nem is lett volna itthon kapható.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55116) x360elite válasza l.skywalker (#55115) üzenetére


x360elite
őstag

Nem tudom, bár én sem láttam eddig.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55117) l.skywalker válasza x360elite (#55116) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Egyszer volt DWG-ben - akkor emlékszem, hogy meg akartam venni a kölyköknek, de nem volt itthon elérhető

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55118) x360elite válasza l.skywalker (#55117) üzenetére


x360elite
őstag

Lehet, én nem emlékszem. A lényeg, hogy most van és ráadásul ingyen. :K

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55119) twine


twine
addikt

Erre
Esetleg valaki egy kis szájbarágós segítséget? :B
Gondolom eléggé retard a kérdés, ezért nem reagált senki,de gondoltam megkérdem még egyszer, hátha :B :U
Nem nagyon akarok tudatlanul nekiállni fiókokat létrehozni,váltogatni stb...
Félek nehogy a kisfiam mentései eltűnjenek,, stb....
Ha van erről valahol egy jó leírás, az esetleges buktatókkal, azt is megköszönöm....

Köszönettel :R

[ Szerkesztve ]

(#55120) x360elite válasza twine (#55119) üzenetére


x360elite
őstag

Én ezt javaslom: Xbox Support Tel.: +36 80 01 85 90

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55121) twine válasza x360elite (#55120) üzenetére


twine
addikt

Rendben köszönöm,,,,akkor nem lesz pinball fx2 a gépen,,
Valszeg a Support az első lendülettel elhajt egy ilyen kérdésben, hogy egy itthon nem kapható játékot milyen területi beállítással, hogyan tudnék letölteni...
Gondoltam itt hátha tud segíteni valaki, mert rákeresve a topicban, úgy tűnt, ez gyakorlott felhasználóknak kisujjból megy....mint ahogy l.skywalker is úgy írta egy mondatban, mintha mi sem lenne természetesebb ennél , hogy létrehozok egy UK fiókot...(Amért ugyan hálás vagyok :R csak lövésem nincs hogyan csináljam)
Ebből gondoltam, hogy ez nem support témakör :B

[ Szerkesztve ]

(#55122) l.skywalker válasza twine (#55121) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ment PÜ

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55123) twine válasza l.skywalker (#55122) üzenetére


twine
addikt

:R :R

(#55124) x360elite válasza twine (#55121) üzenetére


x360elite
őstag

Hát ne nekem kelljen megtanítani, hogy ilyen esetben mit kell mondani a support-nak, hogy ne hajtson el. Sajnálom, de ha magadtól nem tudod, akkor nem lehet ezen segíteni.

Amúgy ez a location beállítás le van írva pontról pontra a www.xbox.com-on is, szóval annyira nem nehéz megoldani, tudom egyszerűbb, ha valaki itt leírja szájbarágósan, de basszuskulcs....... Google a barátod.

Üdv.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55125) twine válasza x360elite (#55124) üzenetére


twine
addikt

Köszönöm a segítséged ;)
Sokat tanultam... :D

(#55126) x360elite válasza twine (#55125) üzenetére


x360elite
őstag

Igazán nincs mit. :)
Reméltem, hogy így lesz. :K

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55127) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale Plus A Publisher And Free To Play Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55128) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Tölthető Games with Gold Október I.



(katt a képre a linkért)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55129) Karibaba válasza l.skywalker (#55128) üzenetére


Karibaba
aktív tag

Kipróbálom! Koszi!

Projekt Torque online MMO

(#55130) r.levente75 válasza l.skywalker (#55128) üzenetére


r.levente75
addikt

:R

(#55131) parkr


parkr
őstag

Lehet volt már téma, de nem tudom hogyan kereshetnék rá. :B

problémám dettó amit itt írnak (angol)

HDMI-n nincs jel, a konzolon a gomb közepe világít csak, a kontroller pedig villog.
Már elkövettem mindent.
slim tehát még nyomvatartani sem tudom a power gombot.

Van erre valami okosság? :F
holnap este tudom kipróbálni másik HDMI kábellel, meg a gyári AV-val is

[ Szerkesztve ]

(#55132) l.skywalker válasza parkr (#55131) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Próbáld ki másik eszközzel a HDMI kábelt, így le tudod tesztelni, hogy a kábel vagy a gép a hibás. Persze még ott van, hogy mi van ha a TV :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55133) parkr válasza l.skywalker (#55132) üzenetére


parkr
őstag

a TV jó, másikon sem volt jel. bocs, ezt említhettem volna.

(#55134) x360elite válasza parkr (#55131) üzenetére


x360elite
őstag

Milyen 360-ad van (FAT, S, vagy E)? Ha E, akkor semmi, ha a másik kettő közül valamelyik, akkor próbáld meg AV kábellel, bár ha a kontrollered csak villog és nem kapcsolódik a géphez, akkor a rendszer el sem jut a bekapcsolásig, ami sajnos jó pár problémából fakadhat.

Én azt javaslom, hogy vidd szervizbe.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55135) parkr válasza x360elite (#55134) üzenetére


parkr
őstag

Slim. mostanáig vagy 1 évig be sem volt kapcsolva. akkor még jó volt.
AV próba lesz mindenképp, csak még érte kell mennem.

(#55136) x360elite válasza parkr (#55135) üzenetére


x360elite
őstag

AV próba lesz mindenképp, csak még érte kell mennem. <--- Vagy processzor, vagy video chip, vagy meghajtó, vagy HDD, vagy HDMI transmitter, vagy egy millió más..... Reméljük szerencséd lesz, de ha sima AV kábellel nem indul, akkor vidd szervizbe, mert amatőr számára még a szétszedés is bonyolult lehet, a javítás meg szinte lehetetlen.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55137) parkr válasza x360elite (#55136) üzenetére


parkr
őstag

az AV kábel nem lett meg de másik HDMI kábellel szerencsére tökéletesen működik. :C

(#55138) x360elite válasza parkr (#55137) üzenetére


x360elite
őstag

Na az király. Szerencsés ember vagy. A helyedben feladnék egy lottót :K

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55139) parkr válasza x360elite (#55138) üzenetére


parkr
őstag

azzal pont most akarok leállni, mert mindig csak legfeljebb egy találatom van :D
de talán még a héten veszek.

(#55140) thotzoltan


thotzoltan
tag

Sziasztok! A fiam Xbox 360-át a saját LG okos tévénken akartam beüzemelni(47LA740S),de valamiért csak bejelentkezik,néhányszor elindulni készült,de ennyi..aztán lefagy..Másik LG TV-én,ami nem "okos" :) fut a dolog,csak az kisebb.. Valami ötlet? Zoltán

(#55141) icemad válasza thotzoltan (#55140) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Több is van. Első körben a régi tv-n nézzétek meg a felbontást. Érdemes automatán hagyni, és úgy megnézni az okos tv-n. Gondolom ugyanazt a hdmi kábelt használod mindkét tv-n. Esetleg másik hdmi port?
Valami ilyesmi gebasz volt nálunk is, az egyik 360 addig nem indult, amíg a tv nem kapcsolt be, és nem választottam ki a megfelelő hdmi portot. Fogalmam sincs, hogy ez mitől függ, de meglepett.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#55142) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Xbox One:
Friday the 13th: The Game

Xbox360/OG:
NINJA GAIDEN 3: Razor's Edge

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55143) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale, Plus Publisher And Franchise Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55144) Tuto válasza l.skywalker (#55143) üzenetére


Tuto
tag

:C

(#55145) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale Plus Franchise Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55146) Throme válasza l.skywalker (#55145) üzenetére


Throme
veterán

A T.C:: Vegasok egész jó játékok, én szerettem mindkettőt.
A másik erről a listáról a Spec Ops: The Line, ami most jó áron van és szerintem érdemes végigjátszani.

A Saints Row mennyire jó játékok? A GTA IV-el játszottam korábban, az nem volt rossz.
Asszem ehhez hasonlítható.

[ Szerkesztve ]

(#55147) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Sziasztok

Van egy 360-am, nagy ritkán játszunk rajta.

Life is strange kiegészítő pack meg lett véve, azonban 1000-s net mellett az 1,2 Gb-t nem tudja letölteni 2,5 óra alatt, 10%-n jár.

A nettel nincs gond, én magára a store-ra vagy szolgáltatásra gyanakszom.

Tipp esetleg?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#55148) x360elite válasza szabonagyur (#55147) üzenetére


x360elite
őstag

Az ilyesmi néha előfordul. Légy türelmes.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55149) l.skywalker válasza szabonagyur (#55147) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Vezetékkel van hálózatra kötve a gép?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55150) MasterMark válasza szabonagyur (#55147) üzenetére


MasterMark
titán

Szokásos restart, portok legyenek nyitva, cache törlés.

Switch Tax

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.