Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54701) diablo1984 válasza l.skywalker (#54700) üzenetére


diablo1984
veterán

Én is azt hittem, hogy lesz időm játszani a télen, de nem igazán volt. Mondjuk így örökké batart az xbox nálam, a live-os játékokat húzgálom befelé, 1-2-t vettem csak digitálisan Far Cry 4, Cod valamelyik részét, de továbbra sem tudok joy-al célozni, időm sincs rá megszokni. De az autós játékok mennek, de ahhoz sincs időm, de a dirt 3-nak örültem, pc-n is megvan eredeti lemezen! :C

(#54702) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#54703) sugarforce válasza x360elite (#54693) üzenetére


sugarforce
őstag

Azért voltak / vannak itt elég király címek gwg-ben

(#54704) l.skywalker válasza sugarforce (#54703) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Pl. a CastleStorm, igaz? :C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#54705) sugarforce válasza l.skywalker (#54704) üzenetére


sugarforce
őstag

főleg a Definitive edition :D

(#54706) Abus2


Abus2
tag

Srácok segítsetek!
Letöltöttem a GWG-ben a Star Wars Battlefront II-t, de nem tudom elindítani. A konzol egy 360S, mókolás mentes. Azt írja, hogy próbáljam újra letölteni. Ez már kétszer megvolt, tehát máshol van valami bibi. A Classic játékok futtatásához kellene valami kiegészítő? Vagy lehet, hogy szerepet játszik benne, hogy ha a beállításoknál a Profil menüt megnyitom, akkor hibakódot dob rendszeresen. Tényleg, ennek mi lehet az oka? A status code: 8C150009. Ez lehet a UPC kábelmodem miatt?

Sörhassal nem lehet születni. Azért meg kell dolgozni!

(#54707) icemad válasza Abus2 (#54706) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Valami gond van a fiókoddal. Hívd fel a supportot.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#54708) Tim82 válasza negyven2 (#54682) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én megkaptam ezen "akció" alapján az ingyenes redeem code-ot a KOTOR-ra, csak épp X360-ra nem tűnik letölthetőnek. A boxon megpróbálva beváltani érvénytelen kód hibaüzenetet kaptam, böngészőben ugyan sikerült, csak ugye az MS honlap szerint nincsen olyan eszközöm a fiókomon, amire le lehetne tölteni. (Mókolatlan X360S, természetesen az MS/Xbox Live fiókommal be voltam jelentkezve online a konzolon.)

Nem mintha földhöz vágna a dolog, megvan PC-n (eredeti lemezen, Steam-en is) és X360-ra sem nagy összeg, amennyiért beszerezhető a Marketplace-ről, de azért bosszant. Gondolom, ha One-om lenne, azon nem lenne ilyen probléma.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#54709) negyven2 válasza Tim82 (#54708) üzenetére


negyven2
veterán

Ha sikerült beváltani akkor ott próbálj rákeresni a 360-as Store-ban (a konzolon). Elvileg ott kéne hogy legyen.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#54710) Tim82 válasza negyven2 (#54709) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ott vagy ki akarja velem fizettetni a játékot, vagy ha a kód beírását választom és kitöltöm, közli, hogy a kód már be lett váltva.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#54711) x360elite válasza Tim82 (#54710) üzenetére


x360elite
őstag

Lépj be a profiloddal 360-on.

Settings-->Account-->Download History... Itt kell lennie és innen le is tudod szedni a box-ra. Ha nincs ott, akkor valamit rosszul csináltál.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#54712) Tim82 válasza x360elite (#54711) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha az, hogy beváltottam másik eszközön, böngészőben belépve az MS fiókomba a redeem code-ot, azt jelenti, hogy rosszul csináltam, akkor rosszul csináltam. Tekintve, hogy a konzolon megtekinthető üzenetben nem működött a redeem opció, illetve ott az IE-ben be sem lehet hozni a Marketplace honlapját.

Nincsen ott a Download History-ban. Ha megnézem az MS fiókomban böngészőről, akkor ott van a játékaim között - mint kizárólag Xbox One-ra elérhető tartalom: [kép]. Xbox 360-ra továbbra is meg akarja vetetni velem ugyanezen fióknál, ugyanezen böngészőben.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#54713) x360elite válasza Tim82 (#54712) üzenetére


x360elite
őstag

Én kérek elnézést, az ötletért. Ugyanis amelyik kódot böngészőben váltod be, annak az elérési útjának szerepelnie kellene a Download History-ban. Még egy dolgot megpróbálhatsz. Töröld a profilod 360-ról és töltsd le ismét.

Amúgy meg ezen a számon 06 80 01 85 90 eléred az MS ügyfélszolgákat. Mond el a problémád, segíteni fognak.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#54714) Tim82 válasza x360elite (#54713) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az ötlettel semmi gond nem volt :R , csak - javíts ki, ha rosszul tudom - tudomásom szerint működnie kellene annak, hogy (akár másik eszközről, mint a konzol) böngészőben MS fiókba bejelentkezve váltom be a kódot.

Leírom pontról-pontra, mit csináltam:

- Megjött az üzenet a redeem code-dal, amit a konzolon elolvastam és az üzenetnél megjelent Redeem code opcióval sikertelenül próbáltam beváltani -> ott is azt kaptam, hogy érvénytelen kód.

- Az üzenet szövegében írt alternatívát próbáltam utána: nem az Xboxon (mert azon az Explorer inkább nem működik, mint igen, itt konkrétan nem lehetett behozni az MS saját xbox.com-ját úgy, hogy a konzol online volt), hanem egy Androidos tableten az xbox.com/redeem oldalon bejelentkeztem az MS/Xbox Live fiókommal, majd beírtam kézzel a redeem code-ot, amit fel is ismert, hogy milyen játékra vonatkozik és el is fogadott, meg is jelent a fiókomon a játék.

- Ezután viszont közölte az oldal, hogy nincsen olyan eszköz a fiókomhoz csatolva, amire le lehetne tölteni a játékot (az Xbox 360 valóban nem látszik,, mint eszköz, ha megnézem a fiókhoz csatolt eszközeim listáját), a KOTOR pedig mint Xbox One-hoz tartozó tartalom látszik a fiókomon lévő játékokat megnézve, X360-ra meg semmilyen módon nem tudom letölteni. Sem rákeresve az X360-on a Store-ban, sem a Download History-ban.

Két lehetséges okot tudok mondani: vagy mindenképpen a konzolon lévő IE alól kellett volna erőlködnöm a kódbeváltással (ami nagyon szomorú lenne, ha így lenne), vagy rajtam kívülálló okok miatt a kód vagy Xbox One-only vagy legalábbis annak kezeli az MS rendszere. Persze, mindenképpen a support megkeresése marad végül a megoldás.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#54715) twine


twine
addikt

Sziasztok!

Vettem a fiamnak egy használt Slime E-t egy 500-as HDD-vel "mókolatlanul"...
Nem is áll szándékomban mókolni...
Viszont egyelőre tök hülye vagyok az X360 világhoz, a fiam meg alig 6 éves...
Kicsit becoptam, mert az integrált intel HD3000-es notebookomon játszott eddig a BEN10-el (egy vezetékes X360kontrollerrel ami még nekem maradt a pc-s játékos múltamból)
Nem gondoltam hogy ugyanez a játék csak XBOX ONE-ra elérhető, amikor a HD3000-en (igaz LOW grafinkán de) játszható...

Szóval most keresek hasonló játékokat...Segítsetek legyetek kedvesek, melyek azok a játékok, amik hasonlóak ehhez?(Rayman legends-et vettem meg neki, de úgy tűnik nekem, az még kicsit "összetetteb" neki, kevésbé látja át, és tudja irányítani, játszik vele, de mivel nem "kockának" lett nevelve 0km korától, igy még csak most ismerkedik a játékok világával,és az irányításokkal)
MInél kevesebb és a legegyszerűbb menürendszer játék közben, mivel még nem tud olvasni a pöcsös..
(ezért pld baromi jó a BEN10 hiszen szörnyet két gombnyomással tud váltani, szornyet "tuningolni" ugyancsak két gombnyomásal tud, és vizuálisan látja, 1-2vagy 3 csillagos a szörnye!

Liveon már nem találom az "egyéb" 360 ra írt BEN10 játékokat (Omniverse,Omniverse2, stb)
Létezik hogy vannak játékok, amiket csak lemezen kapok meg?
És akkor ezeket nem is tudom sehogy legálisan HDD-ről futtatni, ha nem "mókolt" a gépem?

Van esetleg másik legális piactér is,ahonnan lehet vásárolni és letölteni online, vagy csak a LIVE-ról?

Köszönettel minden válaszért...

[ Szerkesztve ]

(#54716) x360elite válasza Tim82 (#54714) üzenetére


x360elite
őstag

Ha felmész az xbox webhelyre és a one, valamint a 360 alatt megjelenő KOTOR valamelyikére kattintasz (böngészőben), látni fogod, hogy ugyanarra az oldalra dob annyi kivétellel, hogy a one-os opciónál az összeg megjelenése előtt egy "vásárlás", vagy "árak megjelenítése", vagy valami hasonló oldal jelenik meg. Nem one only a KOTOR.

Ha nincs ott box-on a "Download History"-ban, akkor valami nem stimmel a letöltéssel, vagy a profiloddal. Ennyi. Más nem lehet.

Hívd az ügyfélszolgákat.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#54717) x360elite válasza twine (#54715) üzenetére


x360elite
őstag

A Ben10 360-ra már csak lemezesen vásárolható meg, úgy is csak használtban és rohadt nagy szerencse kell, hogy találj belőle kis hazánkban olyat, ami nincs rommá karcolva. Esetleg még letöltő kód formájában lehet beszerezni, de azt is szinte csak külföldi oldalon.

Amúgy a Marvel Ultimate Alliance, Marvel Ultimate Alliance 2, Spiderman Friend or Foe, Spiderman Edge of Time, Spiderman Web of Shadows.... Ezek mind ugyanolyan kőbalta egyszerűségű játékok, de lehet, már ezeket sem kapni online...

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#54718) twine válasza x360elite (#54717) üzenetére


twine
addikt

Nagyon köszönöm a segítséget :R
Akkor ugy látom marad az hogy e-bayről berendelni...
Kicsit el vagyok keseredve, mert én azt hittem, minden ami valaha is megjelent, az fent van LIve-on...Értem én hogy "ős"konzol, és már 4 éve még csak gyártani sem gyártják....De hogy ebayről kell játékot vadásznom, azt álmomban nem gondoltam... :( De ez nyilván a saját problémám,, fent van ezeken kívűl csillió játék a live-on,Ez az én saját "szerencsém",hogy gyerek, pont ezt a BEN10-et találta ki magának :W :DDD

(#54719) Tim82 válasza x360elite (#54716) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha felmész az xbox webhelyre és a one, valamint a 360 alatt megjelenő KOTOR valamelyikére kattintasz (böngészőben), látni fogod, hogy ugyanarra az oldalra dob annyi kivétellel, hogy a one-os opciónál az összeg megjelenése előtt egy "vásárlás", vagy "árak megjelenítése", vagy valami hasonló oldal jelenik meg. Nem one only a KOTOR.

Ahogy említettem már párszor eddig, ez nálam pont fordítva van - X360-nál jelenít meg árat, illetve vásárlási opciót. És én nem a játék, hanem az adott EA-promócióban szerzett redeem code csak One-ra történő beválthatóságáról beszéltem eddig is.

Ha nincs ott box-on a "Download History"-ban, akkor valami nem stimmel a letöltéssel, vagy a profiloddal. Ennyi. Más nem lehet

Hogy ebben teljesen biztos lehessek, kérhetem abban a segítséged, hogy megnézed azt, hogy megnézed (másik gépről, böngészőben bejelentkezve) azt, hogy az MS-fiókodhoz kapcsolt eszközök között neked ott van-e az X360-ad? Ugyanis eddig azt feltételeztem a fórumban is olvasottak alapján, hogy ez normális, hogy nincsen ott. Ha mégsem, akkor van miből kiindulnom, amikor egyeztetek az MS ügyfélszolgálatával. Előre is köszönöm. :R

Egyébként még az merült fel bennem, hogy nem rémlik, hogy az xbox.com/redeemcode oldalon a beváltáskor lett volna régióváltásra opció, de hátha ez kavar be valahogy.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#54720) x360elite válasza Tim82 (#54719) üzenetére


x360elite
őstag

Kérlek értelmezd, amit írok és ne csak vaktában válaszolj. Ugyanazt mondtam én is. A 360-nál alapból megjeleníti az árat. Ha a one-os opcióra kattintasz, akkor átdob egy oldalra ahol a bal felső sarokban látni fogsz egy "árak megjelenítése" opciót. Arra rányomsz és átirányít ugyanarra a 360-as vásárlási oldalra. Akár kóddal, akár pénzel veszed, ugyanazt a játékot kapod. A one és 360 pont ugyanúgy képes futtatni, mivel mindkettőn ugyanaz az xbox classic emulátor fut. Ezt a "bármi" only dolgot engedd már el.

Amúgy nekem látszik a 360 az eszközeim közt.

Tessék:

Régió váltáááás :F Minek?

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#54721) Tim82 válasza x360elite (#54720) üzenetére


Tim82
nagyúr

A one és 360 pont ugyanúgy képes futtatni, mivel mindkettőn ugyanaz az xbox classic emulátor fut. Ezt a "bármi" only dolgot engedd már el.

Tisztában vagyok azzal amúgy, hogy a játéknak mind X360-on, mind One-on kellene futnia. Az okra szeretnék rájönni, hogy nekem miért csak One-ra elérhető tartalomként mutatkozik a kód beváltása után. (Nem volt soha One-om amúgy.)

Ezt látom amúgy a Store-ban: [kép] [kép] [kép]

Amúgy nekem látszik a 360 az eszközeim közt.

Köszönöm, hogy megnézted. Akkor valószínűleg itt van a probléma nyitja.

Régió váltáááás :F Minek?

Most írhatnám én, hogy "kérlek, értelmezd, amit írok": annyi merült fel, hogy itt esetleg lehetett-e valami olyasmi lépés (régióval kapcsolatban), amit el kellett volna végeznem, de nem tettem meg.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#54722) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nem akarok belepofázni, de nekem sem mutatja hogy meglenne, pedig beváltottam sikeresen a kapott kódot :DDD

Este bekapcsolom a 360-at és azon is lecsekkolom wtf.

És most írok a Supportnak is, hogy kapják össze magukat.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#54723) x360elite válasza Tim82 (#54721) üzenetére


x360elite
őstag

Na a képek alapján már értem a régió problémát. Neked dollárban jeleníti meg az árat, tehát amcsi acc-od van. ez okozhat problémákat, ugyanis bármit akarsz leszedni 360-ra, azelőtt van egy IP check. Kérd a support segítségét. Hívd fel őket.

#l.skywalker:
Ha neked sem látszik a history-ban, akkor tuti, hogy valami gebasz van. Support-ot kell picit megcsesztetni. Bár lehet lerázzák magukról a dolgot, de nem ez az általános.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#54724) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Support sincs a helyzet magaslatán, azt mondja nekem, hogy ez a játék 2 verzióban van egy 360 és egy One. Mondom neki, hogy az érdekes lesz, lévén ez egy Classic játék és 2017 októbere óta Backward Compatible.

Erre csekkolja és megint leírja ugyanezt, hogy létezik belőle 2 külön verzió.

Mondom neki, hogy "bug in the System" - erre csak hümmög :D

szerk:
felsírtam Twitterre is hátha valaki már tapaszalt ilyet.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#54725) l.skywalker válasza l.skywalker (#54724) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Teljes káosz. Twitteren azt írja az Xbox Ambassador, hogy nem kompatibilis 360-al csak One-al. Visszakérdeztem, hogy 2017 októbere óta? :D

Erre nem kaptam választ.

Közben support megoldása: vegyem meg marketplace-n és visszaadják az árát :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#54726) x360elite válasza l.skywalker (#54725) üzenetére


x360elite
őstag

Sejtettem, hogy ez lesz a vége "vedd meg, vissza adjuk a pénzt".

Egy classic verzió létezik. Nincs 360, meg one verzió. EMULÁTOR van mindkét konzolon. Semmi más. Én nem tudom, ki mondta ezt a marhaságot a support-nál, de tuti nincs ott fejben. Most direkt meg fogom venni one-os megoldással és utána el fogom indítani 360-on, ugyanis mindegy, melyik elérési útrol jutsz a vásárlásig, ugyanazt a gammát, ugyanazon az oldalon fogod végül megkapni.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#54727) Tim82 válasza x360elite (#54723) üzenetére


Tim82
nagyúr

Köszönöm, az lesz.

Mondjuk arról lövésem sincsen, hogy lett USA a fiókom. Kb. 2-3 hete van meg az Xbox 360 (a One-ra elérhető játékok nem érdekelnek egyelőre, az X360-ra elérhető címek igen), a meglévő MS fiókkal jelentkeztem be. A konzolon viszont HUF-ban jelennek meg amúgy az árak.

De majd ezt is a supporttal akkor.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#54728) l.skywalker válasza x360elite (#54726) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Pontosan és lövése sincs senkinek mi van. Írtam egy fórumtagnak, aki anno megvette a KOTOR-t bekerüléskor a BC-be, hátha ő megnézi, hogy neki mit mutat a store.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#54729) negyven2 válasza x360elite (#54726) üzenetére


negyven2
veterán

Sajnos úgy néz ki, hogy nem egészen. Tényleg kettő verzió van a játékból, vagy talán három is. Az igaz, hogy amit megvásárolsz (jelenleg 990 Ft-ért) az mindkettő gépre szól. Viszont, ha például te Xbox One Game Pass-on keresztül játszol vele akkor ugyan-úgy mint bármelyik más 360-as játéknál te azt 360-ra ne tudod leszedni.
Én megvettem anno mikor kijött One-os BC-be és nekem ott is van, hogy már birtoklom.

Ugyanis maga az a játék amit One-ra töltesz le le az digitálisan egy külön csomag. A 360-as kiadás ilyen esetben csak olyan mint a lemez, csak az azonosítást tartalmazza (ezért van például az, hogy a Borderlands játékokban One-on tartalmazzák az összes DLC-t, függetlenül attól, hogy te az alapkiadás vetted meg 360-ra).

Sőt ezért is nagyobb az összes BC-s játék (a legtöbb esetben 6-700 megával) mint a 360-as. Viszont én is úgy gondoltam mint te, hogy licence-ben ugyan az mindegyik. Nos, most már akkor tudni lehet, hogy kód esetén nem (legalábbis ilyen esetben), mert ilyenkor csak a One-os részéhez kapsz elérést. És írtam, az elején, hogy van egy harmadik kiadás is. Ez pedig a lemezes kiadás. Ez ugyanis megint egy külön egység. Ezért is van az, ennél a játéknál meg sok másnál is, hogy például a lemezes mentések nem jók a digitálisan megvásárolt játékhoz (és persze fordítva).

Úgyhogy ez a kódos Knights of the Old Republic akció ezek szerint vagy a lemezes, vagy a csak a One-os digitálist-hoz járó licence-t tartalmazta (mintha csak Game Pass-ból szednéd le a játékot).

Legalább most már ezt is tudni. :(

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#54730) l.skywalker válasza negyven2 (#54729) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen. Aki 360-ra is szeretné megkapni, az a Supportnál próbálkozhat. Nekem sikerült :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#54731) negyven2 válasza l.skywalker (#54730) üzenetére


negyven2
veterán

Viszont ez így nem a legfelhasználóbarátabb megoldás... Bár, hogy csak a One-os BC-s licence járt, az azt jelenti, hogy nem igazán gondolkodtak a 360-as tulajokról.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#54732) x360elite válasza negyven2 (#54729) üzenetére


x360elite
őstag

A game pass megoldást ne keverjük már ide. Semmi köze ahhoz, ha te egy kódot beváltasz. Egyfajta játék létezik és pont. A GP-vel szerzett játékok, illetve a GWG játékok számára van egy korlátozás. Ennyi és nem több.

Ha one-on akarom megvenni, akkor azonnal, vásárlás előtt már kiírja, hogy " You can play it on your xbox one and xbox 360". Egy redeem code-al pontosan ugyanezt veszed meg.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#54733) Tim82 válasza negyven2 (#54731) üzenetére


Tim82
nagyúr

Köszönöm mindenkinek a tisztázást. :R

Azért nem a világ vége, ha az akciós ingyen kóddal mégsem lehet X360-ra behúzni a KOTOR-t, a 990,- Ft-os ár is teljesen baráti (a KOTOR 2-ért, Jedi Academy-ért, Republic Commando-ért is megéri nekem ennyit fizetni). Persze, teszek egy kört a supportnál, de nem tragédia, ha nem oldható meg.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#54734) negyven2 válasza x360elite (#54732) üzenetére


negyven2
veterán

A Game Pass-t azért kevertem ide, mert ott a benne levő 360/Classic Xbox-os játékokkal az előfizetés ideje alatt tudsz játszani One-on, viszont te ezeket nem éred el 360-on. Az amúgy világos nekem is, hogy ez a rendszer adottságaiból nem érhető el 360-on.

Viszont maga a letöltött játék nem ugyan az. külön csomagként van fent az MS szerverein. Az, hogy beváltunk egy 360-as kódot az ahogyan írod ugyan az, mintha megvetted volna a 360-as Store-ból. Nekem is vannak olyan BC-s játékaim amiket kóddal vettem meg és mindkettő konzolra letölthetőek. De ahogy írtam ezek a játékok lényegében a One-os BC-ben csak mint licence-ként működnek ahhoz, hogy te le tudjad tölteni a One csomagot. Ami viszont különbözik a 360-as csomagtól (benne van az emulátor és van hogy extra dolgok is a csomagban), ez tény. És ezeknek a játékoknak pont a Game Pass miatt külön licence van (ahogy külön licence jár a lemezes játékoknak is, mert ugye One-on azt is le kell tölteni).

De, hogy egyértelmű legyen. Az eddigi 360-as kóddal letölthető játékokat eleve 360-ra adták ki (ezért is lehet őket beváltani). A mosatni kotor viszont eddig nem volt elérhető kódos formában, ezt most adták ki a Mixeres akció miatt. És ebben már ahogy látszik nem volt meg a 360-as csomagtámogatás, csak a One-os. Ezért se tudják 360-on beváltani a kapott kódot, csak One-on.

Viszont így elgondolkozva látszik az, hogy ezen elv mentén minden BC-s tartalom megvásárolható lenne One-ra úgy, hogy nem veszed meg 360-ra.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#54735) l.skywalker válasza negyven2 (#54734) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

"Viszont így elgondolkozva látszik az, hogy ezen elv mentén minden BC-s tartalom megvásárolható lenne One-ra úgy, hogy nem veszed meg 360-ra."

Ami egy idő után fontos is lesz...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#54736) Emu


Emu
őstag

Nagy nehezen sikerült beszereznem egy masinát abból a kiadásból amit szerettem volna. Ki lehet törölni valahogyan a korábbi tulaj+családtagjainak profilját? Elég sok van belőle...

(#54737) MasterMark válasza Emu (#54736) üzenetére


MasterMark
titán

Format disk + initial setup. Ez a kettő gyári állapotra hozza a gépet.

Switch Tax

(#54738) twine válasza x360elite (#54717) üzenetére


twine
addikt

Azt szeretném még kérdezni BEN10 témakörben, hogy lemezt "bárhonnan" vásárolhatok?
Mert olvasok itt tőletek régiós dolgokról...
Szóval körbe szimatolnék ebay-en, de eszembe jutott, nehogy belefussak egy ilyen "hibába" a tudatlanságom miatt...
SZóval a világ bármely részén árult Xbox360 lemez jó nekem? vagy csak EU? vagy hogy van ez?

Elnézést ha nagyon retard a kérdésem....

(#54739) x360elite válasza twine (#54738) üzenetére


x360elite
őstag

A PAL lemezek mennek hazai box-okon. Olyat bárhonnan rendelhetsz, de ha mindenképp ebay, akkor az ebay.co.uk oldalon keresgélj.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#54740) twine válasza x360elite (#54739) üzenetére


twine
addikt

:R :R

(#54741) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Burnout Paradise szerverei augusztus 1-el bezárnak [link]

Ez érinti az X360 (BC!), PS3 és PC szervereit....

A Remastered szervereit viszont nem.

106 nap maradt

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#54742) szupermacs válasza l.skywalker (#54741) üzenetére


szupermacs
veterán

Sajnálom, szerettem az eredetit. Ott már fel volt oldva minden verda.

(#54743) Attila199912


Attila199912
újonc

Sziasztok!
Lenne nekem egy RGH-s xbox360-as konzolom és azt szeretném kérdezi hogy tudnák játékokat rárakni pendrivról.
Annyit tudok hogy FSD3-t kell rárakni de azt sem tudom hogy kell. Elég sűrgős lenne!
Válaszokat köszönöm előre is.

[ Szerkesztve ]

(#54744) x360elite válasza Attila199912 (#54743) üzenetére


x360elite
őstag

Akkor "sűrgős"-en keress erre választ máshol, ugyanis ebben a topikban tilos a herélt gép/játék. Szóval itt senki sem tud segíteni neked.

Legközelebb olvasd el az összefoglalót, mielőtt írsz valahova.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#54745) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Ezzel mi a gondja? SW Jedi Academy és Republic Commando

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#54746) x360elite válasza l.skywalker (#54745) üzenetére


x360elite
őstag

Hát a szöveg szerint más régióban van a konzolod, mint a játék régió kódja.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#54747) l.skywalker válasza x360elite (#54746) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Most nézem, hogy hol vettem, lehet, hogy usa-ban még. Ha igen, akkor sincs nagy gond, One-on simán elfutnak.

Szerk: purchase history-ban sincs benne.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#54748) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

szupermacs: ami még furcsa a Battlefield1943-al, hogy ha rákeresek az Xbox360-on belül a Games on Demand-on belül a B betűn belül, akkor nem is látom. Ha Search Games-re megyek, akkor a webes találatok között mutatja, azonban mindig csak úgy, hogy megvehető.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#54749) MasterMark válasza l.skywalker (#54747) üzenetére


MasterMark
titán

Ezért nem kell régiót váltogatni.

Switch Tax

(#54750) l.skywalker válasza MasterMark (#54749) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ja, már látom. Jókor mondod ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.