Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55801) ACE-


ACE-
addikt

Na hát nem tudom mi a franc van, a fiamnak is csináltam egy Microsoft acc-ot, azzal meg megy minden, demo letöltés, és vásárolni is tudnék... szóval most már tényleg nem tudom mi van...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#55802) MasterMark válasza ACE- (#55801) üzenetére


MasterMark
titán

Hívd fel az MS-t, ők többet látnak mint amit itt elárulsz nekünk.

Switch Tax

(#55803) ACE- válasza MasterMark (#55802) üzenetére


ACE-
addikt

Chat-eltem velük, megvetettek velem 1200 Ft kreditet a fiókomra, és plusz egy bankkártyát is csatoltam... semmire nem mentek...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#55804) MasterMark válasza ACE- (#55803) üzenetére


MasterMark
titán

Chat nem jó, a magyar számot hívd.

Switch Tax

(#55805) x360elite válasza ACE- (#55803) üzenetére


x360elite
őstag

Hívd fel a magyarországi ügyfélszolgákat és ne tedd le a telefont, amíg meg nem oldják a dolgot. A számuk 06 80 01 85 90. Hétköznap hívható.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55806) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!
pár napra kaptunk XBOX 360 S-t. Létezik rá olyan játék, mint PS4re a Knowledge is Power?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#55807) icemad válasza cellpeti (#55806) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Természetesen nincs ilyen. Ez playlinkes játék. Hasonló nincs 360-ra.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#55808) ACE-


ACE-
addikt

Azt nem lehet sehogy sem kikerülni, hogy az adott játék elindításához mindig be kelljen rakni az eredeti DVD-t?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#55809) l.skywalker válasza ACE- (#55808) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem, feltéve ha játszani akarsz vele ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55810) MasterMark válasza ACE- (#55808) üzenetére


MasterMark
titán

Egy kis logikus gondolkozás, és rögtön érteni.

Mivel itt nincs kódozás amivel regisztrálnád a játékot magadhoz, az egyetlen eszköz arra hogy igazold, hogy valóban megvan a játék az maga a DVD.

Máskülönben egyvalaki megvenné a játékot a faluban, körbeadja, és mindenki azzal az egy játékkal játszana.

Ha feltelepítetted, akkor a DVD-ről csak egy eredetiségellenőrzést csinál, majd leállítja a meghajtóban a lemezt. De nem veheted ki, a fent említettek miatt. Viszont közben már nem használja.

-

Úgy lehet kikerülni, hogy ne kelljen lemez, hogy digitális verziót vásárolsz ami a profilodhoz kötődik.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#55811) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale Plus Spring Savings Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55812) fuwiradis


fuwiradis
tag

sziasztok!

segitsegre lenne szuksegem.

van egy x360-om (asszem slim) es a kialakult helyzetben szeretnem neha napjan ujbol elovenni (utoljara mar nem is tudom mikor nyultam hozza).

monitorral gondolnam hasznalni hdmi-n keresztul, hogy legyen kep.
hangot viszont valahogy mas uton kellene csiholni.

az egyik, amelyikre gondoltam egy dac (spdif xboxbol bele a dacba, ki meg jon analog), de ezek kimenete tobbnyire sztereo rca es fejhallgatora akarnam kotni szomszedok miatt is, ugyhogy kellene egy rca-jack atalakito es jack fules. jelenleg ezt talaltam ki, de jack fulesem nincs (csak usb-s)...

mukodik ez igy egyaltalan elfogadhato minosegben (nem vagyok vajtfulu, sot!) ?
vagy van valami egyszerubb megoldas, pl. headset amire az spdif outot a boxbol kozvetlenul ra tudom kotni es nem dragabb mint dac+rca->jack+jack headset ara? szempont lenne az is, hogy ha mar emiatt ugyis mindenkeppen kell vennem valami headset-et, akkor lehetoleg minel tobb (mondjuk osszes: ps-tol xbox-ig, pc-ig) platformmal kompatibilis legyen, mar csak a jovore is gondolva.

koszi szepen a segitseget elore is, minden tapasztalat, velemeny erdekel! :R

(#55813) MasterMark válasza fuwiradis (#55812) üzenetére


MasterMark
titán

Fejhallgatós dac kéne. Amit te írsz annak nincs értelme. Ha már kell dac akkor fejes erősítős legyen.

A másik olcsó megoldás az amit te írtál, de dac nélkül, az xbox analóg kimenetét használva. Arra teszel rca-jack-et és kész.
Ezzel amúgy az a baj, hogy nem biztos hogy elég hangos lesz, mivel a vonalszintű jelről menne a fejes. (Csak komolyabb fejeseknél probléma.)

Switch Tax

(#55814) fuwiradis


fuwiradis
tag

A masodik valtozatban,ha jol ertem, akkor az xbox AV out-bol csak az audiot hasznalnam RCA-jack-en keresztul?

Az erosito+dac + fejes: valtozatra: van esetleg valami elfogadhato tipus? Nem hasznaltam meg ilyet, vajtfulu nem vagyok, ezert ugy gondolom, hogy talan nem maga a fejes, hanem a dac+erosito resz lehetne a fontosabb. Ez utobbira, van esetleg tipped, ami nem kerul a fel vesembe? De persze magara a headset-re is szivesen veszek javaslatot :)

Koszi megint :R

(#55815) ACE-


ACE-
addikt

Az Xbox 360 SmartGlass-nak kéne működnie vagy ez a szolgáltatás már nem működik?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#55816) l.skywalker válasza ACE- (#55815) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Már régen nem.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55817) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


This Week’s Deals With Gold + Couch Coop Sale+ Retro & Family Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55818) Egon


Egon
nagyúr

Sziasztok!

A karantén ideje alatt picit leporoltuk a régóta nem használt boxot, de mivel alig van pár játék, még kellene párat beszerezni, mert a gyerekeket (elsősorban a 9 éves fiamat) nem nagyon kötik le a meglévők.
Anno öcsémnél játszottunk a Knack nevű akciójátékkal PS4-en, leginkább valami hasonló akciójáték lenne jó (lego játékokat nem nagyon szeretik).
Köszönöm előre is az ajánlásokat!

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#55819) x360elite válasza Egon (#55818) üzenetére


x360elite
őstag

A Marvel Ultimate Alliance, Marvel Ultimate Alliance 2, vagy Young Justice pont ilyen jellegű játékok, ugyanazon képernyőn akár 4 játékos, együtt kell mozogni, harcolni, miegymás.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55820) icemad válasza x360elite (#55819) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Úgy tudom, hogy a Marvel Ultimate alliance 1-2 már csak lemezen érhető el.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#55821) x360elite válasza icemad (#55820) üzenetére


x360elite
őstag

Én is tudom, de a lényeg, hogy elérhető. Bár még kód formájában is lehetséges, hogy van valahol elfekvőben, azonban a lemez a biztos.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55822) icemad válasza x360elite (#55821) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azt tudom, hogy te tudod, csak azt akartam elkerülni, hogy most mindenki elkezdje vadul keresni a marketplacen. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#55823) Amadako


Amadako
tag

Sziasztok

Kicsit off topic a téma, de nem teljesen.

A Corvinus gazdaságinformatika szakon írom a diplomamunkámat és azt vizsgálom, hogy a oktató célú videojátékok, hogyan tudnának segíteni a hagyományos oktatás megreformálásában..

Ha tudnátok egy kitöltéssel segíteni munkámat, akkor azt nagyon szépen megköszönném.
1 percnél nem hosszabb a kérdőív.

[link]

Előre is köszönöm, ha maradhat :R
További szép napot

(#55824) x360elite válasza icemad (#55822) üzenetére


x360elite
őstag

Értem. Google-el kell keresni, nem a market-en. Értelemszerűen megjeleníti a valós találatokat. Sajnos nem könnyű beszerezni már az ultimate alliance és 2 játékokat, de lehet találni, viszont az áruk eléggé borsos, ráadásul a játék menüje egy hatalmas katyvasz, szóval az sem árt ha a használt lemez (mert újat kizárt, hogy találsz) mellé van manual is.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55825) x360elite válasza Amadako (#55823) üzenetére


x360elite
őstag

:U

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55826) icemad válasza x360elite (#55824) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem megvannak digitálisan. :DD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#55827) Egon válasza x360elite (#55819) üzenetére


Egon
nagyúr

Thx!

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#55828) szupermacs válasza x360elite (#55821) üzenetére


szupermacs
veterán

A lemezes verzió is a dlc-kkel együtt jelent meg?

(#55829) x360elite válasza icemad (#55826) üzenetére


x360elite
őstag

Nekem meg lemezen :K

#szupermacs
DLC-kkel együtt is megjelent anno lemezen, nyilván a használt lemezeknél (már csak úgy kapható) nem életszerű arra számítani - még ha olyan változatot is talál meg a vásárló - , hogy élő kódot kap hozzá.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55830) icemad válasza x360elite (#55829) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Érdekes, hogy a dlc-ket nem is találom hozzá. Még "nem elérhető" formában sem.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#55831) x360elite válasza icemad (#55830) üzenetére


x360elite
őstag

Igen, én is néztem, de semmi.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55832) szupermacs válasza icemad (#55830) üzenetére


szupermacs
veterán

Mert a digitálishoz alapból járt, korábban MS pontokból lehetett csak megvenni, miután lekerültek a marketplaceről a játék Gold változatát árulták.

(#55833) 4C


4C
csendes tag

Tudom, hogy nem barkács-technikai a topik, de remélem nem baj, ha picit off. :)

Kezdő XboX-os vagyok, alig egy hónapja vettem egy elég lepukkant gépet, amit szinte ujjávarázsoltam azóta. :))

De egy dologgal nem tudok megbarátkozni... A felszálló vadászgéppel a TV mellett. Repülős játékokhoz lehet hogy jó háttérzaj, de olyanom nincs, meg nem is szeretnék. :D

Szóval, zajcsökkentés avagy hűtés modolásban tud valaki segíteni?

Keresgéltem, és [ezt találtam].

Ez kiindulási pontnak nem rossz, de ez ugye már 10 éves, remélem azóta továbbgondolták az emberek ezt a problémát. :R

(#55834) x360elite válasza 4C (#55833) üzenetére


x360elite
őstag

Biztosan a hűtő adja ki azt az erős hangot? Azért kérdem, mert ha lemezes játékkal játszol és a lemez tartalma nincs felmásolva a HDD-re, akkor a meghajtónak durva hangja tud lenni, amit könnyű összekeverni egy zajos hűtő hangjával (pont olyan az olvasó hangja, mikor ezerrel megy, mint amilyennek leírtad, mint egy felszálló vadászgép)

Ha viszont biztos vagy benne, hogy a hűtő a gond, abban az esetben elegendő a pasztázás + ventilátor csere, illetve egy alapos portalanítás, ugyanis más - otthoni eszközökkel - orvosolható gondja nem lehet. Egyáltalán nem kell túlgondolni és feleslegesen pénzt költeni.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55835) 4C válasza x360elite (#55834) üzenetére


4C
csendes tag

Igen, a gyári hűtő baromi hangos.

Amikor megvettem, akkor az olvasó sem működött benne, úgyhogy ezt biztosan tudom.
Amikor az olvasó is beindul, akkor az már vadászgép + légkalapács. :D (Kerreg-kattog)

A játékot természetesen azonnal feltelepítettem a HDD-re, szóval amikor az olvasó megáll, olyan mintha jó lenne, de a ventik bitang hangosak még így is. Ez akkor tűnik fel leginkább, amikor kikakapcsolom a készüléket, mert addig tudom ellensúlyozni azzal, hogy hangosra veszem a TV-t. :DDD

Az alapos tisztítás és portalanítás megvolt, miközben a DVD-t pofoztam helyre. Újrapasztázást nem csináltam.

Viszont propellereket mindenképpen cserélni akarok benne, csak nem tudom milyenre. Illetve azt tudom, hogy halkra, de fontos lenne, hogy milyen minimális légszállítás szükséges, meg ilyesmi.

Semmiképp nem szeretném ha a gép kárt szenvedne, ugyanakkor szerintem a gyári hűtés már nem valószínű, hogy hozza a gyári értékeket.

Szóval szerintem az cserére szorul, plusz minden bevált ötletre vevő vagyok, ami növeli a hatékonyságot, illetve csendesíti a gépet. :R

[ Szerkesztve ]

(#55836) x360elite válasza 4C (#55835) üzenetére


x360elite
őstag

Ha biztos vagy benne, hogy a hűtő a gond, akkor cseréld le, de mindenképp gyári ventilátort tegyél bele, illetve a hőelvezető paszta cseréje alapból nem árt egy régi 360-nak, pláne egy olyan gépnek, amit rossz állapotban szereztél.

Semmi másra nincs szükség.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55837) MasterMark válasza 4C (#55835) üzenetére


MasterMark
titán

Pasztázni kellene csak, az szinte biztosan megoldja. Azért pörgeti a ventiket mint a hülye, mert nem tudja hűteni a procit meg a gpu-t. Ha újrapasztázod, akkor mivel már lesz hűtés rendes, ezért vissza fogja venni a ventik fordulatát is.

Cserélgetheted a ventit, de ha nincs rendes hővezetés a bordára, akkor azokat is maxon fogja pörgetni.

Ha a ventiknek csak szélzaja van, és a csapágy hangját nem hallani, akkor szerintem azoknak nincs baja.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#55838) 4C


4C
csendes tag

Első körben meggyőztetek arról, hogy ne babráljam túlzottan a masinát, amit valójában nem is szeretnék megtenni.

A gyári ventivel az a bajom, hogy ha azt kicserélem benne egy másik gyárira, azzal valószínűleg nem sokkal vagyok előrébb. Mivel ez egy régi gép, és a hozzá tartozó gyári alkatrészek is régi konstrukciók, így kb ugyanolyan "szélvihar" kerekedik az üzemeltetés során.

Valójában asszem tényleg csak "szélzaja" van a ventiknek, de szerintem az indokolatlanul erős. Ha jól olvastam 2009-ig gyártották ezt a szériát, szóval esélyes, hogy ki van már kopva, ezért gondoltam arra, hogy beteszek valami modernebb propellereket, amelyeknek megfelelő a légszállításuk, emellett csendesebbek, és nem egy felszálló gép turbináját kell hallgatnom.

Na de mindegy. Akkor első körben csinálni fogok egy újrapasztázást. Aztán majd meglátom, (hallom) hogy mi az eredménye.

Köszönöm a segítséget. :R

(#55839) MasterMark válasza 4C (#55838) üzenetére


MasterMark
titán

Azért van turbina hangja, mert hiába fújja a venti a bordát mint az állat, a borda nem veszi át a hőt a procitól és a gputól, mivel már kiszáradt a paszta ami már inkább szigetel mint az eredeti szerepét betölti és hővezető réteg lenne.

Ettől a gép azt hiszi, hogy nincs elég hűtése, és maximális fordulatra kapcsolja a ventiket.

A hiba oka nem a venti, hanem az, hogy nem bírja hűteni azt amit kéne.

Újra kell pasztázni, aztán el lehet dönteni, hogy rossz-e a venti. Lassabb fordulatra fog állni, és akkor már hallani fogod, ha csapágyas esetleg. Ha ez van, akkor én sem raknék bele használt másikat, mert ugyanolyan lesz.
Mehet bele egy jó Noctua venti, ami méretben passzol.

De előszőr mindenképp kezd az újrapasztázással, minőségi pasztával, jól megcsinálva, mert ez az eredendő probléma.
A ventik maxon forgása (és emiatti nagy hang) csak tünet, nem pedig a probléma.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#55840) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

ktuális Games wit Gold (GwG) játékok
2020/ Április
(a store linkért kattints a képre)

Április 1-től április 30-ig:

Április 16-tól május 15-ig:

Április 16-tól április 30-ig:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55841) ManDav89


ManDav89
friss újonc

Sziasztok!
Remélem jó helyre írok :)
Szeretnék érdeklődni, hogy van-e itt olyan ember aki 360-on GTA5-özik, esetleg Online?
Sajnos nekem nincs az ismeretségi körömben olyan személy, akinek ilyen konzolja lenne. Úgyhogy egy szónak is száz a vége, olyan embereket keresek, akik online-oznak. Remélem találok itt párat, mert egyedül nem valami frankó.
Megértéseteket köszönöm. :)

(#55842) Debilon


Debilon
addikt

üdv!

volt gold-om 360ra, azt tavaly bővítettem Game pass-ra, de lejárt pár napja

most ha szeretném, akkor gold-ot, vagy game pass-t kell vennem?

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#55843) icemad válasza Debilon (#55842) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Amelyiket szeretnéd. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#55844) Debilon válasza icemad (#55843) üzenetére


Debilon
addikt

közben gúgliztam, sikerült 300 ft-ért behúzni a próba 1 hónapot ismét

HA-n van valaki megbízható akitől érdemes ilyesmit beszerezni?

[ Szerkesztve ]

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#55845) MasterMark válasza Debilon (#55842) üzenetére


MasterMark
titán

Gold-ot nem lehet Game Pass-ra "bővíteni". Egymás mellé meg tudod venni a kettőt.

Ha Game Pass Ultimate-re gondolsz, akkor megint veheted külön is bármelyiket ha már lejárt.

Switch Tax

(#55846) Debilon válasza MasterMark (#55845) üzenetére


Debilon
addikt

igen, az ultimate-ra gondolok a PC miatt

akkor ha jól értem, ha megvan az ultimate próba hónap, akkor mindegy, hogy melyik éveset veszem hozzá?

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#55847) icemad válasza Debilon (#55846) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem, mert sokkal kevesebbet kapsz majd. Ha egyszer ellőtted a 300 forintos váltást, utána már nem 1:1-ben váltja. Inkább 1:3-hoz.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#55848) MasterMark válasza Debilon (#55846) üzenetére


MasterMark
titán

Előbb kell éveset megvenni, majd a 300 forintossal átváltani. Akkor a teljeset átváltja. Ha így aktiválod be, akkor átváltja sokkal kevesebbre.

Várd meg amíg lejár, válts be egy 1 éves Gold-ot, majd aktiválj rá 1 hónap Game Pass Ultimate-et a Store-ból. Így lesz 13 hónap Game Pass Ultimate-ed.

Switch Tax

(#55849) Debilon válasza MasterMark (#55848) üzenetére


Debilon
addikt

ok, köszi... úgyis elcs*sztem.. MS baromság, W10 loginom MS fiók nem ugyanaz mint az X360 profil, és szépen a W10 loginra lett a próbahónap aktiválva :D mondjuk a PC-s gamepass megy, amit szerettem volna :)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#55850) MasterMark válasza Debilon (#55849) üzenetére


MasterMark
titán

De az ugyanaz, ez nem MS baromság, hanem neked van több külön felhasználód...

Switch Tax

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.