Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55251) twine


twine
addikt

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni játékok keresésében.
Hasonló játékokat keresek mint a Mario Kart...
A lényeg az lenne, hogy osztott képernyőn tudjunk versenyezni/őrültködni kicsi(6,5éves) fiammal.
Kis verseny, kis "szenyáskodás", ha kilőjük egymást vagy hasonlók...
Ha van valami egyéb, ami nem kimondottan autóverseny, de viccesen lehet egymással játszani "gonoszkodni",osztott képernyőn, azt is megköszönöm :R
Pár címnek örülnék, hogy tudjunk válogatni.
Előre köszönet értük... :R

(#55252) l.skywalker válasza twine (#55251) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Joy Ride Turbo

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55253) Kbali válasza twine (#55251) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ha van Kinect, akkor a joy ride- nak van olyan verziója is

(#55254) twine válasza l.skywalker (#55252) üzenetére


twine
addikt

Szuper! :R Pont ilyesmikre gondoltam..köszönöm...

(#55253) Kbali :Egyelőre nincs, de tervben van később a kinect vásárlás is...csak nem volt benne biztos, hogy " a kistestűt " is elég pontosan érzékeli e...de akarok neki venni...

[ Szerkesztve ]

(#55255) Zeki válasza twine (#55251) üzenetére


Zeki
nagyúr

F1 race stars . Nagyon jó!

(#55256) l.skywalker válasza Zeki (#55255) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen az is pont hasonló! Mi a Demót próbáltunk ki még nagyon régen. Ideje lesz a teljes változatnak :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55257) x360elite válasza twine (#55251) üzenetére


x360elite
őstag

PL.: Ben 10 Galactic Racing ; Sonic All Stars Racing Transformed

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55258) twine válasza Zeki (#55255) üzenetére


twine
addikt

Szuper! :R :R Ez is tetszik....alig várom, hogy végezzek melóban...este otthon meg is veszem őket...
Mostanában Lego játékokkal kell a pöcsössel játszanom, de nekem az már kissé unalmas...
Remélem ezeket a játékokat ismét "vihogva" tudjuk majd együtt játszani :))
(#55257) x360elite : :R :R

[ Szerkesztve ]

(#55259) szemy94 válasza twine (#55258) üzenetére


szemy94
senior tag

Most eszembe juttattad ezt a régi kedvencet. Mennyit toltuk öcsémmel :D Sajnos Xbox-ra nem jelent meg, persze ahogy nézem nem csoda, velem egyidős a játék. A mai gépeken (oprendszeren W7-től, vagy lehet Vista-tól, az nekem kimaradt) meg már nem futnak úgy ezek a játékok, talán DosBox-szal, már rég próbáltam.

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#55260) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Xbox One:
Insane Robot (Xbox One X Enhanced)
Jurassic World Evolution (Xbox One X Enhanced)

Xbox360 (BC):
Toy Story 3
Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55261) r.levente75 válasza l.skywalker (#55260) üzenetére


r.levente75
addikt

Köszönjük. :R

(#55262) Solten válasza l.skywalker (#55260) üzenetére


Solten
addikt

Talan mar nem is erdemes X360 jatekot venni, lassan mindegyiket feltoljak a gold-ra. A Toy Story 3 mar volt parszor akcios pl.

Saor Alba

(#55263) twine válasza l.skywalker (#55252) üzenetére


twine
addikt

Köszi még egyszer... :R
Tegnap este ezt a Joy Ride Turbot megvettem...
Először megnéztük a demo-t,kérdeztem tetszik e?
"Naná apa..."
akkor gyerünk a fullért :)
Tetszett a gyereknek...jókat játszottunk... :K

(#55264) szemy94 válasza twine (#55263) üzenetére


szemy94
senior tag

A 300ft-os Game Pass-t nem vetted meg? Akkor ingyenes a full. Most vagy későn szólok, vagy igy csináltad, csak a hsz alapján úgy értelmeztem megvetted teljes áron.

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#55265) l.skywalker válasza szemy94 (#55264) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Csak a pontosítás vétte:

300 Ft-os 1 hónapos Gold

vagy

300 Ft-os 3 hónapos Xbox Game Pass Ultimate

van

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55266) twine válasza szemy94 (#55264) üzenetére


twine
addikt

2500Ft-ért vettem meg.... :B
Jól értelmezted :K
Sajnos nem nagyon értek ezekhez az akciókhoz, meg "live gold " dolgokhoz...
Egyszer olvastam picit utána, akkor valami teljesen torz kép alakult ki bennem, arról, hogy hogyan működik....illetve szinte mindig megnézem mik kerülnek épp az aktuális hónapba bele, és eddig alig volt ami érdekelt volna, ezért nem is foglalkozom vele,,,
Nincs otthon játék gyűjtögetés sem,amire szükségünk van, azt vagy használtan veszem meg lemezen, vagy ha ilyen tétel, mint ez volt, hogy nem terheli meg a kasszát, azt kényelmesen a kanapéról megveszem...
Szóval ez most kicsit többe került a tudatlanságom miatt... :B
De azért nagyon köszönöm, hogy szóltál :R :R

(#55267) szemy94 válasza l.skywalker (#55265) üzenetére


szemy94
senior tag

De az tartalmazza a Gold-ot is nem?

(#55266) twine
Én szinte csak akcióban veszek játékot :B Amennyi időm van ki se tudom használni sokszor, (télen 5, nyáron 6 nap munka olyan időtartamban, hogy nincs idő/kedv/energia leülni 1 órára se nagyon esténként) szóval így utánanézek, és ha nagyon megtetszik valami megveszem.

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#55268) haris válasza twine (#55263) üzenetére


haris
őstag

Jól tetted, szerintem és a fiam szerint az egyik legjobb bulizós autóverseny.
Bőven megéri az árát.
Amikor egyszerre 4en toljuk az mesés.
Úgyhogy próbálj szerezni jól működő kontrollereket apróról

(#55269) l.skywalker válasza szemy94 (#55267) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen. A Game Pass Ultimate három szolgáltatást tartalmaz:
- Xbox Live Gold
- Xbox Game Pass (Console)
- Xbox Game Pass (PC)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55270) szemy94 válasza l.skywalker (#55269) üzenetére


szemy94
senior tag

Így értettem én is, akkor oké :)
Szóval a 300ft-os GPU-val (ami tartalmazza a Goldot) most ingyen jutott volna a kolléga a Joy Ride Turbo-hoz :)

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#55271) IG55


IG55
senior tag

Ez az X360 PC wireless receiver kompatibilitis a One kontrollerekkel?

(#55272) x360elite válasza IG55 (#55271) üzenetére


x360elite
őstag

Nem.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55273) l.skywalker válasza szemy94 (#55270) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

:K

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55274) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale Plus Publisher And Holiday Party Time Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55275) l.skywalker válasza l.skywalker (#55274) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Forza Horizon 3 Complete Add-Ons Collection [link] 6ezer! :Y

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55276) x360elite válasza l.skywalker (#55275) üzenetére


x360elite
őstag

Nekem valamiért nem 6000, hanem 8080 forintot ír. Mondjuk teljesen mindegy, mert se 6-ért, se 8-ért nem éri meg. :(

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55277) l.skywalker válasza x360elite (#55276) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Amúgy is rossz topikba írtam

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55278) x360elite válasza l.skywalker (#55277) üzenetére


x360elite
őstag

Mindegy.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55279) Throme válasza l.skywalker (#55275) üzenetére


Throme
veterán

Ahhoz képest, hogy ugyanez az FM6 esetében ezröt volt.....
Amúgy jó hogy linkelted a másik fórumban az alapjátékot, cdkeys-től be is szereztem....
Mostanában úgy sincs olyan nagyon jó játék gold-ban, valszeg ezt se teszik bele....

(#55280) Zebu


Zebu
addikt

Skacok az mit[l lehet, hogy itt van az ultimate game passom és hitelkártya is van az accountomhoz adva és mégis ha le akarom szedni a Toy Story 3 játékot 360-on, azt mondja hogy nincs billing infom rendesen kitöltve

(#55281) Zebu válasza Zebu (#55280) üzenetére


Zebu
addikt

na megvan, boxon is fel kellett venni a hitelkártyát, account nem volt elég

(#55282) MasterMark válasza Zebu (#55281) üzenetére


MasterMark
titán

Igen, mert a 360 billingje külön van.

Switch Tax

(#55283) Zebu válasza MasterMark (#55282) üzenetére


Zebu
addikt

nah igen, most minden beborult..... be akartam lépni, és nem tudok live-ra bejelentkezni. azt mondja account suspended, fizessek. másfél órája chat-elek a support-tal. nincs megoldás :(

(#55284) -Tsaba-


-Tsaba-
tag

Sziasztok! Csatlakozok nemsokára a xbox360-sok táborához, és gondolkodtam a controller elemeken. Az lenne a kérdésem hogy van valakinek tapasztalata a Venom akksikkal, vagy töltő szettekkel kapcsolatban? Vagy inkább Lidl/Aldi akku elemek javasoljátok?

[ Szerkesztve ]

(#55285) IG55 válasza -Tsaba- (#55284) üzenetére


IG55
senior tag

Szia!

Amit ilyen kérdésnél ajánlani szoktak, az az Ikeában kapható Ladda márka.

(#55286) r.levente75 válasza -Tsaba- (#55284) üzenetére


r.levente75
addikt

Ikea Laadát használok zömében Aldis akkukkal. Van kb 60 db, azért részesítem előnyben, mert a hobbijaimhoz is fel tudom párhuzamosan használni őket.

(#55287) diablo1984 válasza -Tsaba- (#55284) üzenetére


diablo1984
veterán

Aldis (vagy lidl-ös?) akkut használok benne, ez legalább 2 hét alatt nem mertül le az állásban, a hátránya, hogy az akkutartót faragni kellett hozzá, mert olyan vastag az akku, hogy nem fért be, beleütni bele lehetett volna, de a kivétel problémás. Érdemes ha csak ehhez vennél akkut, akkor vinni a tartóját és ha van kibontott akku akkor belepróbálni, mert gondolom nem szívesen faragnád a tartót.

(#55289) x360elite válasza -Tsaba- (#55284) üzenetére


x360elite
őstag

Duracell, varta, energizer. Bármelyik jó lesz hosszú évekig.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55290) MasterMark válasza -Tsaba- (#55284) üzenetére


MasterMark
titán

Panasonic Eneloop, Ikea Ladda. (Allitolag ugyanaz a ketto.)

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#55291) ElGatto


ElGatto
aktív tag

Hi, valamiért egy ideje nem tudom elindítani a youtube alkalmazást. A live-os accounton csak annyit ír sorry, youtube isn't available right now. Please try again later.
Ha másik accountal próbálom kiadott egy hibakódot, de igazából azt írta megoldásnak, hogy indítsam újra. Van valami ötlet rá?
köszi!

(#55292) MasterMark válasza ElGatto (#55291) üzenetére


MasterMark
titán

Inditsd ujra.

Switch Tax

(#55293) x360elite válasza ElGatto (#55291) üzenetére


x360elite
őstag

Az xbox.com-on a live állapot jelző nem ír hibát, szóval, lehet jobb, ha megpróbálsz egy restart-ot.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55294) l.skywalker válasza MasterMark (#55290) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Sort of... https://gamepod.hu/tema/xbox_one/hsz_178297-178297.html :D

Ugyanott gyártsák... :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55295) MasterMark válasza l.skywalker (#55294) üzenetére


MasterMark
titán

Az lehet, csak a Panasonic mondjuk megkapja a jokat, az IKEA-nak meg megy amit levettek a Panasonic sorrol, mert nem erte el azt a minoseget.

Hiaba gyartjak egy helyen, a megrendelok szerint fogjak kivalogatni, hogy ki melyiket igenyli (es fizeti ki).

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#55296) l.skywalker válasza MasterMark (#55295) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen erre értettem, hogy nem ugyanaz a kettő. ;)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55297) -Tsaba-


-Tsaba-
tag

Köszönöm mindenkinek aki hozzászól, akkor az akku elem nyert :R

[ Szerkesztve ]

(#55298) ElGatto válasza MasterMark (#55292) üzenetére


ElGatto
aktív tag

Srácok, eszközt újraindítottuk, appot ujraindítottuk, újratöltöttük, belépünk másik profillal stb. nincs változás. Gyerek meg nyúz, hogy csináljak vele valamit...
Nincs valami memória törlés vagy akármi probléma?

(#55299) MasterMark válasza ElGatto (#55298) üzenetére


MasterMark
titán

Egy cache törlést próbálhatsz.

Switch Tax

(#55300) Márton


Márton
nagyúr

Üdv,
a Mikulás meghozta lányomnak a Skylanders Trap teamet. Kérdésem, hogy ez csak lemezről futtatható, nem tehető hdd-re? Picit zavar, hogy minden egyes bekapcsolásnál felpörgeti a lemezt, ha nem is ezzel akarunk játszani, kivenni sem akarjuk állandóan, stb. Ha esetleg áttehető hdd-re, akkor is bennt kéne lenni a lemeznek a védelem miatt? (PC-n így van, de hátha itt más a helyzet)
köszi

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.