Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55408) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A Warez témát és minden hozzá kapcsolódo dolgot hanyagoljuk a topikban ha lehet. Köszönöm.

Live-Die-Respawn

(#55413) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

A módosított gépek még említés szintjén is tiltott téma a Topikban! Akinek ez nem tetszik az jelentkezzen nálam intézek neki Karácsonyi ajándékot!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55415) x360elite válasza #99499520 (#55414) üzenetére


x360elite
őstag

"És ha kolléga gyári lemezzel szeretne játszani belső hálón?"
:C

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55418) szupermacs


szupermacs
veterán

Végre zajlik az élet, erre lemaradok mindenről. :D

(#55419) MasterMark válasza #99499520 (#55414) üzenetére


MasterMark
titán

Azért mert a módosított gèp önmagában az EULA megsértése.

Switch Tax

(#55420) szemy94 válasza MasterMark (#55419) üzenetére


szemy94
senior tag

Igen, de legyünk már kicsit jóhiszeműek, lehet használtan vette, és már csak ilyet kapott, én is úgy vettem a 360-at, az elsőről állította az eladó, hogy az öcsikéjé volt, biztos nem mókolt. Másnap vissza is vittem, kerestünk másikat.
De ahogy látom, mindenki kicsit túl lőtt a célon, minden oldalról, engedjük el szerintem ezt az egészet most, aztán legyen béke.

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#55421) l.skywalker válasza szemy94 (#55420) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A Topikban említés szintjén is tilos mindentől függetlenül!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55422) sugarforce válasza szemy94 (#55420) üzenetére


sugarforce
őstag

Johiszemuseg, ilyen stilus utan?

(#55423) szemy94 válasza sugarforce (#55422) üzenetére


szemy94
senior tag

Igen, utána már túl lőtt a célon, ez tény.

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#55424) x360elite válasza szemy94 (#55423) üzenetére


x360elite
őstag

Ráadásul csak belevau volt részéről, nem ő volt a kérdező.

Az pedig, hogy jóhiszemű volt, vagy nem..... Hát nem 1db gépről szólt a kérdés. Remélem ez megválaszolja.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55426) MasterMark válasza tommark33 (#55425) üzenetére


MasterMark
titán

:C

Switch Tax

(#55427) haris válasza MasterMark (#55426) üzenetére


haris
őstag

Nnnaa....
Már megint lemaradtam... :O

:D

(#55428) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale Plus The Countdown Sale Continues

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55429) szupermacs


szupermacs
veterán

Boldog karácsonyt!

(#55430) rtam


rtam
csendes tag

Boldog Karácsonyt!
Segítsetek légyszives!
Van egy öregecske 360 a gyerekeimnek, télapó hozott egy ferrari 458 italia kormányt.
Persze az öregnek fingja nincs a konzolok és perifériák csatlakoztatásáról, így nem is lett jó. :W
Próbálok képet feltölteni a csatiról.
Igazából a kérdésem az, melyik xbox verziónak van ilyen csatija?
Veszek a gyereknek egy újabb gépet, de nem akarok szívni ezzel.

Köszi ha valaki segít béna apunak.

(#55431) x360elite válasza rtam (#55430) üzenetére


x360elite
őstag

Egyik xbox 360-nak sincs ilyen csatlakozója, mert ez nem is igazán csatlakozó, hanem egy kábelvég, amire kell egy másik speciális USB kábel.

Egy ilyenre van szükséged és probléma megoldva.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55432) szemy94 válasza x360elite (#55431) üzenetére


szemy94
senior tag

Ha a dobozon 360 kompatibilis, akkor usb vége kell legyen, a kormány és a pedál szokott összekötve lenni ilyen kábellel, vagy átalakító biztos kell legyen a dobozban, ha mégis ezen csatlakozna.

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#55433) Solten válasza rtam (#55430) üzenetére


Solten
addikt

[link]

Boldog Karacsonyt! Ahogy elottem irtak, szukseged lesz egy ilyen atalakito-kabelre.

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#55434) rtam


rtam
csendes tag

Nagyon köszönöm a gyors segítséget, királyok vagytok :R
Lehet megúszom egy ilyen átalakítóval :C

(#55435) x360elite válasza rtam (#55434) üzenetére


x360elite
őstag

Ez nem lehet, hanem biztos :K . Minden vezetékes xbox 360 periféria így van megoldva, még a gyári microsoft vezetékes kontroller is.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55436) rtam válasza szemy94 (#55432) üzenetére


rtam
csendes tag

Original csomagolás volt, vagy úgy tűnt...

[ Szerkesztve ]

(#55437) l.skywalker válasza rtam (#55436) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Használtan vetted? Gyanús hogy valami kimaradt belőle. [link]

A hivatalos leírás alapján USB-s kell legyen.

A kormányon van Xbox gomb ahogy a képen mutatja?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55438) rtam válasza l.skywalker (#55437) üzenetére


rtam
csendes tag

Újonnan auchanból, kb. 1 hónapja.

(#55439) x360elite válasza l.skywalker (#55437) üzenetére


x360elite
őstag

100%, hogy használt, vagy utolsó/kiállítási darab volt, ha valami nincs benne. Én is jártam már így egy gyűjtői játékkal, arról a külső xbox 360 borítás hiányzott, vissza is küldtem a pi**ába.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55440) rtam válasza l.skywalker (#55437) üzenetére


rtam
csendes tag

Igen van, ez saját kép:

(#55441) l.skywalker válasza rtam (#55440) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Használati utasítás van hozzá?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55442) rtam válasza l.skywalker (#55441) üzenetére


rtam
csendes tag

Csak amit linkeltél

(#55443) l.skywalker válasza rtam (#55442) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

De azon is USB van. Érthetetlen

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55444) x360elite válasza l.skywalker (#55443) üzenetére


x360elite
őstag

Miért lenne érthetetlen? Utolsó/kiállítási darab, esetlegesen 3-4-5 hónapig pakolgatták ide oda a dobozát, csoda, hogy a használatija megmaradt.

Sőt, mivel auchan, még az is lehet, hogy az egyik raktáros haza mentette magának azt a kábelt. Annyi lehetséges magyarázat van, hogy betelne a max. karakter, ha mind leírnám. :K

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55445) rtam


rtam
csendes tag

Igazából csak az bánt, hogy a kis kábel hiánya miatt nem tud játszani a gyerek :(((
Valóban nem érdemel több karaktert az ügy,
nem egy drága dolog, de most próbálhatok ilyet szerezni, ünnepek alatt, ill.után.
Ha esetleg van valakinek fölösbe, ne titkolja :)

(#55446) x360elite válasza rtam (#55445) üzenetére


x360elite
őstag

Van. :K Nem is titkoltam volna, de tilos hirdetni a topikban, így meg kellett várnom, míg felteszed a kérdést. Ha érdekel, akkor dobj privátot.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55447) l.skywalker válasza x360elite (#55444) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az hogy az eredeti leírás alapján nincs is +kábel hanem az original kábel vége alapból USB.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55448) MasterMark válasza l.skywalker (#55447) üzenetére


MasterMark
titán

Olyan sosem szokott lenni, mindig van rajta ez az átalakító.

Amúgy ilyen fajta kormányt még mindig keresek, ha lenne valakinek esetleg. :)

Switch Tax

(#55449) l.skywalker válasza MasterMark (#55448) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ja így már érthető

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55450) x360elite válasza l.skywalker (#55447) üzenetére


x360elite
őstag

Akkor hibás a leírás. Mint mondtam, minden xbox 360-as beviteli eszköz vége olyan, mint azon a képen amit a kérdező illesztett a hozzászólásába. Vagyis plusz USB vég kell hozzá, ami 1000-ből 999-szer benne is van a dobozban. Kizárólag a leggagyibb kínai utánzatok vége fix USB csatlakozós.

Anno lehetett kapni SF4-es Sega joy-ra hajazó kontrollert, még annak a vége is cserélhető USB-s volt és nem fix, a gyári 360 kontrollerekről nem is beszélve. A microsoft egyetlen olyan gyári kormány szériát adott ki, aminek USB volt a vége, még garancia időn belül a 99%-át visszavitték kábeltörés miatt. Ez a fajta cserélhető vég ezt a problémát volt hivatott orvosolni.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.