Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55151) szabonagyur válasza l.skywalker (#55149) üzenetére


szabonagyur
félisten

Próbáltam vezetékkel és Wifin is..

(#55150) MasterMark: megvolt minden, eddig gondom nem volt vele.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#55152) x360elite válasza szabonagyur (#55151) üzenetére


x360elite
őstag

Nem nagyon értem ezt a "problémát"... Előfordul, hogy túlterheltek a szerverek.

Kis türelem, helyre fog állni a dolog. Amúgy az xbox 360 10/100Mbs ethernet adapterrel rendelkezik, szóval hiába 1000-es a net-ed.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55153) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Shocktober Game Sale

október 31-ig.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55155) wrongduke


wrongduke
aktív tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni? A napokban előkerült a MadCatz kormányom a szekrényből 360-on működik frankón. Ha veszek egy wireless receiver-t PC-hez, akkor tudom használni, mondjuk Horizon 4-hez? Van valakinek tapasztalata?

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#55156) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale Plus Shocktober Sale

Valójában 360-ra semmi új sincs és ezek az akciók 31-én lejárnak

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55157) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Valahol már azt írják, hogy tölthetőek a novemberi első GwG-s játékok. Nekem mind megvan, ezért nem tudom megerősíteni, de csekkljátok (belépés után kell, hogy ingyenes legyen):

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter

Star Wars Jedi Starfighter

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55158) x360elite válasza l.skywalker (#55157) üzenetére


x360elite
őstag

Igen, mindkettő tölthető.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55159) r.levente75 válasza l.skywalker (#55157) üzenetére


r.levente75
addikt

Sikerült, köszönjük! :R

(#55160) szupermacs válasza l.skywalker (#55157) üzenetére


szupermacs
veterán

Ez a Sherlock Holmes milyen? Most nem tölteném le, csak arra vagyok kíváncsi mennyire kaland és mennyire open-world.

(#55161) x360elite válasza szupermacs (#55160) üzenetére


x360elite
őstag

Eléggé kalandjáték. Nem tudom, mennyire ismered, de kb. olyan mint a Black Mirror, hogy adott helyen (ahol nem kötött a szituáció) szabadon mászkálhatsz, de a történet folytatódásához, beszélgetni kell és használnod kell egy térképet, amin kiválasztod, hogy a lehetőségek közül a város melyik részére akarsz eljutni. Ráböksz, majd tölt egy kicsit és megjelenik a következő helyszín.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55162) szupermacs válasza x360elite (#55161) üzenetére


szupermacs
veterán

Akkor valami hub rendszer alapú lehet, érdekesnek tűnik. Nézek róla pár értékelést és ha jókat írnak kipróbálom, csak most van más amivel el vagyok foglalva boxon. Köszi!

(#55163) nagyi2k


nagyi2k
tag

Sziasztok!
Xbox 360 multi téren mennyire aktív manapság. Megérheti még csak erre a konzolra Gold előfizetést venni? Azt láttam, hogy a BF -el még játszanak páran.
Esetleg GOW Judgment ről valakinek van infója? Játszák még?Tudom, hogy nem mai, de régebben szerettem a demóját. Jó lenne tudni, hogy csak multi miatt érdemes e megvennem.
Üdv.: nagyi2k

(#55164) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

This Week’s Deals With Gold And Spotlight

Hatalmas akció :D Két darab motoros játék 360-ra :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55165) x360elite válasza nagyi2k (#55163) üzenetére


x360elite
őstag

A gold-t nem konzolra veszed, hanem az account-odra. Szóval jó lesz az one-ra is későbbiekben. Ami tény, hogy nagyon kevesen játszanak 360-on. A BF még döcög kicsit, de a GOW már eléggé halott. Van azonban rengeteg más játék, ahol még akad játékos. A 3 hónapos előfizetést meg tudod venni kb 4000-ért, szóval nem nagy beruházás, egy próbát megér a dolog.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55166) nagyi2k válasza x360elite (#55165) üzenetére


nagyi2k
tag

Persze, tudom. Most is van Gold-om, csak a meglévő játékaim eléggé halottak multi terén. Ezért érdekelne, hogy esetleg mit lenne érdemes beszerezni, ha esetleg multizni lenne kedvem.
Milyen játékokra gondoltál, amik még aktívak?

(#55167) x360elite válasza nagyi2k (#55166) üzenetére


x360elite
őstag

Annyira már egyik sem aktív, de pl MK9, Fifa 18, NHL... Ezekben még fellelhető pár játékos, de nagy tömegre ne számíts. Más játékkal kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, mert csak ezekkel szoktam tolni 360-on.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55168) l.skywalker válasza nagyi2k (#55166) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én nemrég vettem COD4-et (MW) lemezesen és még voltak 500-an a multijában :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55169) sugarforce


sugarforce
őstag

Na elment a 360 a haztol. Szep volt jo volt, de mar honapok ota be sem kapcsoltam, az osszes jatekom bc-s, azert tartani, hogy az en polcomon porosodjon nem lattam ertelmet.
Azert a topikban maradok :R

(#55170) l.skywalker válasza sugarforce (#55169) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55171) x360elite válasza sugarforce (#55169) üzenetére


x360elite
őstag

R.I.P. :O

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55172) MasterMark válasza sugarforce (#55169) üzenetére


MasterMark
titán

Évek óta be sem kapcsoltam! De el nem adom. :DDD

Switch Tax

(#55173) Carlos Padre válasza MasterMark (#55172) üzenetére


Carlos Padre
veterán

En is most poroltam le a fiokban.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#55174) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Én meg gondolkodok, hogy veszek egyet a kisfiamnak.
5 éves lesz vasárnap.
Szerintetek nem korai?
Most a PS4 - el szokott játszani Lego undercovert.
:)

(#55175) haris válasza Ateszpapa (#55174) üzenetére


haris
őstag

Szerintem nem korai, főleg hogy tolja a ps-t.
De én mindenképp Kinect-el venném. Az a 360-ban a legjobb, ha kis gyerek van

(#55176) alufelni válasza Ateszpapa (#55174) üzenetére


alufelni
tag

Szia, szerintem nem, nekem februárba lesz 5 éves a gyerek, Toy story 3 , lego jurassic és sorolhatnám, szerintem abban hogy serkenti a gondolkodást jó.

(#55177) x360elite válasza MasterMark (#55172) üzenetére


x360elite
őstag

Én sem adnám el soha egyiket sem. Van egy 2005-ös Xenon (első menüvel), GOW limited, sima E és egy Halo Reach limited. :B

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55178) sugarforce válasza MasterMark (#55172) üzenetére


sugarforce
őstag

En sajnaltam, hogy hasznalatlanul ott van a polcon es "csak foglalja a helyet". Akkor mar inkabb hasznalja mas. Nem kenyerre kell szerencsere, lehet lesz belole valami hasznalt ps4.

(#55179) Solten válasza sugarforce (#55169) üzenetére


Solten
addikt

Saor Alba

(#55180) Throme


Throme
veterán

X360-at nem adunk el!!! :N
Nekem pl az X360 menüje jobban tetszik, mint az XO-é.
Sőt, még a régi, penge (asszem így hívták) menü is király volt.
Az XO egy semmilyen menü, unalmas. Kár, hogy ott nem lehet választani skin-eket, és lenne X360-as is...
szvsz

(#55181) MasterMark válasza sugarforce (#55178) üzenetére


MasterMark
titán

Mennyit kaptál érte? Komolyan nekem amennyit most adnak egy ilyen Xbox-ért, inkább megtartom...

Switch Tax

(#55182) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Köszi, akkor majd beszerzek egyet, amin van sok game. Ne kelljen lemezeket cserélgetnie. :)

(#55183) sugarforce válasza MasterMark (#55181) üzenetére


sugarforce
őstag

Szerencsére amennyit akartam érte, 30-at. Makulátlan állapot, két kontroller meg adtam mellé 4 olyan játékot lemezen, ami ezer éve megvan digitálisan, azok is csak a helyet foglalták.
Valahogy elkezdett frusztrálni, hogy sok olyan cuccom van, ami be sincs kapcsolva, nem használom, annak nem látom értelmét, hogy porfogónak egy n+1 elektronikai eszköz ott álljon a tv alatt/mellett, aztán ha költözködni kell, vagy csak takarítani, rendezkedni, akkor azokat is ugyanúgy pakolgatom, mint a többi használatban levő dolgot, hülyeségnek tűnhet, de engem zavar. Elég sok mindentől szabadultam meg az elmúlt 1-2 évben ennek a gondolatmenetnek a jegyében: Hangszerek, Képregények, Játékok, Filmek, elektronikai eszközök, informatikai cuccok, stb. Sokáig érlelődött bennem a gondolat, hogy mennie kell, de mindig elhesegettem, hogy jó helyen van az. Aztán pár hete gondoltam egyet, körbefotóztam és felraktam HA-ra.

(#55184) Carlos Padre válasza Throme (#55180) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Volt az jobb is, az utóbbi időben kuffantották el ennyire.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#55185) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55186) x360elite válasza l.skywalker (#55185) üzenetére


x360elite
őstag

Köszi az infót.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55187) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Új rendszerfrissítés jött: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55188) Abus2


Abus2
tag

Most 300Ft az 1 hónapos Gold előfizu a Microsoftnál

Sörhassal nem lehet születni. Azért meg kell dolgozni!

(#55189) l.skywalker válasza Abus2 (#55188) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

És 300 a három havi GPU is. Ha valaki egymás után váltja be, lehet, hogy ki lehet hozni 4 hónap Ultimate-t :D
https://www.microsoft.com/hu-hu/p/xbox-game-pass-ultimate/cfq7ttc0khs0?activetab=pivot:overviewtab

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55190) Abus2 válasza l.skywalker (#55189) üzenetére


Abus2
tag

Köszi. Már elő is fizettem a 3 hónapos GPU-ra. A leírás szerint az aktív előfizetés lejárati időpontja a megvásárolt csomagéra változik, azaz nem adódik össze. :(

Sörhassal nem lehet születni. Azért meg kell dolgozni!

(#55191) l.skywalker válasza Abus2 (#55190) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Mond le gyorsan :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55192) nagyi2k válasza l.skywalker (#55189) üzenetére


nagyi2k
tag

Jól látom, hogy aktív előfizetés esetén nem él az akció?
Üdv nagyi2k

(#55193) l.skywalker válasza nagyi2k (#55192) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Így van, akkor nem.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55194) masterful87 válasza Abus2 (#55188) üzenetére


masterful87
senior tag

Vajon meddig van ez az akció?
Azért kérdem, ha én csak később szeretném aktiválni, akkor meddig lehet elhúzni a vásárlást.

(#55195) l.skywalker válasza masterful87 (#55194) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

December 2-ig.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55196) szemy94 válasza Abus2 (#55190) üzenetére


szemy94
senior tag

Tehát ha megveszem, akkor 3 hónapig lesz Gold-om is? :Y 300 ft? :Y

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#55197) l.skywalker válasza szemy94 (#55196) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55198) szemy94 válasza l.skywalker (#55197) üzenetére


szemy94
senior tag

De jó, hogy tök véletlenül benèztem ide :)

Köszönöm

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#55199) x360elite válasza szemy94 (#55198) üzenetére


x360elite
őstag

Igen, ez nagyon jó, de ne felejtsd el lemondani a megújítást vásárlás után, különben a 3 hónap elteltével ismét vonnak le pénzt a számládról, de akkor már nem csak 300 forintot.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55200) szemy94 válasza x360elite (#55199) üzenetére


szemy94
senior tag

Köszi, megvettem, utána rögtön kikapcsoltam az ismétlődő számlázást, nehogy elfelejtsem véletlenül :)

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.