Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54101) diablo1984 válasza csabamigo (#54100) üzenetére


diablo1984
veterán

csak letölteni gold nélkül nem tudja....

(#54102) csabamigo válasza diablo1984 (#54101) üzenetére


csabamigo
aktív tag

A 360as játékok letöltéséhez nem tudom hogy kell e gold, de a felhőbe mentéshez biztos hogy kell(360on)

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#54103) szabacsik válasza csabamigo (#54102) üzenetére


szabacsik
őstag

Arra gondolt, hogy a mentés betöltéséhez is kell gold. Ha nincs goldja akkor nem éri el a mentését a felhőből.

/\____/\

(#54104) x360elite válasza diablo1984 (#54101) üzenetére


x360elite
őstag

One-on gold nélkül is működik a felhőben lévő mentések szinkronizálása, addig kell csak gold, amíg 360-on feltölti a mentéseket. Simán egy live profil kell one-on, nincs más feltétel.

Azt viszont nem tudom, hogy 48 órás gold-al enged-e a 360 felhőzni....

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#54105) birdyke33 válasza csabamigo (#54102) üzenetére


birdyke33
csendes tag

A játékokat le tudtam tölteni majdnem mindet.Bár fura hogy a tavaly kifizetett fifa 18at nem engedi csak ha újra kifizetném.

(#54106) MasterMark válasza birdyke33 (#54105) üzenetére


MasterMark
titán

Letöltési előzményekből töltsd le akkor.

Switch Tax

(#54107) birdyke33 válasza MasterMark (#54106) üzenetére


birdyke33
csendes tag

max 3 hónapra lehet visszanézni :W

(#54108) x360elite válasza birdyke33 (#54107) üzenetére


x360elite
őstag

Hol nézed az előzményeket?

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#54109) birdyke33 válasza x360elite (#54108) üzenetére


birdyke33
csendes tag

xbox assist-get help-purchase and downloads-purchase-purchase history-order history
és ott a lenyíló fülben lehet választani hogy 1 vagy 3 hónapra nézzen vissza
vagy nem jó helyen nézem?? :F

(#54110) birdyke33 válasza birdyke33 (#54109) üzenetére


birdyke33
csendes tag

(#54111) Siffredi válasza birdyke33 (#54110) üzenetére


Siffredi
senior tag

Ez a 360-as topic, a többiek a 360-as rendszerhez kapcsolódóan válaszoltak.

Ami képet belinkeltél, az a one rendszere. Azon nem fogod megtalálni a korábban letöltött 360-as játékokat, már amennyiben ez volt a kérdés.

(#54112) Throme válasza Siffredi (#54111) üzenetére


Throme
veterán

Valószínűleg ezért se megy neki a Fifa 18, mert a két platformra (360 - XO) mást adtak ki és azt külön-külön kell megvenni.
(Én pl beléptem az EA accessbe az XO-n és már nem gondolkodok fifa vásárláson )

(#54113) Siffredi válasza Throme (#54112) üzenetére


Siffredi
senior tag

Igen, még egyszer elolvasva a hsz-ét, valószínűleg megvette korábban a fifa18-at 360-ra, és azt próbálja letölteni one-on.

Én abszolút nem fifázok, de akik igen, azok többségének számít, hogy a legfrissebb fifával játsszanak. Ha engem kérdezel, én is az EA access-re szavazok.

(#54114) x360elite válasza birdyke33 (#54109) üzenetére


x360elite
őstag

Valóban igaz, hogy ez 360 topik, nagyjából én is így válaszolgattam, de igyekeztem kicsit besegíteni a one-ban is.

Két fontos dolog.

1; Igen, rossz helyen nézed. Itt kell: Home-->My games&Apps-->Games-->Ready to install. Ott szerepel minden valaha megvett KOMPATIBILIS játékod one és 360 egyaránt.

2; A fifa megjelent mindkét generációra, szóval a backward compatibility-t ebben az esetben felejtsd el. Meg kell venned külön one-ra is, ha ott akarsz játszani vele.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#54115) birdyke33 válasza x360elite (#54114) üzenetére


birdyke33
csendes tag

x360elite köszönöm megtaláltam...de....itt csak azokat hozza amiket goldal töltöttem le.Azt amiért fizettem egyet se .És a storeban kellett kieresnem a többit ..És pl az AC-ket engedte letölteni újra csak a PES17 és FIFA18 at nem.

Throme ez akkor egy elég nagy kiszúrás .mert mégha egy 4-5 éves játékról lenne szó

(#54116) x360elite válasza birdyke33 (#54115) üzenetére


x360elite
őstag

Akkor nálad valami beállítási gond lehet, vagy csoda történt, mert minden játékot mutatnia kell abban a menüben, amit írtam. Ráadásul van külön egy "gold" lehetőség a my games&apps-ban, ahol valóban csak a gold játékokat hozza. Lehet, hogy azt nézted.

De ha lefotózod nekem a my games&apps képernyőt, akkor be is jelölhetem neked, hogy pontosan hol kellene meglesni.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#54117) Siffredi válasza birdyke33 (#54115) üzenetére


Siffredi
senior tag

Az AC-kat azért tudtad letölteni, mert BC-s játékok (Backward Compatible), tehát 360-ra vetted meg, de KOMPATIBILIS a one-nal, tehát tudsz vele játszani.

A fifa (és a pes) nem BC-s, tehát a korábban 360-ra megvett fifával (és pes-el) nem tudsz one-on játszani, mert nem kompatibilis.

(#54118) x360elite válasza birdyke33 (#54115) üzenetére


x360elite
őstag

Lejárt a szerk. idő :B bocsi.

Nem az számít, hogy mikori a játék, hanem az, hogy megjelent mindkét konzolra. Kicsit én is morcos voltam, mikor ismét meg kellett vennem a Diablo 3-at, mert a gyökerek kiadták one-ra is, ezért nem lett BC. Persze nem csak olyan játékok nem mennek one-on, amiket mindkét gépre kiadtak. Van olyan is, ami simán csak nem került be BC-be. Pl. sanszos, hogy egy MK9-el, vagy Fist of The North Star: Ken's Rage-el soha az életben nem fogsz one-on játszani. Ezért nem szabad eladni a 360-at ;]

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#54119) Throme válasza birdyke33 (#54115) üzenetére


Throme
veterán

Abban az évben amikor éppen váltasz, akkor kiszúrásnak is tekinthető. Utána úgy sem fogod mindkét platformra megvenni :N
A one verzió szebb, több az animáció, más motor megy alatta, én úgy látom.Emiatt lehet azt mondani, hogy másik szoftver, így külön vásárolható meg.

Személyes véleményem az, hogy nem kéne évszám növeléssel mindig új játékként eladni a fifát, elég lenne DLC az aktuális játékos állománnyal. ;]

Idén vettem meg a 2018-at x360-ra (még el is rontottam, mert véletlen az XO verzóra kattintottam, de az M$-nél sikerült elintézni a cserét... utólag egy égi jel volt ez a hibám, most már látom... :D ), aztán mégis vettem egy XO-t. Szóval hasonló cipőben járok mint te.

Nekem az EA access pont tökéletes választás, ott is megvan a 2018-as verzió, persze a legfrissebbel sosem játszhatok így, de nekem ez pont nem számít...
Ezen felül a jégkorong, a golf is érdekel, aztán bele lehet kóstolni az NFS-ekbe is...

(#54120) icemad válasza Throme (#54119) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Van még ott néhány battlefield, nfs meg battlefront is... Nem tudom ezek mik lehetnek, sosem játszottam velük.

:DDD

Ennyi "pézért" meg megéri az éves előfizu....

Én is féltem, amikor megvettük a one x-et, hogy mivel fogok játszani. Első bekapcsolásnál ott volt vagy 50 játek goldból, plusz az ajándék gamepass előfizetés. Kb 200 játék volt elérhető az első bekapcsolásnál! Ezt nagyon jól csinálja a picipuha. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#54121) JozsBiker


JozsBiker
aktív tag

Sziasztok !

Néhány éve van 360 -unk, a gyerkőc játszott vele, vett dobozos és letöltős programokat is, nem nagyon kellett vele foglalkoznom. Most egy jó ismerősöm vett 360+kinect -et, és megkért, hogy tegyek már fel néhányat a mi programjainkból az ő masinájára. Egyik sem mókolt. Alapvetően két kérdésem lenne:

1. Lehetséges a mi gépünkön már fent levő lemezes játékot feltenni az ő gépére is ? Azt mondta nem szándékozik hálózatra kötni ( bár ezt nem tudom meddig tudja megállni ).
2. Ha az 1. kérdésre NEM a válasz, van hivatal módja a játékprogram áttelepítésének ? Tehát pl. a miénken "deaktiválni", és úgy rátenni az övékre ? Vagy ilyesmi.

Bocs, asszem elég alap kérdések, de idáig még nem merültek fel ezek a dolgok.
Köszi.

(#54122) birdyke33 válasza icemad (#54120) üzenetére


birdyke33
csendes tag

Köszönöm mindenkinek a választ :R :R :R

(#54123) Kbali válasza JozsBiker (#54121) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ha használjátok, akkor tudod, hogy a lemezes, nem mókolt játék hiába van telepítve, az indításhoz kell a lemez is - tehát nem tudsz belőle "átadni".

(#54124) JozsBiker válasza Kbali (#54123) üzenetére


JozsBiker
aktív tag

Iggen, most hogy így mondtad :-). Akkor ezexerint egyszerűen átadom neki a lemezt, és onnantól ő tudja használni (?). A marketplace -ről vagy egyéb netes helyről beszerzett és letöltött játékok "átruházására" van esetleg valami mód ?

(#54125) haris válasza JozsBiker (#54124) üzenetére


haris
őstag

A lemezest átadod neki, akkor Ő használja. Ennyi.
A digitális játék a profilodhoz és a gépedhez van kötve, nem átruházható.

(#54126) MasterMark válasza JozsBiker (#54124) üzenetére


MasterMark
titán

360-nál is át lehet "Home-olni" a játékokat.

Így viszont a saját gépeden csak azzal az accounttal fogsz tudni vele játszani amivel megvetted eredetileg.

Switch Tax

(#54127) Siffredi válasza MasterMark (#54126) üzenetére


Siffredi
senior tag

Bocs, de meg kell kérdeznem, hogy ez érvényes a dlc-re is? Mert az nem tiszta...

(#54128) MasterMark válasza Siffredi (#54127) üzenetére


MasterMark
titán

Mindenre, viszont nem minden működik így.

Switch Tax

(#54129) Throme válasza icemad (#54120) üzenetére


Throme
veterán

Jah, nagyon jól csinálja...
Nem akartam váltani XO-ra, de a kedvenc sorozataim is csak ott folytatódnak. Az se érdekelt volna, hogy az újabb generációs változat szebb, ha maradt volna minden X360-on is.
X360-ra is lehetne game pass vagy EA access (lehet tévedek, de úgy tudom nincs)....
Érthető módon elsorvasztják ezt a generációt a one javára, és itt az eredmény, már nekem is van XO-m.
A visszafelé kompatibilitást szerencsére kikényszerítette a piac, mert ha jól tudom az elején nem fogyott jól az XO. Viszont a kontroller, és kinect kompatibilitást már kihagyták. Vedd meg újra...
Kár hogy a régi X360-as menü dizájnt, opcióként nem tették elérhetővé a one-on :D

(#54130) JozsBiker válasza haris (#54125) üzenetére


JozsBiker
aktív tag

Köszi mindenkinek a válaszokat.
Az ismerősöm elsősorban a kinect miatt vette a gépet, és most látom, hogy a Marketplace -en fent van pl. a Kinect Sport Ultimate, mégpedig ingyenesen:

KS Ultimate

Ez most valóban az aminek látszik :-) ? Tehát fullos verzió, letölti ingyenesen és tud vele játszani ? ( Azért szeretném ennyire alaposan körbejárni a dolgot, hogy ne a karácsonyfa alatt jöjjenek a meglepetések. ). Köszi.

(#54131) scream


scream
veterán

Hali!

Merre érdemes nézelődni gyári AV kábel iránt, ahol lehetőség szerint nem 2-3 hét mire kézhezkapom? :F

(#54132) MasterMark válasza scream (#54131) üzenetére


MasterMark
titán

Melyik kell, és mihez?

Switch Tax

(#54133) Siffredi válasza MasterMark (#54128) üzenetére


Siffredi
senior tag

Köszi, akkor majd próbálkozok. :)

@Throme: Nem tévedsz, valóban csak one-on elérhetőek azok a szolgáltatások, amiket írtál. Valóban kényszerítés érzete van a dolognak, de lássuk be, nem támogathatja ms a végtelenségig az előző generációt. Így is szép kort élt meg a 360, valószínűleg az utolsó konzol volt, ami ennyire sokat. :)

A kinect-et pedig nem is érdemes említeni a one esetében. Hiszen le is állította ms a forgalmazását/gyártását, az eddig megjelent tartalmak a 360-hoz képest egyenlőek a nullával.

(#54134) icemad válasza JozsBiker (#54130) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Itt nem is látok vásárlási lehetőséget, csak egy videót...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#54135) Gabbana


Gabbana
aktív tag

360-hoz kontrollert újat tudok venni még valahol?

Az életben nincs felesleges tapasztalat...

(#54136) diablo1984 válasza Gabbana (#54135) üzenetére


diablo1984
veterán

Szerintem még a MediaMarkt és társaiban kapható, de konzolos boltokban biztosan kb 10e ft-os díjon. Használtan 4-5 e ft körül már lehet jót is kifogni!

horror áron az emagon is van

[ Szerkesztve ]

(#54137) JozsBiker válasza icemad (#54134) üzenetére


JozsBiker
aktív tag

(#54138) icemad válasza JozsBiker (#54137) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

:F

Ezt látom én is...

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#54139) Suineg válasza JozsBiker (#54137) üzenetére


Suineg
senior tag

Szerintem ez egy játékbemutató demo videó.

(#54140) MasterMark válasza Suineg (#54139) üzenetére


MasterMark
titán

Mert ez az is.

Switch Tax

(#54141) JozsBiker válasza Suineg (#54139) üzenetére


JozsBiker
aktív tag

Akkor csak jó volt hogy rákérdeztem :-/
Mondjuk marhára megtévesztő szerintem. Konkrétan - számomra - semmi nem utal arra, hogy a jobb alsó sarokban levő "Letöltés XBOX360 konzolra" felirat a videóra vonatkozik. Köszi a felvilágosítást.

(#54142) MasterMark válasza JozsBiker (#54141) üzenetére


MasterMark
titán

Mert ez így néz ki eredetileg többminden is lehet ott alul:

Ha meg lehet venni a játékot akkor azt ott oldalt mutatja.
Letöltés pedig minden külön elemhez van, DLC-khez, videókhoz, stb.

Switch Tax

(#54143) icemad válasza JozsBiker (#54141) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

A képen, amit linkeltél több dolog is látszik. Bal oldalt alul játékvideókat ír, alul középen a szürke ikonban filmtekercs van, ez a videót jelenti, a méret is csak 66 MB. Ezek szerint ez csak egy videó. Erre figyelj majd, nehogy pórul járj. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#54144) scream válasza MasterMark (#54132) üzenetére


scream
veterán

Azt szeretném megoldani, hogy most HDMI-n van a monitorra kötve a gép (Slim), de a monitornak nincsen hangszórója, így a kis 2.0-s aktív hangfalaimra kötném rá RCA-val.

Van esetleg más/egyszerűbb megoldás? :F

[ Szerkesztve ]

(#54145) MasterMark válasza scream (#54144) üzenetére


MasterMark
titán

Ez lesz a jó megoldás. Pontosan melyik típusu géped van? Nem kaptál hozzá gyári kábelt?

Switch Tax

(#54146) scream válasza MasterMark (#54145) üzenetére


scream
veterán

320GB-os Slim (nem E).

Csak HDMI-t kaptam mellé.

[ Szerkesztve ]

(#54147) MasterMark válasza scream (#54146) üzenetére


MasterMark
titán

Akkor viszont rögtön audio adaptert vennék hozzá már: [link]

szerk.: Ja hogy rögtön kéne. Rágooglizva sima AV kábelt kapni pár helyen még, viszont szét kell majd szedd a borítását, mert nem megy be a HDMI mellé.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#54148) scream válasza MasterMark (#54147) üzenetére


scream
veterán

Rendben, köszi!

De akkor gondolom a sima audio adaptert is szét kell pattintani, hogy elférjen.

(#54149) MasterMark válasza scream (#54148) üzenetére


MasterMark
titán

Nem, az audo adaptert direkt úgy csinálták, hogy elférjen. (Ha megnézed vékonyabb mint a régi kábelek, illetve nincs rajta az a kis fül ami a Slim av kábelén takrja a HDMI-t.)

Mást azért nem lehet a HDMI mellé dugni, nehogy egyszerre több kijelző legyen csatlakoztatva a géphez.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#54150) ilge81


ilge81
csendes tag

:W

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.