Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55701) taki01 válasza HaGii (#55697) üzenetére


taki01
őstag

Nálam az van hogy letölti és utána csak korrupt fájl van ott és nem lehet elindítani. Az előttem szóló is említi, hogy agyon vannak terhelve szerverek és emiatt lesz nálam is és nálad is gond.

(#55702) szabacsik válasza HaGii (#55697) üzenetére


szabacsik
őstag

A system - storega-ban nézd meg ballszínűleg felkiáltójeles jel és azt töröld des kezd el letölteni elölről

/\____/\

(#55703) helgi


helgi
aktív tag

Sziasztok, tetszik ez a kinekt-es megoldás, de semmit nem tudok róla. Családi szórakozásnak terveznénk és érdekelne, hogy melyik xbox lenne jó és persze melyik, milyen játékok.

(#55704) icemad válasza helgi (#55703) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szia.
Xboxból minimum olyan, amiben van 60 GB hdd, és nem módosított.

Játékból kb az összes jó.
Gyerekeknek Kinect sports, Kinect animals, Kinect adventures.
Felnőtteknek meg bármelyik táncolós.
Fontos, hogy a kinecthez eléggé nagy hely kell, ha ketten játszanak. (nálam kb 3x4 m körül működik jól)

Pár játékról videó:
[link]

(egyébként a Nintendo wii is hasonló, ha gyerekeknek kell főleg, akkor azt is érdemes megnézni. Az is nagyon olcsó már használtan, és jóval több játék van hozzá. A grafika viszont gyengébb.)

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#55710) Zeki válasza helgi (#55703) üzenetére


Zeki
nagyúr

Bármelyik E szériás xbox360.
Kinect Party tökéletes játék kicsiknek.
Disneyland Adventures nagyoknak is.

(#55711) HaGii


HaGii
tag

Sziasztok!

Köszi a hozzászólásokat.

Sajnos továbbra sem sikerült letölteni. Mikor a letöltés 79-ről 80 %-ra lépne, újraindul automatikusan a letöltés. Próbaképp letöltöttem egy demót, azzal semmi gond (bár csak 600 mega).

HDD-n volt 160Gb hely, de csináltam még +30-at. Gondolván ha máshova akar írni, talán sikerül (nem röhög, 286-oson működött, és nyilván azóta nem történt semmi változás a hardware-ekben :) ) .

A Live volt, hogy elhullott, ezt a valóban megnövekedett netes forgalom miatt meg is értem. Viszont mindig tudja folytatni a letöltést, ahol éppen abbamaradt.

System Storage-ből kitöröltem (tényleg felkiáltójeles volt), újra letölt, 79% --> 0%.

Nemtom. Megveszem lemezen :( Vagy fent maradok és megpróbálom éjjel. De hogy mindig ugyanott száll el.. :W

"-Milyen telefon? Androidos? - Nem,sima okos."

(#55712) l.skywalker válasza HaGii (#55711) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én is ma letöltöttem több dolgot, gond nélkül lejött.

A support-ot hívtad már?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55713) Bogyi007


Bogyi007
veterán

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale Plus Publisher Sale

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#55714) Barell


Barell
senior tag

Sziasztok. Olyan játékot keresek amit lehet ketten játszani de nem split-screenben. Legjobb lenne ilyen Sonic/Mario jellegű amiben mondjuk egyszerre mászkálunk 2 karakterrel. Léteznek ilyenek?

(#55715) x360elite válasza Barell (#55714) üzenetére


x360elite
őstag

Olyan játékok léteznek, amik nem split screen-ben mennek, hanem ugyanazt a képernyőt látjátok. Az viszont, hogy mennyire sonic, vagy mario jellegű, háááát szerintem semennyire.

Így hirtelen ezek jutnak eszembe:
Young Justice
Marvel Ultimate Alliance
Marvel Ultimate Alliance 2
Spider-Man Friend or Foe
Diablo 3

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55716) szupermacs válasza HaGii (#55697) üzenetére


szupermacs
veterán

Forza Horizon 2-nél nálam ugyan ez a gond, semmi megoldást nem találtam.

(#55717) szupermacs válasza Barell (#55714) üzenetére


szupermacs
veterán

Rayman Origins, Rayman Legends

(#55718) MasterMark válasza Barell (#55714) üzenetére


MasterMark
titán

Lego játékok is ilyenek.

Switch Tax

(#55719) icemad válasza MasterMark (#55718) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ott viszont van split screen...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#55720) l.skywalker válasza icemad (#55719) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Dinamikus. Ha egymáshoz közel vannak akkor nincs

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55721) gurabli


gurabli
senior tag

Sziasztok!
Úgy néz ki, hogy kapok kölcsönbe egy 360-ast Kinecttel. Gyerkőcöt akarnám naoi egy, max két órára lekötni, elsősorban mozgós, ugrálós játékkal.
Hol tudok olcsón venni játékokat? Lehet online, nem kell lemezen? Vagy eBay vagy más jó forrás?
És lehet demókat leszedni, hogy kiderüljön egyáltalán érdekli-r a 6 éves kislányom?
Érdemes valamire előfizetni?
Ha visszaadom és vennék sajátot, akkor meg tudom tartani a játékokat, hogy működik ez?
Sőt, használjam a kölcsönkapott xbox fiókját? Nem nulláznám le az ő beállításaikat, ha nem muszáj.
Köszönet

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#55722) l.skywalker válasza gurabli (#55721) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Online lehet venni elég sok Kinect játékot. Korosztálytól függően vannak jó kis játékok.

Nálunk ez megy a legtöbbet:
Kinect Party - [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55723) Zeki válasza gurabli (#55721) üzenetére


Zeki
nagyúr

Kinect sport 1-2 az jó. Kinect Adventures és Party is jó, Kinect Rush és Disneyland Adventures (nehezebb) is okés.

Nézz róluk youtube videókat. Ott vedd ahol olcsóbb.

(#55724) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Sógoromnak előjött a 3 ledes hiba. Tudtok megbízható szervizt Miskolc vagy Szerencs közelében? Érdemes még javítani? Mert használtan 30-40 euró itt, lehet olcsóbb, ha veszek egyet és hazaküldöm futárral.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#55725) x360elite válasza icemad (#55724) üzenetére


x360elite
őstag

Ha 30-40 euro között van gép (bár nem tudom, hol laksz) kontrollerrel, táppal, HDMI kábellel, akkor nekem is küldhetsz 5-6db ilyet. Nem poén, nem kötözködés, komolyan jöhet pár darab. :K

De hogy válaszoljak is... Mkonzol Miskolc 06 70 / 450-58-61. Ők jók, nem a legolcsóbb, de tuti megcsinálják és garanciát vállalnak a javításra.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55726) l.skywalker válasza icemad (#55724) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nekem is kéne egy Slim, van egy LED hibás Halo 3 limitált gépem, szerelnték bele egy működő belsőt.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55727) icemad válasza x360elite (#55725) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hollandia. Itt egy példa, nekem ebből csak a gép kellene. [link]
50 euróért is van boltban, használt. [link]
Ez 60,de jobb állapotban van. [link]
Lehet válogatni. :)
A telefonszámot köszönöm. :R

Szerk... Dpd 10-15 euró körül szállít Hollandiából Magyarországra. (még...)
Az eladóval meglehet beszélni a részleteket.

Szerk2: l.skywalkernek. Az utolsó linken egy slim van, ha neked ennyit megér.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#55728) x360elite válasza l.skywalker (#55726) üzenetére


x360elite
őstag

Ne felejtsd majd átrakni az új gépbe a bekapcsoló panelt a régiből.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55729) x360elite válasza icemad (#55727) üzenetére


x360elite
őstag

Ugyanazok az árak mint nálunk... :O A első fat (majdnem biztos, hogy javított), a második szedett-vetett, a harmadik annyi mint itt.

Minden esetre köszi az infót.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55730) Robertó79


Robertó79
tag

Kérdésem az lenne hogy adott egy xbox360 kontroller és hogy tudnám csatlakoztatni a pcmhez?

(#55731) x360elite válasza Robertó79 (#55730) üzenetére


x360elite
őstag

Egy ilyenre van szükséged.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55732) Robertó79 válasza x360elite (#55731) üzenetére


Robertó79
tag

Köszi

(#55733) l.skywalker válasza x360elite (#55728) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

:R

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55734) gurabli


gurabli
senior tag

Sziasztok!
Nos, megvan egy 360 S Kinecttel.
Kérdés: van saját Live és Xbox fiókom, utóbbit először használom.
Na most kalibráltam a Kinectet magamra, saját profillal és működik is szépen. A 8 éves lányomnak kellene egy külön profil és rá is kalibrálni? De milyen profil, Live, Xbox? Nyilván nem lenne saját vásárlós fiókja, amit megveszek majd, azt mindenki használná itthon.
Másik: Fruit Ninja. Egész jó. De hogyan váltunk az én és az ő kinect profilja között?

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#55735) icemad válasza gurabli (#55734) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én már jó régen használtam kinectet, de megpróbálok segíteni...
A gyereknek szerintem ajánlott külön profil, később is jól jöhet. Lehet gyerek fiókot is csinálni, ilyenkor te felügyeled az egész profilt, vásárolni nem tud az engedélyed nélkül.
A live és xbox profil ugyanaz, szóval nem értem mit szeretnél kérdezni.
Kalibrálást meg lehet csinálni mindegyik profilnak.
Fruit ninjat nem ismerem, de a Kinect tud olyat, hogy aki belenéz a kamerába, annak a profilját tölti be.
De tényleg régen használtuk már, valaki biztos többet tud mondani.
Vagy nézd meg az xbox súgó honlapot, nagyon sok minden levan írva ott is.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#55736) gurabli válasza icemad (#55735) üzenetére


gurabli
senior tag

Köszönöm. Igen, kezdünk belejönni. :)
Kaptam vele pár játékot lemezen. Mivel nincs benne hdd, alig van hely, nem tudom telepíteni. Próbálok majd szerezni egy 250-est. Úgy tudom az a legnagyobb.
Ami bosszantó, hogy kiváló a wifi (és gigabites a net), a demókat alig vagy sehogy sem tudom letölteni. Ez mindig ilyen lassú? Sőt, ha játékot veszek, az is ilyen lassan tölt majd le?
Xbox Gold tagságnak van valami előnye itt az elején?

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#55737) Zeki válasza gurabli (#55736) üzenetére


Zeki
nagyúr

A fél világ otthon van, leszívták a sávszélt a szerverekről.
A Gold csakl akkor kell, ha másokkal online játszol, vagy kell akciós/havi 2 ingyenes játék.

(#55738) szabonagyur válasza Zeki (#55737) üzenetére


szabonagyur
félisten

Na meg ugye a 100as LAN meg max G-s Wifi sem segít sokat a dolgokon.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#55739) gurabli válasza szabonagyur (#55738) üzenetére


gurabli
senior tag

Hát igen, ha G a wifi, akkor nem csoda. De akkor is iszonyat lassú.
Mondjuk ebből kiindulva jobb, ha lemezen veszem meg a játékokat? Talán olcsóbb is.
Ha 250 hdd akkor is kell/jól jön, jól gondolom?

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#55740) szabonagyur válasza gurabli (#55739) üzenetére


szabonagyur
félisten

Lemezen én nem venném (nem is veszek még ma sem amikor veszek 360ra)
Kábelen tölts mindenképpen és próbáld éjszaka stb. amikor kevesebben vannak rajta.

Bolti lemezek nem olcsóbbak amennyire néztem, használtan meg nem tudom megéri e.

Rengeteg esetben vannak akciók is a játékokra vagy különböző oldalakon is vannak akár jó áron letöltő kódok.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#55741) x360elite válasza gurabli (#55739) üzenetére


x360elite
őstag

Szerintem jobb lemezes játékot venni, főleg ha kicsi gyerek van és inkább neki vennéd. A lemezeket tudod majd adni a géppel, vagy külön is, mikor a gyerkőc megunja és ha szerencséd van, akár az árának a 80%-a is visszajöhet. Ha online veszed a játékokat, akkor sanszos, hogy nulla forint fog visszajönni, mert senki a világon nem fizet profilhoz kötött játékokért, illetve a lemez véglegesen a tied lesz, nem csak addig, amíg megy a 360 live.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55742) pleslie


pleslie
friss újonc

Sziasztok
Xbox 360 van a lányomnak, és a barátnőivel szeretne játszani interneten keresztül Minecraftot. Van LIVE Gold előfizetésünk is, mégsem jelenik meg ha küldik az invitálást a játékba. Mi lehet a gond? Esetleg az hogy a barátnőinek Xbox one van?

(#55743) l.skywalker válasza pleslie (#55742) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen, az lesz a gond. A 360-as verzió már nem frissült tovább egy idő után

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55744) Zeki válasza pleslie (#55742) üzenetére


Zeki
nagyúr

360 Minecraft csak magával játszható. One verziós androiddal meg win10-zel is.

(#55745) 4C


4C
csendes tag

Helló!

Úgy alakult, hogy első konzolom, egy XboX 360-as lett. Alapvetően PC gamer vagyok, de elcsábított a kedvenc játékom, aminek szeretnék játszani a régi verzióival is. (Forza Horizon)

Szóval a játék első két részét már régen megvettem digitális kulcs formájában, amelyeket sikeresen aktiváltam is az MS accountomban, szóval ezügyben teljes magabiztossággal álltam a konzolvásárlás elé.

Sikerült is beszereznem egy készüléket kontroller nélkül, de aztán eltartott pár napig mire még kontrollerem is lett. Ekkor nagy lelkesedéssel ültem le a készülék elé, és az első rossz pont az volt, hogy csak az egyik játékot tudom telepíteni a kettőből. (Az első részt)

A második egyáltalán nem látható XboX 360-on, de valószínűleg olyan verziót vettem meg, ami már One-ra készült. Gondolom. Na mindegy is, feltelepítettem az első részt, és izgatottan vártam, hogy kipróbálhassam.

A játél elindul, betöltődik a főmenü, lefut a felvezető videó, aztán elkezdi tölteni a játékot, és néhány másodperc múlva kiírja, hogy olvashatatlan a lemez, töröljem meg egy puha ruhával, bla-bla...

Nem voltam boldog, de mondom, ha neki kell egy lemez, akkor legyen. Kicsit megtúrtam a netet, és megvettem a játékot lemezen is. Na most! (Gondoltam)

Persze nem történt semmi, amikor a kritikus ponthoz ért a játék, hiába volt berakva a lemez. Mérgemben letöröltem, gondoltam újratelepítem lemezről hátha akkor jó lesz.

Hát nem lett jó, ugyanis nem olvassa a gép a lemezt. De nem csak a játékot, hanem semmiféle DVD-t nem olvas. (Üdvözlöm az eladót)

Nagyjából utánanéztem a javítási költségnek, és szerintem az elég magas, úgyhogy arra gondoltam, magam javítom meg. :))

Ebben szeretnék némi segítséget kérni. Skill az van bőven, egész kis korom óta szedem szét a technikai eszközöket. Összerakni csak később tanultam meg. :DDD

Szóval a kb 10 napos konzolos múltammal annyit tudok, hogy valami kulcsot ki kell olvasni, és azt az új olvasó egységbe beírni. De pontosan hogyan, és hogy mi kell hozzá, azt már nem igazán tudom. Meg hogy milyen olvasót vegyek, meg ilyesmi.

A hűtést is mindenképpen le akarom cserélni benne, mert olyan mint a Rakéta porszívó. :) Csak ehhez is jó lenne tudni, hogy az eredeti ventiknek kb mennyi a légszállításuk, meg ilyenek.

Na befejezem a kisregényt, kérem, ha van valaki aki a felmerülő kérdésekben tud segíteni, az ossza meg velem a tudását. :R

(#55746) l.skywalker válasza 4C (#55745) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A javításban nem tudok segíteni. A Forza Horizon 2 még kapható digitálisan, kicsit drágán 360-ra: https://marketplace.xbox.com/hu-hu/Product/Forza-Horizon-2/66acd000-77fe-1000-9115-d8024d530aa4

Nem tudom mennyit áldoztál eddig rá, de kifejezetten a Forza Horizon szériát 1-4-ig végig tudod játszani Xbox One-on is. Ha a szereléssel nem jutnál előre, érdemes elgondolkozni azon, hogy One-t vegyél.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55747) 4C válasza l.skywalker (#55746) üzenetére


4C
csendes tag

Igen. Azt én is néztem amit linkeltél. Amúgy nekem ezt sikerült régebben megvennem:

[link] Ez nem fut 360-on?

A 3-4 résszel már játszottam PC-n, ezért csak az első és a második részhez szerettem volna valami olcsóbb alternatívát. :DDD

De a dolgok jelen állása szerint jobban jártam volna, ha rögtön One-t veszek. Mert a géppel, plusz az új kontrollerrel, plusz a játék lemezes megvételével már majdnem ott vagyok, mintha vettem volna egy hasztnált One-t. :O

(#55748) l.skywalker válasza 4C (#55747) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem, ez a One-os verzió. Tehát már van 1 játékod One-ra :D
Ráadásul az első rész benne van a Backward Compatibility programban, azaz a 360-as verziót tudod One-on is játszani.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55749) 4C válasza l.skywalker (#55748) üzenetére


4C
csendes tag

Aha. Hát ez fazsa. Időközben utánanéztem annak is, hogy a játék első része tulajdonképpen miért rinyál a lemez miatt.

Ha jól veszem ki az írásokból, a konzol nem igazán kultiválja ezt a letöltős verziót, és ahhoz, hogy gond nélkül működjön, szükség lenne valami "License transfer" elnevezésű műveletre.

De nem igazán értek ehhez, nem merem megcsinálni, mert fogalmam sincs, hogy működnek ezek a dolgok. Meg azt se tudom, hogy meg akarom-e tartani a konzolt, de ha megtartom, és elvégzem ezt a műveletet, akkor biztos fog menni? Valamint ez nem befolyásolja azt, hogy a 3-4 részt továbbra is futtathassam a PC-men?

(#55750) ACE-


ACE-
addikt

Üdv! Hála a kijárási "korlátozásnak" elég nehéz a gyereket mozgásra bírni. Ezért gondoltam hogy kéne valami olyan játék, amivel kicsit meg lehetne mozgatni őket. Kérdésem mennyire jó erre az Xbox360 egy kinect-el, meg ehhez való játékokkal? Sport, táncos, ilyesmi. Vagy inkább érdemesebb egy XBOX ONE-t venni? Igazából a pénz olyan szinten számít, hogy nem szeretnék elavult cuccot venni, viszont azt sem szeretném ha egy használttal meggyűlne a bajom. Ugyanakkor ha jelentős az árkülönbség, akkor ideiglenesen vennék egy XBOX360-at, és azt később eladva vennék egy akkori generációs Xbox-ot, ha szükség lenne rá. Én inkább PC-s vagyok de a Kinect az leginkább csak XBOX-os alternatíva. Köszi a segítséget!

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.