Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54751) l.skywalker válasza MasterMark (#54749) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

De mégsem a te hibád. Minden GWG cím, amit us régió alatt húztam be működik, csak ez a kettő nem. És nem mentegetőzés, de sehol sincs leírva, hogy ezek:
1. nem fognak műküdni régióváltás után
2. nem játszhatóak Xbox360-on

Szóval Support.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#54752) szupermacs válasza l.skywalker (#54748) üzenetére


szupermacs
veterán

A BF1943 nem Demand játék hanem Arcade. Ott lesz, de fura, hogy a magyar régióst újra meg akarja vetetni.

(#54753) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#54754) B.i.L


B.i.L
senior tag

Sziasztok.
Valami mód arra,hogy meglessem,mennyi bekapcsolt játékidő van a gépbe.
Porosodik csak otthon,alig használtam,viszont amivel szeretnék játszogatni,az One game:
Metro sorozat.Illetve a régebbiek One kompatibilisek vajon,ezt hol tudnám meglesni?
Arra gondoltam One-ra váltok,és valaki örülne 1 majdnem újnak.(lehet ajándék lesz)

Horgászni mentem...B.i.L

(#54755) rezy89 válasza B.i.L (#54754) üzenetére


rezy89
tag

Üzemidöre nem tudok választ, a Metro 2033 és Last Light elérhető a gamepassban, ami most 300 ft 3 hónapra... Anno összahasonlitottam xbox 360-on és Ps4en az utóbbit, ég és föld a különbség, gondolom One-on sem gyatrább...

(#54756) x360elite válasza rezy89 (#54755) üzenetére


x360elite
őstag

Mivel a one-nak van egy erősebb kiadása, mint a PS4, így maximum jobb lehet, de "gyatrább" biztosan nem :C

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#54757) rezy89 válasza x360elite (#54756) üzenetére


rezy89
tag

Na jó igen, évekkel ezelőtt sasoltam, akkor még sehol sem volt az X. Sima One-ra gondoltam, én is csak szimpla Ps-en néztem...

(#54758) B.i.L válasza rezy89 (#54755) üzenetére


B.i.L
senior tag

Kösz,olyan max 150 órát mehetett :C
Nem sürgős,csak alternatíva,no és persze a M: Exodus miatt inkább.Az nincs 360-on és 3D +5.1 - be nagyon megragadott a sorozat...Rendesen be lehet tojni játék alatt :Y

Horgászni mentem...B.i.L

(#54759) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

GWG május:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#54760) szupermacs válasza l.skywalker (#54759) üzenetére


szupermacs
veterán

:(

(#54761) diablo1984 válasza szupermacs (#54760) üzenetére


diablo1984
veterán

hát nem egy nagy címek, mondhatni eléggé gyengusz hónap lesz a május.... :O

(#54762) szupermacs válasza diablo1984 (#54761) üzenetére


szupermacs
veterán

Ha nem lenne fizetős a multi és nem lennének Gold akciók minden héten, akkor tuti nem fizetnék havidíjat. A legtöbb cím ami érdekelt már rég megvettem, de ezek csak megerősítik bennem, hogy már csak a multi megéri a Goldot. Az ingyen játékok nem, ezek meg pláne. Most mindről néznem kellett reviewt, mert nem hallottam róluk... nem hiába.

(#54763) taylorp válasza diablo1984 (#54761) üzenetére


taylorp
senior tag

A Comic Jumper ráadásul a Game Pass-ban is benne van.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#54764) r.zozoka


r.zozoka
aktív tag

Sziasztok!

tud valaki egy jó dlna szervert ajánlani? linket esetleg tud adni?

(#54765) MasterMark válasza r.zozoka (#54764) üzenetére


MasterMark
titán

Plex inkább? Tud DLNA-t is, de xbox-ra van Plex app.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#54766) r.zozoka válasza MasterMark (#54765) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

Nekem bármi jó, ami teszi a dolgát :)

(#54767) r.zozoka válasza MasterMark (#54765) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

Utána olvastam gyors ennek a plex dolognak.... nem hiszem, hogy ez lesz a nekem való...

Szóval nálam az elképzelés úgy néz ki, hogy pc-n elindítok egy online filmet mondjuk és azt szeretném xbox360 leküldeni....

(letöltött film esetében nincs gond, akár media playerrel is áttudom küldeni xbox360)

Telefonon ezt nagyon gyorsan meg is tudtam oldani, de a pc esetében nem találok hozzá a programot....pedig ha telefonról megy az ilyesmi, akkor tuti hogy pc-ről is fog menni.....

ps3mediaserver-t néztem,de az meg nem hajlandó felfedezni az xbox-om.

Valami megoldással tudtok szolgálni nekem?

(#54768) rezy89 válasza B.i.L (#54758) üzenetére


rezy89
tag

Szvsz az Exodus gyengébb lett, mint a Last Light... Nyilván egyénfüggő, szóval nem vitaindítónak gondoltam, csak én egy árnyalatnyi csalódásként éltem meg. Ennek ellenére ajánlatos, mert komolyabb problémája nincs, csak nekem kiherélte a szellősebb pályaszerkezet.

(#54769) B.i.L válasza rezy89 (#54768) üzenetére


B.i.L
senior tag

Szó sincs vitáról,ellenkezőleg : információcseréről van szó! Engem megragadott a világa,a könyvet nem olvastam...ilyen a Bioshock is :K

Horgászni mentem...B.i.L

(#54770) szupermacs válasza r.zozoka (#54767) üzenetére


szupermacs
veterán

Ez engem is érdekelne.

(#54771) icemad válasza r.zozoka (#54767) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem dlna-n nem lehet online videót átküldeni. Lehet, hogy rosszul tudom, de az amolyan fájlmegosztós dolog. Csak fizikailag létező fájlokat lehet megnyitni. Stream videókat nem. Nem tudom, hogy telefonról ez neked hogy jött össze. Persze én nem vagyok nagy guru, lehet, hogy lehet. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#54772) r.zozoka válasza icemad (#54771) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

Lehet hogy végülis mást használ, de én a dlna szóra kerestem rá és találtam meg a castify alkalmazást.... Ez egy olyan program, amit ha elinditok és keresek benne egy online nézhető videót simán lejátszóm stream-elem az xbox 360...
Ezért gondoltam azt, hogy ilyent tudok csinálni pofon egyszerűen egy nyomorult telefonon, akkor talán van megoldás egy PC-re is....

A kérdés továbbra sajnos fenn áll.... Van valakinek tipje, hogy hogyan lehetséges

Win10->xbox 360 között online nézhető filmet átküldeni, anélkül, hogy magát a videót letölteném sream előtt a pcre?

(#54773) icemad válasza r.zozoka (#54772) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ehhez a Castify dologhoz van PC-n Chrome kiegészítő. Az sem működik? (legalábbis a castify honlapján írnak róla.)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#54774) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Marooners

Earth Defense Force: IA

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#54775) rezy89 válasza B.i.L (#54769) üzenetére


rezy89
tag

Maga a világ engem is, viszont véleményem szerint ordas hiba volt "fél"openworldbe helyezni az exodust, bármennyire is újítani akartak a készítők. Nekem az elözö 2 egy klausztrofób élmény volt, és ettöl volt olyan zsigeri... A trilógia megvan könyben de vhogy nem haladok vele, túl sok a pótolni való játék :D

(#54776) B.i.L válasza rezy89 (#54775) üzenetére


B.i.L
senior tag

Lehet igazad van...viszont mondom 3D és 5.1...azaz élmény amikor belenyomod magad ülve az ülőalkamatosságba,majd onnan elkapod az egész tested valamelyik irányba,na ez kell nekem,arra a kis időre.Teljesen belefeledkezve,kikapocsol.Ritka pillanatok,mert horgászok,az jobban leköt,de télen nem tudok mit csinálni,így vettem 360-at. :K

Horgászni mentem...B.i.L

(#54777) l.skywalker válasza l.skywalker (#54745) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Meglett a megoldás. Nem azzal van a baj, hogy más régiós a játék, hanem azzal, hogy más régiós GWG játék. Úgy tudnám minden régióra elérhetővé tenni, ha visszaváltanék oda, ahol anno behúztam GWG-re (de ezt júliusig nem tudom megtenni) és akkor megvásárolhatom "állandóra". Úgy már utána más régióban is tudnám használni.

Illetve egy másik profilra megvásárolhatom vagy keríthetek belőle lemezes verziót.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#54778) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#54779) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

Érdekes felfedezés reparálás/refurb munka közben:
Engem kifejezetten zavar ha kattog/lóg egy analóg kar, legyen az bármilyen konzol.
Most felfedeztem valamit, amit nem gondoltam volna. Van 2 360 kontrollerem, egy, amit a Jasper Elite-emmel kaptam, illetve egy, amit egy E konzollal kaptam. Első dolgom mindig a szétszedés, majd domesztosos vízben megpucolás. Ki tudja mivel találkozott életében egy használt kontroller. Feltűnt, hogy mind a kettő kontrollernél, legylább egy joystick mindig le-fel irányban gáz. Ma cserélni akartam egy PS2-ből egy az egyben az ALPS analóg karokat. De csak poénból kipróbáltam PS2 gombás sapijával, ami amúgy annyira szoros, hogy lehúzásnál cuppan. És csoda... a lötyögés megszűnt. Ezt követően fogtam egy keskeny szigetelő szalag darabot, és kibéleltem a kupak belsejét, majd rányomtam az joystickra és láss csodát, nem lötyög, nem kattog. Csodáltam is hogy zsír új kontrollernek hogy lehetnek ennyire siralmas analóg joyai...

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#54780) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#54781) szupermacs válasza l.skywalker (#54780) üzenetére


szupermacs
veterán

:R

(#54782) Throme válasza l.skywalker (#54780) üzenetére


Throme
veterán

A Vanquish-t lehet megveszem.
Olcsó és olyanokat olvasgatok róla, hogy nem rossz játék. . .

(#54783) Siffredi válasza Throme (#54782) üzenetére


Siffredi
senior tag

Nagyon jó játék, nem is olyan régen gwg volt.

Egy acsi nagyon nehéz benne, egyébként sima 950GS, ha az számít... :)

(#54784) Throme válasza Siffredi (#54783) üzenetére


Throme
veterán

Nem vagyok acsi gyűjtő, mert ahhoz béna vagyok :))
Minden nehézségi szintet sem szoktam végigvinni.
Jó szórakozást, élményt keresek a játékokban.
Ezt viszont megnézem, lehet már meg is van, a gwg miatt. . . :B

(#54785) balintka válasza Siffredi (#54783) üzenetére


balintka
addikt

Na, én is megvettem :). Kíváncsi leszek rá.

(#54786) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

GAMES WITH GOLD MÁJUS/II.
Tölthetőek a havi második eresztés játékai (katt a képre a linkért)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#54787) Siffredi válasza balintka (#54785) üzenetére


Siffredi
senior tag

Nekem nagyon tetszett annó, jó kis pörgős game.

l.skywalker: köszi!

(#54788) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Here are this week’s Deals With Gold and Spotlight Sale offers, including a big sale on Xbox One Backward Compatibility titles and a sale on a number of indie titles to celebrate @ID_Xbox Game Fest

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#54789) qqzs


qqzs
őstag

Ilyen kinect szeles latoszogesitot hasznal valaki? A felnot gyerek mertkulonbseget athidalni jo vele? pl fruit nincsjat nekem terdelve kell jatszanom az 5 eves fiammal :)

Eladó: GTS450

(#54790) r.levente75 válasza l.skywalker (#54788) üzenetére


r.levente75
addikt

:R

(#54791) r.levente75 válasza qqzs (#54789) üzenetére


r.levente75
addikt

Nekem nincs, de pont az említett játékot én is játszom a fiammal. Semmi gond, mindkettőnket megfelelően lát a szenzor. Lehet, hogy a távolsággal van a gond nálad.
Sőt focizni és boxolni is szoktunk az is jó.

(#54792) Solten válasza qqzs (#54789) üzenetére


Solten
addikt

Van, jol mukodik, a tavolsagot rovidited vele, nem a szoba vegeben kell acsorogni hogy lasson a szenzor normalisan.

Saor Alba

(#54793) Micsek


Micsek
csendes tag

Sziasztok!
Mi lehet a probléma?
Hogyan tudom megoldani?
Bad string hibát ír.

[ Szerkesztve ]

(#54794) l.skywalker válasza Micsek (#54793) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Gondolom mókolt a gép, így ebben itt nem tudunk segíteni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#54795) Micsek válasza l.skywalker (#54794) üzenetére


Micsek
csendes tag

Köszönöm.

(#54796) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

:C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#54797) x360elite válasza l.skywalker (#54796) üzenetére


x360elite
őstag

Lehet, csak én nem értem, de ez mi és miért :F

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#54798) Throme válasza x360elite (#54797) üzenetére


Throme
veterán

Biztos találós kérdés. "Milyen autóban is ülök?" címen :DDD

[ Szerkesztve ]

(#54799) x360elite válasza Throme (#54798) üzenetére


x360elite
őstag

Ha az, akkor az enyhén ívelt levegő befúvót elnézve az én tippem a Citroen, esetleg Peugeot :K

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#54800) l.skywalker válasza x360elite (#54797) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Vettem egy Torino2006 og-xbox lemezt az eBay-en gondoltam gyorsban megosztom itt is :D

Mivel BC-s így fut majd 360-on és ez volt a tesóimmal az egyik kedvenc játékunk egy időben :)

Amúgy a kocsi egy DeLorean, nyilván :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.