Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55551) x360elite válasza gurabli (#55550) üzenetére


x360elite
őstag

Csak az xbox 360-as gitár jó.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55552) twine válasza gurabli (#55550) üzenetére


twine
addikt

Nem vagyok szakértő, de annyit tudok a gitár témához hozzá tenni, hogy nekem van egy PS/pc kompatibilis gitárom, ami usb-s vezeték nélküli vevővel működik, de azt sajnos az xbox360-am nem ismeri fel, így valószínűnek tartom, hogy kimondottan x360-hoz való gitárt kellene keresned. :U

Szerk;
Na pont le is késtem a válasszal,,, megeloztek a pontos válasszal... :B

[ Szerkesztve ]

(#55553) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale Plus Add-On Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55554) gurabli


gurabli
senior tag

Ha nem a HDD a ludad (hétvégén van nálam, akkor tudom tesztelni), akkor azt mondtátok, valószínű az alaplap. Érdemes egyáltalán javítani? Tudtok megbízható helyet és kb mire számíthatok árban?

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#55555) x360elite válasza gurabli (#55554) üzenetére


x360elite
őstag

Az ár változó, attól függ, mi a baja a gépnek. A konzolvilág a legjobb szerviz szerintem, hívd fel őket, ha aktuális lesz.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55556) szabacsik


szabacsik
őstag

Hali. A bal analóg haldoklik. Nem pontosan érzékel. Van bolt Budapesten ahol lehet venni használtat és előtte ki is próbálhatom? (esetleg többet is). Tudom marketplace, meg jófogás, de jobb lenne bolt.

/\____/\

(#55557) x360elite válasza szabacsik (#55556) üzenetére


x360elite
őstag

Nem tiszta, hogy mit szeretnél venni, egy analóg kart, vagy kontrollert.....

Ha kontrollert, akkor XXI. ker. Bermudakonzol, vagy VIII. ker. gamecitycorner. Mindkettő megbízható üzlet.

Ha analóg kart szeretnél, akkor konzoluzlet.hu, de nem egyszerű a cseréje, szóval szinte biztos, hogy ha nem csináltál még ilyet, akkor felesleges pénzkidobás lesz az egész.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55558) szabacsik válasza x360elite (#55557) üzenetére


szabacsik
őstag

Bocsi. Kontrollert. Nem akarok cserélgetni. Köszi szépen! :R

/\____/\

(#55559) Zeki


Zeki
nagyúr

A Forza Horizon játékban szinte mindig hdd,-re mentést választottunk. Minden meglett csinálva. One-on azonban talán az első felhőbe mentést választva letöltötte a profilt és kezdhetjük nulláról. 360-on ha az online mentést választom, nulláról indít, ha a hdd-st, akkor jó. De hogy tudom ezt a mentést felhőbe tenni, hogy One-on is meglegyen?

(#55560) l.skywalker válasza Zeki (#55559) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

360 konzolon át másolod a felhőbe a tárhely beállításoknál

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55561) Zeki


Zeki
nagyúr

Mit kell onnan átmásolni?
A profilt? Azt nem engedi, ott csak movel vagy delete van. A games and appsban pedig csak a teljes játék.
Ha az y-nsl transfer content, szürke lesz a cloud. Nem tudom kiválasztani.

[ Szerkesztve ]

(#55562) MasterMark válasza Zeki (#55561) üzenetére


MasterMark
titán

A mentést kell másolni.

Nem minden mentést lehet másolni, van amit csak áthelyezni lehet.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#55563) Zeki válasza MasterMark (#55562) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az hol van?

(#55564) x360elite válasza Zeki (#55563) üzenetére


x360elite
őstag

A Settings-->system-->storage-->hard drive-->games and apps-on belül látod felsorolva a játékokat, ha itt nyomsz egy "A" gombot bármely játékra, akkor látni fogod a mentéseket (már ha vannak).

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55565) Zeki válasza x360elite (#55564) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszönöm! A mentéseket így valóban át lehetett tenni!

(#55566) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale Plus Lunar New Year And Artistic Adventure Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55567) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Alan Wake - visszakerült a store-ba - 2.990.- HUF

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55568) MasterMark válasza l.skywalker (#55567) üzenetére


MasterMark
titán

Benne maradtak a zenék? Azt hiszem amiatt volt levéve.

Switch Tax

(#55569) l.skywalker válasza MasterMark (#55568) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Passz. Gyanítom igen, lévén visszakerült. Gondolom nem fűrészelték ki belőle :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55570) MasterMark válasza l.skywalker (#55569) üzenetére


MasterMark
titán

Gondolom nem fűrészelték ki belőle

Történt már ilyen.

Switch Tax

(#55571) l.skywalker válasza MasterMark (#55570) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

:Y - az a baj, hogy hiába indítom el, én nem játszottam vele sokat, nem tudom régi-e vagy új a zene.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55572) MasterMark válasza l.skywalker (#55571) üzenetére


MasterMark
titán

Vannak benne licencelt zenék, ami nem a játék zenéje, csak belerakták. Például a koncertes, meg a Poets of the Fall.

GTA-nál volt már pl. olyan hogy kivették a licencelt zenéket miután lejárt a licenc.
Az Alan Wake-et meg úgy ahogy van levették store-ból ezért. :D

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#55573) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale Plus A Publisher Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55574) Throme válasza l.skywalker (#55573) üzenetére


Throme
veterán

Conan jó játék?
Látom, hogy 4 csillagot kapott.
Még otthon nézek 1-2 yt videót róla azért, csak kíváncsi volnék a véleményekre.

kösz!

(#55575) l.skywalker válasza Throme (#55574) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én tavaly toltam végig. Jó kis hack & slash, klasszikusan pályákra bontva, boss-okkal. Nem túl hosszú, de párszáz forintért élvezetes.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55576) x360elite válasza Throme (#55574) üzenetére


x360elite
őstag

Igen, nagyon jó játék. Nekem véletlenül duplán is meglett lemezes változatban :B

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55577) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Én amúgy az Alien Breed sorozatot fogom most megvenni. Meg összességében nagyon jó lista lett ez mostani.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55578) Throme válasza l.skywalker (#55577) üzenetére


Throme
veterán

#55576) x360elite

Akkor teszek majd vele én is egy próbát, az nem baj, hogy ilyen csapkodós játék, pont nem agyalni akarok rajta, hanem kikapcsolódni.

Alien Breed is tetszik, így ránézve.
Van benne nehézségi szint választási lehetőség? :B
PC van egy hasonló gém ami nagyon tetszik, csak éppen egy idő után nehézzé válik és csalással tudok csak lazán nyomulni benne.
(utálom, ha 20x vissza kell tölteni valamit, vagy nehezen haladok előre, inkább többször végigjátszok egy játékot, mintsem egyszer szenvedve...)

[ Szerkesztve ]

(#55579) szabacsik


szabacsik
őstag

Helló!
Xbox 360 slim-hez speckó csavarhúzó kell? (ha igen hol kapható?) Van otthon egy, de vagy 6 éves és arra gondoltam megérdemel egy paszta cserét a drága :B. Otthoni körülmények között kell hozzá műszaki végzettség, hogy szétszedjem annyira vagy videó alapján egyszerű halandó is meg tudja oldani?

[ Szerkesztve ]

/\____/\

(#55580) MasterMark válasza szabacsik (#55579) üzenetére


MasterMark
titán

Security Torx-ok kellenek asszem. De Torx az biztos.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#55581) szabacsik válasza MasterMark (#55580) üzenetére


szabacsik
őstag

(#55582) MasterMark válasza szabacsik (#55581) üzenetére


MasterMark
titán

Hát ez nem security, szóval nem. A security jó a simába is, így inkább olyat szereznék.

[link]

T10-est ír. Ahogy látom sima.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#55583) szabacsik válasza MasterMark (#55582) üzenetére


szabacsik
őstag

Áhh értem. Köszi!

/\____/\

(#55584) x360elite válasza szabacsik (#55583) üzenetére


x360elite
őstag

Ha nincs tapasztalatod, akkor jobb ha beviszed szervizbe, mert könnyű törni a burkolatot egyben tartó pöcköket, még disassembly kit-el is, nemhogy egy mezei csavarhúzó+kézügyesség kombóval...

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55585) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

2020 - Az Xbox Live februári Gold játékok listája

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55586) Throme válasza l.skywalker (#55585) üzenetére


Throme
veterán

Motorosra kíváncsi leszek. Egyelőre ezek a játékok nem jöttek be. Régen, C=64 "konzolon" ;) nagyon szerettem a speed king-et, de az nem ma volt....

(#55587) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Hello jóbarát :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#55588) taylorp


taylorp
senior tag

119 Ft a Cars első része a Store-ban. (Magyar profilom van)

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#55589) r.levente75 válasza taylorp (#55588) üzenetére


r.levente75
addikt

Pár éve már annyi!

(#55590) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Utolsó lehetőség begyűjteni Gold és GPU előfizetőknek a januári ingyenes játékok második felét illetve már tölthetőek a februári első játékok: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55591) Ispy válasza x360elite (#55584) üzenetére


Ispy
veterán

Én is pont most agyaltam rajta, hogy a 360E-t szétkapom egy pasztázásra, ahhoz is torx kell?

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#55592) l.skywalker válasza Ispy (#55591) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen, a biztonsági:

Amelyiknek "lukas" a közepe.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55593) x360elite válasza Ispy (#55591) üzenetére


x360elite
őstag

A biztonsági torx kell hozzá, de neked is azt javaslom, ha még nem csináltál ilyet, akkor inkább vidd szervizbe. Azt a pár ezrest megéri, hogy ne cseszd szét a burkolatot.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55594) Ispy válasza x360elite (#55593) üzenetére


Ispy
veterán

Nem most szedek szét először dolgokat, ha a lányom mobiljában ki tudtam cserélni a ragasztott kijelzőt, akkor ez is menni fog, ezért én nem fogok szervízbe rohangálni.

Youtube videot néztem róla, 2 pöcök van, amit finoman kell kibontani, ami a külső burkolatot tartja, onnan már csak csavarozás.

Meg a dvd takarot kell finoman feszegetni, majd használom a telefonos kitthez kapott cuccokat.

Mondjuk a ventije már elég hangos, lehet ezt a pasztázás nem fogja orvosolni, milyen venti megy bele?

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#55595) x360elite válasza Ispy (#55594) üzenetére


x360elite
őstag

Nem az a lényeg, hogy mit szedtél már szét és mit nem, 18. éve műszerészként dolgozom, és még nekem is szét kell szednem egy adott eszközből egy teljesen halott darabot, mielőtt nekiállnék egy "állítólag" javíthatónak, ha még előtte nem javítottam olyan gépet, legyen az bármi. Mondjuk az is igaz, hogy te magadnak javítanád meg, és így nincs akkora felelősséged. Mindegy is, ez a része a te dolgod.


A ventilátor egy 10cm átmérőjű darab, márkája változó, pluszban lefogatva egy téglalap alakú műanyaggal. ITT van is belőle raktáron.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55596) Ispy válasza x360elite (#55595) üzenetére


Ispy
veterán

Sajnos tesztdarabom nincsen, illetve egy van csak. :D

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#55597) Geresics válasza l.skywalker (#55590) üzenetére


Geresics
addikt

A LEGO SW II ugyan az, mint az SW:TCS ide vonatkozó részei? Mert a TCS megvan már, és ha nincs különbség, akkor hiába van ingyen, nem húznám be...

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#55598) l.skywalker válasza Geresics (#55597) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Valahogy úgy, de pontosan nem tudom. Én behúzom, ha lenne az egyikben olyan tartalom ami valamiért a másikban nincs akkor ne ezen múljék.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55599) r.levente75 válasza l.skywalker (#55598) üzenetére


r.levente75
addikt

Ez a II nekem is kimaradt, kíváncsi leszek rá milyen. A többi rész mind jó volt!

(#55600) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda



Frissült a lista: Anime monthly sale kategóriával bekerült 24 új cím (22 One + 2 360)
[link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.