Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55351) Zebu válasza l.skywalker (#55350) üzenetére


Zebu
addikt

nekem most wifin van de a routertől kb 1 méterre :)

(#55352) masterful87 válasza Zebu (#55329) üzenetére


masterful87
senior tag

Én nemrég vettem a 300 forintos egy havi Gold-ot, és arra a 300 forintos GPU-t.
Már régóta hozzá volt adva bankkártya a fiókomhoz, rengeteg játékot megvettem gond nélkül PC-n és konzolon is.

Ma a PC-n akartam megvenni a 360-as Gold játékot, erre feldobja az ablakot, hogy nincs fizetési megoldás beállítva. Mondom remek, mehetek a konzolon próbálkozni, vagy jöhet az ügyifogyi.
Erre másodszor rányomva PC-n mégis rájött a rendszer, hogy minden rendben, így simán "megvettem ingyen". :)

A LEGO Batman 2 meg nálam is körözött PC-n, csak konzolon engedte behúzni. A fene se érti mik ezek a hibák a rendszerben.

(#55353) MasterMark válasza Zebu (#55349) üzenetére


MasterMark
titán

Nem érdemes ráaggatni semmit, mert romlik a pontossága.

DeTomaso: Valamiért azt hittem együtt vetted.

Switch Tax

(#55354) x360elite válasza masterful87 (#55352) üzenetére


x360elite
őstag

Ezek a rendszerhibák az automatikus megújításból, illetve a bankkártya hozzáadás/eltávolításból adódnak, ennyit lehet tudni. A miértje sajnos nem szedhető ki az ügyfélszolgákból, legyen az magyar, külföldi, telefonos, vagy chat.. :(

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55355) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55356) Geresics


Geresics
addikt

Sziasztok,
kicsikét tönkremente magát a vezeték nélküli kontroller akku elem tartója. Rákerestem ebay-en, van is párszázért másik, de találtam 4800mAh akkut egy csomót, nem is drágán. Rendelés előtt gondoltam rákérdezek, hogy egyáltalán szabad-e ilyet venni?

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#55357) icemad válasza Geresics (#55356) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szabad, de csodát ne várj tőle. Szerintem ezek kb 2000 mAh-t tudnak. Nekünk is van itthon ilyesmi, kb 1 évet bírtak.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#55358) Geresics válasza icemad (#55357) üzenetére


Geresics
addikt

Köszi!
Ez a "kb 2000 mAh-t tudnak" amúgy hogy jött ki? Pusztán kíváncsiságból kérdezem, mert én ki nem tudnám számolni első nekifutásra egy ismeretlen akku kapacitását :B

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#55359) icemad válasza Geresics (#55358) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Méretéből. Nagyobb kapacitáshoz nagyobb méret is társul. Én kb ennyire saccolom. USB-n keresztül kb 4 óra alatt tölt fel, 500 mA töltési árammal. Ebből is lehet valamennyire következtetni. De nem vagyok szaki ebben a témában. Szóval ez csak erős tipp. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#55360) x360elite válasza icemad (#55359) üzenetére


x360elite
őstag

Ezt nagyon, de nagyon rosszul tudod. A 4800mAh (vagy bármennyi) jelentésének semmi köze a töltési időhöz, ha akkumulátorról beszélünk. Ez az egység a "töltéstároló képesség"-et mutatja. Nem mellesleg ha töltőt akarok jellemezni, (vegyük példának az 500mAh USB 2.0 töltőt) akkor 500mAh-ás töltő töltésleadása 1800 Coulomb óránként. Egy coulomb az a töltésmennyiség, ami egy amper áramerősség esetén egy másodperc alatt átfolyik a vezetőn. Vagyis ez a szám 500mAh-ás töltő esetén Amperben kifejezve 1800A óránként.

A 4800mAh stimmelhet, de annyira gyenge minőségű maga a ceruza akksi benne, hogy pár hónap nem is annyira intenzív használat után dobhatod is ki a francba.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55361) Geresics válasza x360elite (#55360) üzenetére


Geresics
addikt

Köszi, ez már inkább emlékeztet arra, amit én elektrotecnika címen tanultam :DDD

"A 4800mAh stimmelhet, de annyira gyenge minőségű maga a ceruza akksi benne, hogy pár hónap nem is annyira intenzív használat után dobhatod is ki a francba."
Akkor kerüljem az ebay cuccost? Mi a javasolt? Használjak Lidl AA akkukat? Más tipp esetleg?

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#55362) x360elite válasza Geresics (#55361) üzenetére


x360elite
őstag

Nekem a ceruza akksik közül a duracell, energizer és a varta jött be. Auchanban van 4db energizer akku töltővel együtt 4499.-ért, cserébe 7 évig biztosan jók lesznek.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55363) icemad válasza x360elite (#55360) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azért írtam, hogy csak tipp. Régen volt már a fizika órám. De örülök, hogy kaptunk egy kielégítő választ is. Én annyira nem vagyok képben ezekkel.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#55364) -Tsaba- válasza Geresics (#55356) üzenetére


-Tsaba-
tag

Valamelyik konzolos bolt kínálatában láttam ilyet, de ott leírásban azt említették hogy valójában olyan 800mha a kapacitása (most nem találtam meg, de ha megtalálom belinkelem). Esetleg a venomos aksikat javasolják, de azok konkrétan 800mha-val is vannak hirdetve. És több fórumot átolvasva arra jutottam hogy hamar tönkre is mennek. Ill itt is midenneki a tölthető ceruza akkukat javasolta...

(#55365) x360elite válasza icemad (#55363) üzenetére


x360elite
őstag

Nyugi, ha a fizika órán múlna, már én is elfelejtettem volna. Azért tudom, mert műszerész vagyok. Kb. olyan mint, ha egy péktől megkérdezed, hogyan készül a kenyér. :DD

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55366) icemad válasza x360elite (#55365) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Jó tudni, hogy műszerész vagy és vágod a témát. Szakmai fórumban sok ilyen ember kellene. Néha olyanokat olvasok itt ph-n, hogy csak a fejemet fogom. :)
Lehet, hogy lesz pár kérdésem műszerész témában, akkor kereshetlek privátban, ha nem gond?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#55367) Geresics válasza icemad (#55366) üzenetére


Geresics
addikt

Nézz át a napelemes topikba ;)

[ Szerkesztve ]

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#55368) icemad válasza Geresics (#55367) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

:Y
Honnan a francból tudtad, hogy napelemeket akarok felrakatni? Soha, senkinek nem írtam ezzel kapcsolatban. Még csak olvasok róla... Te valami médium vagy? Ijesztő...

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#55369) x360elite válasza icemad (#55366) üzenetére


x360elite
őstag

Persze, hogy megkereshetsz.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55370) Geresics válasza icemad (#55368) üzenetére


Geresics
addikt

Francba, lebuktam! :DDD

A fél ország napelemet akar, a másik fele meg szeretne. Ezért lett ennyi kókler mostanában, és ezért hoztam össze egy szakmai összefoglalót, hátha kevesebb embert tudnak utána megvezetni. (Ezért hoztam létre a Napelemes csatorna nevű youtube csatornát is, de azon még alig van infó.)

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#55371) JozsBiker


JozsBiker
aktív tag

Sziasztok !

Úgy látom régebben volt már kérdés, de nem volt rá válasz, hátha azóta gyűltek a tapasztalatok :-) : a NFS ProStreet -et lehet két konzolról osztott képernyőn játszani ? Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#55372) MasterMark válasza JozsBiker (#55371) üzenetére


MasterMark
titán

Most vagy osztottképernyőn játszol, vagy két külön gépen.

Mit akarsz kérdezni?

Switch Tax

(#55373) l.skywalker válasza JozsBiker (#55371) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

E szerint nem: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55374) MasterMark válasza l.skywalker (#55373) üzenetére


MasterMark
titán

Eskü mintha más nyelven beszélnétek. Rájöttem hogy a konzol itt most kontrollert akarna jelenteni gondolom...

Mindig meglepődök, amikor nem tudja senki kontroller-nek hívni, helyette mindenféle másnak hívják ami mást jelent. :U

Switch Tax

(#55375) l.skywalker válasza MasterMark (#55374) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

De egyik nfs se split screen a cooptimus szerint. Se localban se online-ban.

De azt sem látom hogy én mit írtam hol és hogyan?

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55376) x360elite válasza l.skywalker (#55375) üzenetére


x360elite
őstag

Nana... Az egyik biztosan az, mi toltuk osztott képernyőn. Elég régen volt már, de azt hiszem a Most Wanted 2005 lesz az. :K

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55377) JozsBiker válasza l.skywalker (#55375) üzenetére


JozsBiker
aktív tag

Közben találtam egy leírást,

Need for Speed proStreet (XboX 360)

amiben viszont több utalás is van rá. Meg itt

How do you play split screen on need for speed pro street?

is, bár nem egyértelmű, hogy milyen konzolról beszélnek ( nemtom ha pl. PS3 -on megy, akkor törvényszerű-e, hogy XBOX -on is működik a splitscreen ).

MasterMark: igazad van, bocs, tudom nem mentség, de nem vagyok nagyon benne ezekben a dolgokban, ezt sem magamnak kérdeztem hanem egy barátomnak, aki azt hiszi, hogy igen :-)

(#55378) l.skywalker válasza x360elite (#55376) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nene, ezért írtam hogy cooptimus szerint

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55379) x360elite válasza l.skywalker (#55378) üzenetére


x360elite
őstag

Jól van na :B .

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55380) l.skywalker válasza x360elite (#55379) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

:R

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55381) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


UPDATED: This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale Plus Countdown Sale

Január 02-ig tart a Countdown Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55382) -Tsaba- válasza -Tsaba- (#55364) üzenetére


-Tsaba-
tag

Megvan a link, itt korrekten leírják hogy 4800mAh helyett kb csak 800mAh-t tud a "kínai" akkumulátor szett...

[ Szerkesztve ]

(#55383) Geresics válasza l.skywalker (#55381) üzenetére


Geresics
addikt

Az aktuális ingyenes játékok hol érhetőek el? :R

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#55384) masterful87 válasza Geresics (#55383) üzenetére


masterful87
senior tag

(#55385) Geresics válasza masterful87 (#55384) üzenetére


Geresics
addikt

Köszi, úgy fest, ezeket már behúztam! :R

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#55386) SAIKON


SAIKON
tag

Sziasztok,
Remélem valaki tud segíteni :)
Megy itthon pár éve egy 360 slim 4GB.
A gyári wireless controller tökéletesem nűködik.
2 éve vettem hozzá egy másodikat, használtan, talán itt a PH-n egy hozzáértő sráctól (sok cucca volt).
A vásárláskor nyomkodott rajta valamiket, hogy megmutassa jól működik. Pörögtek rajta a fények frankón. Mivel az utcán voltunk nem tudtuk élesben kipróbálni.
Itthon megnéztem, csatakoott, nyomkodtam 1-2 percig, ment rendesen.
1- 2 alkalommal szerettem volna használni azóta, de pár perc után diszkonnektál.
Ez lehet elem probléma, vagy elem érintkezés, vagy mi szokott ezeknél lenni.
Egyébként kitűnő állapotú, nincs kopás, sérülés rajta.

(#55387) Geresics válasza SAIKON (#55386) üzenetére


Geresics
addikt

Ha le is kapcsol, akkor elem/akku tartó lesz talán. Tedd át ezt a másikra, és fordítva. Ha a hiba átköltözik a jó kontrollerre, akkor már meg is van!

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#55389) SAIKON válasza #99499520 (#55388) üzenetére


SAIKON
tag

Köszönöm mindkettőtöknek!
Holnap tesztelem új elemekkel, csereberével! Jelzem majd az eredményt!

(#55390) Throme válasza SAIKON (#55389) üzenetére


Throme
veterán

Nekem is volt hasonló problémám régen. Az elhangzottakon felül, javaslom, hogy nézz be az akkutartóba. Az alján van két fém lemez érintkező. Ezek hajlított fém lemezek, és ha nagyon le vannak ülve, akkor lehet bizonytalan az elemek kontaktja. Pláne ha olyan elemet/akksit teszel bele, aminek a külső átmérője inkább a szabvány maximumát súrolja (túl vastag a fólia). Ezek hajlamosak szorulni az akksitartóban, és ha belenyomod, akkor lenyomják az érzékelő lábakat, így felül bizonytalan lesz a csatlakozás.
Ez az X360 elemtartó nem a leg sikeresebb dizájnja a picipuhának. A One-é már átgondoltabb, biztos, hogy sok gond volt a 360-assal és nem véletlen, hogy módosítottak (emiatt is...)

(#55391) -Tsaba- válasza x360elite (#55362) üzenetére


-Tsaba-
tag

Mostanában nézted/vetted? 8-10 ezer alatt én nem találtam elemet töltővel...
Bár lehet hogy csak a karácsony miatt emelték meg az árát.

(#55392) x360elite válasza -Tsaba- (#55391) üzenetére


x360elite
őstag

Kb. 10 napja néztem auchan-ban.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.