Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21451) Djuree válasza burgatshow (#21450) üzenetére


Djuree
félisten

jó kis cucc, grat hozzá :D

nekem egy genius 5.1-em van, majd egyszer veszek egy erősítőt, úgyis kell az másra is nem csak a box-hoz.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21452) (Kolombusz) válasza burgatshow (#21450) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Az én rendszerem is kb. két hete öltött végleges formát: [link]

Aztán bexart a box. :D

(#21453) burgatshow válasza (Kolombusz) (#21452) üzenetére


burgatshow
veterán

A következő láncszem nálam a TV lesz, de az majd jövőre, idén már így is több mint 100 ropi van benne.

Addig marad a Panasonic CRT 72 cm-es TV. Mondjuk a képe nem rossz, csak bumszli meg nincs HD felbontás, de addig is kibírom. :DDD

(#21454) p_milan válasza burgatshow (#21445) üzenetére


p_milan
aktív tag

A probléma azzal volt, hogy egy Logitech kütyüje volt a srácnak, amin nem volt se HDMI, se optika, és ezért mondtuk, hogy nem fog neki 5.1be szólni a Box. :DD

[ Szerkesztve ]

(..(.)..)

(#21455) heihachi válasza burgatshow (#21445) üzenetére


heihachi
addikt

Asszem a box HDMI-n nem ad ki 5.1 hangot, csak sztereót.
Má' nem tom hol olvastam, de remélem nem igaz.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#21456) (Kolombusz) válasza heihachi (#21455) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ezt igazából az erősíthetné meg, akinek van HDMI-s erősítője és HDMI-s boxa.
Na most nekem egy ideig volt HDMI-s erősítőm, de a boxom nem HDMI-s.
Aztán elcseréltem azt az erősítőt és annak a kollégának sem HDMI-s a boxa, akihez került.

(#21457) p_milan válasza heihachi (#21455) üzenetére


p_milan
aktív tag

Támogatja az szerintem, csak az 1.2HDMIvel volt valami probléma. Bővebben itt.

(..(.)..)

(#21458) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Van egy headsetem ezt hová kell dugni hogy tudjam használni? :U

(#21459) Djuree válasza ToBeY (#21458) üzenetére


Djuree
félisten

:DDD
a joy-ba :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21460) ToBeY válasza Djuree (#21459) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Aha én meg xbox-on kerestem valami nyílást ahová be tudom tuszkolni.PC-s beidegződés :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21461) JamesHolden


JamesHolden
aktív tag

kis képrejtvény

Eme képen látható alkatrésznek mi a neve? És hol tudnék ilyet rendelni jó áron?

(#21462) p_milan válasza JamesHolden (#21461) üzenetére


p_milan
aktív tag

(#21463) Djuree válasza ToBeY (#21460) üzenetére


Djuree
félisten

valóban érdekes hogy a joy-ba kell dugni. először én sem vágtam.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21464) spyduck


spyduck
nagyúr

Sziasztok!

Januárban szeretnék venni vagy egy Xbox360-at vagy egy PS3-at. Lenne pár kérdésem is.
-Melyik a jobb (gondolom a PS3 mert dupla annyi)
-Xbox-ból és PS3-ból is melyiket érdemes megvenni?
-Milyen felbontásokat támogat? Főleg HD ready-n használnám.
-Mennyit számít a konzoloknál, h milyen felbontáson használom (fps stb...)?
-Melyiknek mi a hátránya?

(#21465) p_milan válasza spyduck (#21464) üzenetére


p_milan
aktív tag

Ebben a hszben lévő hszeket olvasd el, ott már válaszoltak erre a kérdésre. Itt nehéz lesz pártatlan embert találnod szerintem, de megvan mind a 2 konzolnál a pro/kontra.

PS3nál nem nagyon vannak variációk, Xbox-ból mindenképpen a Pro/Elite széria ajánlott a HDD, és egyéb tartozékok miatt. Januárban már keresheted a Jasperes alaplappal szerelt Boxokat is.

Felbontásnál meg nem értem a kérdést. :DDD (Esetleg EZ , vagy EZ. )

[ Szerkesztve ]

(..(.)..)

(#21466) -kdM- válasza JamesHolden (#21461) üzenetére


-kdM-
senior tag

itt is van egy, gondolom hangfalra akarod kotni, de ahoz meg kell egy ilyen is

(#21467) spyduck válasza p_milan (#21465) üzenetére


spyduck
nagyúr

A felbontásos kérdésemre már megtaláltam a választ, a többit meg köszönöm :R

(#21468) p_milan válasza -kdM- (#21466) üzenetére


p_milan
aktív tag

Hangfalra direktbe a kimenetet? Az meg milyen megoldás már? :) Szerintem az aktív eszközön nincs RCA csak jack. :))

(..(.)..)

(#21469) Atomgeszi válasza Djuree (#21463) üzenetére


Atomgeszi
veterán

És akkor ott gubbasztanál a box mellett 1 méterre, amíg a kábel ér? :D

Mellesleg megkérdeztem pár boltot, sehol nincs jasper, és nem is lesz már ebbe az évbe. Valamelyik tavaszra ígérte! :F :(

(#21470) -kdM- válasza p_milan (#21468) üzenetére


-kdM-
senior tag

en a vga kabelemre (vga + 2x rca) radugom ezt a 2x rca -> 1x jack adaptert annak a vegere egy ilyen "toldot" aminek mindket vege aljzat es igy kotom ossze a gagyi ~1500ft-os hangfalammal, mi ezen a "milyen megoldás már"? mashogy nem nagyon lehet

(#21471) _ak_


_ak_
addikt

Sziasztok!

Próbáltam keresgélni, de nem találtam meg, a gta4et vinyóra másolva megszűnik a popup? tehát abszolúte teljesen korrekt módon lehet vele játszani?

Csak mert pc-n ugye van gond vele bőven és ha azt akarnám, h szép legyen, akkor kéne egy jó vga. Ezt megemlítettem egy osztrák havernak aki erre mondta, h tudna 58kért 120gbos elitet hozni, ami viszont gondolkodóba ejtett. Viszont nem tudom, h hdmis-e, mert ugye hdmis pro-t már lehet itt is 55kért venni. Szóval most nem tudom, h mi legyen, mondjam neki, h ok hozza és ne érdekeljen a hdmi, vagy inkább vegyem meg itt a pro-t?
A garancia az nemzetközi ugye?

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#21472) Kasza08 válasza _ak_ (#21471) üzenetére


Kasza08
őstag

talán kérdezd meg:)

(#21473) Mr.Grincs válasza OddMan (#21449) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Pedig csak egy egyszerű meghajtó, program kell hopzzá ami viszi a filmeket és kész----nah meg ugye tv re kinyomatni...
Boxxal műxis csodásan a DVD lejátszás a HD tv-n igaz nem hd felbontású egy dvd de akkor is jó képet ad vissza.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#21474) tiv83us válasza Ricsard (#21444) üzenetére


tiv83us
veterán

Hi,

Mind a negy GH: WT gitarnak a pengetoje fosott be, eleinte csak nehanyat hagyott ki, aztan mar sokat, aztan mar csak felfele lehetett vele "pengetni", aztan mar arra se.
Az eddigi legszivosabb a GH3 gitar, csak az meg olyan kis viccesen kicsike.

Egyebkent a GH sorozatot annyira nem ajanlom, foleg nem az Aerosmith-et, eleg nagy csalodas volt.
Mondjuk ez szubjektiv, de nekem a Rock Band jon be a legjobban, minden heten 10-15 uj zene jon ki hozza, de alapbol is jo zenek vannak benne es nincs is feleslegesen agyon chartolva, csak azert hogy nehezitsenek a jatekon /lasd GH: WT/.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#21475) eddie17 válasza Kasza08 (#21472) üzenetére


eddie17
addikt

Felesleges megkérdeznie, Elite-ből csak hdmi-s van.

(#21476) tiv83us válasza burgatshow (#21445) üzenetére


tiv83us
veterán

HDMI-n keresztul nem lesz 5.1.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#21477) Djuree válasza Atomgeszi (#21469) üzenetére


Djuree
félisten

hát igen, végülis logikus :D

mi is kérdezgettük haverral, nincs jasper sehol, ill. nem árulják el. először a régi készletet akarják eladni.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21478) spyduck


spyduck
nagyúr

garancia nemzetközi?

(#21479) Djuree válasza spyduck (#21478) üzenetére


Djuree
félisten

ezt hogy érted :F

ha elromlik akkor elviszik és visszahozzák javítva. bármelyik országból. remélem ezt akartad tudni :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21480) Mr.Grincs válasza spyduck (#21464) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Én a boxra szavazok....a gari alapból 1 év + 3 a 3 ledre:) És ott benne van a pakliban hogy újat is adhatnak ha gajra megy a 3 led miatt.
Egyébként ha PS3 ra szavazol akkor Electro World be vedd meg és köss rá kiterjesztett garit, amúgy boxot vennék mindenképp de akkor szinte mindegy hogy hol veszed.. Liveja sokkal jobb igaz fizetős,a ps3é ingyen van. játékok is nagyon ütősek GOW, GOW2 Fable2, de akkor le kellene mondanod egy két játékról ami csak PS3 ra van. De amúgy már egyformán jönnek a gémek többniyre.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#21481) Djuree válasza Mr.Grincs (#21480) üzenetére


Djuree
félisten

ps3-mat nem ajánlom.

kétszer annyiba kerül mint a box. és negyedannyi játék van rá (ami jó az még kevesebb). nem tudok egy jó okot sem mondani amiért érdemes lenne ps3-mat venni. talán a megbízhatóság. de ez sem mert a box-ot is javítják ingyen, még házhoz is jönnek. Ráadásul a ps3 sem olyan megbízható, gyakori az olvasó hiba, mert szar minőségű.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21482) p_milan válasza Djuree (#21481) üzenetére


p_milan
aktív tag

Még annyit ehhez az állandó mizériához hozzáfűznék (lehet páran megköveznek :))) ), hogy megveszed bármelyiket 90k körül. Ha minden jól megy - és ha nem akkor is - kiszolgál téged kb 2-3évig normálisan. Ha elosztjuk ezt a 90ezret 3mmal az 30ezer. Szerintem ennyi a mai világban lazán ki lehet csengetni szívfájdalom nélkül egy évben, ha az ember dolgozik, és nem költi el a pénzét baromságokra észnélkül. Innentől kezdve meg tök mind1, hogy mi lesz vele... Ha szar, nem tetszik eladod egy fél év után az egészet, bux rajta 20ezret és csókolom. Veszed a másikat. Ámen. Menjen mindenki dógózóba. ;]

(..(.)..)

(#21483) Djuree válasza p_milan (#21482) üzenetére


Djuree
félisten

persze, valamilyen szinten így van. az a 30k különbség az már nem sok, főleg úgy hogy jobb esetben egy konzol 6-8 évig megvan (ugye a ps2 már 10 éves, havernak van 2, soha semmi bajuk nem volt, pedig azok amyennyi játékot láttak az valami hihetetlen :D )

lehet hogy hosszabbtávra jobban megéri egy ps3, legalábbis nekem a ps-es klasszikus játékok jobban bejönnek mint az x-es játékok. final fantasyk, meg a rengeteg jrpg (ez meg ps3-ra lesz több, mert a ps az ugye japó, x-re csak elvétve fog kijönni jobb jrpg, ha meg beindul a ps3 akkor nincs megállás) amik nekem a legjobban bejövős játékok. x-re meg fps fog több jönni, mert japóba nem komálják az fps-eket. autós gémek azok kb. ugyanolyan százalékban fognak kijönni. legalábbis ez az én vélemányem :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21484) _ak_


_ak_
addikt

És a 120gbos elitek már az újabbak 65nm-esek vagy a régiek? csak mert mintha a hdmi-s prok, már az "újak" lennének (már amennyire, mert most olvasgatok erre arra azt mindenki jasperezik, egyrészt, h nincs, másrészt, h koránt sem lett jobb). Mind1 nem értek ehhez, ami engem érdekel, h melyikbe mennyire hangos az olvasó. Ennek függvényében érdemes-e megvenni egy hdmi-s 60gbos prot vagy vagy ennyi erővel nyugodtan mondhatom, h hozza az elitet.

Let's begin, de gozaimasu!

(#21486) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Rádugtam a xbox-os headset-et a joy-ra de nincs hang.Valahogy be kell kapcsolni vagy kell bele elem?Volt rajta egy kapcsoló átkapcsoltam de úgy se volt hang.

(#21487) Atomgeszi válasza ToBeY (#21486) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ugye liveon próbáltad? :U

(#21488) Djuree válasza ToBeY (#21486) üzenetére


Djuree
félisten

te aztán nem vagy egyszerű :D

az egy HEADSET. nem HANGSZÓRÓ. abban csak a beszédet hallod, a hang továbbra is a hangszóróból jön ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21489) Djuree válasza _ak_ (#21484) üzenetére


Djuree
félisten

már a falcon-ban is majdnem hangtalan az olvasó, persze azért néha darál, ha nagyon küszködik a lemezzel. :D ezért van a winyó, felrakod rá a cuccot és hangtalan lesz az olvasó ;)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21490) _ak_ válasza Djuree (#21489) üzenetére


_ak_
addikt

pff ebbe bele sem gondoltam. :W csak a haver hűtés moddolt boxa járt a fejemben, ami szinte rendes zajt csap, akkor nyugodtan rendelhetem az elitet, nem leszek semmivel sem nagyobb hátrányban, ha nem 60gigás prot veszem.

Már csak a a fő kérdésre nem tudom a választ, a gta 4 faszán megy vinyóról? nincsen lag/textúra hiba/popup?

Let's begin, de gozaimasu!

(#21491) Djuree válasza _ak_ (#21490) üzenetére


Djuree
félisten

hát ezt nem tudom :(
popup sztem van de közel sem annyi mint lemezről.
de majd valaki aki játszott vele winyóról, megmondja.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21492) Zyelor válasza Djuree (#21491) üzenetére


Zyelor
aktív tag

Hát nekem az az igazság h lag kevesebbszer van, mint lemezről, de van. Popup úgyszintén... :( (Személyes tapasztalat)

[ Szerkesztve ]

(#21493) Prof01 válasza _ak_ (#21490) üzenetére


Prof01
veterán

Valszeg nincs. Popup se volt mindenkinél.

Tobey: :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#21494) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Biztos olvastátok ha nem akkor klikk here--->[link]
Elég cink a PS3 eladási statisztikája:(

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#21495) BullZeye


BullZeye
veterán

Üdv, segítség kéne, videó lejátszáshoz, Xboxhoz van valami codeck pack szerűség? Mint már régen írtam, nem lehet netre kötni Xboxot (hacsaknem kezeli a Wireless USB ketyeréket)

Most raktam fel az új dashbordot még csak, elképesztő mennyivel szebb O_O és jobban használható az egész, igényesebb no, meg bnőm az Avatar mékingeléssel eljátszadozott annyit mint én Fable2 vel ;)

Ha tudnátok segíteni, hogy még miket érdemes felrakni Xboxra megköszönném (codeck pack, és még esetleg valami értelmes cucc ami hasznos is?)

(#21496) OddMan


OddMan
őstag

Ha gyári DVD videó lemezt játszok le, akkor tényleg 12x sebességgel pörgeti a lemezt a box? :U

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#21497) Ebit válasza _ak_ (#21490) üzenetére


Ebit
addikt

gta 4 faszán megy vinyóró
Nálunk memokari+benq olvasó , is hibátlanul, megy.

(#21498) heihachi válasza _ak_ (#21490) üzenetére


heihachi
addikt

Van popup vinyóról is, elég durva (pl fegyóboltba bemégy, egy textúra sincs, előtted jelenik meg az asztal, a falon a cuccok, stb.). Lag meg nem a vinyótól/dvd-től függ, tehát van. Sajnos.
De a játék játszható így is.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#21499) _ak_


_ak_
addikt

:DD Több helyen próbáltam utánanézni kb. hasonló sikerrel. de végül is mind1. legalább nem omlik össze a rendszerem egy beta vga driver miatt, úgy h már leadtam a rendelést, ha tud 60k alatt elitet akkor hozzon egyet, ha nem akkor meg veszek itt egy pro-t. A dologban a vicc az, h gta miatt venném ugye, de haver meg csak karácsony után tud jönni, addigra valószínű ár szinte unni is fogom. :D így kb 3 nap alatt 18óra játékkal 45%ra elvittem, de most újra kezdtem, mert elősör csak offline live accountot csináltam, és abba nincs achievement.

Let's begin, de gozaimasu!

(#21500) tiv83us válasza _ak_ (#21499) üzenetére


tiv83us
veterán

Mar hogyne lenne achievment offline accounban.

Always Outnumbered, Never Outgunned

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.