Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20651) Peat;)


Peat;)
veterán

Érdekes tapasztalatom van a felbontásmizéria körül.
Nekem egy samsung hd ready lcd tv-n megy a box, hdmi-vel, így van lehetőség a 720p mellett az eredeti felbontáson (optimal r.-al lőhető be ugyebár) is játszani (1366*768).
A problémám vagy tapasztalatom az, hogy míg 1366*768-ban érződik a felbontás (ki is írja) de a kép homályosabb és színtelenebb mint ha 720p-ben használnám, méghozzá igen jelentős mértékű a visszaesés. Eddig is 720p-ben használtam, illetve 1080i-n ami hd readyn fölös, nem tudtam hogy az optimal-al kell a tv felbontására belőni a boxot. Így most hogy rájöttem, mivel a fórumban volt róla szó eléggé hideg zuhanyként ért a dolog a kipróbálás után. Átdugtam egy másik hdmi-be ott nem lehet beállítani a felbontást, a 3. hdmi-t még nem próbáltam mert ennyivel nyugtáztam a dolgot. A tv szerintem jó, mert 3 hdmi meg 8000 kontrasztos mókás, tehát nem a régi szériás modell, hanem olyan 1 éves lehet.
Valaki tapasztalt hasonlót? Lehet hogy a kábel a ludas?

(#20652) Mr.Grincs válasza kisJack (#20650) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nekem magyar volt benne alapbol a forza 2 pedig németnyelvű volt a borító:D Igaz ez a viva pin és a forza 2 bundle copy edition:D A viva full magyar szinkronos:D 3K ért a kettőt újonnan venni sztem megérte:D

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#20653) eddie17 válasza kisJack (#20650) üzenetére


eddie17
addikt

Ha a lokalicáziót magyarra állítod, mindenképp magyar lesz, nem lehet nyelvet állítani.

(#20654) Peat;) válasza Mr.Grincs (#20652) üzenetére


Peat;)
veterán

Ez lassan már mottóvá válik ha még leírod egyszer kétszer ;] amúgy én is ott vettem csak még június körül ;)

A legtöbb játékban legtöbbször minden felirat benne van, hogy forza2-nél mi a helyzet az passz.

(#20655) X@b3e válasza p_milan (#20622) üzenetére


X@b3e
addikt

A Jaspert jó lenne megvárni, sógoromnak és magamnak is a pro pakk lenne az ajándék, de nem tudom, hogy karácsony előtt be tudjuk-e még szerezni.. Én tudok még várni, de neki ott kell legyen a fa alatt :U Bár jövő héten megyünk Bécsbe, megnézzük ott is, vadászom a 150W-t a cimkén :D Gariügyileg gázos, ha kint veszem? Vagy a magyar MS úgy is szóba áll velem :F

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#20656) kisJack válasza Mr.Grincs (#20652) üzenetére


kisJack
aktív tag

De meg ám! Én meg vehetem 6-7k-ért, de nem sajnálom rá, várom már nagyon!
Eddie: Tehát minden lemez tartalmazza? Milyen lokalizációt? Bocs, de még nincs meg a boxom, nem vágom miről van szó. Accountot külföldit kell csinálni, azt tudom, de ez gondolom nem az.

(#20657) Mr.Grincs válasza Peat;) (#20654) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Sorry tényleg :DDD Csak gondoltam kerek választ írok, nem felvágni akartam :DDD
Vannak olyan eksönök amit nem szabad kiagyni ez pont olyan volt. :C

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#20658) eddie17 válasza kisJack (#20656) üzenetére


eddie17
addikt

Ja, bocs nem tudtam, hogy még nincs.
Majd ha lesz, akkor a konzol beállításainál lesz. Igen, nincs köze az accounthoz, annak mindenképpen külföldinek kell lennie. De ha a loaklicáziót magyarra állítod, csak akkor lesznek magyarok a játékok. Amúgy angol lenne a forza is.

(#20659) kisJack válasza eddie17 (#20658) üzenetére


kisJack
aktív tag

Ok, kösz! Sok játéknál van magyar felirat? GTAIV, Halo3? Gondolom ezeknél pont nincs. A Fable 2 hallottam hogy feliratos, annál viszont kell is. (nekem legalábbis)

(#20660) Kasza08 válasza kisJack (#20656) üzenetére


Kasza08
őstag

Majd ha lesz boxod, akkor megérted:) Van egy olyan fül a beállításoknál, hogy location, ott, és csakis ott kell hungaryt beállítani. PGR4 is magyar egyébként, ahogy a Fable2 és az Undercover is. Utóbbinál a játékban kell beállítani.

X@bbe: 27-én adták ki a jaspert, szóval ha valami nagyforgalmú boltban nézed, akkor 2 hét és tuti lesz jasper is. Szerintem mind1 hol veszed, mert a magyar supportot kell felhívni értelemszerűen, ha elromlik. Egyébként sem kérnek számlát, ha jól tudom.:U

(#20661) Zoli21


Zoli21
csendes tag

Sziasztok!

az első kérdésem hülye kérdés lesz, hisz xbox topikban teszem fel:D

Jobb-rosszabb az xbox a ps3tól? mik a külömbségek? teljesen laikus vagyok a témában!

xbox tud hd-, blue ray filmet lejátszani? mindegyik xbox verzión van hdmi kimenet?

A lényeg hogy van egy samsung LE26A330-as hd ready lcd tv-m, milyen felbontásban tudok majd rajta játszani?

köszönöm a türelmet és előre is a válaszokat!

Zoli

(#20662) Kasza08 válasza Zoli21 (#20661) üzenetére


Kasza08
őstag

FAQ, valamint 1. hozzászólás.

(#20663) Prof01 válasza Zoli21 (#20661) üzenetére


Prof01
veterán

Szia!

Xbox360-at ajánlom, mert több a játék, olcsóbb a gép. Igaz blu-ray-t nem játszik, de sztem erre szükség sincs egyenlőre (majd inkább jó 3-4 év múlva).
1366 x 768-es felbontáson menni fog.
Ja és már kapható a jasper alaplapos x360, szal vége lesz valószínűleg a közismert RROD vagy más néven 3ledes hibának! :K
Bár gondolom várható volt a válasz egy xbox topicban. :D
üdv,

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#20664) Zoli21 válasza Prof01 (#20663) üzenetére


Zoli21
csendes tag

Köszönöm a választ! hdmi van az arcade-ban is? az úl alaplap az arcade-okban is elérhető már?

Zoli

(#20665) Prof01 válasza Zoli21 (#20664) üzenetére


Prof01
veterán

Igen, mindegyik hdmi-s! :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#20666) Zoli21 válasza Prof01 (#20665) üzenetére


Zoli21
csendes tag

Na a legutolsó:D cod3,cod4,cod5... ezeket tudnám nyomni az alap verzióval? ugye azokban nincs vinyó ha olvasom:)

Zoli

(#20667) Prof01 válasza Zoli21 (#20666) üzenetére


Prof01
veterán

Igen, tudnád. :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#20668) (Kolombusz) válasza Zoli21 (#20666) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

IGEN

(#20669) Mr.Grincs válasza Zoli21 (#20666) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Szia,
Én is csatlakoznék az előttem szólókhoz, szintén én is a boxot ajánlom, nemcsak azért mert feleannnyiba kerül, hanem azért mert anno én is ps3at akartam venni de akkor a gatyám is ráment volna és vigül itt kötöttem én is ki:D
Vinyót már egész baráti áron tudsz szerezni használtan 10K alatt ami alap szinte mostmár. De ha van pénzed akkor a 60GB-s prémiumot javasolnám és rajtam kívül még egy jópáran:)

COD 3 játékom pont van eladó, ha érdekel írj bátran biztos megállapodunk....

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#20670) sihu


sihu
tag

tényleg jó h említetted a játék eladás/vételt, lehet hülye kérdés,(ha igen elnézést) de ti hogy vagytok a használt játék vétellel?? vannak megbízható helyek???sajnos nekem nagyon ellenérzéseim vannak ezzel kapcsolatba... nagyon sok apróhirdetést láttam, ahol egyfajta pal-os játékokat(ez mit jelent, hogy pal???) szereznek be nagyon sokat 2-3 ezerrel olcsóbban mint a boltokban található példányok

(#20671) Peat;) válasza sihu (#20670) üzenetére


Peat;)
veterán

A PAL európai szabványt, régiót vagy micsodát jelent, tehát neked vagy PAL vagy régiófüggetlen játékot szabad vásárolnod. (kivéve ha amcsiktól hozol be egy gépet pl.).

Használt játékban ha személyesen megy akkor olyan nulla a kockázat, mert kiveszed és megnézed a lemezt hogy nincs-e darabokban vagy nem karcos. Posta neccesebb, jobban utána kell nézni az eladónak.

(#20672) HagaNRG válasza nesh20 (#20634) üzenetére


HagaNRG
őstag

Köszi Nesh20.

Nagy kár.
Az SBK 08 pedig demo alapján bejött, régi, PC-s Superbike-ok óriási kedvencek voltak, talán egyszer, ha még olcsóbb lesz, bepróbálkozom vele. (az a baj, itthon nem nagyon mennek ezek a játékok, használt tuti alig lesz belőle. VIsoznt már most van új 8k-ért).

(#20673) (Kolombusz) válasza HagaNRG (#20672) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

A demója tényleg fasza, de a teljes nagyon szar és unalmas.

(#20674) Djuree válasza HagaNRG (#20672) üzenetére


Djuree
félisten

sztem írtó szar lett az SBK. a motogp1 óta nem volt jó motoros játék (én már csak tudom, motorozok már 8 éve). ha valaki jó motoros játékot akar akkor ott van ps2-re a tourist trophy. még ma is jól néz ki és isten játék...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20675) Kasza08 válasza Djuree (#20674) üzenetére


Kasza08
őstag

Jah, de valószinűleg az emberek 99%-a nem fog venni egy PS2-t, mert van rá 1 jó motoros játék, amikor van Xbox-ra is. Az új MotoGP szerintem kifejezetten jó, Nem olyan gagyi az irányítás mint a THX fejlesztésű MotoGP-k. Külön + pont, hogy vannak benne reális kategóriák, valamint, hogy lehet változtatni arcade és szimulátor között. Nekem nagyon bejött, be fogok ruházni rá, ha lesz olcsón.

Mellesleg én is motorozok, de csak 2 éve:) Milyen géped van?

[ Szerkesztve ]

(#20676) p_milan válasza X@b3e (#20655) üzenetére


p_milan
aktív tag

Amennyire én tudom, mindegy hogy hol veszed, a gari bárhol érvényes lesz rá. A Jasperes gépeknek a LoT száma 0843nál kezdődik - ha lehet nekik hinni - szóval elég ha azt nézed (elméletileg). :))

(..(.)..)

(#20677) zsocy válasza p_milan (#20676) üzenetére


zsocy
őstag

Elég lehet a LOT szám, de ha biztosra akarsz menni nézd a tápot is. Ha 150 W - Jasper, ha 175 W - Falcon.

Szerintem karácsonyra itt lesznek nálunk is, emlékezzetek milyen hamar bejött az új meghajtós Falcon is, egy héten belül nem lehetett már mást kapni, pánikba is estek páran :)

(#20678) gulya


gulya
csendes tag

xbox 360-hoz milyen pc-s kormány lenne a legjobb vétel ?melyoóikkel müködik?

(#20679) Prof01 válasza gulya (#20678) üzenetére


Prof01
veterán

Semilyen. Xbox360-hoz valót kell venned.

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#20680) gulya


gulya
csendes tag

xbox 360-hoz milyen pc-s kormány lenne a legjobb vétel ?melyikkel müködik?

(#20681) gulya válasza gulya (#20680) üzenetére


gulya
csendes tag

értem

(#20682) gulya


gulya
csendes tag

mert mi történik ha usb-be bedugom semmi?vagy pontatlan lesz?

(#20683) gulya


gulya
csendes tag

és forditva?

(#20684) zsocy válasza gulya (#20682) üzenetére


zsocy
őstag

Gulya, te itt gyüjtöd a hozzászólásokat?? Szerkeszt gomb jóbarát.

Csak Microsoft és Logitech DriveFX jó hozzá, ha mást dugsz bele semmi sem történik.
Ha box kormányt dugsz a PC-be akkor felismeri a gép és használja.

[ Szerkesztve ]

(#20685) shany


shany
csendes tag

SZiasztok azt szeretném kérdezni hogy egy ien TV-n mien megjelenítást tudna produkálni az X360 :F : http://www.minhembio.com/bilder/bild/?pic_id=14970.jpg

(#20686) zsocy válasza shany (#20685) üzenetére


zsocy
őstag

Sima SD. A kép látható lenne, a szöveg olvasható, de ennél sokkal jobb is lehetne.

Ha gondolod, és nem terhes neked, esetleg olvasd el a FAQ-ot az első hozzászólásban. De tényleg csak ha van időd, isten ments hogy feltartsunk vele :W

Mi van ma itt basszus, bejött a melegfront? :)

[ Szerkesztve ]

(#20687) shany


shany
csendes tag

mielött kérdeztem elolvastam csak biztosra akartam menni :DD De ha nehezedre esett válaszolni akk boccs :P :O :P

(#20688) -kdM- válasza zsocy (#20686) üzenetére


-kdM-
senior tag

maskor nehogy valaszolj egy kerdesre vagy valaszolhatsz "De tényleg csak ha van időd, isten ments hogy feltartsunk vele"

mas: a gta 4 kb mennyit cacheel a vincsire? van valami optimalis helyszukseglet?

[ Szerkesztve ]

(#20689) mergal


mergal
aktív tag

Eladó játékok: Far Cry2 8k és egy The Bourne C. 6k posta van. Dunaújváros személyesen

[ Szerkesztve ]

(#20690) zsocy válasza -kdM- (#20688) üzenetére


zsocy
őstag

Srácok, ti engem támadtok be mert a kolléga nem tudja értelmezni a FAQ-ot? Hát igen, ezért érdemes volt ma is benézni.

Azért csak annyit még, hogy erre a kérdésre is válaszoltam, és ha olvasol néha vissza is (na persze), én mindig válaszolok ha tudok, beszólás, guglizás és faqolás nélkül. Csak amikor berak valaki egy homályos képet, és felteszi ugyanazt a kérdést... mindegy. Örüljetek hogy nem Kolombusz írt, szerintem ;)

[ Szerkesztve ]

(#20691) MixY


MixY
tag

Hello!
Van egy X360 premiumom (nem hdmi-s, flashelve), az lenne a kérdésem, hogy szerintetek érdemes elcserélnem egy vadiúj, flashelt, hdmi-s arcade-ra? És +még tudnék hozzá venni hdmi-kábelt, és nem kellett semmit ráfizetnem. :)

(#20692) -kdM- válasza MixY (#20691) üzenetére


-kdM-
senior tag

ezt szerintem csak te tudod eldonteni
egyebkent a hdmi miatt en nem dobnam el a vincsit

[ Szerkesztve ]

(#20693) MixY válasza -kdM- (#20692) üzenetére


MixY
tag

Csak kérdés hogy érdemes-e a hdmi miatt. :S
Mert amúgy már 9 hónapja megvan a premium, és eddig semmi bajom nem volt vele, a szívemhez nőtt. :)
Szerk.: látom hogy szerkesztettél, hát ja, most így utólag belegondolva hülye fellángolás volt. :D
Mert ahogy olvastam nem vennék észre semmit a hdmi-n. Meg azt se hiszem hogy 3 ledes lenne a mostanim, nem lehet az. :( :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20694) Mr.Grincs válasza MixY (#20691) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Szerintem inkább kerüld a flash témát mert kapni fogsz érte. Ez csak jótanács, de az első hozzászólásban ott van hogy NO WAREZ!!!
Egyébként én nem cserélnékbiztosan, HDMI vel ugyanazt kapod mint a HD kábellel. Nekem siincs HDMI a boxomba de HDt TV-m van és megvagyok nélküle.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#20695) p_milan válasza MixY (#20693) üzenetére


p_milan
aktív tag

Szerintem nem éri meg elcserélni. Lehet az is 3ledes lesz, és tök mind1, garid így sincs, úgy sincs... ;] HDMIn észrevennéd a változást, ha pl vga kábelről, és CRT monitorról állnál át FULL HD Tvre. De gondolom nem ez a felállás lesz. (3Ledes hibát megkókányolják neked maszekba is egy kevés pénzért. :) )

Zsoc : Rajta van a dobozon a táp teljesítménye?

(..(.)..)

(#20696) -kdM- válasza Mr.Grincs (#20694) üzenetére


-kdM-
senior tag

szerintem attol, hogy megemliti hogy flashelt gepet cserelne flasheltre azert meg nem fogjak meg****ni

(#20697) Mr.Grincs válasza -kdM- (#20696) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Csak javasoltam, hogy mellőzze a témaságot:)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#20699) fidor válasza GRaul (#20698) üzenetére


fidor
csendes tag

Sziasztok lenne egy nagy problémám.Mégpedig vettem egy pendrivert és rátettem dvd filmet,mp4 és mp3 látni látja mindeggyiket de ezek közül csak az mp3 játsza le lenne valakinek valami ötlete mivel lehetne orvosolni ezt a problémát.Sajnos LIVE-om nincsen ha netán frissíteni kellene valamit előre is köszi.Nagyon fontos lenne a segítség!

(#20700) 30z.Samu válasza fidor (#20699) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én úgy tudom, hogy LIVE!-ról kell letölteni Codec-et hozzá.

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.