Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20201) adalbert1 válasza heihachi (#20200) üzenetére


adalbert1
veterán

Mi csak egymás ellen toltunk pár roundot, annyira bőven jó volt. + Megnéztem Joker pisztolyos kivégzését, az is tetszett...
Persze szívesebben látnék egy olyan mortal játékot ami sokkal véresebb és sokkal brutálisabb kivégzések vannak benne. A karakterek meg mondjuk az 1+2+3+ultimate (vagy az ultimateben már amúgy is benne volt mind?) szereplői lennének, összes mozgással és kivégzéssel. ;]

Én pl. sose ülnék le versenyszerűen verekedős játékot játszani (lehet bennem van a hiba :DDD ), ilyen könnyed szórakozásra meg megfelelt a game...

(#20202) HagaNRG válasza adalbert1 (#20199) üzenetére


HagaNRG
őstag

Bizony nem
Pár éve volt olyan DVD film, ami 9ezer Ft-ba került-pl. Alien részek. Természetesen külön-külön 9ezer/film, nem a gyűjtemény.
Namost manapság a 2ezer Ft átlagos egy DVD filmért, de sokan még annyit sem adnak érte.

Megkockáztatom, hogy ha 500 lenne egy film, annyit sem adnának érte, mert minek a borító, meg a tok, otthon 50Ft-s hengeresre kiírva mappában kevesebb helyet foglal.
(a '80-as években is a legtöbb ismerősnek másolt, ricegős, narrátoros piacos VHS kazettából állt az egész gyűjteménye, a szülők meg csak a boltit nézték valamibe. Most ugyanígy a legtöbb ismerős még egy mozis kamerás felvételt sem tud megkülönböztetni egy rendes DVD-től. Esetleg megjegyzi, hogy furcsa a hang, de max. ennyi).
A legtöbb embernek semmi sem számít, csak, hogy ingyen legyen-játékok detto. Csak sajnos jóval drágább mulatság ma a játék, mint a film. (Tartalmasabb is sokszor).

Üzenem a TOp SPin 3 érdeklődőnek, hogy tegnap belemerültem a karrier módba. Vagy fél órát próbálgattam a kerakterépítést, hogy valami magamfajta ember kijöjjön, de a legtöbb forma fogyatékos kinézetű sajnos.
Ezen túl kezdődnek a versenyek apró városi pályákon hazai közönség előtt- szabályokhoz nem értek egyáltalán, de sima 1 pontos versenyben, váltott szervával.
Pár meccsel később kieséses döntős játék, ezen kívül van egy plázaszerűség is, ahol a nyert pontokért a Nike, Adidas, RBK, stb. legmenőbb cuccaiba öltöztethetjük emberünket.
Szóval jó buli ez a tenisz, egyelőre első számú kedvenc!

(#20203) Djuree válasza HagaNRG (#20202) üzenetére


Djuree
félisten

húhúú én anno nagyon durva pénzeket kerestem vhs másolással. volt 2 videóm (ez anno nagyon nagy érték volt) és azzal toltam otthon nagyüzemben :D

volt videotéka amiben csak másolt! filmek voltak. borító semmi, csak tollal ráírva a filmcím a kazetta oldalára :DDD mekkora feeling volt, mentünk télen a hóba a 2 sarokkal arrébb lévő tékába, hoztuk ki zsákszámra a filmeket és másoltuk át őket, nemriktán 10 példányba :C azért a fejcserékkel keresett rajtam a tv szerelő elég sokat :DDD

mostmár tékába sem járunk, neten miden fent van...

mit szerettek ti a teniszben? ilyen unalmas sport nincs mégegy ;]

mod: ma vettem eredeti pc gémet 4000ft-ért, wolrd in conflictot. multiban isten király gém. ahogy robban az atom az hihetetlen durva, mindenkinek látnia kell...igaz csak azért vettem meg mert másolttal nem lehet multizni, de a singlit másolttal toltam végig :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20204) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Fifa 07 eladó, 3 ezer.

(#20205) Kasza08 válasza HagaNRG (#20202) üzenetére


Kasza08
őstag

na jó, de dvd filmet csak megnézed passz...sokkal egyszerűbb letölteni mint elmenni érte és semmi különbség nincs másolt és eredeti közt.
de aki buta (tudok példát mondani) és másolttal játszik nem mer livera menni mert bannolják. 8k-ért szerintem átlehetne téríteni az embereket az eredetire (jó példa vagyok rá én, most átneveltem magam, pedig nincs árcsökkenés).

(#20206) tiv83us


tiv83us
veterán

Valaki jatszik/jatszott a Mirror's Edge-el?
Az OXM-ben 9.5-os pontot kapott, a demot is letoltottem, az az 5 perc amit sikerult vele eltoltenem mielott behalt a boxom, nagyon szorakoztatonak tunt :DDD
Mert lassan felkeltem a sarkanyt es indulnank karacsonyi nagybevasarolni es akkor meglepnem magam egy Mirror's Edge-el az Elite boxom melle ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#20207) -kdM- válasza Djuree (#20203) üzenetére


-kdM-
senior tag

en most toltam vagy 3 orat a top spin 2-vel, meg en amugy is teniszezek szoval bejon a dolog, de nekem meg a foci unalmas szoval ilyen ez...

world in conflict-ot en is megvettem amikor lehuztak az arat 4k-ra

(#20208) heihachi válasza Kasza08 (#20205) üzenetére


heihachi
addikt

Nekem jó sok eredeti DVD áll a polcomon, én látok különbséget a másolt és az eredeti között. Persze nem képminőségben. Egy írott DVD-m sincs, sőt azt sem engedem, hogy a barátnőm a polcon az eredeti DVD-k közé tegye a saját írott DVD-it :D Szerencsére, 999-2000 kategóriában sok filmet megkap Ő is, úgyhogy fogynak az írott DVD-i.

Más kérdés, hogy 999-3000 Ft-os DVD-ket gyűjteni lényegesen egyszerűbb, mint 11k-15k-s Xbox 360 játékokat.

felkeltem a sarkanyt
:))

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#20209) p_milan válasza heihachi (#20208) üzenetére


p_milan
aktív tag

Hát igen ezzel én is így vagyok. Valahogy szívet melengető látvány látni a sok eredeti DVD-t, játékot a polcon. Bár szerintem nem sok a differencia az írott/eredeti között, de én is az eredetire szavazok. Játékokat meg megkapom 8-10k körül, ha tudok várni egy picit...

...és tudok. :))

(..(.)..)

(#20210) adalbert1 válasza Kasza08 (#20205) üzenetére


adalbert1
veterán

Hát ha alapból dual layeres kiadvány de sima 4.7-esre van megcsinálva akkor lehetnek durva minőségromlások, főleg ha dvdshrinkkel vagy valami hasonlóval követték el az adott release-t.
A CCE-vel viszont elég szép munkát lehet végezni, de ez itt nagyon off...

szerk.: nekem is jobb érzés hogy rengeteg film kint van eredetiben a polcon (ill. most csak a szekrény mélyén, mert polc még nem igen van a lakásban. :) ).
Ennek ellenére a kedvenc filmjeimet ugyanúgy begyűjtöm HD ripben is, a dvd-nél azért sokkal jobb a minőségük...

[ Szerkesztve ]

(#20211) Don47 válasza (Kolombusz) (#20185) üzenetére


Don47
tag

Nem hosszadalmas, csak úgy tűnik. Az encoding nagyon hamar elkezdhető, igazából a végeredményre kell várni. Régi egymagos procival 33 óra volt egy 720p film mkv-ból wmv HD-ba. A TMPGEnc 4.0 Xpress nevű progit használom, néhány segédprogrammal (Haali splitter, coreAVC, AC3filter).

Xbox Live: Oberst Don47

(#20212) mergal


mergal
aktív tag

Ha létezik olyan aki megválna 60 vagy 120GB X360 HDD-jétől jelezzen vevő vagyok rá!

(#20213) p_milan válasza Don47 (#20211) üzenetére


p_milan
aktív tag

Én erre a konvertálásra a Xilisoft HD Video Converter 5.1.2.es verzióját használom. Egy lépésben csinál "bárminemű" videofájlt az mkv-ból. Nekem legalábbis ez az egy program csinálta meg azt amire szükségem volt, "ingyen". ;] ;]

(..(.)..)

(#20214) ->Raizen<- válasza tiv83us (#20206) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Végigvittem a mirrors edgét és nagyon bejövős mind a 2 jó barátomnak megmutattam és ők is bólogattak hogy ez bizony király szóval többszöri végigjátszásra vár! ;]

(#20215) Peat;)


Peat;)
veterán

Tök fölös vitatkozni a játék árakon, nem Mo-ra szabták az árakat(ha valaki jön hogy azé me ez itt balkán azt lelövöm, vagy felszólítom hogy húzzon ki a picsbe, nem azért írtam hanem azért mert ez igaz), alacsonyabbon nem adhatják mert akkor innen venné meg mindenki és ez sok más országra is igaz lehetne.
Szerintem a netes terjesztés lehet egy kiút (köv xboxnál gondolom már alap lesz), amivel a költségek és így az árak lefaraghatóak, de nekem pl jobban bejön egy fizikai dolog mint egy kép a live!-on.

(#20216) Don47 válasza p_milan (#20213) üzenetére


Don47
tag

Audió és SD videó konvertálásra is Xilisoft progikat használok, nem is tudtam hogy van HD konverterük is :B

Xbox Live: Oberst Don47

(#20217) heihachi válasza Peat;) (#20215) üzenetére


heihachi
addikt

azé me ez itt balkán :P

De azért az még mindig izgatna, hogy a PC-s árakat miért tudják jobban a balkánra szabni a mérhetetlen warez ellenére is. :F

Jah igen, és nem vitatkoztunk, gyakorlatilag mindenki egyetért abban, hogy drága :DDD

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#20218) Peat;) válasza heihachi (#20217) üzenetére


Peat;)
veterán

Konzolnál úgy tudom hogy fizetni kell a microsoft és a sony felé is a játékok esetében, mivel az ő csodagépükre jelenik meg, e két nemes gyártó meg ezekből szándékozik megtömni a szerény méretű erszényét, ha már a gépet olcsón adják. Konkrét adatokat nemtok, microsoftnál annyit hogy minden egyes dvd után van jogdíj, aminek köszönhetően már plusszos is a box.
Ezzel szemben a pc-nél teljesen általános dolog hogy pl egy videokártya gyártó támogatja a fejlesztést és pc-nél plusz jogdíj sincs ha jól tudom. Persze ha megvesznek egy grafikus motort akkor fizetni kell, de ez konzolnál is megvan a jogdíjak mellett.

[ Szerkesztve ]

(#20219) Xirtam válasza tiv83us (#20206) üzenetére


Xirtam
veterán

Ha megvan az Elite akkor egy kép a minimum! :) Legalább nem leszek egyedül, akit szidnak a 120GB HDD miatt! :DDD :DDD

(#20220) Kasza08


Kasza08
őstag

Ma sikerült felbasznia az undercovernek. Feltuningolom 100k értékben a 145k-s bömbimet, erre elkapnak az első körben a rendőrök és elvitték a kocsimat, mert nem tudtam kifizetni a bírságot. Egy X-em se volt eddig rajta. Nem tudom hol lehet kiváltani:F
Na mind1, azóta kaptam egy 911 GT2-t, jó verda, de akkor is 245k-m így huss, egy versenyt se nyertem a bmw-vel. idegesítő :(((

(#20221) spammer válasza tiv83us (#20206) üzenetére


spammer
veterán

Ahogy a gamer365.hu -n található cikkben is írják, egy hatalmas kihagyott ziccer. Jó a játék, szép is, de elejétől a végéig ugyanaz, és hiába a sok épület, kijelölt útvonalon kell haladni, csőjáték.

Pedig volt benne lehetőség, de sajnos ennyi lett, majd talán a 2. rész. És kb. 5-6 óra az egész. Ha el tudod adni vagy cserélni utána, akkor azért szerintem érdemes 1x végigtolni, mert azért valóban új stílus, csak hát na, kár érte..

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20222) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Nézegetem a hozzászólásokat és igen a konzol maga szinte ingyen van már, vagyis fele annyiba mint a PS3, de a játékok iszonyatosan el vannak szállva....de nem az érdekeük hogy engedjenek az árból, de még régebben 16900 körül voltak a játékok a multikban mosat azért egy két ezerrel olcsóbbak, az 576 is engedett, de az igazi gamerek feleannyiért be tudja szerezni máshonnan de legalább 5Kt tud spórolni, ami nem kevés összeg.
Nem megvenni nehéz a gépet hanem ellátni játékokkal, fenntartani:) De cserébe olyan színvonalat kapunk ami szerintem kielégítő az igényeknek, ughye már majdnem minden féle fajta játék van.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#20223) Prof01 válasza Kasza08 (#20220) üzenetére


Prof01
veterán

Ne már... Ennyire nem megy? :D Engem nem tudtak sehogy se elkapni egész játék alatt. Nem vmi veteran version a tiéd?:DDD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#20224) Kasza08 válasza Prof01 (#20223) üzenetére


Kasza08
őstag

kijukasztották a kerekemet a sötét alagútba...

(#20225) ambrus14


ambrus14
tag

nem nagyon sikerül regelni azon az oldalon amit adtatok? hogyan tudok megadni magyaroországot neki, mert azon kívül mindent elfogadott kivéve az országot! :U Mit adjak meg neki hogy jó legyen? :O

Xbox 360 user - Gamertag: AMBRUS144

(#20226) ->Raizen<- válasza spammer (#20221) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Teljesen nem értek veled egyet nem 5-6 óra a játék hanem legalább 8 és nem is annyira csőben kell menni és nem ugyanaz elejétől a végéig mert állandóan és gyorsan kell gondolkodni hogy győzd le az akadályokat én sokszor behaltam pedig veterán gamernek mondhatom magam a 13 év gamingeléssel a hátam mögött. Hatalmas lehetőségek vannak benne csak hát ugye ne egyből már minden új ötlet gta4 szintű világba legyen építve...

(#20227) tiv83us válasza Xirtam (#20219) üzenetére


tiv83us
veterán

Tessek :P

[link]

De ettol meg ugyanugy baxogathatnak, (;]) ugyanis a regi boxomrol attettem a 20GB-s vinyot a mentesek meg a tobbi DLC miatt es azzal porog a fekete csoda, a 120-as viccmester ott figyel egyelore a sufniban, amig meg nem erkezik a MS-tol a Migration Kit, amivel at tudom tolni a cuccaimat.

Egyebkent azt hittem randabb lesz a fekete Box, de kezdek rajonni, hogy kurvara tetszik es jobban bele is illik a kornyezetbe, fekete TV, feket hangcucc, fekete allvany...stb.
Szoval awesome ;]

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#20228) Mr.Grincs válasza tiv83us (#20227) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Az a kábel amit mondtál az elite géphez, azt itthon is lehet ingyen igényelni ha valaki vesz egy elite gépet? :R A többihez miért nem lehet ilyet szerválni?
Gratula az új boxhoz, 3 led mentes játékot kívánok:) :DD

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#20229) tiv83us


tiv83us
veterán

Most ezt jol latom, hogy levettek a demok kozul a Cod: WaW-t? :F
Tegnap meg rajta volt, most meg nem talalom sehol...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#20230) spammer válasza ->Raizen<- (#20226) üzenetére


spammer
veterán

Az a 8 óra is úgy 8 óra, ha a fegyveres túlerők elleni küzdelemmel, vagy pár pixelpontos ugrással szívsz. Ha 142x kell nekifutni egy-egy résznek az nem túl jó, inkább frusztráló, pláne ha ezzel akarják elnyújtani a játékot. (gamer365 cikkből idézve: "trial&error")
Az elejétől a végiget úgy értettem, hogy stílusában, küldetésekben, kinézetben nem sokat változik, nincsenek igazán elkülönülő pályák vagy küldetések.
Ami pedig hiányzott, az az, hogy többet kelljen gondolkodni a továbbjutásról, amolyan Portal szerűen.
Ami viszont nem hiányzott, az a kötelező harc a zsaruk ellen (kihívás van ugyan, csak sokszor idegesítő a túlerő).

Szerintem eléggé csőjáték, az útvonal adva van, és bár igaz, nem csak zárt helyek vannak, hanem nyílt területek is, de hiába van ott egy egész város, meg a sok épület, ha egyszer nem lehet más háztetőre felmászni és onnan megint máshova és stb. és úgy ugrálni, haladni, mert meg van adva egy (kis) terület, amin belül mozoghatsz és egy irányba kell menned úgyis.

Persze én teljes mértékben elfogadom más véleményét, jobb is ha több vélemény van, és nekem is tetszett a játék, de ebben hatalmas lehetőségek voltak, amit a fejlesztők nem aknáztak ki igazán. Szerintem.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20231) tiv83us válasza Mr.Grincs (#20228) üzenetére


tiv83us
veterán

Nem tudom, en a MS Support oldalarol toltottem le ezt a PDF Form-ot, amit kitoltottem es elvileg 8-10 napon belul kuldik a free migration kit-et.

Fogalmam nincs, hogy ez hogy megy Magyarorszagon :U

Koszi, remelem meglesz! :K

ps: Ez nekem is furcsa volt, hogy csak Elite-hez adnak ilyen kabelt, Pl 20GB-s Premiumrol 60-as Premiumra ugy latom nem lehet kerni, mindenkepp Elite-nek kell legyen a masik gep...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#20232) Mr.Grincs válasza tiv83us (#20231) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Azt nem lehet hogy elmegyek egy boltba felírom egy elite gépnek az adatait és akkor kiküldetek magamnak egy kábelt?:D Mert azt ők nemtudják hogy nem vettem meg:D Csak azt hogy jó számot diktáltam be, és mondjuk még internet sincs itthon:)
Nagy okosság lenne:)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#20233) Xirtam válasza tiv83us (#20227) üzenetére


Xirtam
veterán

Egészséggel használd! Mellesleg nekem is passzol a Cooler Maszer CM 690 ház mellet a fekete!

Nem is tudtam, hogy mi ELITE-sek igényelhetünk ilyen kábelt, én is igényelek és eladom! :C

[ Szerkesztve ]

(#20234) Mr.Grincs válasza Xirtam (#20233) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát akkor gyorsan igényelj ilyen kábelt ha lehet:)
Ilyet kereskedelmi fogralomban vagy ebayen nem lehet venni? :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#20235) tiv83us válasza Xirtam (#20233) üzenetére


tiv83us
veterán

Koszi. :)
Szerintem nem igazan lesz sikered az eladasban, ugyanis szvsz aki Premiumrol migral Elite-re az ugyis megkapja ingyen es az sem biztos, hogy Premium-Premium kozott mukodik.

Ps: Mar vagy egy hete felvettelek a Friend's List-emre de nem igazoltal vissza, felsz tolem? :U :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#20236) eddie17 válasza tiv83us (#20235) üzenetére


eddie17
addikt

Nem tud felmenni a lájvra.
Srácok, mit ne mondjak, lcd tv új dimenziókat nyit ki a box előtt:)
GoW2 kicsit odavág 82cm-en:) Meg így netezni is egy picit más. ;]

(#20237) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Nagyon fenem a fogam valami jó játékra. Mikulásra COD WAW-t írtam be a követelésemnek:D Vagyis a kívánságom az:) Azt is írtam neki ha egy mód van rá és belefér a zsákjába akkor már egy Collectros edition legyen:D :C

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#20238) (Kolombusz) válasza eddie17 (#20236) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

82 centi az kicsi, 1 méternél távolabb nem lehet tőle ülni sajna.

Most már olcsók a 107 centisek, sztem cserélek olyanra.

(#20239) eddie17


eddie17
addikt

Ja igen, ezt ígértem.

(Kolombusz): Áh 51cm-es sd tv-ről váltottam(meg 17"-os monitorról) szóval nekem most brutális.
Meg amúgy is, éppeg két és fél méter a szobám azon hossza amelyikben a tv van. Teljesen elégedett vagyok.

Mr.Grincs: köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#20240) Mr.Grincs válasza eddie17 (#20239) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nagyon combi:) :C Gratula hozzá:)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#20241) tiv83us válasza (Kolombusz) (#20238) üzenetére


tiv83us
veterán

En is nezegettem ma a 42"-eseket, de meg nem ment le annyira az aruk, hogy megerje valtan, egyelore jo ez a 32"-es Sharp, a kanapemrol egesz jol el olvasok mindent a kepernyon.
Karacsonyra valszeg azt besuvasztom a haloba, aztan a Karacsonyi domping utan veszek egy 1080p Sony-t vagy Samsungot.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#20242) Mr.Grincs válasza eddie17 (#20239) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Én ezt a relax fotelt akarom megvenni most 9K lábtartóval együtt:) Abból jól lehet boxolni, idáig az ágyon fekszem vagy hasolok vagy ülök:) Székben a tutti:) :C

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#20243) (Kolombusz) válasza eddie17 (#20239) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Én 72 centis sd-ről és továbbra is a 14"-os wxga notimon netezek, de ez akkor sem túl nagy.
Igaz, most inkább egy normális, HDMI-s dvd lejátszót akarok magamnak. A box elég hangos. Meg nem is a legideálisabb. 576p-ben küldi ki a dvd-t, a tv kell felskálázza. :(

tiv: én nem fullhd-t akarok, csak sima hd readyt, azok tényleg olcsók már.

[ Szerkesztve ]

(#20244) eddie17 válasza (Kolombusz) (#20243) üzenetére


eddie17
addikt

Dvd-t meg HD a gépről nyomom. Teljesen jó így(főleg a hd:) ).
Nézegettem én is a hdmi-s dvd legjátszókat, sokkal jobb képe van a tv-n mintha scart-al csatlakoztatnád.
Csak a upc adásával nem vagyok megelégedve, de ez nem ide tartozik.)

Mr.Grincs: Az jóféle lehet. Nekem van egy kényelmes bőrszékem, nekem az lesz befogva, de még alakul az elrendezés, még agyalok hogy legyen.

[ Szerkesztve ]

(#20245) tiv83us válasza (Kolombusz) (#20243) üzenetére


tiv83us
veterán

Hat mivel BR lejatszot is szeretnek majd egyszer, ahhoz nem baj ha Full HD a televizio is...de ez meg a jovo zeneje, meg nagyon off.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#20246) Mr.Grincs válasza tiv83us (#20245) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Én a gépembe szeretnék BD combót vagy ha jó áron lesz egyszer akkor BD írót de ez is messze van még. Meg fele annyiból kijön mint egy asztali olvasó, vagy ps3 :DDD

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#20247) HagaNRG válasza tiv83us (#20245) üzenetére


HagaNRG
őstag

A TV-kkel én is régóta szemezek.
Mostanában tűnt föl, hogy két éve nyáron örültem, hogy 100-ért kaptam egy 82-es CRT-t, most meg annyiért bármilyen márkás alap 82-es LCD is megvan.
Csak most kicsit másabb a helyzet, mint anno, ugyanis itt egy méreten belül nem gyenge áreltérések vannak így nem árt kicsit utánaolvasni, mielőtt tv vétel lenne.
Most csábít nagyon egy Pana 42-es plazma, másfél éves, 350 ezres számla van róla és 120-at kérnek érte.
Ahogy olvasom bizonyos méret alatt még felesleges a fullHD, nem fog kijönni a különbség. Az az igazság, hogy boxon kívül nem nagyon tudnám kihasználni még a nagy tv-t, ráadásul félek, még a DVD-k is csúnyábbak lennének rajta, mint a CRT-n.
Azt hiszem várok még fél, talán egy évet is, lemaradni semmiről nem fogok, most meg komolyabb dolgokra kell a pénz. (nősülés, meg egyebek).

Beírom ide is, ha valakinek van zsír állapotú Fifa 08, vagy 2009 akár, Miskolc, Nyíregy környékéről, légyszi írjon egy privet. (esetleg pest is szóba jöhet, ha a rokonokkal megbeszélem, hogy hozzák el nekem).

Köszi!

(#20248) (Kolombusz) válasza HagaNRG (#20247) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Fifa Street 3 nem érdekel?
Azt cserélném valamire és még a helyszín is stimmel.

(#20249) Peat;) válasza (Kolombusz) (#20243) üzenetére


Peat;)
veterán

HDMI-s dvd player már nagyon olcsón kapható, én még áprilisban vettem akkor 15k-ért egy nagyon alap kiakciózott lg-t, de 1080i-re is felskáláz, és nem zavarja a magyar ékezetes karakter sem a feliratos divxnél és usb is van rajta.
Box (vagy csak az enyém)egy vicc dvd lejátszásra, asztaliból csak elindításnál van egy kis hang, divx-nél meg semmi a pendrive miatt.

[ Szerkesztve ]

(#20250) #59070464


#59070464
törölt tag

Lenne egy kérdésem, ami kicsit hülyén hangzik. Milyen kiegészítőt érdemes vagy "kell" venni a boxhoz?
Nem akarok újratölthető elemeket vásárolni és hozzá töltőt vásárolni, ami nem mellesleg kényelmetlen is (kivenni az elemeket a kontrollerből, beletenni a töltőbe, azt a falba és vissza ugyanez). Ezekre gondolok:
akkumulátor
quick charge
play and charge kit
Melyiket kellene vagy lenne érdemes megvenni? Utóbbi kettőről egyértelműen nem tudnám eldönteni mire is való. :B

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.