Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20351) p_milan válasza Ukraan (#20346) üzenetére


p_milan
aktív tag

Én személy szerint a gépért 20ezret adnék nagyon max (mert ugye kinek kellene HDD nélküli box). A játékokért viszont még kaphatsz majdnem kétszer ennyit is, ha szerencséd van. :)) De egybe szerintem 60ról indulj, vagy még lentebbről. :C (Bár játékeladásban van már tapasztalatod, ha jól emlékszem (gamer365ön)).

[ Szerkesztve ]

(..(.)..)

(#20352) bwoay válasza tiv83us (#20345) üzenetére


bwoay
nagyúr

hja, emlékszem, dunkin donuts volt Pesten is egy darabig,
de hát itt nemigen tartották el a rendőzök, így bezárt.

mikor lesz már PSN-en DS demo?
mert én nem bírom ki azt a 2 hetet, mire elérem Silverrel!
inkább megveszem ;]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#20353) Kasza08 válasza The Butcher (#20312) üzenetére


Kasza08
őstag

Lehet! Most vittem végig az imént. Az achiket még kiakarom szedni belőle. Ha hétvégén nem is, de jövőhét közepén már biztos játszani fogsz vele:)

(#20354) Fusion01


Fusion01
tag

Hi.
Miért van az h 16k egy játék amihez pl adnak wireless headsetet , 2 db mikrofont vagy Live vision kamerát?
Mondjuk a headset 10-11 k és nem hiszem h 5-6 k lenne az EndWar. :F
A kamera is ugyanebben az árban van.A mikrofont meg nem tom.

[ Szerkesztve ]

LG G2

(#20355) heihachi válasza p_milan (#20351) üzenetére


heihachi
addikt

Azért a 20 az vicc, ugye? Mert a legolcsóbb Arcade is 40k, ha 40k-ért adja egy ajándék játékkal, már bőven jó.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#20356) tiv83us válasza heihachi (#20355) üzenetére


tiv83us
veterán

En az epp javitas alatt allo /de meg mindig ket ev RROD garival rendelkezo/ 20GB-s Premiumomat rakom fel ebay es craigslist-re $160-ert /headset nelkul, mert azt megragta a kurva macska/, opcionalisan adok hozza eredeti Microsoft HDMI kabelt +$40-ert /bontatlan. az Elite-hez adtak/. Ezt igy valahogy realisnak erzem, de szoljatok ha el vagyok tevedve.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#20357) heihachi válasza tiv83us (#20356) üzenetére


heihachi
addikt

Nem tudom, nemismerem az ottani viszonyokat. :R
De az biztos, hogy itt ma magyarországon senki nem kap 20k-ért használt, működőképes, garanciális Xbox 360 Arcade-ot, legalábbis én ilyen hírdetést még sehol nem láttam. Ettől még létezhet, és ha valaki mutat ilyet, akkor elfogadom :)

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#20358) -kdM- válasza tiv83us (#20356) üzenetére


-kdM-
senior tag

ez meg a mostani $ - ft arfolyamon is igen baratinak mondhato

en nagy akcioban vettem 30k-ert a box-ot + hozza vincsi 12k + vga kabel 3k

[ Szerkesztve ]

(#20359) Djuree válasza heihachi (#20355) üzenetére


Djuree
félisten

30-ért volt zsír új arcade :U
...és most karácsonyra megint lesznek lehet még nagyobb akciók.
talán 25k-ért el lehet passzintani....és a box sem lesz már drágább, hanem még olcsóbb lesz, nem titkolt cél a ps2-nél alacsonyabb ár elérése....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20360) Djuree válasza Fusion01 (#20354) üzenetére


Djuree
félisten

ez gazdaságpolitika. most nem állok neki elmagyarázni, ha nem tanultad úgysem értenéd meg, ha tanultad meg tunod kell, de még így is bőven megéri nekik hidd el :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20361) Ukraan


Ukraan
aktív tag

Így lett végül:
[link] és [link], milyennek tűnnek?
Taylorp: mostanság nagyon keveset használom, és sajna úgy tűnik egyre kevesebb időm lesz rá, meg a lé sem ártana másra. Nehéz döntés volt, de meghoztam :O !!!

BÚÉK!

(#20362) heihachi válasza Djuree (#20359) üzenetére


heihachi
addikt

Akcióban volt egy városban két helyen kb 20 db gép 30k-ért :) Attól még nem csökken le minden arcade gép ára 20k-ra :D
De mondom, amint valaki ad egy linket, hogy itt lehet venni 20k-ért, akkor elfogadom (és meg is veszem a gépet).

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#20363) Djuree válasza Ukraan (#20361) üzenetére


Djuree
félisten

alakul :K
ha még így sem megy el, majd lejjebb viszed :DD
amúgy miért adod el? meguntad a gémelést?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20364) Djuree válasza heihachi (#20362) üzenetére


Djuree
félisten

20k-ért nemigen van, de 25-ért már láttam itt a ph!-n. biztos elvitték már, én is gondolkoztam rajta, mikor még volt pénzem :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20365) Ukraan válasza Djuree (#20363) üzenetére


Ukraan
aktív tag

Köszi!!! Időhiány(egyre kevesebb szabadidőm van), a másik pedig, kellene a pénz más dolgokra, drágák a gammák, stb.(egy PSP-be azért lehet, hogy majd beruházok :B ). Egyszerre sajnos minden nem megy!!!

[ Szerkesztve ]

BÚÉK!

(#20366) p_milan válasza heihachi (#20357) üzenetére


p_milan
aktív tag

Nem persze, nem látsz ilyen hírdetést. Mert senkinek nem lenne szíve ennyiért eladni, de ez olyan, mint egy szalonból kihozott BMW. Holnap már fele annyit ér. Nekem legalább nem kellene 25ért, inkább megvenném az eredetit. Bár arcadeot eleve nem vennék. De akinek nincs pénze az lehet. :) A 160$ se túl sokkal több. :DD

(..(.)..)

(#20367) tiv83us


tiv83us
veterán

Na most untam meg a hires kompatibiltast a RB es GH cuccok kozott. Bontatlan GH: WT software megy felfele az ebay-re detto 10 dolcsival a bolti ar alatt, hardon legyurtem egy nap alatt a Hard Career-t, Expert-hez nincs idegzetem inkompatibilis dobbal es agyon-overchartolt baromsagokkal. /Komolyan felesleges note-oktol hemzseg amit az eredeti zenesz is csak nezne, hogy o ilyet bizony nem jatszik abban a szamban - csak hogy trukkosebbe tegyek a jatekot a RB-nel...hat qrvara nem valt be :(/

Az Elite masinahoz kapott Kung Fu Panda - Lego Botman kombo is bontatlan, azon is gondolkozom, hogy beprobalkozzak vele valami frendli aron, mittomen 40 dolcsi a kettoert...:U

p_milan: 160 dollart 20Gb-s Premium boxert kerek, nem Arcade-ert.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#20368) dunc


dunc
nagyúr

KImaradtam kicsit a box témából mint bukott ovodás az első osztályból,a kérdésem a köv.:ha 16-10-es a monitor akkor úgye a box kicsit nyújt rajt,és ezért nem tökéletes a kép,nálam is ez volt,az új dashboard tartalmaz-e natív modokat,pl 1440x900,vagy 1650x1080-at? Azaz tudja -e a 16-10-et?

(#20369) spammer válasza dunc (#20368) üzenetére


spammer
veterán

Tudja, és lesz alul felül csík.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20370) dunc válasza spammer (#20369) üzenetére


dunc
nagyúr

az ok a csík nem zavar,de az új dash tudja,hogy alul felül csík???,mert a régi dash kinyujtotta......,és mellesleg nem is tudta a natív modokat....

[ Szerkesztve ]

(#20371) spammer válasza dunc (#20370) üzenetére


spammer
veterán

Most megkérdezed még1x azt, amire már válaszoltam? :D

Az új dash, azaz az NXE tudja a 16:10-et, 1440x900 is van benne, meg 1680x1050 meg 1920x1200 is.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20372) mergal


mergal
aktív tag

Sziasztok!

Holnaptól lesz egy eladó 20GB HDD-m. Dunaújvárosban vagy postával tudom adni.
Ára: 12k

Akit érdekel jelezze, ha kell demokat szedek le rá és úgy adom oda.
Privi!

[ Szerkesztve ]

(#20373) Kasza08 válasza Ukraan (#20361) üzenetére


Kasza08
őstag

(#20374) Ukraan válasza Kasza08 (#20373) üzenetére


Ukraan
aktív tag

Köszi :R , hogy szóltál róla, erről a topic-ról nem is tudtam. Betettem őket ide is.

BÚÉK!

(#20375) dunc válasza spammer (#20371) üzenetére


dunc
nagyúr

Csak hihetetlen számomra többek között ezért adtam el az elöző boxom ,mert idegesitett a nyújtás de ez mindenesetre jó hír.

(#20376) capafog23 válasza tiv83us (#20356) üzenetére


capafog23
őstag

Korrekt árnak tűnik hdmi kábelt nem is kell hozzáadnod. Rákeresel xbox 360 premium van elég sok találat, és van pár szépen túlárazott is. 160$ az aukció kezdete vagy buy it now?

(#20377) capafog23 válasza Ukraan (#20374) üzenetére


capafog23
őstag

Meg esetleg kirakhatod jatekaim.hu-ra is.

(#20378) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Megjött a Fallout 3 CE-m. Kifejezetten jól mutat a polcon a CODWAW CE mellett. :)

A futár már röhögött, mert megint beton másnaposan, pizsomában, égnek álló hajjal vettem át a csomagot. :D

(#20379) HagaNRG válasza (Kolombusz) (#20378) üzenetére


HagaNRG
őstag

mutasd!

(#20380) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Olcsó gémek itt: Fable 2 new fóliás 11K, GOW 2 Fóliás new 13K, jobb mitha az 576ban kéne megvenni:( Kár hogy nem lehet még itt kapni a COD WAW-t... [link] :C Sok sikert hozzá:) Itt vettem anno 3K ért a Forza 2 Viva pina kettő az egyben játékok újonnan 3K ért:) Szerintem ez budapest legolcsóbb konzoljátékboltja eddig. :C

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#20381) (Kolombusz) válasza HagaNRG (#20379) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Magamat, vagy a játékokat? :DDD

Sorry a képminőségért, szokás szerint N80-nal készült, leméretezve, hogy a ph elfogadja.
[link]

(#20382) Mr.Grincs válasza (Kolombusz) (#20381) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Azért a COD befigyel nagyon gyanúsan :DDD Gratula hozzá és jó 3 ledes mentes játékot kívánok:)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#20383) Djuree válasza Mr.Grincs (#20380) üzenetére


Djuree
félisten

ha újra vannak fóliázva nem csoda hogy ennyiért adják őket :U :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20384) Mr.Grincs válasza Djuree (#20383) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Tényleg? Miből gondolod? Ez nem az überkonzol:D Szerintem ezek nem csinálják.
Biztos csak jó a forrása:)
Szlovákiába olcsóbbak az xbox 360 játékok? :R

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#20385) Djuree válasza Mr.Grincs (#20384) üzenetére


Djuree
félisten

én innen vettem újrafóliázott játékot, meg pár haver is. rohadt csalók ezek, nem szabad onnan semmit venni.

ük-nál te mikor láttál újafóliázott játékot :F :(((

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20386) Mr.Grincs válasza Djuree (#20385) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Valaki mesélte hogy ráfaragott az nfs pro streetel, karcos volt. Most elment a kedvem hogy onnan vegyem meg a Fable 2-t:( Tényleg feltűnöen olcsó:)

Amúgy tegnap még volt használtan GOW 2 nálluk ma meg már újjonan van:D
Azt nemértem, hogyan tudják becsomagolni mintha új lenne:D

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#20387) dunc válasza Djuree (#20385) üzenetére


dunc
nagyúr

Egyszer el kell menni hozájuk a kárusultaknak,és vinni a karcost is.... :(((

(#20388) p_milan válasza Mr.Grincs (#20386) üzenetére


p_milan
aktív tag

Nem jártál még a józsefvárosin? Megmutatják ott neked, hogy hogy kell újrafóliázni bármit. Engem tanított a kínai csaj a múltkor. :) Papírpénz, öngyújtó, és kész is majdnem... :C

[ Szerkesztve ]

(..(.)..)

(#20389) Djuree válasza Mr.Grincs (#20386) üzenetére


Djuree
félisten

bakker ember ne szopass már :Y lol...
azt én meséltem. nekem volt karcos a fóliás pro streetem. de az nem az ük-nál volt hanem a joeystationnál amit linkeltél :U

az ük az sosem csinálna ilyet. a legjobb konzolbolt pesten...

dunc: én olyan ideges lettem hogyha odamentem volna, szétvertem volna a kócerájt
:DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20390) spammer válasza Mr.Grincs (#20380) üzenetére


spammer
veterán

Ilyen igénytelen, ronda honlapot sem láttam még.. :Y Ezek után már a bolton sem csodálkoznék, hogy milyen :DDD

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20391) dunc válasza spammer (#20390) üzenetére


dunc
nagyúr

Hát az kb mint a 90-es évekbe modemes netnél.....

(#20392) heihachi


heihachi
addikt

A [link] oldalon leírtak alapján készítettem egy kis statisztikát:

Az ott felsorolt 91 címből:
full HD (1920*1080 felbontás) - 3 cím
HD ready + (1280*720 feletti felbontás) - 3 cím
HD ready (1280*720 felbontás) - 65 cím
HD ready - (1280*720 alatti felbontás) - 20 cím

Nem mintha valamit is számítana, de gondoltam megosztom veletek :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#20393) mergal válasza Mr.Grincs (#20384) üzenetére


mergal
aktív tag

Sztem az ük-ra semmi panasz nem lehet.

Korrektek sztem. Ma pl kaptam kölcsön egy transfer kitet tőlük hogy átpakoljam a 20----a 120 ra a cuccaimat. Úgy hogy Dunaújvárosban lakom....
Játékot is vettem már tőlük ami új volt és az nem volt újra fóliázva az biztos. Új illata volt ;)

(#20394) Prof01 válasza (Kolombusz) (#20381) üzenetére


Prof01
veterán

Szép! Grat. ;)
Cod5-zni nincs kedved vmikor?

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#20395) taylorp válasza mergal (#20393) üzenetére


taylorp
senior tag

Én amit vettem 120-as vinyót, ahhoz alapból kaptam egy cuccot amivel át tudom pakolni a 20-asról az adatokat. :DD

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#20396) mergal válasza taylorp (#20395) üzenetére


mergal
aktív tag

Hát ja de én ezt már használtan vettem.

(#20397) Xirtam


Xirtam
veterán

(#20398) Kephamos


Kephamos
addikt

Az xstation.hu mennyire megbízható? Nekem elég olcsónak tűnik.
mod.: Pl ez elég korreknek tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#20399) Kasza08 válasza mergal (#20393) üzenetére


Kasza08
őstag

Adnak kölcsönbe? És mi a feltétele? Én 20-asról szeretném 60-ra...

(#20400) Djuree válasza Kasza08 (#20399) üzenetére


Djuree
félisten

gondolom le kell tenned egy kis kauciót addig :U amit majd visszakapsz ha visszaviszed.
vagy ha törzsvásárló vagy anélkül is adnak...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.