Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20451) (Kolombusz) válasza MixY (#20450) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

No, hát akkor a videoton csodával lesz a probléma.
Vigyed vissza, kérjél másikat. 3 nap, még indokolnod sem kell.

(#20452) MixY válasza (Kolombusz) (#20451) üzenetére


MixY
tag

Már azt sem értem miért beszéltem rá magam... ez a tv csak úgy jött, nagy akció volt a Metro-ba, és úgy vettük. De én a Samsung 32A330-at néztem pl.

(#20453) MixY válasza (Kolombusz) (#20451) üzenetére


MixY
tag

Nah mindegy még holnap próbálkozok, azt ha nem lesz jó, akkor hétvégén visszaút.

[ Szerkesztve ]

(#20454) HagaNRG válasza MixY (#20442) üzenetére


HagaNRG
őstag

Mennyi volt az a Videoton? (csak mert 89-ért már Samsung, LG, stb. alap LCD-k vannak, na nem 94-ben, hanem csak 82 centiben. De hogy komoly, megbízható emberek most 130 körül hirdetnek 1-1.5 évvel ezelőtti csúcsmodell Pana 107 centis plazmákat, attól fáj csak igazán a szívem. Istenem, csak két héttel kellett volna tovább dolgoznom Londonban, már meglenne egy ilyen ára. Most meg maradnak álomnak)

[ Szerkesztve ]

(#20455) -kdM- válasza MixY (#20452) üzenetére


-kdM-
senior tag

ha megbantad, meg a penzt is vissza kell adniuk 3 napon belul (szinten barmilyen indoklas nelkul)

[ Szerkesztve ]

(#20456) MixY


MixY
tag

Na mostmár minden jó, valahogy megjavult. :D
Lehet ki kellett volna kapcsolni a tv-t, mikor átállítottam a felbontást? :DDD
Nah mindegy, nagyon szép képe van. ;)
Már csak egy kérdésem lenne, hogy a 720p és az 1080i között van különbség? Mert én sok eltérést nem láttam.

(#20457) -kdM- válasza MixY (#20456) üzenetére


-kdM-
senior tag

kulonbseget max akkor talalsz ha eloszor keresel egy olyan jatekot ami tamogatja azt a felbontast egyalltalan es megnezed mindkettovel

(#20458) MixY válasza HagaNRG (#20454) üzenetére


MixY
tag

84ezer volt a Metroban.

(#20459) Mr.Grincs válasza tiv83us (#20420) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Az nekem jólenne ha csak 20 és 120 között menne, de a legjobb lenne ha a kettő közötti 60at is tudná vinni:) Így másnak is megtudnám csinálni ha olyan kérés van. :C

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#20460) Mr.Grincs válasza (Kolombusz) (#20427) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

öööccsém..én azt hittem hogy lehet a kulacsba tőteni alkoholt:D Elgondolkodtam hogy veszek egy CE-t de így nem:D Elég a sima is:) De biztos szép látvány lehet, amikor kibontod:)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#20461) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Sziasztok!

Megkérdezhetem mi van a Józsefvárosin, hogy olyan gyakran jártok arra? Eredeti játékok, vagy mi?

(#20462) JamesHolden


JamesHolden
aktív tag

Megérkeztek hivatalosan is a Jasper alaplapos Xbox360-nak!! ;)
(nem, Magyarországra még nem...)

2008. október 28. utáni gyártású, 65nm-es CPU és GPU(!), 150W maximális felvétel!
Fontos változás még, hogy a beépített flash chip 16Mb-ról 256Mb-ra növekedett, így vásárlás után már az Arcade konzolokra is rá lesz telepítve az NXE! (külső kártya nem jár majd hozzá)

cikkk, képek itt: http://www.xbox-scene.com/xbox1data/sep/EkkZlFAyyZZXEKjatA.php

(#20463) Mr.Grincs válasza HagaNRG (#20461) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Van eredeti is meg írott is:) A petőfi csarnokba szokott lenni a bolhapiac ott eredetiket is nagyon jóáron árulják ott érdemes szétnézni. Minden hétvégén van. [link] Szombat vasárnap is nyitva van ezen a héten.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#20464) p_milan válasza Mr.Grincs (#20463) üzenetére


p_milan
aktív tag

Ezt nem is tudtam. Akkor elnézek valamikor. Köszi az infot. :)) ( Józsin én nem láttam még boxos játékot, lehet rossz helyen kerestem. Mr.Grincs merre lehet találni? :) )

(..(.)..)

(#20465) Mr.Grincs válasza p_milan (#20464) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát ha bemész a főbejáraton elöl, akkor egyenesen kell menni rögtön balra lesz egy hatlamas asztal ott leginkáb PS2 és nintendo játékok vannak, de lehet van már boxra is gém, újak és ahsználtak. Aztán jobb oldalt vannak telefonos formák, meg dvdsek és valahol azon a környéken, jah és fedett résznél keressed jobb oldalt, ha a sznípaddal szemben vagy akkor a hátsó jobb sarka fele vanna az xbox és a ps3 játékok.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#20466) Djuree válasza tiv83us (#20414) üzenetére


Djuree
félisten

simán elbír bármit a box. csak úgy kell megírni a játékot. a mai pc-s játékoknak nem azért nagy a hardverigényük mert csak így lehet megírni. a pc játékgyártók szerződésben vannak a hardvergyártókkal. ha kiadnak egy új pc gémet, akkor ha játszani is akarsz vele megfelelő grafikával akkor venned kell hozzá hardvert is. ékes példa a dirt ami a fullos pc-men 8800gtx-el ment csak fullon de még így is lassult néha, és nem volt olyan szép mint x-en :U az x-ben meg sokkal gyengébb vga van, mégis elment csumán és gyönyörű volt. ennyi. x-re jobban írják meg a programokat, mivel nem lehet bele hardvert venni, ha nem menne el rajta, nem venék meg az adott játékot. ennyire egyszerű. ezt john carmack is elmonda, aki pedig peppet ért hozzá, hisz engineprogramozó, ő azt mondta még legalább 10 évig a legjobb játékokat is át tudják normálisan programozni x-re, ami már ha az egy pc lenne, már arra sem lenne elég hogy feltelepüljön rá a játék :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20467) heihachi válasza Djuree (#20466) üzenetére


heihachi
addikt

Neked valami csúnyán el van baxva a gépeddel, mert a DIRT nálam 1280*1024 full graffal (kivéve AA) 8800GT+2giga+E6750-el ment 60 kockával, konstans, sose esett le 50 alá :P A hangot át kellett állítanom hardware-ről szoftverre, mert anélkül játszhatatlan volt, de utána ment, mint a kisangyal.
Egyébként nyilván relatíve szarabbul futnak a játékok PC-n, mivel úgy kell megírni, hogy a kint lévő hatszázezermillió féle hardver kombináción rendesen fusson, tehát gyakorlatilag lehetetlen optimalizálni, ellentétben a konzolokkal. Nem a programozók szarok, a feladat lehetetlen.
Ez a hardware gyártó - szoftware író szerződés baromság, a 8800gt-men a mai napig minden játék full graffal megy (ha nem, akkor leveszem az AA-t, és már megy is), kivéve krízis és warhead, pedig nem mai csirke, van nála sok-sok újabb generáció, használtan 25k-ért vesztegetik. COD : WAW simán megy fullra húzott graffal, még AA-val is 30 kockával, AA-nélkül 70, nagyon nagy harcban füstben robbanásban 50 kocka. Szóval nem kell a megfelelő grafikához új hardware-t venni, csak akkor, ha valaki arra élvez, hogy senki nem játszik akkora felbontásban, mint Ő.

Lásd még a Counter Strike Source topikban a 300fps miatt panaszkodó embereket. :F Nyilván oda nincs megfelelő hardware, ha ilyenek az igények.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#20468) kisJack


kisJack
aktív tag

Ma vettem 10k-ért egy Halo3-at a Tesóban! Továbbra is keresek GTAIV-et, Forza2-t, lehetőleg újat, nem tud vki vhol normális áron? Aztán már csak a gép hiányzik és hajrá! :))
Az a baj, hogy a premiumhoz amit vennék, jár most az a két game, Kung-fu panda+nem tudom mi a másik, nekem így nem kell. :( Megvenném és kezdhetném azzal, hogy árulom azt a két f*st.

Tiv.: Írtad régebben, hogy van egy hdmi kábeled, de nem használod, mert csúszik vele a hang! Az Elite-hez kapott dróttal próbáltad már?

(#20469) Djuree válasza heihachi (#20467) üzenetére


Djuree
félisten

persze, de azért a 8800gt nem rossz kártya még most sem...
nekem a procim egy amd x2 volt 2ghz-en ami azért sokkal gyengébb mint a kóró :U

"Ez a hardware gyártó - szoftware író szerződés baromság" nem baromság. maga engine john mondta, ő meg csak tudja, de persze te biztos jobban tudod :W meg eleve ez üzletpolitika, én is így csinálnám, ez mindenkinek jó üzlet ha belegondolsz. látom nem olvasol ilyen gazdasági dolgokat, ez a "titkos" szerződés rengeteg helyen szerepelt már. nézz utána ha érdekel. google-ben keress rá valahogy.

ja meg a másik hogy nemsoká kihozzák a clear sky-t box-ra, aminek akkora a gépigénye hogy fullon csak a mai legdurvább gépeken megy el. x-en simán menni fog figyeld meg...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20470) Djuree válasza kisJack (#20468) üzenetére


Djuree
félisten

gamer365-ön nézz szét, vagy játékaim.hu-n. ott 100% hogy van.

amúgy gamer365-ön the sickness árul primkót a 2 fos játék nélkül, olcsóbban ;) zsír újat persze...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20471) JamesHolden válasza kisJack (#20468) üzenetére


JamesHolden
aktív tag

játékot olcsón itt: http://jatekaim.hu/

Az említett Kung-Fu Panda / Indiana Jones Bundle Copy-t ugyanitt adtam el 6ezerért pár hete
a Halo 3 10K-ért sok, annyiért kapni a CE-t

(#20472) ->Raizen<- válasza JamesHolden (#20462) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Az fasza! Majd ha 3ledes lesz vagy bármi baja lesz a mostani alaplapomnak és már lejár a 3ledre az ms gar akkor majd cseréltetem 15kér jasper laposra! ;]

[ Szerkesztve ]

(#20473) tiv83us válasza kisJack (#20468) üzenetére


tiv83us
veterán

Miota erositore van kotve optikai kabellel, azota nem csuszkal. De nativban meg most sem hajlando menni a tv, csak 720p-ben, ha fejen allva porgok sem...

Gyorgy Majd balaszolok neked is, ha nem telefonon kell b@szkodnom.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#20474) kisJack válasza JamesHolden (#20471) üzenetére


kisJack
aktív tag

Hol van 10-ért CE? Én megnéztem jópár helyen, (csak újakat) de 14-alatt nem láttam! Amúgy nekem megér ennyit, az első része nagyon ütött, gondolom erre hatványozottan igaz!

Djuree: Meg fogom keresni, remélem ki is postázza! :) Gar szempontjából tökmindegy hol veszem nem? Úgy tudom gyári garis az összes.

(#20475) p_milan válasza JamesHolden (#20471) üzenetére


p_milan
aktív tag

Érdekes, hogy hogy sikerült ekkora marhát találnod. Nézegetem az oldalt, de mindenki ilyen 3-4kért adja a két játékot. 5ért nem is nagyon láttam. :DD

(..(.)..)

(#20476) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Nah az miért van hogy töltök demót a liveról és disconected van kb félóránként:( Az auto off ot kikapcsoltam de az 6 órára inaktivitásra vonatkozik.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#20477) heihachi válasza Djuree (#20469) üzenetére


heihachi
addikt

Nem tudom jobban , csak szarul fogalmaztam. Szóval ilyen szerződések biztosan vannak, nem kétlem, meg gondolom a logók sem véletlenek a játékok elején. De pillanatnyilag nincs káros hatásuk, nagyon, nagyon magasra kell tenni a lécet ahhoz, hogy a legújabb játékokhoz kelljen a legújabb videókártya. Ezért faszság, mert hiába szerződnek, ha a játékok egy (használtan) 25k-s videókarin is futnak rendesen.

Az biztos, hogy ha kijön a SCS, akkor az stabil és gyönyörű lesz a boxon. Kérdés, mekkora felbontásban, mekkora AA és mennyivel butított textúrák mellett. Várjuk meg, míg megjelenik, aztán majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#20478) Rosep válasza kisJack (#20468) üzenetére


Rosep
senior tag

6-ért bontatlan fóliás Halo 3 van Vaterán meg TeszVeszen. :)

(#20479) JamesHolden válasza kisJack (#20474) üzenetére


JamesHolden
aktív tag

(#20480) Mr.Grincs válasza JamesHolden (#20479) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Épp ehhez hasonlót akartam kérdezni, csak GTA 4 ről lenne szót újonnan 5K ért és szintén ugyanezzel a szöveggel volt feladva, de szerintem kamu lehúzós lehet. Vagy ha igen akkor nemértem miért havi 1-2 van neki. :F :Y :F

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#20481) kisJack válasza Rosep (#20478) üzenetére


kisJack
aktív tag

Jóvanakkó. Ez legalább 100% hogy valóban új, persze biztosan lehet találni olcsóbban, de amikor már kezd tele lenni a tököm a keresgéléssel és találok egyet annyiért, amennyiért nekem megéri, akkor rámegyek, ez történt most is. :D

JamesHolden: ilyen árban GTAIV?

(#20482) Djuree válasza Mr.Grincs (#20480) üzenetére


Djuree
félisten

gondolom nincs pénze többet rendelni addig amíg meg nem veszik tőle :U nincs tőke másszóval....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20483) zsocy válasza kisJack (#20481) üzenetére


zsocy
őstag

Ez a lényeg!

Ha neked megért annyit amennyiért vetted akkor nem volt drága!

Én is biztos tudtam volna szerezni olcsóbban gitárt a herohoz, de meguntam a keresgélést egy idő után.

Más : Lehet hogy karácsonyra már Jasper-ek lesznek a magyar boltokban is? Nem lenne rossz.

(#20484) Mr.Grincs válasza Djuree (#20482) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

De 5K ért egy GTA4 et mikor többért is el lehetne adni újjonnan? Nekem gyanús:( Még a használtak is 7-9K között mocorognak. Esetleg ha lopják valamelyik nagyáruházból és kell nagyon a dudva azért adják ennyiért.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#20485) Djuree válasza Mr.Grincs (#20484) üzenetére


Djuree
félisten

jó az 5k valóban nagyon olcsó. használtan láttam 6k-ért egyet de azt is elvitték pillanatok alatt..

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20486) kisJack válasza Djuree (#20485) üzenetére


kisJack
aktív tag

Új GTA-nál mi számít jó árnak?

(#20487) Mr.Grincs válasza Djuree (#20485) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát annyiért én is elvittem volna:) De ha 5K ba kerül akkor mennyi a haszna neki rajta? :C

kisjack: Hát tényleg legális új akkor 10K az már szerintem nagyonjó de én eddig afölötte láttam csak.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#20488) -kdM-


-kdM-
senior tag

szerintetek melyiket erdemesebb megvenni?
forza 2 vagy test drive unlimited?

tdu-ban tetszik a szabad jatekmenet, de gondolom a forza se veletlenul a legnepszerubb (tdu-t pc-n probaltam, forza-nak csak a demojat boxon)

(#20489) kisJack válasza Mr.Grincs (#20487) üzenetére


kisJack
aktív tag

Ez a baj, hogy én is. Forza2+VivaPinata volt régebben 4k-ért, azt már nem lehet kapni? Egyik helyen láttam Forzát 7k-ért, kerestem tovább, aztán vhol (talán ü.k.- nem biztos) 11-ért! :Y Az azért már durva.

(#20490) Djuree válasza kisJack (#20486) üzenetére


Djuree
félisten

új gta-nál 7-8k már jó ár.

lehet még kapni forza2-őt + viva p.-t. gamer365 vagy jatekaim.hu. nemrég láttam 2k-ért...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20491) zsocy válasza kisJack (#20489) üzenetére


zsocy
őstag

Bár tudom hogy elég sok a rossz tapasztalat, de a Joystation-nél van Forza2/pinata 3K-ért.
Ha alaposan megnézed amit veszel szerintem a használt sem rossz. Enyém is az, és tökéletesen működik.

-kdM- : Én megvenném mindkettőt, elég olcsón vannak mivel nem mai cuccok, de mindkettő nagyon nagy élmény a maga műfajában.

[ Szerkesztve ]

(#20492) Mr.Grincs válasza kisJack (#20489) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Én 3K ért vettem újjonan fóliásan a viva pina+Forza 2-t magyar szinkronos felíratos a viva, a forza pedig magyar felíratos. Lehet kapni itt http://www.konzoljatek.extra.hu/index_elemei/page0005.htm Még van belőle:) Én is örültem hogy ennyiért hozzá tudtam jutni. Az 576 ban 6k darabja a két játéknak:D

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#20493) Djuree válasza -kdM- (#20488) üzenetére


Djuree
félisten

mindkettő nagyon jó...a tdu szabad játékmenetű, a forza versenyjáték...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20494) Kasza08 válasza Mr.Grincs (#20487) üzenetére


Kasza08
őstag

De ha 5K ba kerül akkor mennyi a haszna neki rajta?

Szerintem 5k:D

(#20495) heihachi válasza -kdM- (#20488) üzenetére


heihachi
addikt

Az a baj, hogy nem egy kategória, ezért elég nehéz a válasz.
Ha pályákon akarsz versenyezni, tuningolgatni, tizedmásodpercekért megtenni 10-20 kört, valami olyasmit szeretnél, ami kicsit szimulátorosabb, akkor Forza2.
Ha árkád játékot akarsz, akkor jó a TDU.

Én épp tegnap nyomtam egy kicsit a TDU demójával, de nekem nagyon nem jött be (és már a PC-s verzió sem jött be) :U

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#20496) szilva01 válasza heihachi (#20495) üzenetére


szilva01
őstag

Azért a tdu nem kifejezetten árkád stílusú játék!

(#20497) HagaNRG


HagaNRG
őstag

TDU demo alapján nekem sem koma, de van olyan ismerős, aki csak az miatt vett már kormányt is és semmi mással nem játszik.

De én mostanában erősen vacilálok az NFS_en. (az a baj,hogy a visszahangok nem nagyon jók, de mégis akkora a hype körülötte, hogy nehéz ilyenkor ellenállnom-a részese akarok lenni a legendának én is). ;)

(#20498) heihachi válasza szilva01 (#20496) üzenetére


heihachi
addikt

A Forza2-höz képest mindenképpen sokkal árkádabb játék. Meg bármelyik szimulátorhoz képest is.

HagaNRG
Negatív legenda :DDD

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#20499) JamesHolden válasza HagaNRG (#20497) üzenetére


JamesHolden
aktív tag

"De én mostanában erősen vacilálok az NFS_en"

mindenképp lebeszélnélek róla, akkor már inkább az új Midnight Club... ;)

(#20500) mergal


mergal
aktív tag

Még mindig van egy 20as winyom! 11k az ára.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.