Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21351) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ja rátettem a tetejlre a TFT-et ugye ez nem árt neki (max 5 kg) a szellőzés nincs letakarva

[ Szerkesztve ]

(#21352) Djuree válasza nofi (#21347) üzenetére


Djuree
félisten

belebizony. nagy cod-os vagyok :P

amúgy ilyen a stílusom ;]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21353) Kasza08 válasza nofi (#21347) üzenetére


Kasza08
őstag

megbocsájtok:D:R

Tobey: :Y

[ Szerkesztve ]

(#21354) ToBeY válasza Kasza08 (#21353) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Mire ez a simle? :U

(#21355) tiv83us válasza ToBeY (#21354) üzenetére


tiv83us
veterán

Lefenykepezned nekunk a hatuljat? :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#21356) ToBeY válasza tiv83us (#21355) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Persze, de most nem tudom csak holnap.Mi a lényeg,hátha most meg tudom nézni.

(#21357) tiv83us válasza ToBeY (#21356) üzenetére


tiv83us
veterán

Csak kivancsi lennek ra, semmi konkret.
Fura, mert elvileg a Microsoft 2007 juliusatol mar csak HDMI-s boxokat csinalt...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#21358) Kasza08 válasza ToBeY (#21354) üzenetére


Kasza08
őstag

augusztusi gép hdmi nélkül... nekem meglepő...

(#21359) burgatshow válasza taylorp (#21290) üzenetére


burgatshow
veterán

Én optikán engedem rá a cuccot egy Panasonic SC-PT465-ös erősítőre és istenkirályul szól.

Tudom, érdemben nem válaszolok a kérdésedre, de érdemes egy működő 5.1-re beruházni.

(#21360) X@b3e válasza ToBeY (#21350) üzenetére


X@b3e
addikt

[link], [link]

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#21361) tiv83us válasza X@b3e (#21360) üzenetére


tiv83us
veterán

Most, ezekbol a dugaszokbol jottem ra, hogy az Elite-m mar dzsaszperes, kb ennyire erdekelt eddig :))

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#21362) ithomas válasza tiv83us (#21361) üzenetére


ithomas
őstag

És hány wattos a tápod? Na meg a LOT number...

Köszi! :)

Real eyes realize real lies!

(#21363) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Nincs valami mód hogy a teljes winchester-t letöröljem egy gombbal vagy ilyesmi. Ne pedig egyenként keljen?

(#21364) -kdM- válasza ToBeY (#21363) üzenetére


-kdM-
senior tag

settingsben format (azthiszem ker majd serial szamot a box hatuljarol)

(#21365) X@b3e válasza tiv83us (#21361) üzenetére


X@b3e
addikt

Persze, mert "tiszta" vagy.. Aki nem, annak sokat számithat, hogy előreláthatólag tönkremegy-e a gépe vagy nem a kétes gari miatt ugye :B

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#21366) davidsonic


davidsonic
csendes tag

Sziasztok!

Több kérdésem lenne:

1. Mennyire éri meg winchesteres X360-at venni? Hallottam olyat, hogy akadozhat néha a játék, ha lemezről fut. Igaz ez? A mentéseknek elég az Arcade systembeli 256 MB-os memóriakártya?

2. Ez a "melegszik"-sztori. Most akkor melyik gyártási sorozatból kell vásárolni, hogy kiküszöböljem ezt a dolgot?

3. Ha az 5.1-es hangrendszeremen csak Optical out van, és az X360-on is Optical Out van, akkor gondolom, nem tudom összekötni a kettőt... Nem igaz? Vagy van az X360-on Optical bemenet?

Egyelőre ennyi. Remélem eltekintetek tájékozatlanságomtól, és segítetek a válaszaitokkal.

Köszönöm!

(#21367) Djuree válasza davidsonic (#21366) üzenetére


Djuree
félisten

megéri a winyós változat :K de ezt már kismilliószor leírtuk csak vissza kéne olvasni :U miért lusta mindenki?

mindegyik melegszik. tökmind1 melyiket veszed mert a microsoft javítja ha gond van, legjobb ha vársz januárig, amíg bejön a jasper és azt veszed az már tuti nem lesz 3ledes. de már a falconnak is elég jók a túlélési esélyei.

3-asra nem tudok mit mondani. az biztos hogy 5.1-ben csak erősítővel fogod tudni használni a boxot. én is rákötöttem az 5.1-esemet (ehhez nem kell optikai kábel, csak pár átalakító) de csak stereoban szól. persze így is ég és föld a tv hangjához képest :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21368) sihu


sihu
tag

én szeretnék a fa alatt xbox360-at látni... :) ;) már ki is néztem hol, mit(egy gears of war 2 packos pro-t) nah szerintetek megvegyem akkor most, vagy a jasper miatt várjak??? vagy ha nem warezolok akkor tök mind1??? a Falcon is megéri??? itt nagy esély van a meghibásodásra, vagy nagyon kicsi???

(#21369) JamesHolden válasza sihu (#21368) üzenetére


JamesHolden
aktív tag

teljesen mindegy milyet veszel
ha gond van MS küldi a futárt a gépedért

(#21370) sihu válasza JamesHolden (#21369) üzenetére


sihu
tag

és az elöbbi hozzászólásokből azt szűrtem le, hogy bárhogy kötöm rá a Creative 7.1-esemre, mindenképp stereo lesz??? hogyan tudom megoldani h 7.1-be szóljon, vagy vegyek mellé vmi normálisabb sztereo hangfalat???

(#21371) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Csináltam képet mobil-al szóval elég szar a minősége... sorry
De a MFR Date látszik nagyjából, meg a csati is.A többi számsort én tettem olvashatatlanná:) [link]

(#21372) Djuree válasza sihu (#21370) üzenetére


Djuree
félisten

erősítő kell hozzá.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21373) sihu válasza Djuree (#21372) üzenetére


sihu
tag

és annyiban tudnátok segíteni, h az én Creative inspire t7900 7.1-es hangfalamhoz milyen kellene??? ill mennyit kellene erre rászánnom??

(#21374) Djuree válasza sihu (#21373) üzenetére


Djuree
félisten

hát én ehhez már nem értek :( nekem tökéletes az 5.1 stereoban is, nem nagyon érdekel a hang, úgysem hallom a különbséget :DDD

igazság szerint nem is ismerek olyat aki erősítővel használja így a boxot. de hátha lesz itt valaki aki tud segíteni.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21375) sihu válasza Djuree (#21374) üzenetére


sihu
tag

azon gondolkodtam, hogy mivel úgyis a 7.1-et a géphez használom, ezért sztem veszek 7-10k-ért vmi genius sztereot

(#21376) Djuree válasza sihu (#21375) üzenetére


Djuree
félisten

talán így jársz a legjobban. én is a géphez használom az 5.1-et, de a box-ra is rákötöttem, igaz ott csak stereo, de így sem rossz, sőt! cod4-ben a tv hang után hihetetlen élmény volt, a robbanások, lövések hangja sokkal jobb lett. jó lenne ott is 5.1-ben szólna de csak ezért nem fogok erősítőt venni. talán majd valami csatlakozóval megoldja az ms később..

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21377) p_milan válasza sihu (#21373) üzenetére


p_milan
aktív tag

Van egy Milyen erőstőt válasszak topik itt PHn, ott tudnak majd segteni. Szerintem a 7.1 az teljesen felesleges, legalábbis ahhoz már elég nagy szoba kell, hogy azt kihasználd. Egy HDMIs erőstő, ami már használható valamire az 50körül kezdődik. Ha csak Xbox-ra akarod használni, akkor teljesen felesleges szerintem, annyit nem ér a térhangzás.

Én pl egy ilyen erőstőt néztem ki. Ez minőségben azért ott van, és ez erőstő lesz 10év múlva is szerintem :))

(..(.)..)

(#21378) Atomgeszi válasza ToBeY (#21371) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ebből így nem igazán látszik semmi!
Inkább ezt nézd meg, hogy neked mivan ide írva: [link]

(#21379) sihu válasza p_milan (#21377) üzenetére


sihu
tag

a 7.1 azért kell számomra, mert tetőtérben van a szobám és ezért meglehetősen nagy

(#21380) Mr.Grincs válasza mad1 (#21221) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

PÜ ment!! :C :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#21381) OddMan válasza p_milan (#21377) üzenetére


OddMan
őstag

Én pl egy ilyen erőstőt néztem ki. Ez minőségben azért ott van, és ez erőstő lesz 10év múlva is szerintem

Nekem egy régebbi H/K AVR-135 erősítőm van már több, mint egy éve és nagyon meg vagyok vele elégedve. Egyetlen gondom, hogy ezen még nincs hdmi, de optika és coax be és kimenet az enyémen is van.

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#21382) OddMan válasza tiv83us (#21361) üzenetére


OddMan
őstag

Most, ezekbol a dugaszokbol jottem ra, hogy az Elite-m mar dzsaszperes, kb ennyire erdekelt eddig

Légyszi írd meg, hogy hol vetted és örülnék, ha tudnál a hátuljáról felrakni képet. Ha nem nagy kérés, akkor a külső tápról is jöhetne egy kép. Köszi!

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#21383) Kephamos válasza OddMan (#21382) üzenetére


Kephamos
addikt

Nemigen itthon vette.

(#21384) tiv83us válasza OddMan (#21382) üzenetére


tiv83us
veterán

Hat ha ez segit, Clarksville, Indianaban vettem ;]
Meg melozok, majd du. fenykepezgetek.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#21385) OddMan válasza tiv83us (#21384) üzenetére


OddMan
őstag

Már kezdtem örülni, de most arcomra fagyott a mosoly.

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#21386) Djuree válasza tiv83us (#21384) üzenetére


Djuree
félisten

leruccanok holnap és veszek én is egyet (lehet többet is, itthon meg eladom jó pénzért :D ), meg megnézek egy indiana pacers meccset ha már ott vagyok :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21387) heihachi válasza heihachi (#21080) üzenetére


heihachi
addikt

Senkinek nem csinál ilyet, csak nekem? :(

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#21388) Djuree válasza heihachi (#21387) üzenetére


Djuree
félisten

tegnap olvastam gamer365-ön hogy egy srácnak ott is csinálta, de csak ha winyóról ment. ez sztem általános probléma.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21389) Kasza08 válasza Djuree (#21388) üzenetére


Kasza08
őstag

pü. ment.

(#21390) Fusion01 válasza heihachi (#21387) üzenetére


Fusion01
tag

Nekem is csinálta de nem nagyon vetem észre:D

LG G2

(#21391) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Formázás után hány GB kéne látszódnia a 20GB-ol nekem 13.7 vagy ilyesmi

(#21392) zsocy válasza ToBeY (#21391) üzenetére


zsocy
őstag

Pont annyi. A többit a rendszer használja.

(#21393) OddMan válasza zsocy (#21392) üzenetére


OddMan
őstag

Az xbox-nál a merevlemezre másolás nem telepítést jelen ugye? Gondolom olyan nem lehet, hogy egy játék több helyet foglal el a merevlemezen, mint amennyit a dvd-n?
Most próbálom kiszámolni, hogy egy 20GB-os merevlemez elég lesz-e nekem?
Szerintem 1 játék full-ban mindig fel lesz másolva rá, valamint jó lenne, ha ez mellett még 2-3 jétékdemo is megférne rajta és persze kell egy kis hely a mentéseknek is.

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#21394) -kdM- válasza OddMan (#21393) üzenetére


-kdM-
senior tag

elegge jatek-fuggo a dolog, nekem a top spin2 mellett (ami regi jatek es nem foglal olyan sokat) fent van vagy 5-8 demo

[ Szerkesztve ]

(#21395) Djuree válasza Kasza08 (#21389) üzenetére


Djuree
félisten

nekem aztán nem :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21396) Kasza08 válasza Djuree (#21395) üzenetére


Kasza08
őstag

tényleg nem:DDD Heihachinak küldtem el:D most elküldtem neked.

(#21397) ToBeY válasza zsocy (#21392) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Azt mondod ez teljesen normális?Úgy emlékeztem PC formázás után több marad azért :U

(#21398) (Kolombusz) válasza ToBeY (#21397) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nem érted, hogy a rendszer is használja cache-elésre, erre arra?

(#21399) dunc


dunc
nagyúr

A Pécsi MM be megjöttek a 60 gb-s packok,mind falconos 175 wattos ,idén nem jön x a pécsi mm be tehát,nincs még jasper deszkás cumó....

(#21400) Tituszazeb


Tituszazeb
tag

Sziasztok!

A boxom mostanában egyre sűrűbben írja ki, h please reconnect controller, gondolom ez azért van mert merül benne az elem. Még mindig a gyári duracell elemeket használom, egyébként meglepően sokáig bírták.
Az érdekesség az egészben az, hogy a dashboardon a kontroller elemének töltöttségét jelző 4 vonalból nálam még 3 meg van, tehát ez alapján abszolúte nincs merülőben az elem.

Valaki tud mondani erről valaim okosságot? Egyszerűen csak nem megbízható az elem töltöttségét jelző cucc, vagy a kontrolleremmel van valami?

Előre is köszi! :F

Kérek mindenkit, hogy privátban írjon, mert azt jobban észreveszem! Köszönöm! :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.