Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21601) X@b3e válasza burgatshow (#21552) üzenetére


X@b3e
addikt

Olyannal kötöttem rá, és az a fő kérdés, hogy ez a megoldás és a HDMi-HDMi közt van-e különbség?

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#21602) (Kolombusz) válasza Kasza08 (#21578) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Hát, én ezt azért nem mondanám, hogy 100x jobb számok vannak a RB-ben.
Nekem a GH3 számai jobban bejönnek, meg a GH2 is televan jó muzsikákkal.
A Rock Bandben alig néhány szám van, ami tetszik. Az én szememben az RB nagy előnye a rengeteg DLC.

Nekem megvan a GH: Aerosmith, abban is vannak jó nóták, de a kedvencem most a GH2.
Egy WT-t is akarok venni magamnak.

Amúgy meg persze zenei ízlés kérdése, szóval ezen ne vitázzunk inkább. :)

[ Szerkesztve ]

(#21603) Zyelor


Zyelor
aktív tag

Sziasztok!
Ha "elrontottam a regem" és ausztriába regisztráltam, csak új profil létrehozásával csinálhatok amcsi Liveot? :S Nem lehet átállítani? Idegesít h minden német... :S

(#21604) BullZeye válasza BullZeye (#21495) üzenetére


BullZeye
veterán

Üdv, segítség kéne, videó lejátszáshoz, Xboxhoz van valami codeck pack szerűség? Mint már régen írtam, nem lehet netre kötni Xboxot (hacsaknem kezeli a Wireless USB ketyeréket)

Most raktam fel az új dashbordot még csak, elképesztő mennyivel szebb O_O és jobban használható az egész, igényesebb no, meg bnőm az Avatar mékingeléssel eljátszadozott annyit mint én Fable2 vel ;)

Ha tudnátok segíteni, hogy még miket érdemes felrakni Xboxra megköszönném (codeck pack, és még esetleg valami értelmes cucc ami hasznos is?)

(#21605) OddMan


OddMan
őstag

"Mint már régen írtam, nem lehet netre kötni Xboxot (hacsaknem kezeli a Wireless USB ketyeréket)"

Nem igazán értem, hogy miért kell wireless? A box hátulján van egy Rj45-ös aljzat abba lehet a patch kábelt bedugni, aminek a másik vége a router-ba megy és gondolom utána lesz net.

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#21606) Safranek válasza zsocy (#21592) üzenetére


Safranek
aktív tag

Most csak telefonon érdeklődtem , elsőre azt mondták van , később csörögtem már nem volt , mert mindegyik félre van téve. Holnap megpróbálom személyesen , hátha úgy hatásosabb. :DDD
Köszi

„Attól tartok, Safranek, hogy maga gúnyolódik velem. Jöjjön közelebb!″

(#21607) (Kolombusz) válasza OddMan (#21605) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Gondolom neki nem volt lehetősége valamiért a wired csatlakozást választani.
Természetesen minden megy vezetékről.

(#21608) Kasza08 válasza (Kolombusz) (#21602) üzenetére


Kasza08
őstag

Én egyébként sem vagyok nagy rocker, nekem inkább a könnyű rock az emészthető (Dani California, In Bloom...)
Persze vannak klasszikus kedvenceim is, mint pl. a Paranoid (ezt ki nem szereti ;] ), One...
Paranoid RB-ben is van, a One-t hiányolom egy kicsit, de kárpótoltak Enter Sandman-el :K
A 100x talán egy kicsit túlzás, szerény személyemnek jobban tetszett a Rock Band, egy gitárra szeretnék később is benevezni.

(#21609) p_milan válasza Djuree (#21591) üzenetére


p_milan
aktív tag

Bazd Djuree ilyet mér kell? :C :C Haverral meghaltunk rajta. :))

(..(.)..)

(#21610) sch_a


sch_a
addikt

Ezek közül melyikkel tudnám rákötni a vga kábelt a hangszórómra?

(#21611) -kdM- válasza sch_a (#21610) üzenetére


-kdM-
senior tag

#21466, nem tudom mennyire latszik a 2. kep (mindket vege 3.5os jack aljzat)

(#21612) Coyote2000 válasza Djuree (#21576) üzenetére


Coyote2000
őstag

mindegy, megszokom majd az új dasht.

2. kérdést másképp fogalmazom:

A nicknevemmel létrehoztam egy profilt az xbox vásárlásakor. Utána elértem szép eredményeket, amit nem szeretnék elveszíteni. Most, hogy csatlakoztam a Live-ba, létrehoztam egy gamertaget, amibe importálódott minden elért eredményem. Eddig gondolom tiszta.
A kisebb probléma az, hogy a nicknevem véletlenül sem volt elérhető, így a gamertag egy hülye nicknév lett. A nagyobbik az, hogy minden bejelentkezéskor kapcsolódni akar a nethez, és rinyál, ha nem tud.
Mivel nem akarom kapcsolódva tartani (esetleg ha lenne benne wireless, de nincs), jó lenne ha vissza tudnám alakítani az egészet offline profilba, azaz nem kell a gamertag meg ilyenek, simán csak offline szeretnék játszani.

Persze megtehetném hogy létrehozok egy új profilt, de akkor meg elveszítem az eddig elért eredményeimet...

(#21613) sch_a válasza -kdM- (#21611) üzenetére


sch_a
addikt

Köszi!
Azért dúrva mennyi mindenre van szükség ahhoz h a monitoron tudjak vele játszani...

(#21614) (Kolombusz) válasza sch_a (#21613) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

A konzolokat alapvetően nem monitorokhoz tervezték, örülj, hogy egyáltalán használhatod.
Vagy vegyél hdmi-s monitort.

(#21615) Kasza08


Kasza08
őstag

(#21616) Djuree válasza Coyote2000 (#21612) üzenetére


Djuree
félisten

így már értem (legalábbis nagyjából :DDD )

offline-á már nem tudod visszaváltoztatni :(
nicknévnek miért nem adtál mást egy kicsivel mint amit akartál? nem coyote2000 hanem .coyote2000.
nálam nem rinyál ha nem tud csatlakozni, egyszerűen nem érhető el a live, de nem ír ki semmit sem :N (az új dash-ben nem tudom, most nincs gépem, de a régi dash-ben így volt).

ha nagyon zavar csinálj egy újat. kit érdekelnek azok a hülye gamerscore-ok? úgysem jók semmire. inkább most csinálj újat, mert ha több lesz a GS, még nehezebb lesz :D

amúgy az az egy vezeték mit számít? sztem húzz oda egy kábelt és meg van oldva. ha ügyesen húzod nem is fog látszani ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21617) p_milan válasza Kasza08 (#21615) üzenetére


p_milan
aktív tag

"Mivel a hibára a cég egyik munkatársa, Hiro Umeno szerint 2005 őszén, vagyis hetekkel az Xbox 360 bemutatója előtt derült fény, a cég inkább egyszerű figyelmeztetést helyezett el a gépek útmutatóján. Ebben arra szólították fel a felhasználókat, hogy betöltés közben, vagy ha lemez van benne, ne mozgassák a konzolt. A lemezek karcolódása mellett számos más problémával is szembe kellett nézniük az első vásárlóknak, mivel a játékgép korai szériájából a grafikus processzor túlhevülése miatt sok tönkrement."

Ergó, ez az Xbox360 piacra dobásáról szól, nem a mostani szériára. :) Szóval a kezdetektől "fenn"? áll ez a probléma!? :))

(..(.)..)

(#21618) Djuree válasza Kasza08 (#21615) üzenetére


Djuree
félisten

havernak volt.
ez elég nagy genyóság volt a részükről ha tudtak róla :(
érdekes módon nem is kellett ahhoz mozgatni a gépet hogy karcoljon.
nem értem miért nem másolták le a pc-s meghajtókat, azok nem karcolnak :F

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21619) _ak_ válasza (Kolombusz) (#21614) üzenetére


_ak_
addikt

:Y Nem is tudtam, h van HDMI-s monitor, bár ahogy gyorsan gugliztam egyet nem olcsó mókák és nem is vagyok benne biztos, h egyáltalán megérik-e ~80k-t vagyis nem-e jobb inkább venni egy sima hd ready lcd-t.
Egyenlőre én is sajnos csak egy 21"-os CRT-n fogok tudni játszani, ha csak nem találok vmi ""jobb"" tft használtan olcsón. :(

Let's begin, de gozaimasu!

(#21620) Atomgeszi válasza nofi (#21573) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Szal akkor mindenképp a Pro Pack éri megjobban? Esetleg mennyiért lenne jó az Arcade meg gta4?

(#21621) OddMan válasza _ak_ (#21619) üzenetére


OddMan
őstag

Viszonylag már olcsón lehet venni HDMI-DVI átalakítót és így a DVI bemenettel szerelt monitorokba is bedugható a HDMI kábel.

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#21622) p_milan válasza Atomgeszi (#21620) üzenetére


p_milan
aktív tag

Személy szerint nekem 15ezerért sem kellen HDD nélküli Xbox. Nem tudom mennyi lenne a reális ár. GTA 5k egy arcadet meg kapsz egy 20asért. 25ezer? :DD

(..(.)..)

(#21623) Djuree válasza p_milan (#21622) üzenetére


Djuree
félisten

20k-ért árkád :F vennék is annyiért azonnal :D

sztem 30k+6k a gta, így 36k reális ár érte...

de sztem box-ot ne vegyen senki használtan. max. ismerőstől. nagyon necces, ezer baja lehet, amit nem is lehet egyből észrevenni.

új jár a legjobban ha vesz egy új arcade-ot meg 10k-ért egy 60-as winyót, ebay-ről...vagy a mutliformatnál 55k egy primkó. az jó vétel. haver most vett olyat...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21624) nofi válasza Atomgeszi (#21620) üzenetére


nofi
őstag

Én szerintem a pro a nyerő, mert már rögtön a gta4nél sem árt ha fel tudod másolni, mert ha vmi, akkor az a játék főleg pörgeti a dvdt! Egy használt vinyó is már több mint az arcade-pro közti árrés. Ki van ez találva! :C
Ha a közeljövőben nem akarsz vinyót használni, akkor a 40 szerintem reális.

Xbox GT: nozsolt

(#21625) nofi válasza p_milan (#21622) üzenetére


nofi
őstag

20 ezer egy 2 hónapos boxért? Remélem nem nagyon mozogsz az apróhirdetések közelében :DDD

Xbox GT: nozsolt

(#21626) _ak_ válasza OddMan (#21621) üzenetére


_ak_
addikt

Ilyet sem láttam még :B Mindenesetre jól bevésem a tudatomba legalább ár tudom, h mit kell majd keresnem, ha veszek egy tft monitort. :D :R

Ehhe dsub hdmi megint csak kissé borsos, de jó tudni, h legalább van. [link]

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#21627) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Na számolgattam kicsit... tényleg elég drága lenne egy arcade-ból pro-t csinálni! Sőt... még rosszabbul is jönnék ki!
Na már csak az a kérdés, hogy 55kért pro pack és használt cod5 vagy 64ért cod5 pro pack? Mennyibe mennek most a cod5-ök? Battagamesnél nincs sima pro pack, ott csak 53... :S És valszeg már nem is kapnak, max jövőre! :F

(#21628) -kdM- válasza Atomgeszi (#21627) üzenetére


-kdM-
senior tag

9k-ert eppen mar lehet kapni, de akkor mar legyen folias, nem?

(#21629) OddMan válasza _ak_ (#21626) üzenetére


OddMan
őstag

A HDMI és a DVI kompatibilis egymással. A HDMI annyival tud többet, hogy képes hangot is továbbítani.
Azért vannak más különbségek is, ha érdekel, akkor itt olvashatsz részletesebben a HDMI szabványról.

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#21630) periannath


periannath
csendes tag

6 ora.

[ Módosította: tiv83us ]

(#21631) Kasza08 válasza periannath (#21630) üzenetére


Kasza08
őstag

A következőket kell tenned:
1. Elolvasod a topic teljes címét!
2. Értelmezed!
3. Ha sikerült, akkor ennek értelmében módosítsd a hozzászólásodat!
4. Ha nem, akkor kérj meg egy illetékes moderátort, aki segít.

(#21632) (Kolombusz) válasza periannath (#21630) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

El tudsz menni a boltba és meg tudod venni és elmehetsz egy szemészhez is, mert rohadtul KÉPTELEN VAGY ELOLVASNI AMI A TOPIC CÍMÉBEN VAN!!!!!

(#21633) -kdM- válasza (Kolombusz) (#21632) üzenetére


-kdM-
senior tag

:D :D :D teljesen hiteles ez a hozzaszolas a josagos telapo avatarral

(#21634) Atomgeszi válasza -kdM- (#21628) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Akkor végülis nem olyan rossz vétel a cod5 pro pack nem?

(#21635) Skynet258


Skynet258
veterán

Sziasztok!

Csak gondoltam szólok, hátha valakit érdekel: a Play-Asian 1 hétig rohadt olcsón ( $18.30, azaz 3400 Ft) megrendelhető a Midnight Club: Los Angeles. Az árban benne van a szállítás is!
Én már meg is rendeltem, ennyiért bőven jó lesz :))

https://geekpulse.hu

(#21636) -kdM- válasza Atomgeszi (#21634) üzenetére


-kdM-
senior tag

ha a cod5-ot mindenfelekeppen meg akarod venni akkor szerintem az eri meg jobban

(#21637) periannath válasza (Kolombusz) (#21632) üzenetére


periannath
csendes tag

Talán Egyszerűbb lett volna egy ne írjál ide ilyeneket.

Nem gondoltam, hogy már ez is warez amit kérdezek. Azt gondoltam, hogy oldalakat nem lehet hirdetni. Bocs.

Szemészhez éppen ezért nem megyek, de te kedves válaszadó elmehetsz ideggyógyászhoz kiabálni. S gondolom, hogy mivel egy gerinctelen alak is vagy ez a hozzászólásom majd törlődik.

Üdv. Nektek Kedves Fórumozók. Kellemes Ünnepeket.!!! A jobb érzésűeknek.

(#21638) (Kolombusz) válasza periannath (#21637) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Na, még én sértődjek meg, mert Te akarsz segítséget kérni lopáshoz. :DDD

(#21639) sihu válasza (Kolombusz) (#21638) üzenetére


sihu
tag

Elnézést az off-ért, de ez a gáz itt Mo.-n, az emberek fel se fogják, h mit tesznek azzal, h pl letöltenek - ez emberek munkája, ez olyan mintha amiért megdolgoznál nem fizetnék ki. sajnos Mo.-n nagyon nagy gondok vannak ilyen téren, az ismeretségi köröm 5%-a vesz kb eredeti játékokat. És mi van ha te abba az 5-be vagy, má megy a burzsujozás.... Őszintén ciki az ha origid van??? Én is nagy warezoló voltam pár éve, azonban sokat beszélgettem a szomszédommal(aki ismerné az xpress.hu-t, nah az-az övé) és szerencsére átállította a gondolkodás módomat. Sok ember azért sír mert drágák a játékok, hát vedd meg és akkor talán majd később nem lesz az, mert avval, hogy megveszed, megveszi a haverod, talán egy idő után jobban beindul a kereslet, ergo olcsóbb árak..... téll bocsi az off-ért csak ez most kijött.... nézd meg bemész a boltba egy darab párizsi mennyi 200 ft(nem tom csak mondtam egy árat.) megveszed megeszed kész, mozi 2000 ft. bemész 2-3 óra kijössz, játék 12k és lehet h évekig elvagy vele mondjuk multiba.. ennyi...

(#21640) mat-


mat-
csendes tag

sziasztok,
tudnátok segíteni, melyik boltban lehet legolcsóbban, vagy legalább tutira gta IVet kapni?

(#21641) heihachi válasza sihu (#21639) üzenetére


heihachi
addikt

Ezzel két gond van:
1.) Megveszed 12k-ért (jó esetben) és ultra szar ratyi fost kapsz a kezedbe, aminek még demója sincs és mit agyon hájpoltak. Kidobott felesleges 12k.
2.) "talán egy idő után jobban beindul a kereslet, ergo olcsóbb árak..." na ilyen a világon nincsen, de itt mo-n, ebben a bizniszben tuti nincs ilyen, itt vagy felfele megy az ár, vagy semerre. Amíg 17kért el tudják adni az 576 meg MM, meg Saturnban, addig nem fog lefele menni az ár. 10-12k alá semmiképp.

ui: Ennek ellenére nekem eredetiek a boxos játékaim :)

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#21642) eddie17 válasza Skynet258 (#21635) üzenetére


eddie17
addikt

Vissza az egész, pal-ra is jó. Akkor viszont, hajrá. Gondolom előre kell fizetni :F

[ Szerkesztve ]

(#21643) sihu válasza heihachi (#21641) üzenetére


sihu
tag

hát ha belegondolsz mindkét része amivel nem értettél egyet, azt ki lehetne küszöbölni tudatos vásárlással.....és nem csak a fogyasztói társadalom féle ott egy reklám akk vegyünk (de természetesen a te érveiddel is egyet értek... :B )

[ Szerkesztve ]

(#21644) 30z.Samu válasza heihachi (#21641) üzenetére


30z.Samu
félisten

Vannak gameplay videok neten a játékokról, annak alapján el lehet dönteni, hogy kell-e a játék vagy nem. Legalábbis én ezt csinálom. :)

Sic Parvis Magna

(#21645) nofi válasza heihachi (#21641) üzenetére


nofi
őstag

Szerintem aki megdolgozik a játékért annak elfogadhatóbb az az ár amit elkérnek, mivel tényleg nem egy-két órás szórakozásról van szó, mint az aki ráér havi 10 játékot is lewarezolni, kipróbálni pár órára majd teleflamelni a fórumokat a nyamvadt kis véleményével. Közhely itthon arról beszélni, hogy majd veszek játékot ha lemegy az ára. Arról van szó, hogy ha vki venne játékot nem tudna feltétlenül minden újat kipróbálni, belelesni, mert bizony meg kellene fontolni, hogy pl januárban mire lesz pénze.
Más kérdés, hogy nem minden játék ér annyit amennyit elkérnek érte. Egy GTA4-gyel hetekig játszol, míg egy prince alsó hangon is pár nap alatt kipörgethető, de megjelenéskor kb ugyanannyiért vetted meg...
Részemről fél éves melóm van abban hogy tudtam venni egy TV-t és most ha jól megy minden lesz boxom is hozzá egyszer. (Inkább mint egy év után új videokártyát venni a gépembe! :((( ) Elismerem pc-n rengeteg játékot próbáltam ki "okosba" és durva h csak párat volt türelmem végigjátszani és most a napokban jöttem rá, hogy mennyi jó címet hagytam ki, pusztán mert habzsolni akartam a játékokat. Tisztelet a kivételnek, de törjön le a kezem ha még x ezret kiadok azért, hogy agyonmoddoltassam a boxot és folytassam ezt a szintet. Azért szerintem egy szint, hogy valaki kockáztatja a garit, meg a live!-ot, inkább megsüketül a modoktól, veszi a még közel sem olcsó dual layereket és habzó szájjal sasolja a torrent releaseket, hogy elmondhassa ő játszott vele leghamarabb...

Xbox GT: nozsolt

(#21646) OddMan válasza sihu (#21639) üzenetére


OddMan
őstag

[OFF]Szerintem Mo.-n a fizetésekhez mérve kissé drága egy konzolos játék.
Úgy gondolom, hogy max. 7-8e ft. lenne reális ár egy játékért. Furcsa, hogy pc-re ennyiért már elég szép számba lehet játékokat kapni.

Azért a "The Witcher" nálam tuti vétel lesz.[/OFF]

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#21647) dunc válasza nofi (#21645) üzenetére


dunc
nagyúr

Én is a minöség híve vagyok,igaz kevesebb játékhoz jut hozzá az ember de azt tökéletessen kihajtja,és jobban megnézi az ember míre adja ki a pénzt.

(#21648) Skynet258 válasza eddie17 (#21642) üzenetére


Skynet258
veterán

Kb. ez a huszadik rendelésem onnan, gondolhatod, hogy ha megrendelem, akkor menni fog a PAL rendszeren :D

Előre kell egyébként fizetni, PayPal-lal a legegyszerűbb. Általában egy hét, és itt is van.
Ezt csak azért írtam most be ide, mert 1 hétig tart az akció, és én például megörültem neki.
Egy kolléga kérdezte, hogy tudnék-e neki rendelni; elkerülvén a további hasonló kérdéseket:
sajnos nem tudok, mert ekkora akcióknál egy személy csak egy darabot tud rendelni (ami jó dolog, mert nem vásárolják fel 1 nap alatt az egész készletet).

Könnyű rendelni, de ha valaki mégis tartana a dologtól, aláírásban van az egyik oldalam, ami segíthet eligazodni ;)
Vigyétek, ennyiért a bolondnak is megéri :D

https://geekpulse.hu

(#21649) (Kolombusz) válasza OddMan (#21646) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Konzolra is, csak szét kell nézni kicsit a neten, vagy nem ódzkodni a használttól.
Nagyon gyorsan leesik a játékok ára.

(#21650) Prof01


Prof01
veterán

Akit érdekel olcsón Xbox360 classic játékok, az nézzen szét itt: [link] ;)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.