Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21051) Mr.Grincs válasza heihachi (#21048) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ennek így összesen én is örülnék:D meg szerintem minden gamer.
Mondjuk egy 500as vincsi illene már akkor bele ha 2011 12 ről beszélünk, de nem túlzak ha azt mondom 1 TB. :C

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#21052) orkester


orkester
senior tag

Hali!
Hogy álltok most a Forza 2-vel? Mert végre már van goldom, így beszállnék majd a bajnokságba ha lesz.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#21053) Kasza08


Kasza08
őstag

Sikerült megvennem a cod5-t 10k-ért. Nagyon jó game, ismét egy jó kis háborús játékot kaptunk. Jó a feeling, a fegyverek, a map, minden nagyon király!:)

(#21054) tiv83us válasza Rosep (#21049) üzenetére


tiv83us
veterán

Szep csillogo-villogo az Elite-n a vinyo, sokkal szebb, mint a Premium-e ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#21055) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Sziasztok!

Ma este a vacsoracsatában Ganxta Zoli is boxsszal játszott a vendégeivel, méghozzá egy fekete Elite gépe volt. Bangó Margittal nyomott egy meccset a Fifa09-cel. (live-on ki tudja kikkel futunk össze, bele sem gondol az ember-arról nem is beszélve, hogy ilyen fórumokon is ki tudja, kik bújnak meg az álnevek mögött. Talán még a Miniszterelnököt is itt tegezzük valahol) :R :C

(#21056) slmq3


slmq3
csendes tag

hali!

Lehet, hogy lüke a kérdés de az elitek is jasperesek mostmár vagy csak a premiumok?

"Ugye vagyok aki leszek, ugye leszek ami marad?" by Hiperkarma

(#21057) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Nah vettem egy MS WIRELESS Racing Kormányt és nagyon fasza massziv és nem is tudtam milyen a force feedback hatás mert csak rezgős kormányom volt! ;] Jó olcsó volt csak 20 rongy. Az asztalhoz lefogatással vannak problémáim de majd fűrész és kalapács megondja a bajt ;] Uhogy egyelőre ölben használom.
Amugy körbejártam 4 nagy kert és 3ban engedték h megnézzem a tápokat és mind az összes arcade 175wos volt :(

[ Szerkesztve ]

(#21058) Peat;) válasza HagaNRG (#21055) üzenetére


Peat;)
veterán

vagy apeh ellenőrök bújják a fórumot, felfigyelve a józsefvárosi piacra mászkáló Mr.Grincsre

[ Szerkesztve ]

(#21059) Rosep válasza ->Raizen<- (#21057) üzenetére


Rosep
senior tag

Ölben milyen a használata? Nekem a nappaliban nemigen lenne felfogatási lehetőségem. Úgyhogy ha nem nyerő, nem is vennék.

(#21060) ->Raizen<- válasza Rosep (#21059) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Elég jó naci kell és akkor kicsit se csúszik csak alsó gatyesz volt rajtam xd majd faterral megoldjuk hogy elő lehessen húzni az asztal alól egy rugóval egy hosszú megtoldott fémlappal és egy kibisztositoval meg abba a pozicioba is fog maradni majd gombnyomásra ismét vissza lehet tolni asztal alá jó 5let mi? xd

(#21061) Ferikeeeee válasza JamesHolden (#21025) üzenetére


Ferikeeeee
csendes tag

hát én nem tudom amikor rádugtam netre akkor az uj dasht azt letöltöte meg még valamit de nem is figyeltem hogy mi az :B :B

(#21062) mad1


mad1
veterán

Akinek bejott a resident evil4 annak feltetlen be kellszerezni a resi5 demot.
Nagyon nagy lett :))

Ne szemetelj ! = Steam

(#21063) Djuree válasza ->Raizen<- (#21060) üzenetére


Djuree
félisten

az nem jó. olyan kell hogy a földből jöjjön ki és ha nem játszol csak lesüllyed és visszagurul a szőnyeg :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21064) Mr.Grincs válasza Peat;) (#21058) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nem vagyakok apeh ellenrőr:D Azkéne még!!! De tetezsik hogy így feltételezed rólam hogy az vagyok:D Azért járok piacra mert néha néha lehet találni okosságokat, jóáron. Egyébként dvd ért szoktam járni...Meg ugy box játékot keresni de nehéz dolog kint jóáron találni...

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#21065) p_milan válasza slmq3 (#21056) üzenetére


p_milan
aktív tag

Szerintem még nem jöttek meg hozzának a Jasperes Elitek. Illetve én azokat körözöm mindenhol, de semmi. Írtam pár boltnak, hogy esetleg tudnak e valamit, de csak annyit mondtak hamarosan. Egyébként már külföldön lehet kapni jasperes gépet, de nem bundlebe. Várunk várunk várunk, de már a tököm kivan 3hónapja ezt várom! ;]

(..(.)..)

(#21066) Mr.Grincs válasza p_milan (#21065) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Azért szerintem január február környékén már lecserélődik a készlet és akkor már szeritem csak azok lehetnek a boltokban.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#21067) kisJack


kisJack
aktív tag

Srácok ez ugye csak kamu? 7.sor.[Halo 4]? De akkor mit keres ott?

(#21068) modd3r


modd3r
őstag

Sziasztok!

Új XBOX-os vagyok, ezért kérdezném, hogy a Microsoft WLAN adapter helyett nem jó a sima WLAN USB stick?
Nem lehet valamilyen trükközéssel megoldnai?

Köszi!

(#21069) p_milan válasza kisJack (#21067) üzenetére


p_milan
aktív tag

Már le is vették szerintem, mert nem találom az oldalon! :)

(..(.)..)

(#21070) Djuree válasza p_milan (#21069) üzenetére


Djuree
félisten

én sem :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21071) kisJack válasza p_milan (#21069) üzenetére


kisJack
aktív tag

Hm... a linken én sem, de ha elkezdem nézegetni a game-eket, megtalálom. Egymás mellett Halo3, Halo4, HaloWars. 16990pénz. Tuti kamu.

(#21072) p_milan válasza kisJack (#21071) üzenetére


p_milan
aktív tag

Itt van tényleg! 7. sor. ..érdekes. :C

(..(.)..)

(#21073) Sanya válasza heihachi (#21048) üzenetére


Sanya
nagyúr

az a baj, hogy ennek amit írtál borsos ára lenne, és 1 konzol szállítással együtt 200.000 forint lenne, ami szerintem sok.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#21074) szaueren


szaueren
csendes tag

hali,
internetezni lehet vele, vagy tv-ről felvenni?
melyiket ajánlod?
miért jobb, mint egy számítógép?

a fiam megvan egy ilyen gépért őrülve, de én eléggé szkeptikus vagyok ........

(#21075) -kdM- válasza Sanya (#21073) üzenetére


-kdM-
senior tag

nem vagyok benne biztos, hogy 2010-2011 korul is annyi lenne az ara...kov. generecionak teljesen elkepzelheto

mondjuk a fele amit leirt nem a konzolgyartokon hanem a jatekfejlesztokon mulik

(#21076) dunc válasza p_milan (#21072) üzenetére


dunc
nagyúr

Szerintem ezzel az egész bolt mutatta a komolyságát.

(#21077) K3NZO válasza szaueren (#21074) üzenetére


K3NZO
senior tag

Inetrenetezni nem lehet vele és tv-ből sem tud felvenni. 60 gigás premium szerintem nem egy rossz vétel.

Az, hogy szkeptikus vagy arra nincs válaszom.

És miért jobb mint egy pc? Nem fagy (olyan sűrűn :D) és nincs rá gond, beteszed a játékot és játszol.

[ Szerkesztve ]

"Per aspera ad astra"

(#21078) szaueren válasza K3NZO (#21077) üzenetére


szaueren
csendes tag

Köszi

(#21079) szaueren válasza K3NZO (#21077) üzenetére


szaueren
csendes tag

ja, és még egy (pár) kérdés,.
a ps2, vagy 3 az nem jobb, vagy mi a különbség?

Előre is köszi

(#21080) heihachi


heihachi
addikt

PGR4 azt játszotta nekem valamelyik este, hogy vinyóról játszva a hang írtózatosan belassult. A zenék mintha felére lennének lassítva, a kocsik hangjai recsegtek.
Míg lemezről toltam, nem volt ilyen gond, most játszottam vele először vinyóról.

Másnál is van ilyen ha vinyóról játszik?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#21081) Blyan


Blyan
félisten

Üdv!

Végigolvastam a hozzászólásokat.
Szeretnék venni egyet, de vannak homályos foltok.

Pl: Az Arcade változatban nincs merevlemez, ez tiszta sor. De utólag kerülhet bele?

Pl ha veszek egy ilyet, akkor bővíthető - vagy aki arcadot vesz, b..sthatja a merevlemezt örökre?

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#21082) p_milan válasza szaueren (#21079) üzenetére


p_milan
aktív tag

(#18491) | (#19398) | (#19677)

A fenti 3 hozzászólásban választ kapsz a kérdésedre. Elég jól kifejtették a többiek, hogy mi is a lényeg. :)) :))

(..(.)..)

(#21083) heihachi válasza Blyan (#21081) üzenetére


heihachi
addikt

Simán rá lehet tenni utólag Arcade-ra is. Kicsit macerás a memó kártyáról átköltözni HDD-re, de az is megoldható.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#21084) Blyan válasza heihachi (#21083) üzenetére


Blyan
félisten

Mit értesz a macera alatt? :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#21085) heihachi válasza Blyan (#21084) üzenetére


heihachi
addikt

Nincs (vagy legalábbis én nem találtam) olyan lehetőség, hogy mindent egyben pakoljon át a memkariról a vinyóra. Egyesével kell mindent átrakni. És ráadásul pl a forza2 localscoreboardot nem engedi átrakni, így minden eddigi idő eredményemet buktam.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#21086) Peat;) válasza kisJack (#21071) üzenetére


Peat;)
veterán

Jövőre jön egy halo játék, recon névvel asszem, lehet az zavarta meg őket.. :F

(#21087) Blyan válasza heihachi (#21085) üzenetére


Blyan
félisten

Értem.

Kösz a választ. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#21088) Kasza08 válasza szaueren (#21079) üzenetére


Kasza08
őstag

(#21089) OddMan


OddMan
őstag

Xbox 360 Arcade Jasper lapos kapható már valahol? :U
Ha nem találok sehol, akkor az idén már nem kerül gép a fa alá. :O

Lite-On iXtreme coming soon....

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#21090) arus12 válasza 30z.Samu (#20898) üzenetére


arus12
csendes tag

Pl. a Vaterán, én eddig 4-et vettem, kb 2000 Ft/db áron. Ennyiért megéri.

(#21091) Peat;) válasza OddMan (#21089) üzenetére


Peat;)
veterán

Hdd-s sokkal jobban megéri de ha semmiképpen sem kell és kell jasper a fa alá veszel prot és eladod a hdd-t. 15-öt tuti megér egy 60-as és 3-ért kapsz memóriakártyát.

(#21092) Geno76


Geno76
csendes tag

Mivel Jasper nincs sehol a hazánkban, kérdem én, külföldről érdemes beszerezni?
Van jelentősége a garancia miatt? Vagy úgy is hívni kell a supportot?

(#21093) p_milan válasza Geno76 (#21092) üzenetére


p_milan
aktív tag

Mert mér ne lenne? "Tele van minden" bolt az új COD5ös bundlevel. Azok meg már Jasperesek általába. :Y

(A gari miatt meg mind1 hol veszed. "Világgaris.")

[ Szerkesztve ]

(..(.)..)

(#21094) OddMan válasza Peat;) (#21091) üzenetére


OddMan
őstag

Nekem kezdésnek elég az arcade. Tavasszal olcsón veszek hozzá egy használt 20GB-os hdd-t. Az Xbox live-ot nem fogom használni és általában egyszerre max. egy-két játékkal fogok játszani, szóval nekem nem kell óriási merevlemez. Aztán mikor mindenki veszi az új 120GB-os merevlemezeket, akkor fogok én olcsón használt 60GB-os hdd-t venni.
Nos, ez a terv, ezért akarok most egyelőre arcade csomagot akcióban 40e ft.-ért. :DDD

Megvettem 4500 ft.-ért a „Gears of War” játékot. Gondolom fog menni merevlemez nélkül is memóriakártyával ugye? :U

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#21095) Geno76 válasza p_milan (#21093) üzenetére


Geno76
csendes tag

Okés, de vedd meg tőlem a COD5-öt:-)

(#21096) X@b3e


X@b3e
addikt

Lenne Jasper-lapos pro, de ha meg van bontva, akkor azt miről tudom kideríteni, hogy tényleg az-e? Láttam olyasmit, hogy a tápján 12,1 A van már 14,2 A helyett.
Az a bizonyos LOT-szám merre található a gépen? No meg a Jasperek már mind Lite-On meghajtósak, ugye?

[ Szerkesztve ]

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#21097) p_milan válasza X@b3e (#21096) üzenetére


p_milan
aktív tag

LOT szám rajta van a dobozon (Vonalkód, gyártási idő felé). A tápon 150W-ot keress. Lite-On igen. :K

[ Szerkesztve ]

(..(.)..)

(#21098) X@b3e válasza p_milan (#21097) üzenetére


X@b3e
addikt

Ok, de a doboz lehet fake, magáról a konzolról is meg kéne állapítani a tényállást

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#21099) -kdM-


-kdM-
senior tag

nem lenyeges dolog, de letezik, hogy a box erzekeli, hogy fektetve vagy allitva van-e?
mert ugy vettem eszre, mas led jelzi hogy csatlakoztatva van a joy fektetve mint allitva

(#21100) Peat;) válasza OddMan (#21094) üzenetére


Peat;)
veterán

Persze megy minden, csak hdd-ről gyorsabb, halkabb. Egyébként ha eredeti játékokkal fogsz játszani, akkor nagyon nem értem hogy mi a fenének vársz, hiszen ott az 1+2 év garancia.

Nekem arcadom van egyébként, de már jó néhány hónapja vettem, most nagyon nagy hülyeségnek tartom és a magam vásárlását is megbántam kicsit. Csak amikor én vettem még nem volt híre annak, hogy felmásolhatóak lesznek a játékok.

Egyébként voltak olyan beszólások a fórumban hogy az új alaplapos arcade-hoz lehet hogy nem jár memóriakártya. Szerintem nem így van, és jár hozzá, mert ha nem járna akkor nagy kibaszás lenne. Azért nézz utána.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.