Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21951) Mr.Grincs válasza ->Raizen<- (#21944) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ó köszi. Ezt a szervízfutamban cserélték ki ilyenre, előtte valami nagyon hangos volt...
_ak_: Az enyém nemtudom ,milyen asszem zephyr vagy mi a bánat, habár 3 ledre vküldtem be a szervízbe akkor lehet lapot is cseréltek...bár nem kaptam lapot hogy mit cseréltek de a drive az egyből feltűnt. Ezen még nincsen HDMI.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#21952) sch_a


sch_a
addikt

Megjöttek a játékok a konzolvilágtól. Bár a csomag fel volt tépve/szakítva, átvettem. Aztán kiderült h az egyik játéknak a tokja ráadásul el is volt törve. Egy kis műanyag darab az oldaláról. Szerencsére a lemezeknek semmi bajuk.

(#21953) _ak_


_ak_
addikt

Ugye ahhoz, h crt monitoron tudjak játszani kell egy vga av kábel a boxhoz, de itt ott emlegetnek vmi gender changer-t, viszont mintha azt is olvastam volna valahol, h csak az után gyártott vga av kábelekhez kell. Mi az igazság? :D

Btw az xbox maximax boltot ismeri valaki? Csak mert itt van akciósan 5kért, csak nem tudom. Tipikusan se cím, se vezetékes telószám. :U (persze ettől függetlenül valszeg innen fogom megrendelni, de nyugodtabb lennék, ha van pozitív visszajelzés :B ) Amúgy lejjebb volt egy másik érdekes cucc. König cooler és vga av adapter, mármint a hűtőrésze tudom, h felesleges, csak tetszik, h hirtelen olyan sok csatlakozó lesz, már csak a jack dugó hiányzik. :D

Let's begin, de gozaimasu!

(#21954) Atomgeszi válasza _ak_ (#21953) üzenetére


Atomgeszi
veterán

A Gender charger az csak akkor kell ha apa(tűsvégű) a monitorból kijövő kábel vége. Mivel a vga kábel vége is tűs, ezért nem tudnád összekötni a kettőt! Viszont ha hátul a monitorból kitudod csavarni a kábelt(az is tűs) akkor nem kell az átalakító. Ha bele van "Építve" a monitorba a kábel, akkor kell az átalakító, annak mindkét vége anya-anya, szóval összetudod vele kötni.

(#21955) eddie17 válasza AtG (#21950) üzenetére


eddie17
addikt

Igen, 480p, 720p, 1080i, 1080p, meg optimálisnál 1360x768.

(#21956) _ak_ válasza Atomgeszi (#21954) üzenetére


_ak_
addikt

Ahhha, thx!

Szerencsére 2 d-sub bemenet is van a monitoromon, szal nem kell még arra is költenem.

Let's begin, de gozaimasu!

(#21957) AtG válasza eddie17 (#21955) üzenetére


AtG
aktív tag

Köszi szépen, akkor ezt fogom megvenni. :))

[ Szerkesztve ]

(#21958) Djuree válasza Mr.Grincs (#21943) üzenetére


Djuree
félisten

az a matrica nem az eredeti. azt már javítás után rakják rá. azt nagyon könnyű leszedni, simán leveszed és kész. nem sérülékeny.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21959) Don47


Don47
tag

Már megint fagy az xbox. :W :W
De ilyen még nem volt, hogy mindig ugyanott. Far Cry 2-nél mikor betölteném a mentett állást, megjelenik (vagy meg sem jelenik) a Loading felirat, és beáll az egész. Kinyomom a boxot, restart, mégegyszer. Megint fagy. Harmadszor is... stb... :O
Mit vétettem... :(

[ Szerkesztve ]

Xbox Live: Oberst Don47

(#21960) Djuree válasza Don47 (#21959) üzenetére


Djuree
félisten

lehet nem vártál elég időt mentés után és úgy léptél ki. pc-n gyakran van ilyen. ilyenkor nem tudja befejezni a mentést és hibás lesz. sok játék még a mentés felirat lenyomása után is jópár másodpercig ment, ha ilyenkor lépsz ki akkor szopás...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21961) Don47 válasza Djuree (#21960) üzenetére


Don47
tag

Igen tudom, de nem ez történt. Küldetések teljesítésekor ugye felajánlja a game a mentést, hát mentettem, mentés közben meg kifagyott a box... Csak restartolni lehetett, most meg mindig kifagy mikor betölteném... :O 80%-nál jártam hardcoren b.meg... :W

Xbox Live: Oberst Don47

(#21962) Csabcy


Csabcy
tag

Hali,

Azt produkálja a boxom hogy a jobb alsó led a fénykörben villog és 73-as hibakód.
Gari nincs .Vajon mi lehet a baja , javítható a kicsike . Esetleg hová érdemes elvinni?

Köszi:

Cs

(#21963) Djuree válasza Don47 (#21961) üzenetére


Djuree
félisten

csak 1 mentésed volt?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21964) Djuree válasza Csabcy (#21962) üzenetére


Djuree
félisten

ethernet hiba...asszem

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21965) JamesHolden válasza Djuree (#21964) üzenetére


JamesHolden
aktív tag

az!
ethernet porttal van valami

(#21966) Csabcy válasza JamesHolden (#21965) üzenetére


Csabcy
tag

De az ethernetet nem is használom játszani mégsem lehet rajta.
Valahol azt olvastam, hogy memória vezérlő hiba a cpu-ban és javíthatatlan, de elég érthetetlen volt és ezt is nehezen találtam meg.

üdv

cs

(#21967) ->Raizen<- válasza eddie17 (#21947) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Nagyon helyes! A multkor nagyon kikaptál! :DDD

(#21968) ->Raizen<- válasza Mr.Grincs (#21951) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Kellett a kontrollert újból felismertetni szervíz után a géppel? Mert ha igen tuti uj alaplap van a gépben nálam kellett és le is irták hogy móterbórd répláced! :C Enyém sem HDMI-s.

(#21969) Mr.Grincs válasza Djuree (#21958) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

:R :C :R Zsíroslecsó akkor:)

MÁS: 3K ért eladó Burnout Revenege

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#21970) Don47


Don47
tag

Írjátok már meg please, hogy kinek hányszor fagyott le teljesen az xboxa :R (elegem van, hogy az enyém minden héten ezt csinálja).

Xbox Live: Oberst Don47

(#21971) Mr.Grincs válasza ->Raizen<- (#21968) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Arra már nem is emlékszrem hirtelen de szerintem igen kellett.

Don47: Az enyém sokszor fagyott napi 3 de volt hogy egy két napig nem volt fagyi. Utánna 3 led....lett. aztán....elvitte az UPS a boxot a szervízbe:) Azóta yoooo..

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#21972) Kasza08 válasza Djuree (#21958) üzenetére


Kasza08
őstag

Akkor átbasztak, mint nyuszit a palánkon, hogyha én újonnan vettem meg, és nekem ilyen van rajta?

(#21973) sihu


sihu
tag

nah most létrehoztam live profilt, azt szeretném megkérdezni, h az offline profilomból átimportálhatom vhogy a mentéseket és acsikat a live-oshoz??

(#21974) _ak_ válasza Don47 (#21970) üzenetére


_ak_
addikt

A képe nem szemetelt még egyszer sem? Nem szokott néha szaggatni sok óra játék után?

Btw olyat találtam amit egyenlőre nem tudok megemészteni. Towel Trick a 3 ledes boxok javítására. Biztos van rá vmi magyarázat, de még nem áll össze a kép. :F

Let's begin, de gozaimasu!

(#21975) sihu


sihu
tag

jah és még egy elé hülye kérdés, a gyári sorozat szá az meik??? serial vagy a product-os szám???

(#21976) _ak_ válasza Kasza08 (#21972) üzenetére


_ak_
addikt

[link] Erre most így hirtelen nem tudok mit mondani, de valószínű akkor te is vmi ilyesmibe nyúlhattál bele. :(

Na de van itt egy ilyen írás is. Ezzel most 50-50, vagy javított vagy nem. :DD

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#21977) runner 125


runner 125
nagyúr

Sziasztok!

Úgynevezett "gyorstöltős hűtőállványt" érdemes vásárolni a géphez? :U (elsődlegesen hűtés szempontjából)
Köszi
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#21978) _ak_ válasza runner 125 (#21977) üzenetére


_ak_
addikt

Ha folyamatosan állítva használod a boxod és flashelt, akkor lehet, h nem árthat, de igazából pár napja rajta lógok a témán és sehol sem tüntetik fel ezeket a cuccokat, h ezt ajánlott megvenni mellé, így nem lehet nagyon számottevő a segítségük. Amúgy láttam ilyet gyors töltő és távirányítóállvány nélkül is.

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#21979) runner 125 válasza _ak_ (#21978) üzenetére


runner 125
nagyúr

Aham,köszi.
Szóval inkább fektetve ajánlott használni?
..gondolom ha flashelt a gép,akkor úgyis végrehajtanak hűtésmódosítást,akkor meg felesleges ez a talpazat... :U
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#21980) (Kolombusz) válasza runner 125 (#21977) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nem és mindenféle hűtésmódosítás felesleges.

(#21981) Kasza08 válasza _ak_ (#21976) üzenetére


Kasza08
őstag

hm... Az enyém nem volt koszos, és semmilyen fizikális elváltozást nem láttam rajta.
A második link megnyugtatott. Szerintem ez az esélyesebb, a cikk augusztusi, a boxom pedig szeptemberi:) De ezzel a linkkel egyébként megcáfoltad Djuree-t:)

(#21982) _ak_ válasza (Kolombusz) (#21980) üzenetére


_ak_
addikt

Alapjáraton természetesen felesleges, mert csak a zajt csinálja, de ha a boxra lejárt már a 3 led garancia is, akkor igen is nagyobb létjogosultsága van vmi hűtés modnak. Más kérdés h ilyen külső ventilátoros csodadolgokról csak 1-1 (valószínű fizetett) tesztben írtak jó, de a gyakorlati életben sehol sem említik őket vagy épp azt mondják, h felesleges. Viszont más hűtésmódok mint pl 12 V-os vagy az overcool bizonyított már, igaz én speciel nem vagyok kibékülve a plusz zajjal, de ott van pl a vízhűtés is.

Kasza08: a hozzászólók közt is volt olyan aki, azt állította, h könnyebb leszedni, mint a régit (amitt tényleg nem volt egy nagy was ist das). Vagy több féle van, vagy ezeknél is változó a minőség.

Let's begin, de gozaimasu!

(#21983) (Kolombusz) válasza _ak_ (#21982) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

És mégis melyik boxra járt le a 3led garancia?
Most lesz 3 éves a konzol, Magyarországon hivatalosan pedig kb 2 éve kapható.

Az Overcool és a 12 voltos sem bizonyított, ugyanúgy behalnak azok is, mint a többi.

[ Szerkesztve ]

(#21984) sihu


sihu
tag

most van egy ofline accountom amin vannak acsik és mentések és most csináltam egy live-osat is, de itt ugye nincsenek acsik és mentések

szal légyszives help, mit lehet ilyenkor csinálni???

(#21985) (Kolombusz) válasza sihu (#21984) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nagyon egyszerű, nem az interneten kell csinálnod a profilt, hanem az xboxon.
Rákötöd a netre, belépsz az offline accountoddal, csatlakozol a livehoz és végigcsinálod a regisztrációt.

(#21986) sihu válasza (Kolombusz) (#21985) üzenetére


sihu
tag

xboxon csinálom, akkor én vagyok béna?? :K :)

(#21987) (Kolombusz) válasza sihu (#21986) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Igen.

(#21988) sihu válasza (Kolombusz) (#21987) üzenetére


sihu
tag

vagy az embereknek két profiljuk van??? egy alap és egy live profil???

(#21989) (Kolombusz) válasza sihu (#21988) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nem.

[ Szerkesztve ]

(#21990) sihu válasza (Kolombusz) (#21989) üzenetére


sihu
tag

akk csak én vagyok hülye, akkor még próbálkozok

(#21991) (Kolombusz) válasza sihu (#21990) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Valamire nem figyelhettél a regisztráció során...
Úgy regeltél, hogy beléptél az offline profiloddal, aztán nyomtál a connect to xbox livera?

(#21992) sihu válasza (Kolombusz) (#21991) üzenetére


sihu
tag

belépés az offlienba és join xbox live, akkor regisztráció és kéri hogy hozzak létre gamertagot

(#21993) (Kolombusz) válasza sihu (#21992) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Hát, én már vagy fél éve regeltem, de teljesen egyértelmű volt, mit és hogyan, nem ütköztem ilyen problémába, tovább ra is az lehet, hogy valamit rosszul csinálsz szerintem.

(#21994) sihu válasza (Kolombusz) (#21993) üzenetére


sihu
tag

rendben azért nagyon köszönöm a türelmed és segítséged

(#21995) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Mennyire igaz az,hogy amit javítottak 3ledes hibával, többször nem lessz az ?

(#21996) ->Raizen<- válasza sihu (#21994) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Ugyan kolombusz a legtürelmetlenebb ember mindg kijön a sodrából! :DDD

(#21997) sihu


sihu
tag

nah ezt nem értem uygan azt csináltam mint eddig és most jó.... :DD légyszíves ne nézzetek most teljesen hülyének... :))

[ Szerkesztve ]

(#21998) _ak_ válasza (Kolombusz) (#21983) üzenetére


_ak_
addikt

És mégis melyik boxra járt le a 3led garancia?
Amelyikbe pl belenézett valaki pusztán kíváncsiságból, hogy h néz ki belülről...

Az Overcool és a 12 voltos sem bizonyított,
Más box szakfórumon, meg épp az ellenkezőjét olvasom. Ott sem adnak rá garanciát, h innentől 100%, h nem lesz 3rrod soha többé, de de tutira növeli az élettartamot és így h ismeretes a hiba forrása, ebben én egy cseppet sem kételkedem. Szerintem nem véletlen az sem, h nem nagyon látni olyan írást, h 3 ledes lett a boxom, pedig vízhűtés volt rajta.

ToBeY: Semennyire. Inkább az ellenkezője igaz, de nem mind1 az sem, h csak újra golyózták-e maszekba vagy az m$ az egész alaplapot cserélte.

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#21999) ToBeY válasza _ak_ (#21998) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Csak azért kérdeztem mert valamelyik linken itt az előbb, azt olvastam az előbb hogy
"A javított gépek 90% stabil marad és nem kell javítani többször."

(#22000) Djuree válasza ToBeY (#21999) üzenetére


Djuree
félisten

nem kell javítani többször?
ez xbox-nál elég meggondolatlan kijelentés :D enyhén szólva :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.