Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20151) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Kinézek pesten a petőfi csarnoki bolhapiacra hátha látok okosságot jópénzért, meg a keletinél a verseny utcai piacra az is egy jó lelőhely:) Vagy a józsefvárosi kínai piac:) :C

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#20152) desolator


desolator
senior tag

Engem 60-as vinyó érdekelne ha van valakinek eladó, 20-as beszámolással is akár ha pl nem fontos a live, de kell valakinek a lé..

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#20153) dunc válasza (Kolombusz) (#20150) üzenetére


dunc
nagyúr

APRÓHÍRDETÉSEK itt probáld,vagy eltévesztetted a topikot? És legalább rakd off-be,esetleg linkeld a hírdetésed. ;] ;) :K :P

[ Szerkesztve ]

(#20154) Djuree válasza dunc (#20153) üzenetére


Djuree
félisten

jaj de kötözködős kedvében van ma valaki :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20155) Rosep


Rosep
senior tag

Nyomtam vagy két óra Bad Company demot... Hát attól félek én sose fogom tudni megszokni a kontrollert. Egyszerűen nem lehet célozni. Mozgatom oldalra és vagy túl megy, vagy nem ér el a célig a célkereszt. Mondjatok már valami trükköt, vagy pedig egy jobban irányítható játékot. (Ghost Recon AW 2?)
Nem szeretném eladni a Box-ot annyira a szívemhez nőtt. :) De aztán lehet csak az agyműködésemmel vannak gondok...

[ Szerkesztve ]

(#20156) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Próbáltam fifa 06 ot:)
10 gól kapok általában:D

Péniszbe:D, hogy kell ezt irányítani:)

Alkalmazottam vett egy PS3 at.
De jó neki, nekem jó az ajándék szexbox is... de csak autóssal tudok jácccccani.. többit lehetetlen számomra.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#20157) HagaNRG válasza Vangelis (#20156) üzenetére


HagaNRG
őstag

Ez hülyeség.

Én a jostickozást még PC-n kezdtem el egy Logiteches PS koppintás Dual Actionnel.
Azzal úgy kezdtem el fifázni, hogy billentyűzettel elég profi voltam, egész napokat csak fifáztam.
Aztán teltek a napok és szép lassan beleszoktam a gamepados focizásba.
Utána próbálni akartam billentyűzettel, akkor meg már azzal nem ment.

Meglett az Xbox, Fifa, minden, gondoltam majd most osztok megint mindenkit.
De kiderült, hogy csak analóg irányítás van a boxos FIfán, digital nincs.
Megint két hét is kellett, míg megszoktam az analógos focit, de szívem szerint digitallal még most is könnyebben menne, úgy érzem.
Szóval csak gyakorlás kérdése minden. (de fps-t gyakorolni már türelmem sincs)

(#20158) Kasza08


Kasza08
őstag

Na, bővül a család:)

Tegnap voltunk tacskóban, aztán szüleim előrehozott karácsony címszóval megleptek vele:) Egyébként nem is volt olyan drága, 13k, de fallout, fable, mind 16k volt.

(#20159) dunc válasza Djuree (#20154) üzenetére


dunc
nagyúr

:DD Mindenki azt kap,amit ad! :C

(#20160) -kdM- válasza Rosep (#20155) üzenetére


-kdM-
senior tag

en is pont tegnap szedtem le a bc-t es en is most jatszottam eloszor fps-t joy-al es szerintem megszokhato

ugyanugy azt hittem elotte mint a doom-os idokben hogy miaz hogy egerrel fps-ezni, ugyanugy ahogy azt is, ezt is meg lehet szokni

(#20161) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Én még a fifa-t gyúrom kicsit, csak igazából azt se tudom hogy mit csinálok:D

Legutoljára Nintendo-n nyomtam valami focit:D, abban voltak faxa speckó kapura rúgások szinte kinyiffanta az ellenfél kapusa

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#20162) Prof01 válasza Kasza08 (#20158) üzenetére


Prof01
veterán

Gart hozzá! Majd gyere multizni vele! Már csak 2 multis achi van vissza nekem. :DD
1. hely. Mo-n :C

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#20163) (Kolombusz) válasza dunc (#20153) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Elnézést, olyan részeg voltam, hogy megsértettem az alapelveket.

(#20164) (Kolombusz) válasza Kasza08 (#20158) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

És milyen?
A Pro Streethez, illetve az MW-hez hasonlítva. Ha van olyan jó, mint az MW, akkor már megfontolom a beszerzését, mert hiányzik már egy jó kis NFS.

(#20165) ambrus14


ambrus14
tag

Úgy néz ki sikerült a regisztráció, de valamiért nem engedte, hogy azt a meglévő fiókot regeljem amin már rég van msnem, meg a gépen is volt, ezért másik mél címem adtam meg és uj gamer tagot... :F mind1 most már...ms... :(((

Forza 2 versenyről még mindig semmi?

Xbox 360 user - Gamertag: AMBRUS144

(#20166) Kasza08 válasza (Kolombusz) (#20164) üzenetére


Kasza08
őstag

Hát ez olyan átmenet (carbon). Elkezdtem játszani vele, 2 óra után jutott eszembe, hogy ennek hasonlítania kéne a MW-re. Nem akkora játékélmény, nincs akkora varázsa, mint anno a MW-nek, de fényévekkel jobb, mint a prostreet.
Igazából nem is lehet mihez hasonlítani, játékélményben carbonos(nem annyira tetszik, de azért ez is jó). Rengeteg új versenymód van, a történetének hála. Szerintem megéri kipróbálni valahol, vagy megvenni, ha nem tetszik, akkor úgyis eladod:)

(#20167) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Lehet meg kellene tanulni angolúl, mert fingom sincs melyik funkicógomb, mit produkál, fifa ban, magyar leírás meg persze sehol:(

.. pedig nem volna rossz játék,.

Esetleg valakinek ötlet, hogy hol találok részletes leírást 06 hoz?

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#20168) bach22


bach22
tag

hali all! boxon van valami msn messenger-hez hasonló dolog? vagy rá lehet tenni az msn-t?

(#20169) (Kolombusz) válasza bach22 (#20168) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Van benne MSN Messenger, de kontrollerrel írni marha lassú. Ezért adtak ki hozzá chatpadot, de ahhoz meg kell húzni a headsetet.
Megint más kérdés, hogy én direkt csináltam egy másik passport fiókot és arra regeltem a live-ot, ne zavarjanak játék közben.

Az meg megint más kérdés, hogy nem is igazán használok msn-t, személytelen az egész.

[ Szerkesztve ]

(#20170) -kdM- válasza (Kolombusz) (#20169) üzenetére


-kdM-
senior tag

usb-s bill-t is ra lehet kotni es az nem +10k (biztos nem mindenhol en csak 576-ban lattam eddig)

egyebkent a headset, hogy mukodik? csak a beszelgetest lehet rajta nyomni vagy minden hangot atvisz? es csak a gyari ms fules jo hozza vagy barmilyen 2.5-os csatis fejhallgatoval megy?

(#20171) (Kolombusz) válasza -kdM- (#20170) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ezt nem is tudtam. :B

A headsethez pontosan nem értek. Az 5.1-es fülesekkel van tapasztalatom, ott a mikrofont a kontrollerbe kell dugni és a boxon be kell állítani, hogy a beszédhangot a centerre rakja és akkor hallod a többiek hangját.

De szerintem ha olyan headseted van, ami mono, akkor elvileg a 2.5-ösbe ha bedugod, akkor kapsz hangot és a mikrofon is megy.

Csak hangot visz át a gyári headset.

(#20172) capafog23 válasza (Kolombusz) (#20169) üzenetére


capafog23
őstag

Az nekem is halál, hogy játszom, erre rámírnak msn-en xbox-on és 2 percig írok egy mondatot, és már kérdezik hogy miért nem válaszolok, meg ittvagyok e. Szóval kontrollerrel halál gépelni.

(#20173) Djuree válasza capafog23 (#20172) üzenetére


Djuree
félisten

hát ha annyi eszed van hogy xbox-on (is) be vagy lépve msn-be akkor megérdemled :U :P

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20174) Kasza08 válasza Djuree (#20173) üzenetére


Kasza08
őstag

jajj de zsörtölődős kedvében van ma valaki :P :DDD

(#20175) Mr.Grincs válasza Kasza08 (#20174) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nah milyen az undercover? :C :R Azt láttam hogy behatároltátok már hogy jobb a pro streetnél:D

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#20176) tiv83us


tiv83us
veterán

Na baxameg, nagyban pengetek a Rock Band-ben, erre megfagy. Box kikapcs-bekapcs, egy piros LED elobukkan. Na mondom, i'm fucked.
Por kifujkalasa, vinyo leppattint, visszapattint, bekapcs. Piros LED eltunik, minden ok.
Na most akkor haldoklik a boxom? Mert most lesz ket szabadom es nem vagyok hajlando box nelkul tolteni :U
Mit jelent az egy Red LED, tudja vki? Szetnezek a guglin is, csak gondolom hatha volt mar valakinek itt tapasztalata ezzel.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#20177) Kasza08 válasza tiv83us (#20176) üzenetére


Kasza08
őstag

Hátha az az egy villog, és a jobb alsó, akkor valszeg vinyó probléma lesz. E68-t nem írt ki?

grincs:Nagyon jó, teljesen bejön, minnél többet játszok vele, annál jobban bejön.

(#20178) tiv83us válasza Kasza08 (#20177) üzenetére


tiv83us
veterán

Ja, jobb also volt es bekapcskor kiirt egy hibauzenetet, hogy contact microsoft support vagy 30 nyelven egy fekete kepernyon...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#20179) tiv83us


tiv83us
veterán

Mindegy, nem szarozok, regisztraltam a konzolt, leirtam a problemam a support oldalon, 4 napon belul itt lesz az elore belyeggel ellatot doboz, beteszem, elkuldom oszt' fixaljak :(((

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#20180) Mr.Grincs válasza Kasza08 (#20177) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nah akkor örülök neki:) Jó játékot hozzá:) :C

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#20181) Kasza08 válasza tiv83us (#20178) üzenetére


Kasza08
őstag

Igen, akkor ez vinyó probléma. Küldd vissza, de az nem gáz, hogy ha cserélik,akkor elmegy minden letöltött zenéd a RB-hez meg GH-hoz? Ha csak egyszer csinálta akkor szerintem még ne gariztasd:U

(#20182) tiv83us válasza Kasza08 (#20181) üzenetére


tiv83us
veterán

Csinalja folyamatosan, mar az 5. jatekkal probalom. A Red LED mar ugyan nem jon fel, de a jatekok ugyanugy fagynak...:(

Ez erdekes, mert a youtube-on utananezegettem videokon, Arcade gepeken is megjelent a jobb alsoban, ott pedig nincs vinyo.
Es minden jatek pontosan 5:20-5:30 kozott fagy ki.
Sot, mikor felvettem a MS-al a kapcsolatot, hogy kuldjek a dobozt amibe kuldhetem nekik a boxot, akkor beleirtak az instrukciokba, hogy a kabeleket, a disc tray-bol a DVD-t es a HDD-t is tavolitsam el, ugy kuldjem el nekik javitasra.

Addig is megveszem az Elite-et, mert csak ugy kuldenek transfer kabelt, ha megadom nekik az Elite serial numberjet is es utana minden content-et atrakok, a javitott Box meg megy ebay-re, megprobalom elpasszolni minden tartozekkal, dobozostul $180-200 korul.
/2007 oktoberi gyartas/.

Hat sucks, ma ejjel athuzom a halobol a regi boxot, rakotom az LCD-re oszt' nosztalgiazok egy kicsit, holnap meg veszek egy Elite-et, amugy is tervezem mar regota, foleg hogy most kijott a NLX es lehet masolgatni HDD-re jatekokat.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#20183) Kasza08 válasza tiv83us (#20182) üzenetére


Kasza08
őstag

Tetszik a megoldó képességed, elromlik "veszek másikat":)
Én meg nagy sz*rban vagyok, úgy volt cod4 árából fable2 lesz, de közbe megvettem szüleimnek a karácsonyi ajándékokat, maradt 3k, amiből még vennem kell tesóméknak, nagyinak és a csajkámnak:U

(#20184) tiv83us válasza Kasza08 (#20183) üzenetére


tiv83us
veterán

Nezd, 399 dollar, viszont adnak hozza ingye' egy HDMI kabelt, ami csak maga olyan 50 /korrigalva/ dollar korul mozog es amugy is akartam venni egyet a hazimozim miatt. Aztan ugye ket free game, igaz egyik sem GoW2 meg Left4Dead, dehat megis el lehet oket passzintani $20-25-ert darabjat.

Aztan meg mar majdnem ugyanott vagyok, mint amennyibe ez a Premium kerult es a garim is ujra kezdodik...csak hat ugye fekete. De majd csak kibekulok vele :U

Ja kozerdeku felhivas :D

Akit erdekel 48 ora ingyen GOLD LIVE, az dobjon egy privit, kuldok hoza redeem code-ot, nekem meg 2009 novemberig megvan a membership-em, ugyhogy nincs ra szuksegem :)

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#20185) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

MKV WMV HD-ba konvertálásnak van valami egyszerű módja?
Keresgettem a neten, de elég hosszadalmas folyamatnak tűnik, mire egyáltalán elkezdhetem az encodeolást.

(#20186) Mr.Grincs válasza tiv83us (#20184) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Igazad van teljes mértékben ennyiért nem szabad otthagyni:) És van akkor megint 3 év garid biztonságban.
Én is azon gondolkodtam, majd hogy ha behal a boxom, igaz most cseréltek benne dvd driveot garanicában, meg volt 3 led is, akkor veszek egy újat a gari miatt, egy Arcadot vagy egy premiumot, attól fog hogy van pénzem. De ez még odébb van de, úgygondolom ez jobb megoldás mint szereltetni pénzért, kivéve ha gariba tudják orvosolják a dolgot.
Az enyémre 2009 dec 15 ig 3 ledre gari van szóval van még időm bőven. Addig meg még, biztos olcsóbb is lesz pár ezer Ft tal/ vagy $-ral az összes "fajta" xbox 360.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#20187) capafog23 válasza Mr.Grincs (#20186) üzenetére


capafog23
őstag

Ebben az évben, már nem lesz további árcsökkenés. (kivéve talán ha erősödik nagyon a forint amire esély 0)

(#20188) HagaNRG válasza capafog23 (#20187) üzenetére


HagaNRG
őstag

Én pedig biztosra vettem, hogy karácsonyig még egy 5 ezressel (meg minőségi hozzáadott játékokkal) olcsóbb lesz a box, multikban.
Készleten lévő 20Gb-sek sehol senkinél nincsenek? 60Gb-s Premium megjelenésének pillanatában visszavette a Microsoft mindet? Nem hiszem, hogy olcsóbban ne érné meg nekik kiszórni a készletet.

(#20189) dunc


dunc
nagyúr

Szerintem maga a box már igyis nagyon olcsó lett,viszont a kiegészitők,játékok nagyon elvannak árazva.....Egyetértek a 20-as winyo,a nem winyos emberkéknek megváltás lenne,és szerintem is kéne lenni belölle készleten,ki tudja mi a terv vele ,lehet,hogy egy olcsó változat 20 gb winyoval. :U

[ Szerkesztve ]

(#20190) heihachi válasza dunc (#20189) üzenetére


heihachi
addikt

Ez sajnos teljesen így van. A box ára mondjuk egy 60 gigás, 55k, simán jó ár, teljesen korrekt.

De hogy a francba lehet 30k-ért adni egy 120-as vinyót? Ez milyen szinten pofátlanság már? Egy 400 gigás notivinyó árát elkérni egy szaros 120-as vinyóért? Meg hogy a 20 gigás 15k, azt már végképp gusztustalannak tartom, az alkatrész valós árával köszönőviszonyban sincs.

És azt sem teljesen értem, hogy mi a francért kerül ugyan az a játék többe boxra, mint PC-re. Ráadásul nem is kevéssel, van olyan, megjelenéskor 5k diferencia. De a nem újonan megjelenő PC-s játékok is általában 10k alatt vannak, a boxos meg 10 felett. Ezt ha valaki meg tudná nekem magyarázni. 576-ban képesek játékokat 15k-ért adni, ami máshol 11-12k. :W

Gusztustalan, teljes és totális lehúzás, amit a játékok és a kiegészítők árával művelnek.

Jobban megéri eladni az arcade gépemet és venni egy elite gépet, mint venni egy headsetet meg egy vinyót külön. Hogy új áron jobban megéri, az rendben van, ösztönözzük az elite vásárlásra az embereket. De még hogy a használt gépem árával is jobban megéri, ez azért vicc.

Szóval jó móka az Xbox 360,nagy feeling fotelból, HDTV-n tolni a játékokat, de azért simán meg tudom érteni a warezolókat, mert elfogadhatatlanok az árak. :U

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#20191) capafog23 válasza heihachi (#20190) üzenetére


capafog23
őstag

Annyiért adja az ms a vinyót, amennyiért akarja, mert ha nagyon akarsz vinyót akkor úgyis veszel, vagy veszel egy "nagyobb" xbox-ot.
Nekik mindegyik jó.

(#20192) The Butcher


The Butcher
tag

Cod 4 multit írtok tegnap este óta, de az az irányítás :DDD Pc-n nagyon komoly multi party-k voltak szinte minden nap és nem ment rosszul a game. De itt az első néhány kör az vmi szörnyű volt, mire megszokod, hogy mi hol merre hány méter... De aztána 10.ik kör fel egészen belejöttem. Szerintem meglehet szokni 1-2 hét és Pro leszek :)
Ha valaki Cod4 mulitizik az írjon felveszem és akkor lehet írtani együtt ;) :B :DD :))

(#20190) heihachi--y Teljesen 1et értek. MICROSOFT=nagy lehúzás. De hát Billi bácsi ettől is gazdagabb lett egy pár dollár milliárddal.

[ Szerkesztve ]

(#20193) dunc válasza heihachi (#20190) üzenetére


dunc
nagyúr

Nekem most jelenleg nincs boxom,ütős pc-m van nagyon jó kis vas az X,de hihetetlen drága rá a játék,pc-re is megveszem az ütös darabokat,de pl a Grid 6 K-pc re ,és x-re????Nem értemm miért drágább rá jóval a játék,alig volt rá játékom......

(#20194) HagaNRG válasza dunc (#20193) üzenetére


HagaNRG
őstag

"pl a Grid 6 K-pc re ,és x-re????Nem értemm miért drágább rá jóval a játék,alig volt rá játékom......"

Hagyjátok már ezt a hülyeséget, komolyan mondom, minden nap csak ezt kell olvasni, hogy miért dárga a winyó, miért drága a játék, ez meg az meg amaz.
Figyelj csak, van olyan, hogy Apple, meg olyan, hogy Ipod.
Kis pici, kijelző nélküli 1gb-s mp3 lejátszója van, Shuffle néven, a hangja is erős alsó-középkategória ráadásul.
Majdnem kétszer annyiba kerül, mint egy kétszer ekkora kapacitású, tudású és minőségű Samsung, vagy Creative mp3 lejátszó, ráadásul a 'csög Apple még azt sem teszi lehetővé, hogy simán pendrive-osan másolgassuk rá az mp3-akat, mert úgy nem eszi meg.
Mégis el van halva a világ, hogy így Ipod, úgy Ipod és meg is veszik és büszkén használják. A lényeg viszont nem ez, hanem az, hogy egy Ipodhoz való vicchangszóró, fülhallgató, neoprém tok, vibrátor, meg a fene tudja még mi minimum 2-3 szor drágább mint egy mezei mp3 lejátszóhoz való.

De mondok jobbat, ismerős vett fsza Dévó Sevrolett kocsit. Mivel szegény látja, hogy mostanában divat az alufelni, meg a nagyzene, gondolta az ő kocsijában is legyen ilyen.
Meg is vette, természetesen a "gyárit" mert a dévó kocsihoz csak az passzol és azzal lesz tökéletes. Ez azt jelenti, hogy egy noname műszerfalba ápolt CD játszó=90 ezer, legpuhább Alessio 14"-es robogófelni= 200 ezer Ft.
(nem akartam neki mondani, hogy ezért az árért vehetett volna legalább 16"-os komoly felnit is minőségi gumival, meg maximum egy igencsak komoly fejegységet, olyan hangszórószettel, hogy a füle kettéáll).

A gyártók nem lesznek soha Máltai szeretetszolgák, a saját terméküket annyiért adja mindegyik, amennyiért akarja.
Azt hiszed, hogy az évente történő PC konfig duplázás nincs beépítve a játékgyártók minimum konfig előírásába? :))

[ Szerkesztve ]

(#20195) dunc válasza HagaNRG (#20194) üzenetére


dunc
nagyúr

Aranyos dolgokat írtál,csak semmi köze a mondokámhoz,de azért csak nyugodtan mond el ami bánt... :DD Nem is a szeretett szolgálatról van szó,hanem az írreális magas konzolkiegészitő árakról,szerintem ha megnézded az arcade pack,és a 60 gb pack közötti árat akkor kiszámolhatod a 60 GB winyo árát,ami szerintem + 20% al a reális ár lenne,de amig az MM-be pl 40 K volt egy 20 GB -os winyo 3-4 hónapja azért borzolja a kedéjeket...tanuság nem szabad venni arcade packot,csak fullos csomagot amibe van winyo,és más egyéb kieg.
Ja az aple fanya cucc a legkisebb típus is k jól szól.és ér valamit a gyári füles is ami az mp3-ak nál feletébb ritka ,no name mp3= fülhallgató csere.

[ Szerkesztve ]

(#20196) heihachi válasza HagaNRG (#20194) üzenetére


heihachi
addikt

Egyrészt ez nem magyarázat semmire, hogy néhány sznob drágábban vesz bizonyos esetekben szarabb terméket.

Másrészt nem kell olvasni, át is ugorhatod ezeket a hszeket, ettől még igaz marad.

Harmadrészt, nem duplázódik évente a PC konfig igény. Azzal a konfiggal, amivel januárban maxon toltam a gémeket, most is ugyanúgy maxon tolom a gémeket. Semmi változás. Az, hogy félévente - évente megduplázódik a hardwerek teljesítménye, nem jelenti azt, hogy rögtön szaladni is kell, és cserélni, mert a szoftverek nem fejlődnek hozzájuk. Amelyik szoftver igényli a komolyabb vasat (jelenleg), az általában az optimalizálatlansága miatt teszi, és nem azért, mert olyan magasan előremutató technológiát vonultat föl (tisztelet a kivételnek, ami egyelőre egyetlen játék sem).

A gyártók nem máltai szeretetszolgálatok, ez igaz. De a felhasználók sem (lásd még warez).

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#20197) Kasza08 válasza heihachi (#20196) üzenetére


Kasza08
őstag

"A gyártók nem máltai szeretetszolgálatok, ez igaz. De a felhasználók sem (lásd még warez)."

Drága Xbox360 szoftver előbb volt mint warez. Nyílván nem azért warezol a jó nép, mert az annyira jó, hanem mert kik*rt drága a játék.
Most úgyis megfogtok cáfolni; én nem értek a kereskedelem&marketinghez, de szvsz. ha egy új játék max. 8k lenne, akkor kevesebb lenne a warez, ugyanis ez már szerintem tényleg nem egy megfizethetetlen ár érte. Ha mégis, akkor a többség gondoljon arra, hogy a flash is pénzbe kerül, a dvd-k is pénzbe kerülnek. Az eredetiket lehet csereberélni is. Ráadásul akkor elérhető lenne a live, ami azért szerintem egy elég vonzó dolog.
Így kb. a feleannyiért adnák el, de 2x annyit. Szerintem!
De ezt biztos csak én látom így, és szeretném, ha így lenne:)

(#20192) The Butcher:Használd egészséggel:R (Értem ezt az kézfej izületekre és a szemedre):D

[ Szerkesztve ]

(#20198) Djuree válasza Kasza08 (#20197) üzenetére


Djuree
félisten

ha 8k lenne egy új játék ugyanúgy lenne warez ;)
voltak már ilyen irányú probálkozások, nem egy cég ment emiatt csődbe mert csinált ilyen "ezt vedd meg" szerű játékolcsósításokat, de a kutya sem vette. miért? mert az ingyennél nincs olcsóbb :K
ha 2k egy játék akkor sem venné meg aki eddig warezolt hidd el nekem.

flash meg nem kerül pénzbe, megcsináltam magamnak, meg havernak ingyen. nagyon egyszerű dolog...aki pénzt ad érte meg is érdemli...

ja és másoltal is elérhető a live, csak okosan kell csinálni ;) nem bannolnak sosem, ha mindig figyelsz...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20199) adalbert1 válasza Djuree (#20198) üzenetére


adalbert1
veterán

Én pl. vettem pár címet az EVM sorozatból + Dibalo 2-t+kiegészítőt is akciósan...
Az persze más kérdés hogy sokan 1k-ért se vennének játékot ha egy dvd lemez áráért hozzájutnak...

Hogy on is legyek : hétvégén játszottunk a mortal vs. dc universe-zel haveromnál. Elég jól sikerült játék, végre a régi jó mortal feelingem volt. :C

(#20200) heihachi válasza adalbert1 (#20199) üzenetére


heihachi
addikt

Nem tudom, nekem a két univerzum összekeverése már eleve a gagyi kategória. Szerintem ennek semmi más célja, mint hogy a két tábort egyszerre zombítsák be.
SubZero - Joker ellen? Micsoda baromság már ez?
Persze poénnak jó lehet, haverokkal elökörködni, de komoly (akár versenyszintű) játékra (pl. Tekken vagy DOA4 szintűre gondolok) nem hiszem, hogy alkalmas.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.