Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20501) HagaNRG válasza mergal (#20500) üzenetére


HagaNRG
őstag

7500-ért adott el egyet haverom. ;] :P

(#20502) Djuree


Djuree
félisten

tdu rohadt jó játék! nagyon feelinges a naplementébe belemotorozni, valsóágos, akár több 100 kilométeren keresztül is változatos tájakon. a versenyek nem az erősségei (nagyon könnyűek, főleg eleinte, a végén azért van pár nehezebb menet is), de nem is ez a lényege. nagyon feelinges pl. egy magyar klubba belépni, megbeszélitek hogy találkoztok egy kereszteződésnél és mehet a móka. írtó feelinges :K

forza meg "csak" egy versenyjáték, de abból a legjobb!

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20503) -kdM- válasza Djuree (#20502) üzenetére


-kdM-
senior tag

koszi szepen, szerintem tdu lesz belole a feeling miatt

(#20504) (Kolombusz) válasza -kdM- (#20503) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nagyon jó játék, én pc-n vagy 10 ezer km-t levezettem benne, boxon nem tudom, kevesebbet, de mindjárt előveszem és játszok vele picit.

(#20505) Peat;) válasza HagaNRG (#20501) üzenetére


Peat;)
veterán

Akkor elég lüke haverod van :P és ha nem te voltál az aki ennyiért megvette akkor nálad is van valami ;] :))

(#20506) tiv83us válasza (Kolombusz) (#20504) üzenetére


tiv83us
veterán

Inkabb toljad a Fallout-ot, reggelig le se fogod tenni.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#20507) Kasza08 válasza JamesHolden (#20499) üzenetére


Kasza08
őstag

Hát ízlések és pofonok, én kb. 2 órát játszottam a midnight clubbal. Bugol összevissza, a belsőnézet jó, de az irányítása sokkal jobb az NFS-nek. Ott van még a grafika, ami fényévekkel jobb az NFS-nek, jó a története, nekem nagyon tetszik. Én nem bántam muterom 13k-ját(tőle kaptam):D
Én pont azt mondanám, hogy inkább NFS.

(#20508) (Kolombusz) válasza tiv83us (#20506) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nem kezdek bele, mindjárt jön egy barátom Pestről (akit a Live-on ismertem meg), aztán a helyi Live-os arcokkal elmegyünk egyet sörözni, utána pedig alvás, mert hajnalban indulunk Erdélybe.

(#20509) Djuree válasza (Kolombusz) (#20508) üzenetére


Djuree
félisten

nagyúr :DDD :C meg sem érdemled :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20510) (Kolombusz) válasza Djuree (#20509) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

A kedvence meg aztán végképp találó volt. :DDD

(#20511) Prof01 válasza (Kolombusz) (#20508) üzenetére


Prof01
veterán

Én is is netről ismertem meg Kasza08-at, még amikor PC-n cod 2-ztünk. :DD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#20512) Kasza08 válasza (Kolombusz) (#20510) üzenetére


Kasza08
őstag

:DDD

Prof: Jaja, régi codzkulós idők:K

Ide is beírom azért: NFS Undercover, hibátlan, karcmentes, csillivilli, dobozzal mindennel 11k

(#20513) -kdM- válasza Kasza08 (#20512) üzenetére


-kdM-
senior tag

tuladsz a karacsonyi ajandekodon? :D

(#20514) Kasza08 válasza -kdM- (#20513) üzenetére


Kasza08
őstag

:K:D

(#20515) Djuree válasza Kasza08 (#20512) üzenetére


Djuree
félisten

megvették anyuék te meg elpasszolod, és veszel az árán guminőt mi? kis cseles :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20516) sihu


sihu
tag

sziasztok! hamarosan én is belépek az xbox 360 tulajok közé, remélem nem bánom meg:) első kérdés: téll hangos a hűtés??? egy képcsöves tévén is normális élvezhető??? mien játékokra mondjátok azt h na ez kihagyhatatlan boxon??? kosár: nba 2k9?? autósba meik a best szerintetek, burnout paradise jó????? ezenkívül ezeket néztem: halo 3, Fallout 3(erről vélemény esetleg), gears of war 2, fable 2, fifa street 3, fight night round 3, gta4, doa 4

bad company mien??

(#20517) Kasza08 válasza Djuree (#20515) üzenetére


Kasza08
őstag

nem kell gumi, van rendes, én Mirror's edge-t veszek:)

sihu: Falloutot nagyon dícsérik, Fable 2 istenkirály, GoW 2-t is dícsérik, FNR 3 is nagyon jó!

[ Szerkesztve ]

(#20518) Djuree válasza sihu (#20516) üzenetére


Djuree
félisten

nem hangos, alapfeszen legalábbis.
képcsöves tv-n is élvezhető természetesen.
nba 2k9 jó (magam is kosarazom), autósban forza2 a legjobb, halo3-fallout3-gow2-fable2 mindeképp kötelezőek. még a bioshock is nagyon jó.

bad company nem nagy szám, már a kutya sem játszik vele multit ezért nem ajánlom. a multi lövöldözős sláger most a cod5 meg a gow2.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20519) tiv83us válasza sihu (#20516) üzenetére


tiv83us
veterán

Eloszor is udv,

Masodszor is orulnenk, ha megtisztelnel minket azzal, hogy kiirsz szavakat es nem "mien" meg "h" "téll" esatobbi. Koszi :)

Harmadszor, az ujabb Boxok mar nem hangosak, foleg miota kint van az uj Dashboard, azota fel lehet a jatekokat installalni a merevlemezre /mar amennyiben Premium /60GB/ avagy az Elite /120GB/ modellek kozul valasztasz.

A jatekokrol pedig olvasgass teszteket mielott kerdezgetsz, nem fog senki teljes leirasokat gyartan idei, esetleg egy-ket mondatos velemenyt kapsz. Ezenkivul mindenkinek mas jon be termeszetesen.

Peldaul van akinek a Burnout Paradise nagyon bejon, mert az arkad stilust kedveli jobban, de van olyan is, aki inkabb a valosaghoz ragaszkodik es a Forza Motorsportra eskuszik.

Amiket felsoroltal, mind jo jatek, de az nem jelenti azt, hogy neked tetszeni is mind.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#20520) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Tényleg belekezdek a Fallout3-ba, a barátom cska hajnalban jön.

(#20521) sihu válasza tiv83us (#20519) üzenetére


sihu
tag

a rövidítések miatt elnézést kérek:( :) a játékokkal kapcsolatba olvasgattam már teszteket, inkább ilyen egy-két szavas dologra vártam volna, de akkor elnézést kérek... és a tévével kapcsolatba???

(#20522) tiv83us válasza sihu (#20521) üzenetére


tiv83us
veterán

Felettem irtak, hogy kepcsoves tv-n is elvezheto. Tulajdonkeppen abban a hsz-ben ezekszerint minden benne van amire kivancsi voltal :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#20523) heihachi válasza Djuree (#20518) üzenetére


heihachi
addikt

Ezt szomorúan hallom, hogy nem játszik kutya se a BF : BC-val, mert tegnap kipróbáltam a demóját, és valami baromi szép és jó játék. Nekem sokkal jobban bejött, mint a COD4. Jó játék a COD4-is, együltő helyemben játszottam végig, de a BF : BC valahogy jobban bejött. És mostmár egész jó áron hozá lehet jutni. A COD5-meg nem jön be, nem akarok második világháborúzni (azé singleben PC-n végigtolom :DDD ). Meg amúgy is, ez az egyetlen értelmes FPS, ami nincs PC-re. De akkor úgy tűnik, ezt megszívtam. :O

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#20524) eddie17


eddie17
addikt

Senki nem nézte a Prodigy-s mókát a live-on?:)

tiv83us: Nekem lenne egy ötletem, miért nem megy natívban a box a tv-vel.
Van rajta pc bemenet? Tudod állítani a felbontását a tv-nek?
Mert fateromnak egy panája van, és ha a boxot ráköti, neki is csak 720p, meg 1080i-t enged. Nekem meg van egy olyan opció is, hogy optimális felbontás, és akkor 1366x768-ban megy a tv hdmi-ről. Neki is ugyan úgy hdmi-vel van összekötve. Sőt, nálam az 1080p is választható, nála viszont nem. Lehet ez a megoldás, lehet nem.

[ Szerkesztve ]

(#20525) HagaNRG válasza heihachi (#20523) üzenetére


HagaNRG
őstag

Először azt írod, hogy így szereted a Bad Companyt, meg úgy, aztán meg, hogy a COD5 nem jó, mert nem akarsz 2.VH-s játékkal játszani.

(#20526) heihachi válasza HagaNRG (#20525) üzenetére


heihachi
addikt

És, hol az ellentmondás? :F Számba vettem az elérhető 3 (számomra) értelmes FPS-t boxra. Mi a gond ezzel?

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#20527) Kasza08 válasza HagaNRG (#20525) üzenetére


Kasza08
őstag

De a Bad Company egy modern háborús játék.:K

(#20528) HagaNRG válasza heihachi (#20526) üzenetére


HagaNRG
őstag

Bazz, a Bad Company nem is 2. vh-s. Jó hülye vok. bocsi.

(#20529) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Fasza játék ez a Fallout 3.
Vizsgaidőszakban, ha sikerül hamar letudni a vizsgákat és nem leszek folyamatosan részeg (ami kizárt, ha átmegyek biofizikán:DDD), akkor nagyon jókat fogok vele játszani.

(#20530) tiv83us válasza eddie17 (#20524) üzenetére


tiv83us
veterán

Jah ket HDMI es egy PC bemenet is van rajta, a Video Settings kepernyom igy nez ki:

[link]

A screen format faszaul ki van szurkezve, nem enged belemenni.

Aztan ha rabokok a HDTV Settings-re, akkor ez fogad.

Itt ha az Optimal Resolution-re bokok, akkor szepen belovi maganak a 720p-t es elegedetten leokeztatja velem. En is tudok 1080i-t enged valasztani, /1080p-t mar nem/, de az meg felesleges mert a TV-m ugy sem birja el.

Mar agyon lapoztam a TV-m manualjat es sehol semmi erdemleges infot nem talaltam, ugyhogy ha valaki megtalalja nekem a megoldast, akkor ajandekba kuldok egy kodot egy egyhonapos Live Gold-ra, amit az Elite-emhez adtak /nekem felesleges, 2009 decemberig elo vagyok fizetve/. :)

ps: Amugy most el kezdtem kutakodni a TV menupontokban, hogy lehet-e kulsoleg allitani a felbontast, hatha...

Es persze koszonom a tippet!

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#20531) Rosep


Rosep
senior tag

Jönnek a Jasper-ek....

Meg eBay-en szállingóznak a Live Pack-ok. :)

Meg most már 11-ért se lehet elnyomni egy 20-as vinyót... :DDD

(#20532) Peat;) válasza Rosep (#20531) üzenetére


Peat;)
veterán

Live Pack ami közel 100 dodó? Nem azért de az mire ide átér még pár ezressel drágább lesz(több mint 20k), miközben a 120-as hdd-t már 28 körül megkapni.

Szerintem már tudom a választ, de hátha: a kontrollerhez mindegy milyen fülest csatlakoztatok, azon játék hang sosem fog jönni ugye? Kicsit kényelmetlen hogy a tv-nél kell a fülest dugdosni, de muszáj mert nekem csak azzal elviselhető a box a dvd-romja miatt. (hang)

[ Szerkesztve ]

(#20533) spammer válasza Peat;) (#20532) üzenetére


spammer
veterán

Controllerhez a box headsetjét lehet csatlakoztatni, a headset pedig != fejhallgató. Tehát azon soha nem is jön majd a játék hangja.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20534) taylorp válasza spammer (#20533) üzenetére


taylorp
senior tag

Szia!

A headset akkor végülis mire való? Nem jön rajta a játék hangja?
Most akarok pont venni egyet.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#20535) Atomgeszi válasza taylorp (#20534) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nem! Csak Live!-hoz jó, ott tudsz beszélgetni a másik játékosokkal.

(#20536) AMD_ok válasza HagaNRG (#20497) üzenetére


AMD_ok
őstag

Szia!
Meg ne vedd, pc-n toltam kb fél órát, rettentő fos. Majdnem mindegyik NFS-t végigjátszottam, de ezt nem bírtam fél óránál tovább :DDD

(#20537) mad1 válasza AMD_ok (#20536) üzenetére


mad1
veterán

Maga a jatek nem lenne rossz.De hogy meg az xbox port is szarul van optimalizallva az tuti. :W

Ne szemetelj ! = Steam

(#20538) taylorp válasza Atomgeszi (#20535) üzenetére


taylorp
senior tag

Köszi. :R

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#20539) eddie17 válasza tiv83us (#20530) üzenetére


eddie17
addikt

Engem ilyen képek fogadnak.
Katt katt
Szerintem is a felbontás dologgal lesz a probléma. Ha tényleg nem tudod külsőleg állítani a felbontást, akkor szerintem azért nem tudja belőni úgy ahogy kellene. Mert pl. az én tévémnél lehet külsőleg állítani, de faterénál már nem, és neki sem megy natívban. De azért mérget nem kell rá venni, de így tűnik logikusan a tapasztalatokból.

[ Szerkesztve ]

(#20540) K3NZO


K3NZO
senior tag

Ha vennék a boxhoz egy másik fülest mikrofonnal , akkor lehet hangosabb lenne? Rettenetesen halk a gyári füles :(. Valakinek valamilyen ötlete, hogyan lehet valahogy egy kis extra hangot kicsavarni a rendszerből?

"Per aspera ad astra"

(#20541) Kasza08 válasza K3NZO (#20540) üzenetére


Kasza08
őstag

van hozzá egy olyan kis átalakító, amibe beletudod dugni a saját fülesedet és saját mikrofonodat. 1,5k körül van MM-ben.

(#20542) Kasza08 válasza AMD_ok (#20536) üzenetére


Kasza08
őstag

Innen csak nekem tetszik az Undercover?:F
Ne mondjátok már, hogy annyira szar, a ProStreethez képest egy megváltó, de még szerintem a carbonhoz képest is.

Kipróbáltam a Dead Space-t, nekem nagyon nem jön be. Magában a zombihent sem. A grafikája nagyon szép, de ez nem kárpótol.

[ Szerkesztve ]

(#20543) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Valami baj lehet
Hajnali egykor beszéltem vele utoljára, akkor úgy beszéltük, négyre ideér.
Háromnegyed ötkor hívtam először. Már gyanús volt, hogy nem vette fel, a kocsiba ha beül, egyből párosítja az autó magát a telefonnal.
Gondoltam kiszállt tankolni. Hívtam tíz percenként úgy fél hatig. Ekkor már arra gyanakodtam, hogy lehet lefeküdt aludni és nem ébred fel, a telefont meg nem hallja. Ez úgy reggel kilencig kitartott, én is aludtam legalább, de óránként megpróbáltam felhívni, hátha felébred.

De még mindig semmi. És mostanra már ha más nem, a nővére, akivel közös házban élnek felébresztette volna, hogy hogyhogy nem ment Erdélybe.
Remélem nincs semmi baja. Ennek a kirándulásnak mindenesetre lőttek.

Már hívtam a nővérét is vezetékesen, nem veszik fel, az ő vezetékesét sem veszik fel.

(#20544) (Kolombusz) válasza K3NZO (#20540) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nekem megfelelően hangos, sőt, néha már túlságosan is.

(#20545) HagaNRG válasza Kasza08 (#20542) üzenetére


HagaNRG
őstag

Sziasztok!

Okos gyerek vagy te amúgy, mert tegnap írtál fél oldalt, hogy milyen szép és milyen jó az új NFS, múlt héten kaptad a Mikulástól, ha jól emlékszem, két kommenttel később meg beírod, hogy eladó.
(egy hét alatt azért még én sem unok meg semmit. :C :F :DD :) )
Egyébként nem bánom, ha jó áron adod hajrá, még talán én is átvenném.
De a Forzának valahol a közepén járok, nyár óta először megint elővettem és ilyenkor mindig rájövök, hogy nem nagyon kéne más autós játékba belemenni, ez bőven elég élvezetet ad. (talán még egy ralli hiányzik csak- de annak a pótálására meg ha úgy veszem ott van a Pure, még azzal is épphogy játszottam pár napot).

Én komolyan mondom boldog vagyok, mert úgy veszem észre, hogy már nem dobálom úgy a játékokat, mint régebben, 1 játék, 1 hét.
Nem sok, összesen 6 db játékom van, de az szerencsére minden féle stílusból, így ha nagyon nem lesz ami megzavar, simán, tavaszig is kihúzhatom.
De a Fifa 07-et azért még le fogom cserélni egy újabbra. (most gondolkodom nagyon, hogy valahogy, tolakodás nélkül meg kéne bíztatni az angol ismerőst, hogy ha jön haza karácsonyra, hozzon már valami akciósat. Ott volt olyan multi, ahol kéthetente valami blockbuster játékot nyomattak 6-9 ezer körül, azonnal a megjelenés hetébe. Sajnos ebből a buliból már kimaradok. Így volt még nyár végén Too Human, Pure, Pro Evo09, Dead Space és Midnight LA is 6 körül, a Fallout uzsonnásdobozos változata meg 12k).
Legalább egy Fifát és egy MKvs.DC-t jó lenne szerválni.

(#20546) HagaNRG válasza Kasza08 (#20542) üzenetére


HagaNRG
őstag

Huh, most látom, hogy írtál egy privet az ügyben, esköszöm, hogy csak most láttam az ajánlatod, nem gúnyolódásnak szántam az előző kommentet.bocsi, ha annak tűnt. (mennyi a vége az NFS-nek?$ - privátban)

(#20547) mad1 válasza Kasza08 (#20542) üzenetére


mad1
veterán

Jobb is mint a prostreet.

Ne szemetelj ! = Steam

(#20548) Kuvik


Kuvik
tag

Sziasztok!
Nem tudjátok, lehet még valahol benq drive-os x-et kapni újonnan?
árkád pakkban kellene...

Kormányból milyet érdemes venni? Jó az MS 20 ropiért, vagy inkább vmi logitech csoda?
Vinyó kell hozzá?

Elég a memó kari, ha viszonylag sok játékkal tolja az ember? Melyik játékoknak "húzosabb" a mentése?

Üdv, és köszi.
Zoli

(#20549) heihachi válasza tiv83us (#20530) üzenetére


heihachi
addikt

Csak egy tipp, lehet, már próbáltad.
Nekem a TV csak akkor enged Optimal resulotiont választani, ha a TV menüjében a bemenetet elnevezem PC-nek, vagy GAME-nek. Ha el lehet nevezni a TV HDMI bemeneteit, akkor próbáld meg ezt. Ha próbáltad már, akkor egyelőre nincs több ötletem.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#20550) capafog23 válasza Djuree (#20502) üzenetére


capafog23
őstag

Én pc krúzolok sokat tdu-ba xbox360-on csak a demot néztem, de maradtam pc-s verziónál. (van élsimítás)
Csak ajánlani tudom tényleg nagyon feelinges ahogy együtt száguldoztok forgalmat kerülgetve.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.