Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20251) (Kolombusz) válasza #59070464 (#20250) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

play and chargeot érdemes.
Ha merül az aksi, egyszerűen bedugod a box usb-jébe és játszol tovább, közben meg tölt.

(#20252) Tituszazeb


Tituszazeb
tag

Sziasztok!

A GTA 4-gyel kapcsolatban lenne egy kérdésem:
Nektek is néhol festményszerű a kép, vagy a hiba az én készülékemben van? :F (a távoli dolgok remegnek-rezegnek, inkább napsütésben fordul elő...talán valamiféle délibábot akartak vele láttatni...)

Ja és ahogy én észrevettem a kocsikat szépen kidolgozták, de például Niko néhány szögből nagyon elnagyoltnak tűnik.
Kicsit csalódott vagyok ezzel a játékkal kapcsolatban, többet vártam tőle.

Ja és tudom, nem a legfrissebb játék, de mindössze egy hete van box-om :)) .

Kérek mindenkit, hogy privátban írjon, mert azt jobban észreveszem! Köszönöm! :)

(#20253) (Kolombusz) válasza Tituszazeb (#20252) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nekünk is, mivel marha messzire ellátsz a játékban így.
Nyilván nem bírták volna megfelelő fps-el futtatni a játékot a konzolok, ha nem csak így elnagyolva látod a távoli részeket.

Ez még mindig jobb megoldás, mintha ott sem lennének.

(#20254) tiv83us


tiv83us
veterán

Sracok, valaki erositsen meg, hogy en vagyok a vak vagy tenyleg levettek a COD: WaW-t a demok kozul? :F

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#20255) Tituszazeb válasza (Kolombusz) (#20253) üzenetére


Tituszazeb
tag

Hello!

Köszi a választ!

Így már értem a dolgot...

A fizika a játékban tényleg fantasztikus, érezni, hogy a kocsiknak súlya van. Viszont szerintem a verekedés sajnos elég bénán lett megoldva, ott van a Bully, ami szintén Rockstar játék, abban például tökéletesen el lett találva. Na de nem fogok itt nyavalyogni: a játék azért ott van a topon, csak az óriási hájp miatt, még ettől is többet vártam tőle. :B

Kérek mindenkit, hogy privátban írjon, mert azt jobban észreveszem! Köszönöm! :)

(#20256) eddie17 válasza tiv83us (#20254) üzenetére


eddie17
addikt

Igen, mert béta multi demo volt, és ahogy kijött a teljes, leállították a szervereket, és így értelmét vesztette a demo. De lehet rosszul tudom, nekem fent volt, de már nem tudtam vele játszani a vége felé.

(#20257) CarajoEsp válasza spammer (#20230) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Bár sok mindennel egyetértek és tény ami tény, nekem is hiányzik a játékból az, hogy akár extra szinten legyen benne egy olyan rész, ahol szabadon lehet össze-vissza szaladgálni a városba és ugrálni rendőrök nélkül.
Ellenben a 8óra tényleg annyi, ha nem több, főleg Nehéz fokozaton és én úgy érzem, hogy 90%-ban nem is a rendőrök miatt, ugyanis a játék csak 10%-a szól arról, hogy valamilyen formában konfrontálódni kell velük. És még akkor is van más lehetőség, meg a rendőrök mozognak, folyamatosan követnek téged, taktikáznak, de ha ügyi vagy, meg tudod úgy csinálni, hogy egyet se lősz le, de sok gyakorlással, akár úgy is meg lehet csinálni, hogy még csak le se ütöd őket. Igaz, hogy ha ezt el akarod érni, akkor tuti, hogy 3x megőrülsz, mert annyira idegesítő:) De ki mit szeret. Én nekem nagyon bejött, tuti kiszedem belőle az 1000-et, még akkor is, ha van 1-2 pálya amin szinte lehetetlen elérni a megfelelő időeredményt...
Szóval én azt mondom, hogy bár lehetne több és tartalmasabb ez így se sikerült rosszul.

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#20258) taylorp


taylorp
senior tag

Hogyan tudnám összekötni a BOX-ot a PC-vel?
Úgy, hogy net is legyen mindkettőn.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#20259) kisJack


kisJack
aktív tag

Tud vki egy olcsó és megbízható helyet, ahonnan érdemes játékot rendelni? Három régebbi cím érdekelne, Halo 3, GTA IV, Forza 2. Eddig abban bíztam, hogy beleférnek úgy 20-25k-be, de kételyeim támadtak... A Forza még rendben is lenne, láttam 4-ért is, de a másik kettő még mindíg 15-körül van. Megvenném egy helyen a hármat ha úgy olcsóbb, sőt, igazából gépet is most akarok venni, egy 60GB-os prémiumot, így akár mindent egy helyről.
Tudna vki segíteni? :R

(#20260) spammer válasza kisJack (#20259) üzenetére


spammer
veterán

20 alatt komplett, bőven

[link]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20261) p_milan válasza kisJack (#20259) üzenetére


p_milan
aktív tag

Igen, ha nem szeretnél újat akkor spammer által említett oldal, bár én inkább Ezt! preferálom. (Itt épp most hirdetnek Halo3at 5kért, hibátlan GTA4et 7kért, Forzát 4kért. Azaz bőven 20alatt vagy. :C )

Innen újakat, bár nem igazán találtam megfelelő verziót hirtelen, lehet csak én voltam a láma. :P

[ Szerkesztve ]

(..(.)..)

(#20262) #59070464 válasza (Kolombusz) (#20251) üzenetére


#59070464
törölt tag

1. Jól veszem ki, h ha megveszem a sima akkumulátort, akkor nem érek vele semmit, mert nincs mivel tölteni?
2. Ehhez meg kell venni quick charge kitet (ami csak töltő)?
3. Viszont ha kell a folyamatos játék akkor 2 akku kell és egy quick charge kit...
4. vagy a play & charge kit és akkor olcsóbban jövök ki, mert gépre kötöm kábellel és már tölti is?!
5. Play and charge kit-el csak úgy tudok tölteni, ha be van kapcsolva a box? Mennyi idő alatt tölt fel így egy szinte már teljesen lemerült akku?

(#20263) Peat;) válasza kisJack (#20259) üzenetére


Peat;)
veterán

Használtan jobban megéri játékot venni, hátránya hogy több helyre is kell mászkálni, de nagyokat lehet spórolni. Halo3-at asszem 7-ért láttam a konzoljatek.extra.hu-n, gta4-em nekem is van eladó (jatekaim.hu-n, 8ért hidetem de ph!-s ha bp-i akkor 7-ért is megkapja:) ) illetve forza2+pinata bundle csomag is van 3-ért a fentebb említett extra.hu-s helyen.

(#20264) kisJack válasza Peat;) (#20263) üzenetére


kisJack
aktív tag

Kösz srácok! Ezek tényleg nagyon jó áron vannak, de nincsenek rossz tapasztalatok használt játékokról? Én egyszer vettem használtat még anno PS2-re a Vice City-t és sajna kb 2 hétig működött rendesen, aztán kezdett olyanokat művelni hogy nem tudta időben betölteni a dolgokat és egyszerűen kifogyott alólam az út, leestem a semmibe, meg hasonlók. Akkor nagyon mérges voltam, hiába kaptam meg féláron ha utána dobhatom ki. :W Aztán később hallottam vmit, nem tudom hogy igaz-e, hogy ha van egy hibás/karcos eredeti gémed, azt elküldheted a kiadónak és minden további nélkül cserélik. Nem tudtam kipróbálni, mert akkor már nem volt meg, a PS-se.

Peat;): Ha a GTA-val nincsenek ilyen gondok és tényleg szép a lemez, én már veszem is!! De komolyan!

(#20265) zsocy válasza taylorp (#20258) üzenetére


zsocy
őstag

Veszel egy sima routert és azzal kötöd össze. Net a routerbe, két kábel ki belőle, egyik a PC-be, másik a Box-ba.

Az enyém igy működik + wireless a notiknak.

(#20266) HagaNRG


HagaNRG
őstag

NFS-nek ugye nem lesz demoja? MotoGP 08-nak esetleg?
(NFS-t tegnap láttam pc-n, nem nagyon nyűgözött le. Lehet, hogy megbánom, hogy nem vettem a Midnight LA-t 6 ezerért újan?)

(#20267) BullZeye


BullZeye
veterán

üdv, hallom kijött az új dashboard, tudnátok adni egy linket, meg egy gyors talpalót hogy lehet telepíteni anélkül hogy teljesen galyra tenném? :) még nem csináltam ilyet, és nem is az enyém a box, és elég cink lenne ha tönkre menne, nem is szeretném ;)

Link pedig azért kéne, ami 100% full, és vírus, trójai, és egyéb kártevő mentes, nem bízom a googlebe ilyen téren, félek hogy elszáll pár dolog miatta...

Xbox Live-ról is lelehet tölteni azt láttam, vásárlástól számítva 1 hónapig van ingyen live? Vagy meg van adva hogy mikortól meddig? Vagy első használattól, vagy mint a feltöltő kártyás szerüség és amikor aktiválom?

(#20268) zsocy válasza #59070464 (#20262) üzenetére


zsocy
őstag

Igen, a sima aksi nem tölti magát minden nélkül.
A quick charge kithez ki kell szedni az aksit, azt meg irtad az elején hogy nem akarod.
Ha folyamatos játékot akarsz akkor play&charge kit kell, de elég 1 aksi is, mert ha merül csak rádugod és tölti is.
A töltési időkről sajnos nem tudok semmit.
Viszont én még mindig inkább vennék egy Sanyo Eneloop töltő és aksi szettet, jár hozzá 4 db.
Mivel ezek nagyon lassan vesztik el a töltést, kettő mindig készenlétben lehet, kettő meg a kontrollerben. Nekem ez van, 2 hete minden este játszom pár órát és még nem merült le, pedig még soha nem töltöttem, úgy használom ahogy kivettem a dobozból. Ez a cucc 5K környékén van, a play&charge meg drágábban. Az aksicsere pedig sokkal kissebb kellemetlenség mint a P&C vezetékét kerülgetni.

Szerintem.

BullZeye : Ha netre van kötve a box, csak bekapcsolod és rövid időn belül leszedi az új dasht, virusmentesen :) Dugj bele egy hálókábelt.

[ Szerkesztve ]

(#20269) BullZeye válasza zsocy (#20268) üzenetére


BullZeye
veterán

ez a baj, hogy elég messze van a net kábel meg a box egymástól :D bár nem kell TV ahhoz hogy lássam, automatikusan történik? vagy igen nem igen nem kérdéseket tesz fel? :D

(#20270) heihachi válasza BullZeye (#20269) üzenetére


heihachi
addikt

Azé' egy TV nem árt, én úgy emlékszem tett fel kérdéseket :D Egyet biztos, hogy akarom-e frissíteni, de asszem volt más kérdés is.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#20271) p_milan válasza BullZeye (#20269) üzenetére


p_milan
aktív tag

Egyszerű!

Bedugod tv nélkül. Kihúzod a netből, hosszabbítóval átviszed a TVig, megnézed mit ír ki. Visszaviszed nyomsz valamit. Ha nem zúg nagyon visszaviszed megint, biztos kiírt valamit! :))

Na így jó nem?

[ Szerkesztve ]

(..(.)..)

(#20272) zsocy válasza BullZeye (#20269) üzenetére


zsocy
őstag

Kérdez közben, meg rebootol is, szóval tv az kell hozzá biztosan.
Az meg hogy kihúzod közben nem jó, mert megszakad a frissítés tutira.

Kapd fel a TV-t és vidd arrébb, vagy várj még egy kis időt, és töltsd le a microsoft oldaláról a frissítést. Eddig még mindegyik kijött offline formában is.

(#20273) #59070464 válasza zsocy (#20268) üzenetére


#59070464
törölt tag

Köszi, ebből elem lesz. Úgyis bizonytalan a dolog, ha tölteni akarom, akkor biztos h mennie kell a boxnak és igen, a kábel.... :F Viszont az elemezéssel az a gond, h ki- be kell pakolászni az elemeket. Tönkre mehet a kontroller azon része.... sztem.... idővel... talán... :)

Quick charge meg két darab ms akksi meg már marha drága... Elemezés lesz ebből szerintem. :F 4db+1töltő. Mindjárt körbe nézek MM-be... remélem nem esek hanyatt az áraktól. :D

(#20274) BullZeye


BullZeye
veterán

az lesz akkor, megvárom hivatalos offline verziót :D TVt átvinni, hááát :D esélytelen, tekintve hogy egy qrwa nagy LCD tévéről van szó, megfogni nem igazán tudom, bnőmet meg nem kérhetem meg hogy segítsen :D meg ahol van a net, odáig 2 szoba ajtón kéne átmenni XD

offline frissítési mód az ugye egy sima 8 gigás kingstone pendrival megoldható, nincsenek extra igényei, hogy NTFS partíciós legyen, vagy hogy speciálisan formázni stb stb?

(#20275) zsocy válasza BullZeye (#20274) üzenetére


zsocy
őstag

Elvileg mehet simán pendrive-ról is, de ha kiírod újraírhatóra onnan biztos megy. Nem kell semmi különleges partíció neki.

NewmanHD : Arra figyelj oda hogy nem mindegyik elem+töltő bírja sokáig. Nekem itt ajánlották a Sanyo Eneloopot, és nagyon bevált eddig. Új technológiás cucc, később merül le, vagy mi :)

(#20276) Prof01 válasza eddie17 (#20239) üzenetére


Prof01
veterán

Szép darab, grat! :C Pc-t is erről használod?

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#20277) p_milan válasza #59070464 (#20273) üzenetére


p_milan
aktív tag

Szerintem nem kell menni a boxnak a töltéshez. Szerintem.

(..(.)..)

(#20278) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Az Auchanban 13k a Fifa 09 és az új NFS is. Valahol ez is előrelépés. (tavaly ilyenkor 18-at is kértek egy új gémért).

(#20279) Kasza08 válasza HagaNRG (#20278) üzenetére


Kasza08
őstag

Tescoban is ugyanennyi az UC:) Fable, Fallout, GoW2, Left4dead mind 16k

(#20280) zsocy válasza HagaNRG (#20278) üzenetére


zsocy
őstag

Előrelépés (főleg a MM és társaihoz képest), de ha azt nézed hogy kis konzolboltokban 11-12 körül vannak az újabb címek is... hát nem is tudom :)

(#20281) taylorp válasza zsocy (#20265) üzenetére


taylorp
senior tag

Tnx.
Azt hittem úgy is össze tudom, hogy routerbe a PC, BOX meg rá a PC-re. :F

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#20282) desolator


desolator
senior tag

Furcsa dologra lettem figyelmes mialatt a Red Alert 3-al játszottam. Néha olyan mintha hibázna a GPU. Néha bevillant egy-egy pixel hiba, mint amikor mondjuk régebben túlságosan túlhajtottam a pc-mben a videokártyát. De úgy vettem észre hogy csak az RA3-nál jelentkezett, más játéknál nem. Most lehet, hogy kezd haldokolni a Videokártyám az x-ben? Vagy ez csak a játék bugja lehet? Amúgy már falcon lapos gép.

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#20283) bach22


bach22
tag

hali all, ha flashelt a gépem, és eredeti játékkal jáccok, akkor is kibannolnak?

(#20284) zsocy válasza bach22 (#20283) üzenetére


zsocy
őstag

Ki.

A ban a firmware-t nézi, bár ha nem ész nélkül nyomod akkor megúszhatod, lásd: Djuree.

Taylorp : Ha van routered akkor össze tudod kötni. Mivel a net a "routerben van", onnan kapja a PC is, ezért a box sem kaphatja máshonnan.

[ Szerkesztve ]

(#20285) -kdM- válasza taylorp (#20281) üzenetére


-kdM-
senior tag

lehet a pc is atjaro a net-re, de minek ha van routered?

(#20286) engé


engé
tag

Na valaki tud 20GB-os HDD-t, az ne féljen szólni ;)

(#20287) taylorp válasza -kdM- (#20285) üzenetére


taylorp
senior tag

Mert elég messze van, és nem szeretnék még egy drótot.
Hogy lehet a pc átjáró?

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#20288) taylorp válasza engé (#20286) üzenetére


taylorp
senior tag

Írtam privit.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#20289) engé válasza taylorp (#20288) üzenetére


engé
tag

Dettó... :D

(#20290) tiv83us


tiv83us
veterán

Nem vagyok egy nagy browser mester, szoval itt kernek tippeket.

xbox.com-on eddig mindig fel tudtam sign-olni es ott csekkolni az uzeneteimet, nezni ki van fent Live-on a haverok kozul...stb.

Egy par napja elkezdte csinalni, hogy ha rakkatintok a balfelsoben a sign-in -re, akkor atiranyit arra az oldalra, ahol Account-ot tudok letrehozni.

De ez mar nekem of korsz van.
Mar uritettem a cache-t, a cookie-t, minden losz*rt kitisztitottam es folyamatosan iranyit at a hulye Account Creation oldalra.

Csekkolni akarom, hogy hol tart a boxom javitasa es ez igy qrvara frusztralo, hogy ossze-vissza iranyitgat. Ha valaki tud valami okossagot, hogy miert ilyen .... akkor szivesen varom a segitseget :K

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#20291) X@b3e


X@b3e
addikt

Sziasztok, kedves XBOX-topiclakók! :)

A sógoromnak családilag megegyeztünk, hogy veszünk egy 360-at. Közben megtetszett nekem is, így már reménykedem, hogy engem is meglep majd vele a kis G-sus :D
Az érdekelne, hogy érdemes HDD-s verziót venni? Most, hogy így olvasom, a felmásolt gammákhoz is kell ugye a lemez.. Valahol olyasmit is láttam, hogy néhány játék viszont nem indul el, csak HDD-vel. Ez tényleg így van?
Azt néztem még, hogy backupnak Verba lemezt ajánlanak leginkább, Fortisról nem esett szó, pedig nekem azzal nem volt rossz tapasztalatom. Ilyen célra megfelelő, vagy inkább ne kockáztassak, és maradjon a Verbatim?

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#20292) ambrus14 válasza ambrus14 (#20225) üzenetére


ambrus14
tag

senki #20225-re? :F

Xbox 360 user - Gamertag: AMBRUS144

(#20293) taylorp válasza ambrus14 (#20225) üzenetére


taylorp
senior tag

Akármit, csak ne Hungary-t.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#20294) Mr.Grincs válasza X@b3e (#20291) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Én azt javasolnám, hogy hddset vegyél. Márcsak azért is mert kíméled az olvasó élettartamát meg gyorsabb a játékbetöltés. :C

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#20295) Vangelis


Vangelis
nagyúr

halo 3 hogy játszható?
Gond a pados iránytás.. stb.

Most sózták rám ujonnan.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#20296) engé válasza Vangelis (#20295) üzenetére


engé
tag

Mint bármely FPS boxon...

PC-snek is szokható.

(#20297) Fusion01 válasza tiv83us (#20290) üzenetére


Fusion01
tag

Hi.Lehet megváltozott az IP-dPróbáld meg egy másik böngészővel.Vagy.
Menj a Get Your Gamecard-ra és jobb oldalt közép tájon lesz h Already Member? Sing in here.(tudom ugyanoda vezet de hátha müxik)

Lehet hülyeséget írtam de legalább leírom hátha jó lesz.

más: Kipróbáltam h xbox.com-ról elindítom a letöltés boxra és nagyon fainul megcsinálták.
Annyi volt h átkellett állítanom az internationalt Hungaryról United Kingdomra.
Szerintem nézzétek meg, próbáljátok ki nagyon zsíííííír
bye

[ Szerkesztve ]

LG G2

(#20298) Xirtam válasza X@b3e (#20291) üzenetére


Xirtam
veterán

Nemigazán, ez hülyeség, hogy csak HDD-vel indul el! De mindenféleképpen ajánlot a HDD verzsön amit írtak, hogy olvasó fej kímélő! :K

A Verbatimes kérdésedre meg ne itt keresd a választ! ;)

(#20297) Fusion01 Új dash-t szetted le? :Y

[ Szerkesztve ]

(#20299) Fusion01 válasza Xirtam (#20298) üzenetére


Fusion01
tag

Jajaja.Még amikor megjelent aznap boxról.
Nagyon zsír.Észre vettem h ha a mini dashboardba vagyok és átmeek a Games-re(kiírja h Achivementes és asszem games library) ott elkezd akadozni.Elég idegesítő de mind1.Ez legyen a legkisseb hibája.
tiv:Ha nem sikerül akkor próbáld meg másnál vagy laptopon(ha van vagy másik szg-nél:D)

LG G2

(#20300) tiv83us válasza Fusion01 (#20297) üzenetére


tiv83us
veterán

Mar probaltam, azert thx.
Az IP-m ugyanaz maradt, mas bongesz masik gep is megvolt.

Always Outnumbered, Never Outgunned

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.