Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20401) p_milan válasza Kephamos (#20398) üzenetére


p_milan
aktív tag

Plusz 7ezer, és kapsz egy elitet KungfuJóskával és IndiánJánossal. Szerintem az jobban megéri, ezt a két játékot meg meg tudod venni használtam 10alatt (vagy nem.:)) :)) Én csak elitben gondolkozom. :(

(..(.)..)

(#20402) mergal válasza Kasza08 (#20399) üzenetére


mergal
aktív tag

Nem volt semmi feltétele.
Írtam nekik egy emailt hogy ez a gondom és hogy kifizetem a futárt ha leküldik és vissza postázom.

Djuree: 3játékot vettem eddig tőlök meg 2cseréltem velük. Ez még sztem nem törzsvásárló. (1 év alatt)

[ Szerkesztve ]

(#20403) Kasza08 válasza mergal (#20402) üzenetére


Kasza08
őstag

és ha én így Kaszai Tamás Magyarország bemegyek, akkor adnak egy kábelt amit visszakell majd vinnem? Mennyi ideig lehet nálam?

(#20404) mergal válasza Kasza08 (#20403) üzenetére


mergal
aktív tag

Hát jó kérdés. Kb egy hónapja is kérdeztem tőlük bár akkor még csak tervben volt a winyo akkor azt mondták ugorjak be érte és kölcsön adják.

(#20405) Djuree válasza mergal (#20402) üzenetére


Djuree
félisten

mondom én hogy a legjobb konzolbolt :K

pedig a reklámért nem is kapok semmit :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20406) taylorp válasza mergal (#20404) üzenetére


taylorp
senior tag

Adtak CD lemezt is?
Mert a 120-as vinyóhoz azt is kaptam.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#20407) mergal válasza taylorp (#20406) üzenetére


mergal
aktív tag

Igen, az is kell hozzá.

(#20408) taylorp válasza mergal (#20407) üzenetére


taylorp
senior tag

Nekem majd másfél órába telt, hogy áttette a 20-as vinyóról a cuccokat. Pedig full game csak a FIFA09 volt rajta. :K

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#20409) Kasza08 válasza mergal (#20404) üzenetére


Kasza08
őstag

aham. Az jóféle akkor, valamikor elmegyek érte, mert a régi gépem vinyóin ott van a fable 2, motoGP, FU stb. mentések:)

(#20410) (Kolombusz) válasza Prof01 (#20394) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Hardcore sd-t játszunk esténként, általában hajnalba nyúlóan.
Ha van hozzá kedved, akkor keress meg.

(#20411) dunc


dunc
nagyúr

Most néztem x-re a FF 13 előzetest,már lehet előrendelni...hát ez is megtörtént minden kijön x 360 ra..... :C

[ Szerkesztve ]

(#20412) (Kolombusz) válasza dunc (#20411) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Már csak Flight Simulator kellene.

(#20413) dunc válasza (Kolombusz) (#20412) üzenetére


dunc
nagyúr

Nekem most nincs x-em egy faxa pc-m van de jó lenne mindkettő,tehet eladom a vga-m és veszek egy x-et ,de most csak winyos verzsőn mindenképpen.(van integrált vga-m)

(#20414) tiv83us válasza (Kolombusz) (#20412) üzenetére


tiv83us
veterán

Nem birna el a box hardverileg.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#20415) Mr.Grincs válasza p_milan (#20388) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Voltam a józsefvárosin:D Azt tudom, hogy lehet öngyujtóval ügyeskedni:D
Djuree: Azt hirtelen nem vágtam hogy az itt vol:( Amúgy az a hipóarcú forma az a góré az nagy suttyó még köszönni sem köszön, hanem van ott egy rabszolgája az pakolgatja a cuccokat.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#20416) Prof01 válasza (Kolombusz) (#20410) üzenetére


Prof01
veterán

Pont most hagytam abba. Majd holnap felveszlek, aztán nyomhatjuk. :K
Am. szted melyik játékmódban lehet legjobban fejlődni?

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#20417) Mr.Grincs válasza mergal (#20393) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nálluk lehet venni transfer kittet is vajon? :C :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#20418) Prof01 válasza Mr.Grincs (#20417) üzenetére


Prof01
veterán

Nem hiszem. Azt M$ ingyen adja, ha veszel 120as winyót, vagy elite-t.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#20419) Mr.Grincs válasza Prof01 (#20418) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

És ez kábel műkszik 20as meg 60as vinyóval is? Csak eredeti MS 120as vinyóval megy? Ha veszek egy 120as noti vincsit akkor hasít a dolog?
Ebayen van fönt ez a kábel, agyaolok rajta nagyon.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#20420) tiv83us válasza Mr.Grincs (#20419) üzenetére


tiv83us
veterán

E szerint az ordering form szerint csak 20-120Gb kozott mukodik.

Csekkoljak a szeria szamot.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#20421) Kasza08 válasza tiv83us (#20420) üzenetére


Kasza08
őstag

hát ez mekkora szemétség. most kezdjem előről a fable-t, vagy hagyjam a francba?:(((
és vajon 120 és 60 között műxik? Mert van ismerősöm akinek 120-asa van, 20-asról átolnánk 120-ra, onnan 60-ra.

[ Szerkesztve ]

(#20422) Kasza08 válasza (Kolombusz) (#20410) üzenetére


Kasza08
őstag

CoD WaW CE am. mit tartalmaz? Hallottam, hogy van ilyen kulacs, meg valami kód, amivel 2 hétig dupla XP-t kapsz?

(#20423) (Kolombusz) válasza Prof01 (#20416) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Pályát megismerni HC TDM-ben lehet talán a legkönnyebben, fejlődni meg talán a HQ-ban.
De mi szinte kizárólag HC SD-t tolunk. Ha ügyes vagy, akkor akkor ebben nagyon sok xp-t lehet szerezni, csak a fegyverekre jönnek lassabban a kiegészítők a relative kevés kill miatt.

Bahh, Fallout 3-at nem tudtam ma kipróbálni, lázas vagyok, inkább fekszem az ágyamban, minthogy azzal játsszak. Holnap meg vizsgáim lesznek, utána meg Erdélybe megyek, úgyhogy leghamarabb hétfőn játszhatok vele.

[ Szerkesztve ]

(#20424) (Kolombusz) válasza Kasza08 (#20422) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Szép doboz.
Fém kulacs (a teteje nem letekerhető, szóval nem tudsz bele piát önteni).
Kód, amellyel kapsz egy redeem codeot, amit beütsz marketplacen, és utána arany színű klántagod lesz, 1es szinttől kezdve használhatod az FG42 nehézgépfegyvert, amit csak 40es szint körül unlockolhatnál amúgy, meg van valami dupla xp-s móka is, de az nem igazán érdekel. Meg igazából az FG42 sem, mert egy szar fegyver. :DDD

(#20425) Kasza08 válasza (Kolombusz) (#20424) üzenetére


Kasza08
őstag

hm. és úgy őszintén neked megérte az a +5k?:)

(#20426) Prof01 válasza (Kolombusz) (#20423) üzenetére


Prof01
veterán

Na majd holnap megpróbálom az HC-t. Elég jól ment ma a sima. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#20427) (Kolombusz) válasza Kasza08 (#20425) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

A 4-be kb. 20 nap tiszta játékidőt beleöltem multiban.
Úgyhogy tudtam, ha lesz a waw-ból CE, akkor azt veszem meg. Attól függetlenül, hogy nem IW, hanem Treyarch játék.

Őszintén, nekem meg. Jóleső érzés tölt el, ha ránézek. Egyedül azt sajnálom, hogy a kulacsba nem lehet tölteni piát, pedig villanthattam volna vele. :D

(#20428) Fusion01 válasza (Kolombusz) (#20427) üzenetére


Fusion01
tag

NeEeEm????Akkor tiszta hülyeség a kulacs.
Grat hozzá

LG G2

(#20429) (Kolombusz) válasza Fusion01 (#20428) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Miért gratulálgattok?
Vettem egy játékot, ez azért nem akkora hatalmas eredmény az életben, hogy gratulálni kelljen. :DDD

Rá volt írva a kulacs csomagolására, hogy not intended for drinking, de nem gondoltam, hogy ezt ennyire komolyan vették. :)

(#20430) tiv83us válasza (Kolombusz) (#20429) üzenetére


tiv83us
veterán

Viszont a Fallout 3-as uzsisdobozra nincs ra irva, hogy "ne tegye bele zsiiiros kenyeret toportyuvel", ugyhogy azzal villanthatsz :))

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#20431) (Kolombusz) válasza tiv83us (#20430) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nincs, de olyan kicsi a fogantyúja, hogy max óvodás viheti kényelmesen magával abban az uzsit. :)

(#20432) Fusion01 válasza (Kolombusz) (#20429) üzenetére


Fusion01
tag

Hát ha már mindenki írta akkor én miért ne? :DD Elég jól megy neked, hogy csak így simán veszel guitar herot gitárral, collector editionokat amik nem annyira olcsók.További sok jó játékot és játszást. :R
Húúú azért nem hittem volna, hogy a left 4 dead demojával ennyit ellehet játszani co-op módban és experten.Hát ez durva....

LG G2

(#20433) (Kolombusz) válasza Fusion01 (#20432) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nem nekem megy jól, hanem beosztom, amit kapok. :B

Köszi. Most jó ideig nem fogok játékot venni. Félre kell tenni nyaralásra, erre arra.

(#20434) eddie17 válasza Kephamos (#20398) üzenetére


eddie17
addikt

Onnan van a GoW2-őm, szerintem korrektek.

Rohadt délutános, nagyon játszani sincs időm, meg kedvem sem, tisztára lefáradok.
Most egy MK vs. DC van kilátásban, karácsonyra. Outstanding ;]

[ Szerkesztve ]

(#20435) Fusion01 válasza (Kolombusz) (#20433) üzenetére


Fusion01
tag

:C erra arra amarrrrrrra XD
Na meek megnézek 1-2 south park részt oszt alszok.Én is beteg vagyok csak én nem meek suliba.Igaz én nem is egyetemista vagyok.
Karácsonyra ezeket írtam fel: Left4Dead,Gears of War2, Halo3,Grid,Call of Duty 5 vagy az új NFS.Persze nem az összeset szeretném, jó 1-2 is.:D

LG G2

(#20436) bwoay


bwoay
nagyúr

Miközben mindenki az újabbnál újabb játékokról számol be,
szeretném elmondani, hogy az 576-ban 4900 Ft-ért vásárolt Flatout Ultimate Carnage
egész egyszerűen odaszögez a TV elé.
Korábban nem ismertem a Flatout szériát, nem is különösebben tetszett,
valamilyen Burnout szerűségnek gondoltam (a demo sem fogott meg).
Aztán miután tettem vele egy próbát, kiderült, hogy marhára nem olyan,
mint a Burnout, illetve egy kegyetlen élvezetes játék, ha az ember
megtanulja kezelni az autót (tipikus árkád dolog).
Amúgy a game kimondottan ronda, pláne a jelenlegi színvonalhoz képest,
a soundtrack meg marhára sekélyes,
de maga a játékélmény mindenért kárpótol, le vagyok nyűgözve, komolyan.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#20437) eddie17 válasza bwoay (#20436) üzenetére


eddie17
addikt

Én túl sokat nyomtam annó a Flatout 2-vel, az tényleg lekötött, de az UC már nem valamiért, pedig kb. ugyanaz a kettő játék.

Valaki próbálta a Super Streer Fighter 2 Ultimate HD remix(vagy mi a tököm a címe:D). Tegnap jelent meg arcade-on, de sajna a trial-ba, csak offline multi van, és csak egy joy-om van így ki sem tudtam próbálni. Lehet megérne 1200 redmondi pontot...

[ Szerkesztve ]

(#20438) Norbi_888


Norbi_888
csendes tag

Hali,

Ma vettem egy Boxot. Minden oké vele kivéve a DVD olvasót... Ha simán megnyomom az eject gombot nem adja ki a tálcát. Ha a menüből nyittatom ki a kontrollerrel úgy működik, de akkor is kinyílik, ha az eject gombot hosszabban nyomom. Ilyenkor elkezd villogni a bekapcsoló gombon a 4 led, kiadja a tlálcát, csak néha azonnal vissza is megy. Lemeztől független...

Ez így elég idegesítő, nem hiszem, hogy így kéne működnie :( Ahogy a használati utasítást néztem sima nyomásra is ki kéne adnia.

(#20439) Peat;) válasza Norbi_888 (#20438) üzenetére


Peat;)
veterán

Ha újonnan vetted akkor 3 napig elvileg cseregarancia van a hibás termékre, ha áruházban vetted akkor tuti és sima ügy, ha kis konzolboltban akkor határozottan, magabiztosan lépj fel, hogy élni szeretnél ezzel a lehetőséggel. Ha flesselt akkor nem lennék a helyedben, ha használt de nem flesselt hívd a ms supportot.

(#20440) tiv83us válasza Norbi_888 (#20438) üzenetére


tiv83us
veterán

Azonnal vissza vele a bótba.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#20441) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Végiglapoztam a Fallout 3 artbookot és a végén egy érdekességre lettem figyelmes.

A Lead Artist neve Istvan Pely, gondolom magyar az illető. :)

(#20442) MixY


MixY
tag

Hello!
Na az a helyzet, hogy nekem nem hdmi-s a boxom, és akkor ez azt jelenti, hogy nem tudja a 720p-t? Mert most vettem egy 94cm-es Videoton lcd tv-t, ami persze tudja a 720p-t, de xbox menüjében beállítom a hdtv settings-nél a 720p-t, és fel-le ugrál a kép, csak 480p-n jó.

(#20443) (Kolombusz) válasza MixY (#20442) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Még 1080p-re állítva is mennie kellene rendesen komponens kábellel.

(#20444) MixY válasza (Kolombusz) (#20443) üzenetére


MixY
tag

Hát pedig nem megy, mert hiába állítom 720p-re, 1080i-re vagy 1080p-re, mindegyiknél ugrál a kép. Vagy lehet hogy rosszul dugtam be a kábeleket. :B
Amúgy ez a tv.
Mert bedugtam mind a 6 dugót ami volt, a kék-zöld-piros ugye az adott volt egymás mellett, a másik sárga-fehér-pirosat meg csak úgy bedugtam úgy hogy legyen kép.

(#20445) spammer válasza MixY (#20442) üzenetére


spammer
veterán

VGA kábellel menni fog, kb. 3000 pénz

Te nem kompozit kábellel próbálkozol? (sárga/piros/fehér), mert az nem tud HD felbontást.

szerk.: közben írtad h komponens, akkor ciki, annak mennie kellene... VGA-val is meg kellene nézni

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20446) (Kolombusz) válasza MixY (#20444) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

A sárgát be sem kell dugnod.
A tv-nél a forrást pedig komponens (component) re állítsd.

Nem kell hozzá vga kábel, így menni fog.

(#20447) MixY


MixY
tag

De ha viszont bekapcsolom a PAP-ot, mikor ugye az xbox meg a tv képe egymás mellett van, akkor nem ugrál...

(#20448) MixY válasza (Kolombusz) (#20446) üzenetére


MixY
tag

Tv beállításainál a forrásnál ezek vannak:
TV, EXT-1, EXT-2, FAV, HDMI, YPbPr, PC.
Ha a YPbPr-re kapcsolok akkor jelenik meg az xbox képe.

(#20449) (Kolombusz) válasza MixY (#20447) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Te kolléga, kipróbáltad már, amit mondtam?
Mert abból, amit leírtál, nekem az jött le, hogy av-n nézted a box képét (a sárgát meg bedugtam, hogy legyen kép része a hsz-ednek). Forrásnál a komponenst kell kiválasztanod, nem a kompozitot.

#20448: gondolom a box csatiján átállítottad hdtv-re a kapcsolót. Ha igen, akkor próbáld még az 50/60hz állítást a box menüjében, ha úgysem megy, akkor meg kellene nézni egy másik kábellel, vagy ugyanezzel egy másik hdready tv-n.

[ Szerkesztve ]

(#20450) MixY válasza (Kolombusz) (#20449) üzenetére


MixY
tag

Ugyanezzel a kábellel egy 56cm-es Samsung lcd tv-n megy 720p-be.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.