Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21301) Djuree válasza Peat;) (#21295) üzenetére


Djuree
félisten

már van diplomám :P

magyarul az igazi. valamilyen szinten tudok angolul de az mégsem olyan mint az anyanyelv. azért ha a mass effectet nem érted nincs sok értelme játszani. olyan mint a kotorok, azoknál is ha nem értetted rendesen a történetet nem sok élvezet volt benne.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21302) tiv83us válasza Djuree (#21301) üzenetére


tiv83us
veterán

Melyik jatekban szerezted a diplomat, Sims-ben? ;] :))

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#21303) nesh20 válasza tiv83us (#21300) üzenetére


nesh20
aktív tag

Ha valóban így van akkor elnézést kérek.
Az első részt néztem meg hogy viszi e a 360, csináltam egy karaktert elindult a játék kb két-három mondatot beszéltem egy csávóval és ki is léptem.
Lehet ha többet játszok vele Nekem is feltűnik hogy játszhatatlan XBOX 360-on. :R
A második részt meg se néztem :)

I am a Man of Fortune, and I must seek my Fortune.

(#21304) Djuree válasza tiv83us (#21302) üzenetére


Djuree
félisten

:P :P :P

(mindjárt jön bwoay a viva pinata-val :DDD )

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21305) Kasza08 válasza ToBeY (#21298) üzenetére


Kasza08
őstag

Sztem amikor HDMI nélküli gépet kell javítani, akkor az addig legyártott nem HDMI-s, Zephyr-es lapokat teszik bele.
Attól, hogy 2008-ban javították meg, még nem 100%, hogy Falcon lapot kapott, amiből kiszedték a HDMI-t. Nem hiszem, hogy ilyen lapokat azért csinálnának, hogy cseréljék az elromlottakat. Sokkal egyszerűbb előre legyártani többet, és abból cserélni.

(#21306) Djuree válasza Kasza08 (#21305) üzenetére


Djuree
félisten

ez így van :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21307) (Kolombusz) válasza Djuree (#21306) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ilyen logikával még diplomát is szerezhetne, nem, Gyuri? :DDD

(#21308) Djuree válasza (Kolombusz) (#21307) üzenetére


Djuree
félisten

ebben az országban mindent lehet :DDD
itt lehetsz tűzöltó, katona, vadakat terelő juhász :C ...de pénzed az nem lesz :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21309) Djuree


Djuree
félisten

hogy egy kis on is legyen:
új prince of perzsiát tolja valaki? nem rossz alapból csak nagyon könnyű. játékmenete egy az egyben az assasins monotonitása, de nekem az is bejött meg ez is :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21310) tiv83us válasza Djuree (#21309) üzenetére


tiv83us
veterán

Hat ha megvan az a hangulata, ami az elso resznek, akkor johet. 91'-ben sokat toltuk szamteken :)

Mas: Ma a 4. Guitar Hero: WT gitar is repult a kukaba. 2 honap sem tellt el. Ennyire fasza a minoseg...

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#21311) Vangelis válasza tiv83us (#21310) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Garancia?:

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#21312) tiv83us válasza Vangelis (#21311) üzenetére


tiv83us
veterán

Haromszor visszavittem, tobbet nem tokolom vele, szerintem a szamlat is kibaxtam. /Nem mintha ez akadaly lenne, de hideg van, parkolo hely meg belvarosban...good luck/.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#21313) ToBeY válasza Kasza08 (#21305) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Jó de akitől veszem azt állítja nem kell bele hűtésmod mert 2008-as és nem melegszik.
Honnan lehet megtudni milyen lapos?Mert nem szeretném hogy hütésmod hiányban meghaljon nálam a gép.

(#21314) Djuree válasza tiv83us (#21310) üzenetére


Djuree
félisten

hogy lehet ennyire szar? nekem a gh2-vel nem volt baj pedig gyűrtem rendesen :U

vegyél hozzá egy gh2-es gitárt, az sztem bírni fogja.

egyáltalán jól használod? mert ha dobolsz vele a falon akkor lehet az a baj :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21315) Peat;) válasza Djuree (#21301) üzenetére


Peat;)
veterán

jah úgy, nálunk kettő nyelvből kell pajzánkodni hogy át is vehessem :)

(#21316) kekfog


kekfog
csendes tag

Sziasztok!
Arcade gépem van, HDMI kimenettel. Szeretném a képet és a hangot is tökéletesen élvezni és ebben szeretném a segítségeteket kérni.
Bármilyen, mondjuk egy tescós HDMI kábellal összeköthetem a boxot a tv-vel?
A digitális hanghoz pedig mindenképp egy ilyen átalakító kell: [link] ? Majd pedig természetesen optikai kábel.
A HDMI tudtommal hangot is közvetít, ezért kérdezem, hogy nem gond, hogy így a hangot nem a HDMI kábelen keresztül továbbítom?
Hol tudnék ilyen digitális audióátalakítót venni?

Néztem, az MS-nek a digitális kép és hang továbbítására komplett cucca van, (ami tudtommal az elite készülékekhez jár) mindösszesen 12ezerért. :W :W

(#21317) Prof01 válasza kekfog (#21316) üzenetére


Prof01
veterán

Igen sajnos 12k-ba kerül, de ha megoldod úgy, hogy a gyári AV kábel burkolatát leszeded akkor elfér akármilyen HDMI kábel mellette és lesz optikaid is. Nemrég már belinkeltem: [link]
Ja és tud hangot a HDMI, de az xbox360-é csak stereo-t, mert még régebbi verzió.

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#21318) kekfog válasza Prof01 (#21317) üzenetére


kekfog
csendes tag

Akkor ebben a csatlakozóban benne van egy optikai aljzat, amire egyszerűen ráköthetek egy optikai kábelt, vagy ezt rosszul értelmezem?
Szétszedtem az én csatlakozómat, ami máshogy néz ki: [link]
Leszedjem esetleg a fémburkolatát is?
A HDMI-nek van külön, szabványos csatlakozója, ez alatt a nagy csatlakozó alatt, ha a képet ezen továbbítom, a hangot meg a másik csatlakozón, az tuti nem fog bezavarni?
Amúgy köszi szépen a segítséget!

(#21319) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Nem tudom melyik legyen... COD5 pro pack vagy gow 2 pro pack! :F Gow2 singlet lehet tolni liveon? Battagames azt mondta nekem, hogy az jasperes, amelyikhez jár bármelyik játék... hát nemtom!

(#21320) Prof01 válasza kekfog (#21318) üzenetére


Prof01
veterán

Itt van az optikai csatlakozója: kép
A fémet már nem kell leszedni! :D
Nem fog bezavarni!
Így kell kinézni-e: kép1 kép2 kép3 kép4

Szal ez a burkolat nem fog kelleni: kép5

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#21321) AtiGef


AtiGef
senior tag

Sziasztok
minap vettem egy Xbox 360-at itt a ph-n. Mikor megérkezett már rám jött a gyomorgörcs mert úgy nézett ki mintha a tehén szájából rángatták volna ki. A hirdetésbe az volt hogy egy AV kábel kell hozzá mert az hibás. Meg is vettem egy AV-kábelt bedugom és lám 1 piros ledes hiba és mikor jól megnézem hátul szét van barmolva a műanyag burkolat és hiányoznak a csavarok. Aztán drága illető tagadja hogy nála ment tönkre. :(
Sajnos nem tudok mit tenni itthon áll mert a boltokba nem csinálják meg mert szét voolt szedve :(
Esetleg mi lehet az 1 ledes hiba
a képernyőre e 73 hibakódra hivatkozik.

(#21322) nofi válasza Atomgeszi (#21319) üzenetére


nofi
őstag

Én a GoW2-est venném, amennyiben tényleg jasperes. Live-os co-op van benne igen és pont ez a furcsa, hogy kivették volna a split-screent? :F Szvsz egy gótikus hatalmas csarnokban szerintem sokkal hangulatosabb szörnyhadakat belezni mint egy újabb vh-s fps-ben hősködni. Mindkét játék agyonscriptelt, de a gears hosszabb, szebb és álleejtősebb.
Battagames-nél egyik pakkot sem látom konkrétan webshopban, de ők legalább odaírják a gépek mellé a fogyasztási adatot tájékoztatásul!

Xbox GT: nozsolt

(#21323) Djuree válasza AtiGef (#21321) üzenetére


Djuree
félisten

úgy vetted hogy előtte nem próbáltad ki :F
ez bizony elég nagy marhaság volt. tudod sosem az a hülye aki elad ;)
ezzel csak azt akarom mondani hogy műszaki cikket sosem szabad úgy megvenni hogy nem próbálja ki előtte az ember (még újnál is ki kell ha van rá lehetőség), főleg nem xbox-ot aminek annyi baja lehet mint égen a csillag (ráadásul soxor észre sem lehet egyből venni).
vidd vissza a gyereknek, ha megvan a címe elkell menni pár haverral és meg van oldva :D
nem szabad annyiban hagyni...

sajnos nem tudom mi lehet az 1 ledes hiba :( próbáld meg mozgatni a kábeleket, kihúzni-visszadugni a tápot, kábeleket. nekem volt már olyan hogy a videó kábel nem volt rendesen bedugva és piros ledet adott, azt nem tudom már mennyit. én is megijedtem, de kihúztam-visszadugtam és ment...próbálkozz (habár gondolom már megtetted :D de mégegyszer nézd át, nem árthat :K ).

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21324) Djuree válasza nofi (#21322) üzenetére


Djuree
félisten

sztem a cod5 jobb. nekem amúgy is kedvencem a 2.vh. kinek mi jön be jobban. nekem a gow túl mesés, nem túlzottan szeretem az ilyen szörnyes baromságokat, jobb szeretem a hihető dolgokat :D
persze én is végigtoltam a gow1-et, de inkább csak a graf fogott meg...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21325) tiv83us válasza Djuree (#21314) üzenetére


tiv83us
veterán

Egyszeruen fos.

A masfel eves hasznalt GH3 gitar meg mindig ugy-ahogy mukodik...meg.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#21326) (Kolombusz) válasza nofi (#21322) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Van a gow2-ben split screen.
Más kérdés, hogy mindig is utáltam a split screen multit.

(#21327) (Kolombusz) válasza AtiGef (#21321) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Az e73 hibakód az ethernet csatlakozó hibáját jelöli.

(#21328) Djuree válasza (Kolombusz) (#21326) üzenetére


Djuree
félisten

én meg azt szeretem a legjobban. úgy a legjobb multizni hogy melletted ül a haver :K sokkal jobb a hangulat és igazán hatásosan csak úgy lehet játszani...
emléxem a 4-es spiltscreenes james bond goldeneye estékre, egész estéket átjátszottunk úgy. röhögtünk, ittunk, ettünk, gémeltünk. a régi szép idők :O senkit nem zavart hogy a kis crt-n csak egy 15x15cm-es négyzetben látja a saját játékát :DDD
azért a netes multi nem is hasonlítható ehhez az élményhez... :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21329) (Kolombusz) válasza Djuree (#21328) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Mi a multit mindig úgy oldottuk meg, hogy pályánként váltogattuk egymást a haverokkal, a split screent nem szerettük, túl sokat elvesz a látótérből.

(#21330) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Hát nem tom akkor melyik legyen, igazság szerint mindkettővel játszottam már haverral co-opban, mindkettő tetszett. De lehet jobban megérné, ha battánál egy pro pack, és jatekaim.hu-n 9k körül megveszem a cod5-öt?

(Kolombusz): Főleg cod5-nél... két kis négyzet, 1 bal felül meg 1 jobb alul.. két oldalt meg egy háborús kép... hát elég béna így! :F
kabalthenbk Gow2 split screen nagyon profin van megoldva! Érdemes azt kipróbálni!

[ Szerkesztve ]

(#21331) nofi válasza (Kolombusz) (#21326) üzenetére


nofi
őstag

Ez jó hír, köszi! :R Pár oldalon "1 játékos" -nak volt feltüntetve, meg az official site-on sem tértek ki erre külön ha jól emlékszem. GoW-nál jó volt co-op ozni split screenben, plusz itt még van Horde-mode is. Már "csak" be kell szerezni a gépet :U

Xbox GT: nozsolt

(#21332) nofi válasza Atomgeszi (#21330) üzenetére


nofi
őstag

Amúgy ha nem elfogult véleményt akarsz csak nézd meg az eladási statisztikákat. CoD5ből összesen nem fogyott annyi mint GoW2ből csak Xboxra...

Xbox GT: nozsolt

(#21333) kekfog válasza Prof01 (#21320) üzenetére


kekfog
csendes tag

Valami nem okés, mert így néz ki a csatlakozóm: [link] és nem úgy, ahogy a képeken, amit belinkeltél.
A kábelem amúgy Composite AV, amiket belinkeltél képeket, az nem lehet, hogy Componens AV -ről vannak?

(#21334) tiv83us válasza kekfog (#21333) üzenetére


tiv83us
veterán

Azert nez ki maskepp, mert a tied nem MS HDMI kit, hanem valami noname. Ami nem baj, attol meg mukodhet.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#21335) Djuree válasza nofi (#21332) üzenetére


Djuree
félisten

ez hülyeség. nem tudom honnan szoptad ezt...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21336) Prof01 válasza kekfog (#21333) üzenetére


Prof01
veterán

Jah, akkor azért. Neked Arcade-od van? Mert ahhoz Composite AV jár, amibe már nem rakott optikai kimenetet a szutyok MS... :(((

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#21337) OddMan


OddMan
őstag

A Székesfehérvári MM-ben most 5990 ft.-ért kapaható a "Microsoft HDMI AV kábel" csomag.
Nemrég hoztam el az utolsó előtti darabot, szerintem ennyiért érdemes venni, máshol 12-13e ft.-ért árulják. Gondolom a többi MM-ben is hasonló áron nyomják.

Tulajdonságok:
- HDMI-HDMI kábel (2 méteres)
- Optikai 5.1-es hangkimenet
- RCA sztereo hangkimenet
Kompatibilis: XBOX 360
Garancia: 1 év

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#21338) OddMan


OddMan
őstag

Tudtok olyan helyet, ahol olcsón vehetnék 20GB-os Xbox 360 merevlemezt?
Amúgy egy használt Xbox-os HDD-n lehet valahogy „bad sector” ellenőrzést végezni? :U

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#21339) Djuree válasza OddMan (#21337) üzenetére


Djuree
félisten

apróhirdetés topik, ebay ;)

xbox winyó nemigen lesz badsectoros. közel sincs annyira nyúzva mint egy pc-s winyó. legalábbis én még nem hallottam bad sec-es xbox winyóról :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21340) kekfog


kekfog
csendes tag

Köszi szépen mindenkinek a segítséget.
Megnézem majd, "mert hülye azért nem vagyok." :)

(#21341) OddMan válasza kekfog (#21340) üzenetére


OddMan
őstag

Jöhetne pár olyan online boltnak is a címe, ahol legolcsóbban kapható új 60GB-os Xbox merevlemez.
Azt olvastam, hogy a rendszer akár 6GB-ot is elfoglalhat a 20GB-os merevlemezen. Azért ez eléggé sok, így szinte már alig marad valami.

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#21342) kormi0312


kormi0312
senior tag

hali,
lehet hogy hülyeséget fogok kérdezni, de hátha..
ezt a notebook-t néztem ki: ACER Aspire 5735Z és azt szeretném megkérdezni, hogy a kijelzőjén tudnék-e Xbox360-al játszani? :U
köszi a válaszokat előre is:R

(#21343) zotyesz66


zotyesz66
őstag

Ma vettünk karácsonyra egy Premiumot, újat, persze.
Nem is akartam kibontani, nejem mondja, azért tán ki kéne próbálni, mit tesz Isten; E71 hiba.
Most akkor csere, vagy van valami trükkje?

(#21344) Djuree válasza OddMan (#21341) üzenetére


Djuree
félisten

a 20 gigás winyóból te 13-at használhatsz fel szabadon. a többi a rendszernek meg a frissítéseknek van fenntartva. ha belegondolsz érthető ez...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21345) F.B.I. válasza zotyesz66 (#21343) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nem kell trükk, vidd vissza, adjanak egy újat, a 3 naposba belefér.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#21346) Djuree válasza kormi0312 (#21342) üzenetére


Djuree
félisten

sztem nem lehet. laptop-ra lehet külső monitort kötni de fordítva tudtommal nem lehet (gépet laptop monitirjára).

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21347) nofi válasza Djuree (#21335) üzenetére


nofi
őstag

igazad van: utánanéztem és csak boxon vert oda a CoD-nak... sajnálom ha ezzel a téves információval belegázoltam a lelki világodba, de ettől függetlenül ezt a stílust igazán hanyagolhatnád. -béke- ;)

Xbox GT: nozsolt

(#21348) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Megvettem a xbox-ot premium nincs rajtad hdmi és 2008-08-28 gyártású.:)

(#21349) tiv83us válasza ToBeY (#21348) üzenetére


tiv83us
veterán

Azt biztos a MS gyartotta? ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#21350) ToBeY válasza tiv83us (#21349) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Hát én nem tudom.:-) Mireől lehetne megismeri még hogy milyen lapos?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.