Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20901) OddMan


OddMan
őstag

Szerintetek hol lehet a legolcsóbban új xbox360 arcade gépet venni? :U
Lesz valahol valami karácsonyi akció? :F
Ha ki tudnék fogni egyet 45e ft. körül, az már igen frankó lenne. :DDD

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#20902) JamesHolden válasza OddMan (#20901) üzenetére


JamesHolden
aktív tag

"Ha ki tudnék fogni egyet 45e ft. körül, az már igen frankó lenne. :DDD"

Ez vicces, ugynis már hónapok óta kapni ennél jóval olcsóbban is... ;)
lásd pl. itt

[ Szerkesztve ]

(#20903) OddMan válasza JamesHolden (#20902) üzenetére


OddMan
őstag

Köszönöm, ez tényleg qurva jó ár. :DDD

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#20904) heihachi válasza dunc (#20890) üzenetére


heihachi
addikt

Úgy látszik minden tekintetben ellenkező véleményen vagyunk, ha GTA4-ről van szó :DDD

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#20905) 30z.Samu válasza 30z.Samu (#20898) üzenetére


30z.Samu
félisten

Erre valaki?

Sic Parvis Magna

(#20906) runner 125


runner 125
nagyúr

Sziasztok!

A közeljövőben szeretnék vásárolni vmi játékkonzolt.
Lehet h rossz helyen teszem fel a kérdést-de melyik jobb; Xbox 360 vagy a PS 3?
Mik az egyik/másik előnyei/hátrányai? :U
Köszönöm szépen,és bocs. :R
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#20907) 30z.Samu válasza runner 125 (#20906) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szia!

Az Xbox 360-hoz több játék van, és lényegesen olcsóbb, mint a PS3. PS3 mellett annyi szól, hogy az online játék ingyenes.

Sic Parvis Magna

(#20908) runner 125 válasza 30z.Samu (#20907) üzenetére


runner 125
nagyúr

Hali!

Köszönöm a válaszod! :K
És megjelenítésben/grafikában melyik h áll?
Illetve ah néztem az XBOX-okat,létezik több féle csomag -érdemes vinyósat vásárolni? Ha igen elég a 60-as is? :U
A vinyó ezekben mi célt szolgál? Csak mentés?
(Bocsi a tudatlanságomért :) )
Köszi ezt is! :R
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#20909) OddMan


OddMan
őstag

Nos itt még egy ezressel olcsóbb, csak nem tudom, hogy ez már az új jasper vagy valamelyik régebbi változat. :U
A neten kutakodva olyasmit olvastam, hogy az új jasper-ekben a belső memória megnövekedett 256Mb-ra, amiben a Dashboard dolgai vannak.
Ha ebből az következik, hogy a jasper kódnevű xbox360 arcade konzolokhoz már nem fog járni az ajándék külső 256MB memóriakártya, akkor a fentebbi valószínűleg még valamelyik régebbi változat.
Ha tudnám, hogy ez már az új (jasper), akkor valószínűleg jövő héten meg is rendelem tőlük a konzolt.

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#20910) Djuree válasza OddMan (#20909) üzenetére


Djuree
félisten

igen. a jasperhez nem jár memókari :(((

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20911) JamesHolden válasza runner 125 (#20908) üzenetére


JamesHolden
aktív tag

a multiplatform játékok zöme jobban néz ki xbox-on
a vinyós kérdés-re már válaszoltam, tessék kicsit visszaolvasni

(#20912) JamesHolden válasza OddMan (#20909) üzenetére


JamesHolden
aktív tag

ezt egyszerűen ki tudnád deríteni
mondjuk felhívod őket telefonon? :U

(#20913) Djuree válasza runner 125 (#20908) üzenetére


Djuree
félisten

egyértelműen box-ot vegyél! habár mi mást mondanának a box topikban :D a ps3 topikban nem ezt modanák :DDD

megéri nagyon a 60 gigás csomag, fel lehet rá lökni a gammákat és gyorsabban tölt, nem swappol, kíméli a fejegységet stb. stb...

grafikában ugyanaz mindkettő, csak a ps3 kétszer annyiba kerül és negyed annyi játék van rá :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20914) runner 125 válasza Djuree (#20913) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nyilván ebben a topikban a Box a sztár.. :)
Értem,kicsit valóban visszaolvasgatok.
Köszi Neked is JamesHolden.
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#20915) (Kolombusz) válasza 30z.Samu (#20898) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Tőlem tudsz egy bundle Halo3-at. :DDD
Maga a játék sem tetszik, ráadásul még bundli is, így a polcon sem mutat szépen.

(#20916) Peat;) válasza heihachi (#20888) üzenetére


Peat;)
veterán

Boxon nekem a gta4 akkor volt lassú ha 1080i volt beállítva kint a dashban, ha 720p-re raktam akkor gördülékenyebbnek tűnt. Elvileg ez hülyeség, de én nem ezt tapasztaltam. Fura egy "játék".

Halo3-at meg ne szidja a mikulás arc, nekem nagyon bejön. Nagy terek nagyon élvezetesek amikor az "ici pici" pókocskákat kell nyírbálni :D

[ Szerkesztve ]

(#20917) eddie17 válasza (Kolombusz) (#20915) üzenetére


eddie17
addikt

Nekem sem tetszik annyira, azt nem tudom megmondani miért, egyszerűen nem. Neten jó móka, de így nem teljes a dolog.
(megzavarsz itt a mikulás fejeddel, nem tudtam hirtelen ki az:D)

Más: Nincs kedve senkinek onlány GoW2 mókát művelni?

(#20918) sihu


sihu
tag

az xbox360-hoz jó más wifi antenna is??? vagy csak az origi windowsos??? ha nem akk ti mit ajánlanátok???

(#20919) tiv83us válasza sihu (#20918) üzenetére


tiv83us
veterán

Ha jol tevedek akkor egy jo hozza, amit hozza lehet venni :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#20920) Fusion01 válasza eddie17 (#20917) üzenetére


Fusion01
tag

Majd karácsonykor:D
Már megis rendeltük a konzolstudionál.

LG G2

(#20921) Fusion01 válasza tiv83us (#20919) üzenetére


Fusion01
tag

Jaja ami 20k :W

[ Szerkesztve ]

LG G2

(#20922) Ferikeeeee válasza Kasza08 (#20876) üzenetére


Ferikeeeee
csendes tag

hali most vetem 2 napja a gépet.... COD5 packos a LOT 0845 a gyártási idö 2008.10.05 ..... de viszont a táp 175 wattos most akkor ez mien lehet jasper vagy nem? me melegedni nem melegszik csütörtökön vetem és azota kb 6 orát volt kikapcsolva mert munkába kelet menem azota megy éjel napal de nem melegszik annyira az erösitöm 2-3 x melegebb... :F

(#20923) runner 125


runner 125
nagyúr

Sziasztok!

Egy amatőr kérdés; Amin nincs hdmi -arra lehet utólag tenni? :B
Köszi.
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#20924) Blizz


Blizz
őstag

Sziasztok, .dvd fájlt hogy kell scinálni? Mert nem hozza be a honlapot ami az első hszben van.

No mistakes, just happy little accidents

(#20925) Prof01 válasza Ferikeeeee (#20922) üzenetére


Prof01
veterán

Akkor az még a Falcon alaplapos. A Jasper tápja 150wattos.
De ha nem melegszik akkor no para, használd egészséggel! ;)

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#20926) tiv83us válasza runner 125 (#20923) üzenetére


tiv83us
veterán

Biztos ra lehet barmolni utolag, de a garit bukod szerintem. De abba sem vagyok biztos, hogy ilyen egyaltalan lehetseges.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#20927) Prof01 válasza runner 125 (#20923) üzenetére


Prof01
veterán

Nem. Ahhoz alaplap csere kéne. :U
De ha újat veszel azon már biztos, hogy lesz.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#20928) Kasza08 válasza Ferikeeeee (#20922) üzenetére


Kasza08
őstag

hát akkor a 0845 mégsem biztosíték. Akkor fene tudja:U

(#20929) Ferikeeeee válasza Prof01 (#20925) üzenetére


Ferikeeeee
csendes tag

aha.... na mind 1 akkor, csak nem lesz baja.. hameg lesz akkor ott a gari...nem fogok parázni hogy tulmelegszik....

a másik kérdés hogy ugyebár elvileg jár az 1 honap live gold.... és ezt hogy tudnám beálitani mert rákötötem a boxot a számitogépre livon is van a box de csak silver vagyok nem gold :S :F valaki esetleg tuggya mit kell csinálni? :F :R

(#20930) runner 125 válasza Prof01 (#20927) üzenetére


runner 125
nagyúr

Köszi mindkettőtöknek! :R
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#20931) Rosep


Rosep
senior tag

Ezen beszartok: [link] Amikor az ember azt se tudja mit árul. :)
Vagy pedig direkt nem akarja hogy keresővel megtalálható legyen. :D

[ Szerkesztve ]

(#20932) runner 125 válasza Rosep (#20931) üzenetére


runner 125
nagyúr

Neked mégis sikerült! :D
..egyébként lol! :DDD
Üdv.M

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#20933) nesh20 válasza Rosep (#20931) üzenetére


nesh20
aktív tag

Ez tényleg nagyon humoros, gratulálok !

I am a Man of Fortune, and I must seek my Fortune.

(#20934) Prof01 válasza Ferikeeeee (#20929) üzenetére


Prof01
veterán

Ez segíteni fog: [link] ;)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#20935) 30z.Samu válasza (Kolombusz) (#20915) üzenetére


30z.Samu
félisten

Halo nem az én világom! :) Józsefvárosin, vagy ilyesmi helyeken nem lehet szerválni ilyen lemezeket?
"ráadásul még bundli is, így a polcon sem mutat szépen."
Nekem Budliban van a Forza 2, a borító majdnem ugyanolyan, mint a simáé, szóval ez hidegen hagy! :)

Sic Parvis Magna

(#20936) runner 125


runner 125
nagyúr

Hali!

Régi idők nagy játéka; Super Mario létezik Box-ra? :B Vagy már más néven fut.?
Egyébként most kaptam egy hírt USA-ból,miszerint náluk kint 10 féle pakk létezik.. :Y

Köszi
Üdv.M

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#20937) Djuree válasza runner 125 (#20936) üzenetére


Djuree
félisten

nincs mario :(

de azt pc-re ezerféleképp le lehet tölteni. van "egyfájlos" mario (mi így neveztük :C ) is, az a legjobb, az eredeti :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20938) Djuree válasza 30z.Samu (#20935) üzenetére


Djuree
félisten

teeee igénytelen :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20939) Don47


Don47
tag

A Jasper témához hozzátenném, hogy a legelső Falconok is a régebbi 203W-os táppal érkeztek, feltehetően a maradék készlet miatt. Valószínű, hogy a legelső Jasperek dobozaiba is még 175W-os táp kerül.

Xbox Live: Oberst Don47

(#20940) Ferikeeeee


Ferikeeeee
csendes tag

Prof01 kösszi :D

hát én ezt a jasperes dolgot nem vágom me halotam hogy igy melegszik ugy melegszik nálam má több mint két napja megy azt ahoz képest nem is meleg söt.... azt nem tom hogy mien hangos a falcon os mert anyira nem foglalkoztam xboxal ez elöt pedig abbol meglehetne tudni hogy mien is ez vagyis a cod os csomag... :U

[ Szerkesztve ]

(#20941) runner 125 válasza Djuree (#20937) üzenetére


runner 125
nagyúr

Aham,kár-pedig egy kicsit jó lett vna nosztalgiázni.. :) :)
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#20942) Djuree válasza Ferikeeeee (#20940) üzenetére


Djuree
félisten

mindegyik melexik, ez természetes folyamat, ráadásul legalább 60-70 fokos. a lényeg a hűtés hatékonysága. a jasper már tuti jó, de már a flacon is sokkal jobb volt mint az első szériák. hangosnak sem lehet hangos, nekem a gariból visszaküldött gépem olyan halk mint állat, alig lehet hallani csak ha odahajolsz, még úgy is csak kicsit. meg lehet kérdezni
Samu kolegát róla.
a cod-os már jasperes....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20943) spammer


spammer
veterán

Aki azt mondja, hogy nem melegszik, az ugye nem csak a hátuljához teszi a kezét, hanem az alját is megfogja, főleg a bal oldal tájékán (ha fektetve nézzük). Az egy dolog, hogy hátul nem forró a levegő amit kifúj..

Remélem hogy a jasper már tényleg megbízható széria lesz. Persze, teljesen megbízható ez sem lesz, ismerve az MS-t :DDD

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20944) Kami11


Kami11
őstag

Sziasztok!
Nem tudja valaki mi van az Xbox-sky oldallal?
Nem enged belépni, pedig jó user/pass párost írok be.
Valami infót pls.!
Jöhet priviben is!
THX!

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#20945) nesh20


nesh20
aktív tag

Sziasztok.

Gondolom ezt már mindenki olvasta milyen jól sikerült a JASPER

I am a Man of Fortune, and I must seek my Fortune.

(#20946) Peat;) válasza nesh20 (#20945) üzenetére


Peat;)
veterán

Elolvastam ezt az irományt, nekem ez inkább tűnik egy olyan szövegnek, ami azt sugallja: ha az új boxod romlik el akkor ugyanannyit kell fizetned majd NEKÜNK. :U

A memóriához annyit pl hogy a vga kártyákon is sok esetben mellőzik a hűtésüket, mégsem halnak meg. Most hogy magának ennek a résznek a fogyasztása csökkent akkor meg pláne ritkábban jöhet elő ez a gond.

Meg érdekes hogy microsoft már pluszban van, ha annyi gép menne tönkre (több mint a korábbi alaplaposoknál ahogy a cikk írja) akkor ez kicsit összeférhetetlen. Valaki nem mond igazat :U

(#20947) dunc válasza nesh20 (#20945) üzenetére


dunc
nagyúr

Ugyanilyen cikk jelent meg az elöző alaplaok elött is,színtén egy piti cidris konzolboltocska írománya volt a hütésmodra rábeszélő dumával stb kell nekik a zsebpénz,ha kiadnának egy sima fakockák akkor azt le akarnák lakkozni,5 boxom volt eddig ,egyik se lett modolva pluszba hütve egyszerüen csak vigyáztam rá,és semmi baja nem lett ,és nem is profitált egyik konzol gányolda se!A másik menjen tönkre akkor garba megcsinálják plusz ajándékok......alig vártam már,hogy széthulljon valamelyik boxom,de csak nem akart......

[ Szerkesztve ]

(#20948) Prof01 válasza dunc (#20947) üzenetére


Prof01
veterán

Ez így szokott lenni. Aki meg fél tőle, annál úgyis előjön. :DD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#20949) Ferikeeeee válasza spammer (#20943) üzenetére


Ferikeeeee
csendes tag

nem azt mondom nem melegszik... csak ahoz képest ahogy halotam azt hitem sokal jobban fog melegedni.... :U

(#20950) OddMan válasza nesh20 (#20945) üzenetére


OddMan
őstag

Számomra egy kicsit furcsa, hogy az M$ annyira ajnározza az új 65nm-es CPU és GPU-ját. A számítógépemben már lassan fél éve 45nm-es Intel cpu van. Ez tényleg nem melegszik és brutál jól lehet tuningolni. Amúgy asszem az nVidia is ebben a betegségben szenved, hogy még mindig régi elavult gyártástechnológiájú chip-eket gyártat. Talán ezért is húzott most el mellette az ATI bizonyos kategóriákban.

Azon is elgondolkodtam mostanában, hogy nem fogom többet fejleszteni a pc-met, mivel egyszerűen már olcsóbb egy konzol, mint egy komolyabb VGA kártya és akkor még hol van a többi; ram, alaplap, cpu, stb.
Szövegszerkesztésre, netezésre, filmezésre, zenehallgatásra, simán jó egy mai közepes teljesítményű gép egy olcsó nVidia, ATI videokártyával, de még egy integrált alaplapi kártya is elég lehet az előbb felsorolt dolgokhoz. Játékhoz meg jöhet 40e-ért az xbox 360 konzol. :DDD
A pc-nél az is dühítő, hogy szinte mindegyik új játékhoz újabb erősebb videokártya kell. Egy konzolhoz viszont legalább 2-3 évig nem kell nyúlni, utána meg egészen olcsón vehetek egy újabb generációsat.

Azt még szerettem volna megkérdezni, hogy van olyan oldala, ahol megnézhetném az Xbox 360-an pontos specifikációját? Milyen és mekkora cpu, gpu, mennyi ram, stb van egy Xbox 360 konzolban? :U

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.