Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49501) munnergep


munnergep
senior tag

Én nagyon sokat mentem lájtokkal és nagyon vártam a 10-eseket.
De amilyen szar lett a Ru és a T49, egyszerűen nincs türelmem/időm/kedvem kihúzni a 10eseket.
Eladom őket a 'csába és megpróbálok megtanulni játszani a medekkel. Illetve talán most már a heavyk sem csak arty kaják.
Ja és a amx 13 57 gf egy op állat lett ilyen matchmaking mellett.

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#49502) SoulReaver válasza munnergep (#49501) üzenetére


SoulReaver
veterán

Miért lett szar a RU? +200 hp, +látótáv, picit több lett a töltése, de 215 mm átütése lett. Repesszel a többi light-ot szét lehet csapni hamar, akár a nagyobb papír tankokat is...

(#49503) Emu válasza SoulReaver (#49502) üzenetére


Emu
őstag

És most már egy JPE100 oldalára sem kell goldot tölteni, mert viszi az alap lőszer is simán :) Egyébként a T49 mobilitása valami hihetetlen kategória. Még egy E50M-t is sikerül leforogni vele :D

(#49504) jr1994 válasza munnergep (#49501) üzenetére


jr1994
addikt

Rakd fel az új 90 mm-es ágyút a T49, az a tank valami istenkirály. Ja, és őt nem érintette a nerf, a látótávja is 410 m ami tök jó.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#49505) munnergep válasza SoulReaver (#49502) üzenetére


munnergep
senior tag

Tuti user error, de nekem a 215 átütés ellenére állandóan pattog, pedig előtte nem volt ilyen gondom. 80 km/h is ugrott, nekem ez volt a RU egyik lényege meg a töltési idő.
A T49-et mindig is a kisebb gunnal használtam, de most egy lósz@r, nincs meg az a romboló hatása, hogy akár több modul/legénység ugrik vagy szinte mindig láncolás lett a lövés vége.
De mondom: user error, biztos hozzá kell szokni és akkor jó. Csak nekem nincs kedvem :)

Szerk.: Na jó, adok még lehetőséget nekik, hátha ismét szerelem lesz a vége :)
Szerk2.: Pár napja szinte csak a prémium amx-szel játszom, ez egy wn8 generátor :)

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#49506) SoulReaver válasza munnergep (#49505) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ha nincs kedved, akkor nem is fog menni, ez nálam is így van, meg gondolom mindenkinél.

(#49507) Papooo


Papooo
senior tag

Napisz@r.wot.hu
Az új tipusú sniper light tipikus példája.
Természetesen többet sebzett belém, mint az ellenfélbe.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#49508) MZsoltee válasza Papooo (#49507) üzenetére


MZsoltee
veterán

Valaki szakasz? MZsoltee néven megtaláltok :)

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#49509) Midway


Midway
senior tag

Ma ingyen van az arany lőszer? minden idióta azzal lő. Még az arty is... :(((

[ Szerkesztve ]

(#49510) emre válasza Midway (#49509) üzenetére


emre
veterán

artyval én is csak azt használom, nagyobb a sebzéskör

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#49511) jr1994


jr1994
addikt

Ez a x5 hétvége egy katasztrófa, egyszerűen nem lehet nyerni, se szakaszban, sem egyedül. Szakaszban haverommal 50%-nál rosszabb napok nem szoktak lenni, bezzeg most... Kb csak elit tankot sikerült csillagozni, amire kéne az xp azt még véletlen sem.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#49512) Stanislav84 válasza jr1994 (#49511) üzenetére


Stanislav84
tag

Nekem pont fordítva... nagyon jó győzelmi arányom volt, cserébe viszont kevés jó kört mentem... Bár biztos rosszabbul esne, ha még a győzelmi arány is rossz lett volna.

(#49513) infectedmann


infectedmann
őstag

Napszaktól meg szervertől függött nekem, hogy éppen milyen szériám volt és mennyire volt egysejtűen a csapattársak. Gyorsan leszorzóztam mindkét nap a tankokat aztán CS:GO.

(#49514) h1mpi válasza Stanislav84 (#49512) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én mentem 6 csatát és éreztem ,hogy ez a vasárnapi őrület nem hiányzik az idegrendszeremnek. 66% WR-el kiszálltam :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#49515) Sz.Marci


Sz.Marci
újonc

Helló. Van három invite kódom, T2 light, 7 nap prém, 1000 gold, 1 garázs hely.
Akit érdekel írjon privátban. Ajándékba.
A 3 leggyorsabb nyer. :D

(#49516) Sz.Marci válasza Sz.Marci (#49515) üzenetére


Sz.Marci
újonc

Màr csak 2 van.

(#49517) Midway válasza emre (#49510) üzenetére


Midway
senior tag

Hát én nem, mert én nem fizetek ingyenes játékra.

(#49518) infectedmann válasza Midway (#49517) üzenetére


infectedmann
őstag

:F :(

Hallottál már nyereményről, küldetés tankról, CW tankról, kredit bónuszról stb.?

Nem kell pénzt költened (prém. fiók, gold) ahhoz, hogy prémium lőszert lőjél. Nem tudom honnan ez a hülyeség.

(#49519) h1mpi válasza Midway (#49517) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez nem ingyenes játék... aki ezt hiszi az álomvilágban él

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#49520) Midway válasza h1mpi (#49519) üzenetére


Midway
senior tag

Ki van írva a honlapjára. Google első találata "wot" keresésre: World of Tanks — Free Online Game

Én ingyen játszom , van aki fizessen helyettem , azt látom.
Az emberi ostobaságra és kapzsiságra épül ez a játék is. Így van ennyi fizető játékos.
Értse mindenki ahogy akarja.

És egy fórum társ megfogalmazta régebben: én már azzal is fizetek a MM-nek , hogy játszom

infectedmann : igen halottam. Ha folyamatosan golddal etetsz egy tankot , amit írtál az elég kevés lesz rá.

(#49521) emre válasza Midway (#49520) üzenetére


emre
veterán

De az mikor jut el az agyadig, hogy a gold lőszert nem kell gold-ért megvenned? :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#49522) h1mpi válasza Midway (#49520) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha Mi nem fizetnénk, Te nem játszanál ingyen ;)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#49523) Gyuri27 válasza h1mpi (#49522) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem is őszülnék, meg gyomor fekélyt se kapnék.
Ha nagyon támogatni akarod a wg-t vegyél nekem valami prem tankot. :DDD
Na mennyé vissza goldot spammelni. :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#49524) h1mpi válasza Gyuri27 (#49523) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Abba lehet hagyni most is :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#49525) Gyuri27 válasza h1mpi (#49524) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem mert ad egy kis örömet, hogy a premtankosgoldspammereket le lehet vadászni. :P ;)

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#49526) h1mpi válasza Gyuri27 (#49525) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Aki költ rendesen az skillt is kap... hiába ez egy ilyen szemét játék :DDD ;]

Ma kb. 3 kék vagy lila írt rám, hogy reportolt mert egy cheater aimbotos vagyok :DDD ezt szeretem, akkor jól játszok :C

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#49527) Stigma.HC válasza Midway (#49520) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Hú meg ne sajnáljalak már :D Az is baromi unalmas hogy mindig ezen vergődik pár ember. :U

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#49528) Midway válasza emre (#49521) üzenetére


Midway
senior tag

Tényleg? Ezt komolyan mondod? ;]

Kredit meg terem mindenhol.

-------------------------------------------------

h1mpi Ilyen sose lesz, mindig fizetnek. :P

(#49529) emre válasza Midway (#49528) üzenetére


emre
veterán

persze, hiszen csak sebezni kell érte

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#49530) infectedmann válasza Midway (#49528) üzenetére


infectedmann
őstag

:( :F :W

(#49531) kdr730 válasza Midway (#49528) üzenetére


kdr730
tag

Ki az idejével fizet, ki a pénzével, szóval én sem mondanám, hogy ingyenes játék.

Most jelenleg én is a nem költök rá fázisban vagyok, de előtte azért fizettem szépen. :)

(#49532) Midway válasza kdr730 (#49531) üzenetére


Midway
senior tag

És megérte? Már kék státuszod van?

(#49533) infectedmann válasza Midway (#49532) üzenetére


infectedmann
őstag

Mi az a kék státusz?

(#49534) h1mpi válasza Midway (#49532) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Igen kék, néha lila. Ha sokat fizetek ilyen lesz a statom...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#49535) Midway válasza h1mpi (#49534) üzenetére


Midway
senior tag

Akkor neked legalább megéri fizetni. Nem úgy , mint a sok lúzer aki nem tud 1000 feletti statot sem csinálni pénzért..

(#49536) Stigma.HC válasza Midway (#49535) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Fogadjunk hogy ők sokkal jobban élvezik így is a játékot mint te? :DDD És ebben biztos vagyok mert téged látlak itt erőlködve vergődni és nem őket.
Engem konkrétan nem zavar ha fizet érte milliókat is akár és marad vörös. Hozzájárul a szerverek fenntartásához így élvezhetem tovább a játékot. Mellé nem veszi el előlem a sebzést vagy a túloldalról sem fog gondot okozni egy ilyen vagy magadfajta játékos :D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#49537) Midway válasza Stigma.HC (#49536) üzenetére


Midway
senior tag

Azért fizetnek , hogy élvezzék. :D
Képzeld, ha nem élveznék? Akkor miért fizetnének?

(#49538) szallasi007 válasza Midway (#49535) üzenetére


szallasi007
őstag

Ha most veszek neked harminc nap prémiumot akkor a következő hónapban ha megnézzük a statodat akkor minden tier 10-es tankoddal legalább unikum szintet fogsz hozni amennyiben nem visszafizeted a 30 nap fiók árát?

(#49539) Gyuri27 válasza h1mpi (#49534) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én is voltam ma kék. Merészeltem skoda t50-t beelőzni és lőni az ellent. Ő seggbe lőtt.
Na mondom akkor lássuk mi van. Vissza lövöm. Jön a siemka testvér t49 belém lő.
Oké kill. Ha már lúd legyen kövéd. Aztán negyed hp-ról 3-ik polish kilő t30-l. Erre én kékülök. Mondom oké.

Amd - Radeon - Ryzen

(#49540) Midway válasza szallasi007 (#49538) üzenetére


Midway
senior tag

Nem kell venned. Nincs is 10-es tankom és nem is kapkodok utánna.

(#49541) baboss válasza emre (#49529) üzenetére


baboss
őstag

Hoppá, egy tankos motoros, üdv. :R

[ Szerkesztve ]

(#49542) szallasi007 válasza Midway (#49540) üzenetére


szallasi007
őstag

Oké akkor legyen tier 6-7-8? Nekem mindegy nem ez a 3000 ft fog földhöz vágni (természetesen bizonyos anyagi keretek között emelhetjük a fogadás tétjét).

Ja igen és CSA,FAME,KAZNA,DiNG és egyéb "gyenge" klánok játékosai a te álláspontod szerint mennyi pénzt költenek havonta a játékra? Nem kell pontos összeg elég ha megközelitő összeget mondasz.

Mit gondolsz mikor történik meg az unikommá válás statisztikailag? 500-600 euró vagy 50-60 euró környékén / hó?
Minden unikum és szuper unikum játékos rendkívül gazdag ember és évente több ezer eurót költ a játékra? Minden több ezer eurót költő játékos super unikum?
Egy kék wn8-al rendelkező játékos átlagosan mennyivel költ kevesebbet a játékra?
Egy átlag nyugati bért kereső mind legalább kék (régi xvm szerinti értékek szerint nálam 1900-2200 wn8 a kék) besorolású? Minden kék besorolású játékos jobb amyagi körülményekkel rendelkezik?
Ezzel azt akarod mondani a szegény ember nem érhet el ebben a játékban rendkívül jó statot?

Aki kicsit is magasabb inteligenciával rendelkezik annak milyen színű az xmv-je? Akinek alacsonyabb az inteligenciája de jobb a taktikai érzéke ezáltal jobban átlátja a helyzetet annak milyen xvm értékkel kell rendelkeznie? Akinek jobbak a reflexei mint az átlagos játékosnak annak rosszabbak vagy jobbak a statisztikai mutatói mint a többi játékosnak?

Az elmúlt egy hétben nem volt prémiumom ezért büntetne a játék?

Írjak még kérdést vagy érted az összefüggést a te kijelentéseid és az én kérdéseim között?

(#49543) benvolio válasza szallasi007 (#49542) üzenetére


benvolio
őstag

Szerintem egy super unicumot kéne megkérni arra, hogy egy teljesen új free account-al induljon el azon az egy ágon ami végén a kedvenc 10-es tankja van. Ha így free-ként a lila szintet eléri, elhinném, hogy ingyen is lehet az ember unájkum és nem kell pénz a "jó" játékhoz, de szerintem erre semmi esély nincs.

(#49544) sith7 válasza benvolio (#49543) üzenetére


sith7
nagyúr

Diegho megcsinálta :U

(#49545) KisApám


KisApám
addikt

Kajzoo, Linkin vagy Séf mennyit költött rá?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#49546) e-newsee válasza sith7 (#49544) üzenetére


e-newsee
addikt

Meg Chuck Norris. Bár ő account nélkül is képes volt rá. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#49547) szallasi007 válasza KisApám (#49545) üzenetére


szallasi007
őstag

Kajzoo elmondása alapján 50-60 ezret, mivel a FAMEben van és esl csapatban játszik szerintem már neki fizetnek goldban és talán már a KAZNA wgl csapatból valódi pénzben is.
Linkin: valóban azért jó játékos mert havi prém fiókot vesz?
Scheff: na őt sem értem miért kell belekeverni

Egyébként ha bármelyik super unikummal lezsírozzátok hogy kezd egy új acc-ot akkor én veszek egy havi prémet + 1000 goldot hogy meglássuk mire megy vele (kikötés hogy tier 8 alatt nem statpadderkedik)

(#49548) jozefgucci1 válasza szallasi007 (#49547) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Egy superUnicum megcsinálja ez biztos . A másik pedig , hogy szép és nemes az ajánlat ,de egy jó játékosnak ez elég kevés. akinek van egy pici esze az nem a saját accontját húzza ,hanem másnak farmol és ESL-re jár. Egy jó csapattal már simán összejön a havi prémre való .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#49549) szallasi007 válasza jozefgucci1 (#49548) üzenetére


szallasi007
őstag

Amit írsz számomra is egyértelmű én csak az elméletét szeretném ha bizonyítaná

(#49550) Jackson82


Jackson82
csendes újonc

Szerintem annak, aki igazán tud játszani, annak mindegy, hogy költ-e erre a játékra vagy sem... Maximum lassabban halad... A prémfiók miatt több xp, több kredit, a prémtankok miatt több kredit, gyorsabb legénységképzés... De ennyi, se több, se kevesebb...mert ugyanúgy az ő tudása fog kelleni és nem a pénztárcájának a vastagsága... Agyhalott siemka vérpistikének megvehetik az összes prémtankot, meg állandó prémfiókot, meg a booster csomagokat...sőt e-bay-en akár egy super unicum statos accountot is... De akkor se lesz több a játékban, mint aktív -1 tank a csapatának, ha nem akar jobban és jobban játszani, megérteni melyik pályán, milyen tankkal, milyen helyzetben, hova, hogyan és miért, stb. Puha tankkal akar majd villogni a banán utcában... csőlehajlás nélküli tankkal akar majd tornyozni...és még lehetne sorolni...holnap estig...én sose leszek unikum, de nem azért, mert nem tudnék még többet költeni a WoT-ra... Hanem azért, mert én nem tudok annyira jól játszani... Az e-penis méretének állandó méricskélését sose kedveltem és nem is fogom... Munkahelyem van, abból élek, nem a játékból...ez csak egy szórakozás...és hát picit visszakanyarodva az eredeti témához, az sem egy elhanyagolható tény, hogy mivel játszik az ember...1280x1024-ben 10-20 fps-sel agyonbutított grafika mellett vagy egy komoly géppel, ami minimum 60 fps tud, komoly beállítások mellett... plusz az internet hozzáférés minősége is sokat számít... Azt hiszem ezekkel nem mondtam itt senkinek se olyan nagy újdonságot... Én például 25-30 fps-t tudó géppel kezdtem anno, de sokszor sniper nézetben jó volt még a 14-16 fps is... Most full hd-n tolom egy pár hónapja, fix 60 fps-sel, szinte minden beállítás a csúcson van, már ami kell magához a játékhoz...és mikor váltottam PC-t, akkor olyan volt, mintha egy másik játékkal kezdtem volna el játszani...

"Sose szakítsd félbe az ellenséget, ha éppen hibát követ el."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.