Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49551) Stanislav84 válasza Jackson82 (#49550) üzenetére


Stanislav84
tag

Ebben csak annyiban vitatkoznék, hogy ahhoz, hogy valaki jól tudjon játszani ahhoz kell a 100%-os legénység és a parancsnokon a lámpa. Ezt pedig igazi pénz nélkül 0-áról nem tudod elérni. A többivel, meg amit a többiek is írtak, egyetértek. A prémfiók csak gyorsabb fejlődést, a prém tank gyorsabb legénységi képzést tesz lehetővé. Sokan vannak olyanok, akik úgy érik el gyorsan ezt a statot, hogy új accot kezdenek, vesznek 1-2 prémium 8-ast, felhúznak benne legénységet és xp-t gyűjtenek, majd free xp-ből kiszedik a 7-8-as tankig az adott ágat. Ez pedig megvan azért ahogy előbb írták 50-60 euró. (kicsit több is szerintem)

Magyarok youtuberek között is van több ilyen.

(#49552) kdr730 válasza Midway (#49532) üzenetére


kdr730
tag

Nem tudok róla, hogy ezért automatán járna státusz emelkedés (bármit is jelentsen ez). De részemről ez csak egy szórakozás/kikapcsolódás. Ez előtt vagy 12 évig felhagytam minden számítógépes játékkal, de ez most leköt és ez az 1. online játék amire pénzt áldoztam, némi gyorsabb haladás érdekében...

(#49553) e-newsee válasza Stanislav84 (#49551) üzenetére


e-newsee
addikt

Annyi lehet, hogy ha egy játékos nyomatja a goldot is, akkor az nagyobbat sebez, ergo többet tud sebezni, így a stat is jobban néz ki. De ez nyilván nem akkora előny. De amúgy az egész játék úgy van kitalálva, hogy a csak webshopos tankokat kivéve gyakorlatilag mindent meg tudsz szerezni valós lóvé nélkül is, max marha sokáig tart. A lehetőség adott, hogy teljesen ingyen is szerezz goldot.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#49554) emre válasza e-newsee (#49553) üzenetére


emre
veterán

Azt hol olvastad, hogy a gold lőszer nagyobbat sebez?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#49555) jr1994


jr1994
addikt

Mikor öcsémmel akartunk szakaszozni kezdtem egy új accot hogy legyen mivel, mert addig csak a közös fiók volt. A laptopomon játszottam 25 fps-sel minimum grafikán, kihúztam két 10-es tankot és bármiféle statpaddolás nélkül lett 2000 wn8-am. Egyszer költöttünk rá, megvettük az E25-öt amikor kikerült a játékból. Szóval egy jobb játékos értelmes gépen játszva simán lehet f2p-ben lila.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#49556) stork13 válasza emre (#49554) üzenetére


stork13
aktív tag

Van pár tank amire igaz...

Szerk.:
Bár szerinten a nagyobb pen miatt kiosztható több sebzésre gondolhatott.

[ Szerkesztve ]

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#49557) emre válasza benvolio (#49543) üzenetére


emre
veterán

Nem vagyok unicum, és csak 50 csatát mentem (talàn még a statot is linkeltem róla) próba képpen teljesen nullàról, elit legénység, prem tank, prem fiók nélkül, de ződ statot tudtam hozni. Akinek van egy kis fogalma a játékról az meg tudja csinálni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#49558) Stanislav84 válasza emre (#49554) üzenetére


Stanislav84
tag

Bizonyos tankoknál a gold lőszer többet sebez. De ettől függetlenül a gold lőszer nem pay2win, mert kreditből is megvehető, ezért félig hülyeség amit írt. :)

példa tankok ahol a gold lőszer többet sebez: Type 4-5 Heavy derp ágyú, SU-100Y, ARL 44 105 mm-es ágyú.

(#49559) Emu válasza Stanislav84 (#49558) üzenetére


Emu
őstag

De a tankok 99%-nál ugyanannyit sebez a prém lőszer, mint a sima. Az a pár kivétel ami van, az pedig csak erősíti a szabályt.

Tudom, hogy nem jó példa mert prém jármű, de 80%-os legényekkel indultam, akik még mindig nem érték el a 100%-t:

(#49560) e-newsee


e-newsee
addikt

Hű, így visszaolvasva tényleg kicsit zagyvaságnak tűnik, amit írtam, de valójában igen, nagyobb részt arra céloztam, hogy jobb az átütése, és több találat megy be. Csak nem jól fogalmaztam meg. :B

A másik mondjuk jogos érv, hogy a gold megvehető ezüstből is. Ez ki ment a fejemből. Ez egy ilyen nap... Viszont így még kisebb a gold ammo hozzáadott értéke, tehát amit írtam, hogy ez nem akkora előny, így még igazabb lett, hiszen a gold nélküliek is használhatnak prémium skulót. :)

Azzal viszont nem értek egyet, hogy a legénység 100%-ra képzését nem lehet elérni valós pénz nélkül. El lehet, csak sok-sok-sok türelem kell hozzá.

De a lényeg, hogy én is azon a véleményen vagyok, hogy egy unikum az valós pénz nélkül is tudna unikum lenni, csak sokkal tovább tartana, míg eléri a 10-es szintet.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#49561) kchryss válasza benvolio (#49543) üzenetére


kchryss
addikt

Scheff megcsinálta kb 1 évvel ezelőtt. Meghívókóddal csinált egy új acc-ot. A cél az volt hogy 2 ágat kihúzzon rajta 0-ról a 10-esig pénzráköltés nélkül. Végül vagy megunta vagy nem tetszett a nézőinek, hogy low tierben bohóckodik, ezért csak 7-es szintig jutott.
Scheffrigan az acc neve. Azóta fun acc-nak használja. Az unikum szint simán ment neki. Az összes csatáját élő stremen nyomta vele akkoriban és én meg is néztem mire jut pénz nélkül. Ráadásul megnehezítette a saját dolgát, mert 1 db prém lőszert sem rakott egyik tankjába sem. Félig stock t-150-nel emlékszem 2. csatájában ászt ment 8-as csatában, kemény heavy-k ellen a közepes ágyúval prém lőszer nélkül. Kredit gondja nem volt. Simán kihúzta volna a 10-eseket ha folytatja.

Egyébként ha jól rémlik kukibébi is megcsinálta ugyanezt és ő ki is húzta 10-esig.

[ Szerkesztve ]

(#49562) Midway válasza szallasi007 (#49542) üzenetére


Midway
senior tag

Nem értelek. Nem attól lesz valaki "unicum" játékos ,hogy fizet. Ezt honnan veszed?
Én úgy látom, hogy egy zöld (xvm) szintet simán lehet tartani , kicsit ügyesebben kék szintet is , pénz nélkül.

A lila szintet free acc-al , szerintem , nem lehet vagy csak egyedi eset.

A jobb reflexet meg simán felülírja a sok bug meg az rng.

(#49563) szallasi007 válasza Midway (#49562) üzenetére


szallasi007
őstag

Biztosan én értettem félre amit te írtál: Akkor neked legalább megéri fizetni. Nem úgy , mint a sok lúzer aki nem tud 1000 feletti statot sem csinálni pénzért.. (de ahogy látom nem csak engem tévesztett meg)

(#49564) benvolio válasza kchryss (#49561) üzenetére


benvolio
őstag

Persze, hogy abba hagyta, érezte ő, hogy nem fogja tudni tartani a lilaságát, amit bizonyít is, hogy már elkezdet kékülni a 7-es szinten, és ez egyre csak csökkenne és beállna egy szintre, de lilára biztos nem. Ja, és én úgy gondoltam egyébként, hogy halad az ember előre folyamatosan egy ágon mindig egy tankkal, mert elméletileg nem kell farmolni külön egy jó játékosnak. Tehát a 10-esig persze el lehet jutni ingyen, nagyon hosszú úton, de a végén nem lesz érett szilva. :DDD

(#49565) kchryss válasza benvolio (#49564) üzenetére


kchryss
addikt

Szerintem meg pont akkor kezdett volna el igazán lilulni ha eljut a 8-as 9-es szintre. Ott arányaiban sokkal több csatát megy az ember már fullos tankkal és jó legénységgel. Onnantól pedig hogy eléri a 10-es szintet simán hozta volna a jelenlegi recent-jét.
Nem tudom miért olyan hihetetlen, hogy f2p is lehetne lila valaki. Szerinted mi akadályozná meg benne? A 63%-os wr-en nem úgy tűnik, hogy a gonosz wg-nek sikerült 50%-ra balanszolnia. :)

(#49566) Linkin


Linkin
senior tag

már megint megy a faszág ahogy látom.
Nem a prém acc dönti el ,hogy hogyan játszol hanem te magad azt megkéne már tanulni végre.

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#49567) benvolio válasza kchryss (#49565) üzenetére


benvolio
őstag

Nem mi, hanem ki! Serb! :DDD

(#49568) lacibacsi válasza Linkin (#49566) üzenetére


lacibacsi
addikt

A "faszág" az olyasmi mint a "faszopó"?? ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#49569) Gyuri27 válasza Linkin (#49566) üzenetére


Gyuri27
félisten

Olyan ez akkor mint a kulturált értelmes beszéd és a fórumozás. Mindkettő tanulható. Mégis van akinek nem megy.

Amd - Radeon - Ryzen

(#49570) Linkin válasza Gyuri27 (#49569) üzenetére


Linkin
senior tag

Talán így felfogja valaki.Mindig jó valamire fogni ,hogy béna vagyok ez a legegyszerűbb.Ezt tapasztalom itt is mennek a kifogások ,hogy jaj prém accja van és azért adja neki.

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#49571) jozefgucci1 válasza lacibacsi (#49568) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Áh nem szerintem ő erre gondolt .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#49572) lacibacsi válasza jozefgucci1 (#49571) üzenetére


lacibacsi
addikt

:DDD

1990-ben, amikor az első főiskolai "ballagás"-om volt, Mezőtúr városában nagy gép-felvonulást tartottunk. Ott volt egy szerelvény, ahol a pótkocsin a "Megjöttek a faszállítók" felirat volt, a platón meg néhány nőnek beöltözött, egyébként nagy nőcsábász társunk élvezte a megkülönböztetett figyelmet... :))

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#49573) e-newsee válasza Linkin (#49570) üzenetére


e-newsee
addikt

Én egy hete a regisztrációs évfordulós 20%-os kuponomat váltottam be egy kis paypal-es, amúgy is akciós gold+30 nap prém ügyletre. Így kb 7k-ból lett 30 nap prémem, és le tudtam cserélni a svéd prémium medet egy M4A1-re. És még ezután is maradt kb 2500 goldom. Ennek ellenére azóta kétszer is nyomtam egy 30 meccses 40% körüli etapot. Szóval semmi köze a prémhez. :(

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#49574) Midway


Midway
senior tag

Miért számolják fel a visszatöltődött fogyó eszközt? Az nem olyan, mintha el sem használtam volna?

(#49575) rlazol válasza Midway (#49574) üzenetére


rlazol
addikt

egyszer használtad. :)

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#49576) Midway válasza rlazol (#49575) üzenetére


Midway
senior tag

Igen. Kezdésre van 1. Használom, nincs. Aztán feltöltődik, tehát marad 1 mikor vége a csatának, mint ahogy elkezdtem.
Akkor miért kell fizetni?

(#49577) Stigma.HC válasza Midway (#49576) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Próbálják rávenni ezzel a nem fizető játékosokat, hogy mind vegyen végre prémiumot, goldot, stb. Szemét egy banda ez bizony....
Azt nem írtam, hogy ha már van prémiumod akkor nem fogja felszámolni, ez van.

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#49578) rlazol válasza Midway (#49576) üzenetére


rlazol
addikt

váááá :W
azért mert egyszer használtad.
ennyi. Igaz, feltöltődött, de megbontopttad a csomagot, és innentől új csatába már nem viheted be.

másképp fogalmazva: azért, mert a WGnek így éri meg, és ez továbbra is egy profitorientált termék.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#49579) Papooo válasza Midway (#49576) üzenetére


Papooo
senior tag

Ha megeszel egy zsemlét. az otthon lévő háromból, majd megeszel még egyet, akkor meglepő módon csak egy marad.
Fura mi!? :D
Hova tűnt az az egy, amikor te egyszerre csak egy darabot ettél ettél?

Ha azon nem lepődnél meg, akkor most miért reklamálsz?

Ha jól sejtem, a használt wc papírt se teszed vissza a guriga végére.

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#49580) szallasi007 válasza Midway (#49576) üzenetére


szallasi007
őstag

Ezt direkt csinálod itt és az On topikba is ugye? (nyugtass meg)

(#49581) Midway válasza szallasi007 (#49580) üzenetére


Midway
senior tag

Nem ezt halál komolyan írtam.

-------------------------
Papooo
A zsemle nem töltődik vissza.

Pl: Van egy pohár vízed.
Megiszod.... Majd teletöltöd újra...... Akkor van vízed, pedig megittad. ;]

(#49582) Papooo válasza Midway (#49581) üzenetére


Papooo
senior tag

Gondolom nálatok nincs vízdíj, vagy ki van kötve a vízóra.

Szerintem gyúrj még egy kicsit a szellemi fogyatékos szerepre, utána gyere vissza ha már jobban megy. :)

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#49583) Midway válasza Papooo (#49582) üzenetére


Midway
senior tag

Egy forrás elött állsz éppen. Az ingyenes.

(#49584) szallasi007 válasza Midway (#49581) üzenetére


szallasi007
őstag

Már értek mindent, te vagy a helyi bohóc :C :C :C

(#49585) kchryss válasza Midway (#49581) üzenetére


kchryss
addikt

Valójában ez sem töltődik vissza. Miután elhasználtad és lejár az idő egy újat kapsz. Ha 4x használod el akkor 4 különbözőt kapsz amiből csak az elsőért kell fizetned. Örülj neki, hogy a többit nem vonják le. ;]

(#49586) jr1994 válasza Midway (#49574) üzenetére


jr1994
addikt

Hopka jobban csinálta ;]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#49587) Midway válasza kchryss (#49585) üzenetére


Midway
senior tag

Így már érthető. Ez lehet a logikus magyarázat. :R

szallasi007 Én inkább nem minősítelek téged.

(#49588) szbalogh válasza kchryss (#49561) üzenetére


szbalogh
őstag

Neked is onnan van T95E2-d, mert kihúztam egy inv kódos accounton 0 pénzből :DDD Olyan 2000 wn8 lett a végére a WT E100 ágon... az Emil elég rendesen lehúzta az eredményt.
Djuree-nak már az Obj 430 ágon csináltam meg, szintén 0 pénzből. Az kicsit jobb wn8-al zárt de nem emlékszem mennyi volt a vége.
A mostani accountomban ~1000Ft van :DDD
Persze lövöm a goldot ha nagyon kell de kredit is van mindig bőven.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#49589) szbalogh


szbalogh
őstag

Vannak itt ebből a WEB0S klánból? :DDD

tegye fel a kezét aki szerint is buzis a logójuk!

Nick: HE_Storm

(#49590) rlazol válasza szbalogh (#49589) üzenetére


rlazol
addikt

Te mekkora troll vagy! :DDD

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#49591) 4580693 válasza szbalogh (#49589) üzenetére


4580693
senior tag

Hülye! :DDD

(#49592) lacibacsi válasza szbalogh (#49589) üzenetére


lacibacsi
addikt

Pedig akár még a klán vezetőlye is lehetnél! :W

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#49593) h1mpi válasza szbalogh (#49589) üzenetére


h1mpi
nagyúr

buzis és túljátszott :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#49594) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

Egy klán vezetőLYe tudhatná, hogy klánban lévő embereket nem illik megkörnyékezni...

(#49595) infectedmann válasza Balesz1899 (#49594) üzenetére


infectedmann
őstag

Ez egymillió WoT klán országában nehéz már olyan embert találni, aki nem tagja valamilyen klánnak.
Volt olyan nap, hogy csak olyan magyar játékossal voltam egy csapatban vagy volt az ellenségnél, aki valamilyen klán tagja.

(#49596) kdr730 válasza szbalogh (#49589) üzenetére


kdr730
tag

Tényleg lila! :)

Ellenben a Maus-on lévő logó nagyon ott van! ;)

(#49597) Sgr_A válasza infectedmann (#49595) üzenetére


Sgr_A
addikt

én nem vagyok tag
régen voltam de nem akarok cw-zni :DDD
egy olyan klánba belépnék ahol 6-os csapat csatákat játszanak ( ja ne legyen buzis a logóLYa) :W

más ma semmi nem elég a győzelemhez :O

[ Szerkesztve ]

(#49598) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Kelendő lehet ez az új chrysler tank. Tele van vele most minden csata reggel.
Fene se gondolta egyébként, hogy ez a kilences kínai heavy ilyen élvezetes. Csak időnként azért jó lenne valami értelmes szakasztárs is. Egy-egy csatánál azért már húztam a szemöldököm :D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#49599) jozefgucci1 válasza Stigma.HC (#49598) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Húzom én is a wz-t Szecska szóval mehetünk szakaszban ha gondolod.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#49600) Stigma.HC válasza jozefgucci1 (#49599) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Fent leszek majd kereslek, általában esténként ha van időm. Nem tudom mennyire zavar bele a klános dolgokba.
Egészen megkedveltem ezt a kis dögöt :D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.