Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45151) Bingisz


Bingisz
addikt

Az m103 mellett ez volt a másik tank amivel azt hittem, hogy soha nem lesz meg a tank ász.

Sejtettem, hogy kelleni fog több mint 2500 dmg....

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#45152) nyunyu válasza GrooveHero (#45149) üzenetére


nyunyu
félisten

Nezd meg, hogy nem torolted-e ki a stringet zaro macskakormot, vagy az utana sorbol a }, parost.

De valoszinuleg egyszerubb megkeresni ugyanazt a sor a full angol konfigbol, aztan az egesz sort cserelni.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#45153) babferi válasza #95904256 (#45150) üzenetére


babferi
tag

Hat ha nem rovid 122-es ill. 10.5 lovegrol van szo akkor foleg foglalast resetelni idealis , mert az AP pattanhat ! Ill. ha olyan tank jon veled szembe amit nehezkes belonod AP-val , viszont neki mar csak szo szerint nehany pontnyi HP-ja van , persze ilyenkor nem mindegy mekkora a te loveged . Egy 57mm-bol hiaba kopkodsz HE-t a T6 hevyre szembol.

[ Szerkesztve ]

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#45154) GrooveHero válasza nyunyu (#45152) üzenetére


GrooveHero
addikt

Szóval ennyit csináltam, hagsúlyozom még1x, hogy semmi de semmi mást, csak átírta ma szöveget. Másra rá sem kattintottam. És most már egy tök alap xvm fájl van berakva, de a sima alap szűz xvm fájllal sem működik. :(

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#45155) nyunyu válasza GrooveHero (#45154) üzenetére


nyunyu
félisten

Tolj egy screenshotot a battle loading kepernyorol.
Az aktualis XVM verzio helyere ki szokta irni, hogy mi a baja a konfiggal.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#45156) vJokka válasza bullseye (#45107) üzenetére


vJokka
aktív tag

Nem, még az elején illedelmesen visszaköszöntek.

BinLaden: Gondolom a hosszú nyakad miatt zsiráfra tippelt :DDD

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#45157) GrooveHero válasza nyunyu (#45155) üzenetére


GrooveHero
addikt

Mármint amikor töltődik be a csata?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#45158) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Jó kis tank ez:

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#45159) nyunyu válasza GrooveHero (#45157) üzenetére


nyunyu
félisten

Mármint amikor töltődik be a csata?

Igen.

Vagy akar az XVM.logban is megtalalod a jatek gyokereben:
2013.03.15 22:20:00 [001] Error loading config file: [1032] JSONError: Bad object
ed version of the XVM mod } // General parameters for the battle interface >>>"<<<battle": { "mirroredVehicleIcons": false, // false - Disable

Ebbol latszik, melyik sor kornyeken van a hiba, itt az ezt megelozobol kivettem a vesszot.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#45160) GrooveHero válasza GrooveHero (#45157) üzenetére


GrooveHero
addikt

Erre gondolsz?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#45161) krisss93


krisss93
aktív tag

Imádom épp most akciós a T32 és van összvissza 100 ezer kreditem :DDD
Pedig már időtlen ideje vissza-akarom venni

(#45162) virkir válasza GrooveHero (#45154) üzenetére


virkir
veterán

Valószínű, hogy véletlenül nem betöltötted a sajátod hanem a szerkesztő alap fájlját mentetted rá ami neked volt.
Mást nem nagyon tudsz csinálni mint nekiállsz megfaragni ha nincs mentve valahol a te xvm konfig fájlod.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#45163) nevyk01 válasza krisss93 (#45161) üzenetére


nevyk01
csendes tag

IS3-al vagyok így. van 2.6 millám, de meg akarom venni ISU-152 mert most lett kifejlesztve, de IS3-at már régóta visszakellene venni mert szerettem ( korábban tiger2 miatt passzoltam el, megbántam :W )

valaki nem tudja, ISU 152-nél BL10 löveg előtt kell lánctalp????? :)

(#45164) GrooveHero válasza virkir (#45162) üzenetére


GrooveHero
addikt

De egy alap konfig fájlal is mutatta eddig a demage panelt, meg hogy mennyit sebeztek rajta, tank hp, ilyesmi.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#45165) nyunyu válasza atti_2010 (#45158) üzenetére


nyunyu
félisten

Haszontalanabb felszerelest nem talaltal a T32-re? :))

Alcahalo? Csak az nem veszi eszre a nagy heavyket, aki nem akarja.
Repesz elharito akarmi? Kemenyfeju tankra, aminek a tornyat alig sebzi az arty?
EGLD? 2.3 sec celzasi ideju agyuhoz?

Probalkozz inkabb a large rammer+venti cl3+vert stab mk2 komboval.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#45166) forras2


forras2
őstag

Nem úgy volt, hogy a dragon ridge ki lesz most szedve? :U

(#45167) nyunyu válasza GrooveHero (#45164) üzenetére


nyunyu
félisten

Jo konfigot masoltal be a res_mods\0.8.4\gui\flash-be?

Screenshotodon nincs nyoma konfig hibanak.
De hibat akkor sem ir, ha kompletten hianyzik a konfig, hanem olyankor a default beallitasokat hasznalja, amiben pl. nincs hitlog.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#45168) Fel válasza forras2 (#45166) üzenetére


Fel
addikt

A Random csaták közül ki lett. Századozáskor lehet vele ettől függetlenül találkozni. (CW-n gondolom nincs olyan régió, amihez ez a map van hozzárendelve.)

(#45169) Bingisz válasza forras2 (#45166) üzenetére


Bingisz
addikt

Gondolom században találkoztál vele. Onnan nem vették ki.

Szerk.: Fel megelőzött. Viszont akkor arra a hsz.-re: Az orosz CW térképen sincs? Nem tudom, hogy ott meddig tartanak a területek, de kínát vagy Mongóliát akár tartalmazhatja is. Csak már mobilról vagyok, szal nem tudom megnézni.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#45170) GrooveHero válasza nyunyu (#45167) üzenetére


GrooveHero
addikt

A koreanrandom oldalon betöltöttem egy alap XVM fájlt ami a sample-ök között van, és elmentettem bele a flash mappába. Minden működik, mindent kiír, bár nem WN6-ot mutat, hanem ezt az egyszerűsített szart. Szóval minden jó és minden szép, csak a tankom hp-ját nem látom. Meg hogy mennyit lőttek belém. Ha kiveszem a két swf fájlt a flash mappából( demage indicator, demage panel) akkor a pálya sem tölt be. Csak végig megy a csík de a pálya nem tölt be.
XVM-et hogy tudom törölni? Vagy újra felrakni, vagy hasonló? Uninstall jellegűre gondoltam

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#45171) virkir válasza GrooveHero (#45170) üzenetére


virkir
veterán

Valamit nagyon összekutyultál te ottan.
Szerintem puccold ki a flash könyvtárat meg úgy minden és kezd elölről felrakni ami neked kell.
Innen szedd le a legfrissebb xvm-et

Amiket benne találsz mi mihez kell

A damage panelt meg meg szintén szűzen rakd fel.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#45172) AVarice


AVarice
tag

Hát ez valami állat volt:

A csata úgy kezdődött, hogy 5 tankot kapásból kilőtt az ellen, kb én hoztam fel az egészet. Egy másik panther és egy su-152 nyújtott némi segítséget. Az adrenalinom viszont az égbe szökött a végére. Kilőttem magam körül mindenkit, és körülöttem is kihalt mindenki, volt még két tank velem, de azok a pálya másik végén kóboroltak. Egy ellen marad, egy másik panther, nálam már csak 130 körül volt az élet, neki is hasonló.

Face to face, one shot. :)

Kiszedtem, ő volt a 7. több mint 3500 sebzés és kb 400 spot. Nagy élmény volt. :) Ha esetleg valakit érdekel replay feltöltöm. :)

(#45173) virkir válasza Moleman (#45145) üzenetére


virkir
veterán

Ehun irkálnak valamiféle opendzsíel drájverról
Egy próbát megér.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#45174) GrooveHero válasza virkir (#45171) üzenetére


GrooveHero
addikt

Köszi. Ma már nem, de holnap majd megcsinálom rendesen. Egész idáig tökéletesen működött. Volt cigányasszony (win chance, ami megjósolja, hogy mennyi százalék, hogy nyerünk, pont mint vmi jós cigányasszony) volt dmg panel, meg minden, most meg minden jó, csak az utóbbi kettő nem. Na amúgy nekem ezek vannak a mappában:

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#45175) virkir válasza GrooveHero (#45174) üzenetére


virkir
veterán

Amiket jelöltem azokról írtam itt vagy a másikon és már talán mondtam, hogy elvileg köze nem lehet a damage panelhoz az xvm-nek.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#45176) atti_2010 válasza nyunyu (#45165) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Köszi hogy szóltál, valami leírás van ezekről hogy mire mit kellene rakni?

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#45177) Moleman válasza virkir (#45173) üzenetére


Moleman
addikt

Köszi, ezt én is megtaláltam, de nem láttam külön letöltőlinket sehol, csak a gyári drivert ajánlja. Amúgy a legfrissebb nvidia driver van fent, pont most telepítettem 2 napja.

(#45178) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Defeat!
Map: Mountain Pass
Date: 2013. március 16. 0:30:59
Vehicle: IS-7
Exp: 916 + Credits: 64 767

4900 damage 3 kill
13295 potenciális bekapott damage.....

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#45179) Plasticbomb válasza Plasticbomb (#45178) üzenetére


Plasticbomb
addikt

rossz topikba írtam.....

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#45180) Pete55555


Pete55555
addikt

Amikor a csapatom többi tagja egy egysejtű szintjén van.
A potential dmg received részen még én is meglepődtem.

...Szeretem leracsniztatni...

(#45181) fradi81 válasza nyunyu (#45165) üzenetére


fradi81
veterán

Mondjuk ha a tornyát nem is, de a többi részét elég durván sebzi az arty, 800-1000-es sebzések csak úgy repkednek a T29-be, gondolom a T32-nél is ez van.

moto g72, Ninebot d28e

(#45182) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Végeztem a GwPanther-rel. Ez mennyire számít vele jó átlagnak?
-------------------------------------------------
5300 sebzés szerintem nem olyan rossz, egy átlagban 150-et sebző tankkal:

Ezzel a géppel is egyre jobban megy, csak hiába sebzek rengeteget, úgy is vesztünk. Persze először ehhez a rengeteg sebzéshez vért is kell izzadni ezzel a löveggel..

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#45183) DVlad


DVlad
őstag

Urak!
A JgPII és a Ferdinand közti választás előtt állok. Jól látom, hogy az első a jobb választás?

(#45184) GrooveHero válasza DVlad (#45183) üzenetére


GrooveHero
addikt

Azt kell eldöntened, hogy sebesség és mozgékonyság kontra péncélzat. Ugyan az a 128-as megy fel rájuk, de a JPII-n nincs páncél, sokkal jobban megy és mozog. a Ferdinek ott van a 200-as frontja, tehát azért van rajta anyag, így lassabban fordul és megy. Nekem ferdi van. Néha jó a péncél, eszméletlen lövéseket tud meg fogni. A sok IS, KV-1S meg a 125 D-2-5 és D-25öságyúk 175-ös penje kevés, hogy átüssön, hófehérre szokták színezni a ferdi (tiger P ) elejét. El kell dönteni, hogy neked melyik kell. mozgékonyság, vagy sebesség. Ennyi.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#45185) odrif válasza GrooveHero (#45184) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Azt összességében elmondhatjuk hogy a Type-59 esetében nem kell ilyen kompromiszummokat kötni, illetve ebből a harckocsiból körönként illik minimum 3 killel kiszállni? :F

20 éve a Prohardveren

(#45186) GrooveHero válasza odrif (#45185) üzenetére


GrooveHero
addikt

Érdekes kérdés, bár sztem nem csak a kill számít, hanem a sebzés is. Sokan úgy vannak vele, hogy mivel pénzszerző, pá jó lövés, oszt má jön is a százezer. Hát nem egészen. Kell azért teljesíteni is, vissza menni védeni, elfoglalni fontosabb helyeket, mert a sebesség nagyjából meg van hozzá. Van még egy egészen tűrhető torony fron a maga 200mm-ével, szóval nagyon jó kis gép a type, csak tudni kell használni. Ha a 3 kill mellé társul kb 2000-2500 kröli sebzés és nyer a csapat, akkor egész jól lehet vele keresni. Az első kérdésedre válaszolva nem, nem kell kompomisszumokat kötni :N Csak beülsz, oszt mész. De egy wet ammo rack ajánlatos, mert szeret pukkani a kicsike. Miutén megvettem csak sérülés volt, robban nem. Azelőtt meg jó pár blow up :((

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#45187) SoulReaver válasza GrooveHero (#45186) üzenetére


SoulReaver
veterán

Egy párat én is pukkantottam már... :) tegnap is volt egy, épp végig szaladt a bázison, senki nem bírta lelőni, én meg mondom hátulról de szépen belefogok lőni KT -val, aztán mikor belelőttem -1300hp blow up ;]

(#45188) odrif válasza GrooveHero (#45186) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Kár hogy nem kapható, bár ebben az esetben más tankokkal nem is találkoznánk.
Nagyon gondolkodom a T-34 megvásárlásán is, de megvárom hátha egyszer 50%-os akcióba lesz.

20 éve a Prohardveren

(#45189) GrooveHero válasza odrif (#45188) üzenetére


GrooveHero
addikt

Sztem nem kell sokat várnod, ugyanis április 2-án lesz a WOT két éves szülinapja. Tuti jó kis akciók lesznekk, sztem 1 hétig 5x-özős, ajándék tankra kicsi az esély, de féláron sok minden lesz, prémium fiók is olcsóbb lesz 1 hónapra, és atalán ami neked is számít, hogy vagy visszahozzá ka type59-et, mint tavaly áprilisban. De csak pár napra. Vagy olcsóbbak lesznek a premuim tankok. Minden esetre sztem mindenki készüljön, mert jó kis eksön lesz akkor :K :C :C

Na akkor Boldog Születésnapot előre is, hátha akkor a nagy WoT-os akciók közepette elfelejteném mondani :DD :C

+SoulRiever- Nagyobb tankokkal már én is pukkantottam párat. de soha nem volt szándékos, csak úgy jöt ki a lépés.

Aztán közben két kérdés. Sztem már mindkettő volt, de még reggel van nagyon a kereséshez. Tehát az egyik, hogy a minimapon az enemy TD-t is négyzettel jelöli. A másik meg, hogy a wn6 helyett egyzserűsített pontszám van, a kétjegyű. Ebből hogy tudok csinálni WN6-ot?
Köszi a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#45190) odrif válasza GrooveHero (#45189) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Nekem is pontosan akkor van a szülinapom. :C

[ Szerkesztve ]

20 éve a Prohardveren

(#45191) kanyipicske válasza GrooveHero (#45189) üzenetére


kanyipicske
tag

Wn6 egy % ahol 2000 a 100% de csak ha jól tudom én nem használok xvm-et

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#45192) virkir válasza GrooveHero (#45189) üzenetére


virkir
veterán

Tehát az egyik, hogy a minimapon az enemy TD-t is négyzettel jelöli. A másik meg, hogy a wn6 helyett egyzserűsített pontszám van, a kétjegyű.

Bugos minimap.swf-et raktál fel, cseréld a letöltött xvm-ben lévőre vagy ha elég a normál akkor töröld a .swf-et.
A wn6 teljes kijelzéséhez meg nyisd meg a konfig fájlt jegyzettömbbel és ahol xwn-t látsz szedd ki a x-et.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#45193) GrooveHero válasza virkir (#45192) üzenetére


GrooveHero
addikt

Oké, köszönöm a segítséget :R :R
De ami a legdurvább, hogy nincs is XVM fájl most a flash mappába é sminden működik, csak ez a két apró pici dolog van.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#45194) Indy69 válasza odrif (#45188) üzenetére


Indy69
aktív tag

Szerintem50% tuti nem lesz ,de vigyázz a T34 mert nagyon gyenge a teste és az löveg sem túl pontos :( csak hátul maradva testet fedezékbe rakva érdemes vele vadászgatni.Nekem a LÖWE jobban bejön, nagyon pontos és gyorsabban is tölt kicsit, ami nem hátrány igaz kicsit kisebbet sebez.

(#45195) Napfénysüti

Mai első csatám:
Victory!
Battle: Murovanka 2013. március 16. 8:30:25
Vehicle: SU-100
Experience received: 2 090 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 27 744 (fine for causing damage to allies: 210)
Battle Achievements: Radley-Walters's Medal, Top Gun

3903 dmg a végén egyedül maradtam egy KV1-s-el szemben. Egyet belémlőtt maradt 88 hp-m és onnan ügyesebben mozogva egy menet közben leadott lövéssel 20 másodperccel a játék vége előtt kilőttem. 9 killem lett, szabáloysan remeg még a kezem. Asszem pár perc szünetet is kell tartanom. Na a ilyen körök miatt éri meg annyit szenvedni. :)

A legénységem másodlagos képesség nélküli 94%-os de kezdem megkedvelni ezt a SU-100-at. Meg kell követnem magam tényleg jó kis TD. Tegnap a tank ász is meglett vele szinte rossz lesz nemsokára eladni a SU-152 miatt. :B

Més que un club!

(#45196) AVarice válasza odrif (#45188) üzenetére


AVarice
tag

Tavaly ezeken volt akció. Remélem most csak több lesz. :)

(#45197) Strauss


Strauss
senior tag

Jóreggelt az uraknak! dillemmában vagyok tankvásárlást illetően. Most , hogy 30% os akció van VIII as tankokra .Melyiket válasszam? ( csak 1 re van keret) Is3 ( már egyszer megvolt, de akk. nem jött be , viszont az már régen volt és fullos.) T-32 , ill. KV4 ??? Melyiket szeressem? Előre is thx.

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#45198) odrif válasza AVarice (#45196) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Nagyon köszönöm! :R

20 éve a Prohardveren

(#45199) vbbb válasza Napfénysüti (#45195) üzenetére


vbbb
őstag

Grat! Igen, én is az ilyen pillanatokért játszok még a játékkal ami persze nem sok akad. :)

Tegnap összeszedtem az 5 milla kezdőrészletet a T32 és a Tiger II-re, yeaaaa. :C

(#45200) Enzolord válasza Indy69 (#45194) üzenetére


Enzolord
addikt

CSak a Löwe most már akkora, hogy nem lehet mellé lőni...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.