Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44051) gy-daniel válasza munnergep (#44049) üzenetére


gy-daniel
tag

Taníts mester:D. Igaz még nincs meg a top löveg, de nem vagyok vele kibékülve... Minden más fullos, de így is lassú és páncélja sem sok.

(#44052) Pete55555 válasza munnergep (#44049) üzenetére


Pete55555
addikt

Mozgékonyságra majdnem ugyanaz a 2 tank, Panth2 kicsit jobb talán, páncélzata kb, ugyanaz a tierhez képest, a top löveg ugyanolyan pennel ~2x akkorát sebez, tehát összességében többet fogsz pattogni vele, mint a panth 1-es top löveggel.
Ezek után te döntesz.

(#44051) gy-daniel A top löveg kell rá, az adja meg a "mindentátütök" feelingjét a tanknak. A titka a Panth1-nek, hogy ne menj közelharcba, nem is a páncél miatt, hanem mert baromikevés az alpha dmg-e, de a löveg partner a messziről puttyogtatásban, mert jó az átütése, és rohadtpontos. (Panther2-vel majd inkább tudsz közelharcba menni, de annyira azzal sem ajánlott.) Fejleszd ki a top löveget, meglátod jobb lesz egyből a helyzet.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#44053) vhw válasza SoulReaver (#44048) üzenetére


vhw
addikt

Valószínűleg pirosra lőtted az ágyúját, előfordul...

Pete55555: ja hát véglüis 200as pennel T8as meden többet pattog az ember...
Khm, a kategória egyik legmagasabbja, khm-khm...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#44054) Pete55555 válasza vhw (#44053) üzenetére


Pete55555
addikt

Tier7-es panther top löveg, 200 pen
Tier8-as panth2 top löveg 200 pen
Csak tier 8-ban kicsit nagyobb a páncélzata a tankoknak... Persze, ha nem ész nélkül lősz, nincs vele gond, de pantherrel, t7-be ész nélkül tolhatod, mert szinte mindent átvisz.
Tudom, hogy a kat legmagasabbja, de t7 után t8-ban ugyanaz az átütés összehasonlítva rosszabb, és itt ez volt a kérdés, hogy a panth után milyen a panth 2

(#44055) munnergep "Kösz. Pont a pentol féltem"
Annyira azért ne félj, ahogy felettem is írták, a kategória legjobbja, nézz meg egy t-44, vagy type 59 top löveg átütést, vagy akár T26E4-et. Bőven jó az, csak nem olyan érzés, mint a panther 1-el 200-as átütés t7-be.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#44055) munnergep válasza Pete55555 (#44052) üzenetére


munnergep
senior tag

Kösz. Pont a pentol féltem :(
Gondoltam, hátha a számok csalnak kicsit :)
Gy-daniel: t49en edződtem, papír test nem számít :) pont a top guntol lesz sebzogep. Picit, de sokat.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#44056) vbbb válasza mynames (#44045) üzenetére


vbbb
őstag

Pros:
Mobile for its size
Very high alpha damage
Great penetration
Good hit points for a TD

Cons:
Extremely poor camouflage
Thin armor
Large silhouette (same size as a KV-5)
Mediocre view range and signal range (has to get close to fight)
Extremely expensive shells for tier 6
No preferential matchmaking

Battle Tiers: 6-7-8

Nagyon tuti jellemzői vannak. :)

[ Szerkesztve ]

(#44057) gy-daniel válasza munnergep (#44055) üzenetére


gy-daniel
tag

t49 a kedvenc gépem ( a pz.I.C után). De azzal lehet rambózni. Kiugrom, lövök, vissza. megyek 30 métert, máshonnan ugrom ki, és mire rám fordítják a csövet már rég becéloztam, lőttem, és elbújtam:P. Pantherrel nem megy. Akkor marad a szenvedés a top lövegig.

(#44058) sith7 válasza Cseri0058 (#44013) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez nem igaz, mostanában az IS3 -at tolom, és mindig nézem a prém nélküli összeget is, mert nekem most csak kivételesen van prémem, 1 hete, eddig prém nélkül játszottam, és ha letelik az idő, akkor ismét prém nélkül fogok játszani, és igen, vannak 0 - ás körök, de több a pluszos jóval. :K

(#44059) Mottie válasza vhw (#44053) üzenetére


Mottie
őstag

Egyszer már hagytam abba emiatt hosszabb időre a játékot.. amikor t50-2 -n 3/3 lövés oldalról penetration no dmg. És ez minden csatában...

Oh majd elfelejtettem, természetesen BL10-zel. Obj. 704-gyel. El lehet képzelni milyen frusztráló ez. BL10 nem egy pontos ágyú, t50-2 -t nehéz eltalálni. Ha meg eltalálod nem sebzed, de még csak nem is láncolod.. realitás? A lőszer nagyobb, mint a tank.

Be Victorious!

(#44060) Enzolord válasza vbbb (#44037) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekem van..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#44061) munnergep válasza gy-daniel (#44057) üzenetére


munnergep
senior tag

Ezzel meg 400 méterről kell pukkantgatni, bármit eltalál és atvisz. Tény, hogy a t49 más stílus, az valahogy utolérhetetlen :)
Közel harcban meg folyamatosan forgatni, tier8 is pattant mar le róla, nem egyszer.
Tényleg: van olyan tank tier7tol felfelé amit t49es stílusban lehet játszani?

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#44062) Tomi0703 válasza Jolet (#43972) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ahol lehet stabilizátort tenni oda csak azt tegyél! Nem csak arra van, hogy menet közben lövöldözz, hanem ez eleve szűkebbről indul és gyorsabban is céloz mint a másik felszerelés.
Kicsit hülyén fogalmaztam, de lényeg az, hogy ahol van, ott szigorúan csak stabilizátort használj szvsz.

(#44063) vbbb válasza Enzolord (#44060) üzenetére


vbbb
őstag

Nanananaaa...a kis mazochista. :DDD

Milyen köröket mész vele? Dobjál már fel egy átlagos replay-t légszíves. Köszi!

(#44064) mynames válasza vbbb (#44056) üzenetére


mynames
senior tag

köszi!

az én konklúzióm: kell a francnak! :D

(#44065) Steelheart2 válasza Tomi0703 (#44062) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Bocsánat ha már volt,de kv3 ra milyen felszerelést ajánlotok?Most venti,töltésgyorsito és fejlesztett célzorendszer van rajta.Jo vàlasztàs szerintetek?Köszi.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#44066) Enzolord válasza vbbb (#44063) üzenetére


Enzolord
addikt

Holnap keresek egyet... :)
El lövöldözök vele, hozza is a pénzt meg fejlesztem vele az Obj704 legénységét..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#44067) Remus389 válasza sith7 (#44058) üzenetére


Remus389
veterán

vannak pluszos körök, lehet keresel 5*3000 pénzt kb, de egy csatában egyből kilő valaki pl arty, és akkor vesztesz 15000-et

és akkor mondhatod 6 csatából 5 volt pluszos

szerintem azért az IS3-al lehet keresni, de jól kell játszani és ha beleszámítod hogy mennyibe is került, meg mennyibe kerül a fejlesztése, úgy örülhetsz ha nullszaldóval megúszod

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#44068) Fel válasza Mottie (#44059) üzenetére


Fel
addikt

Obj. 704 + BL-10 hangulatkeltő videórészletek: [link] [link] :DDD

(#44069) 04ahgy válasza mynames (#44064) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Mindjárt hazaérek, aztán tolhatnánk, ha nem alszol. :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#44070) Enzolord


Enzolord
addikt

AT2 88 bekapott lövés, 0 sebesülés , megvan az új MicroT95..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#44071) vJokka válasza Fel (#44068) üzenetére


vJokka
aktív tag

Azt a k***a, visítok :DDD , TY :R
[link]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#44072) Linkin


Linkin
senior tag

A vk4502 a-ről mi a vèlemèny?

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#44073) Dobi 562 válasza Linkin (#44072) üzenetére


Dobi 562
addikt

Mozgékony, gyors tank, jó látótávval. Lehet med-ként is használni ha lehetőség van rá. A páncélja kicsit beforgatva elég jól pattog. Szemből nem gyullad mint a német nehezek többsége és van neki némi lövegkitéríthetősége. Legnagyobb negatívuma talán az, hogy a profilja elég nagy szemből és oldalról is, könnyű eltalálni és oldallövéseknél a lőszerrekesz nagyon sérülékeny. Az ágyúja az egyik leggyorsabb a 8-as heavy ágyúk közül.

Ja és majd elfelejtettem, hogy illik rá Aladárként hivatkozni. :)

[ Szerkesztve ]

(#44074) jano_77


jano_77
nagyúr

Üdv. Mindenkinek!

Feltettem a Locastan féle Minimapot, amin piros kerettel mutatja, hogy meddig tudom lőni a tankokat.
Na most ez a keret vibrál!? Olvastam itt korábban, hogy mást is zavart, esetleg megoldódott a probléma?
Nem tudtam vissza olvasni, nézzétek ezt el nekem. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#44075) Dobi 562 válasza jano_77 (#44074) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én azt ki is kapcsoltam benne. A res_mods mappában az Mmap.xml fájl tartalmazza a mod beállításait, itt tudod szerkesztgetni.

Ezt a részt keresd meg benne: <!-- Game Engine Dynamic Drawbox Settings-->

Oda van írva, hogy lehet átállítani vagy kikapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#44076) jano_77 válasza Dobi 562 (#44075) üzenetére


jano_77
nagyúr

Megpróbálom...köszi

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#44077) Simulacrum válasza ktg3 (#44027) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Nincs pontos statisztikám, de nagyon sokszor megnézem a T10 meccsek végeredményét és azt kell mondanom a hozzászólásod első fele elég véleményes. Mivel az Obj 268 felé haladok, ezért azok teljesítményét minden csata után megnézem, ha vannak bármelyik oldalon. Azt kell mondanom rettenetesen ritka, hogy ne a topban legyenek sebzés tekintetében még akkor is, ha bőven 50% alatti játékos vezeti őket. Nem így pl. a Batchattal vagy T62-vel. Én azt mondom érzésem szerint főleg az Obj 268, de a JPZE100 markánsan vezethet az átlagsebzés tekintve T10-ben. Úgy általában a medeket a rossz játékosok kb. 1 percig használják a csatákban, utána elfüstölve indulnak egy másikban. Míg TD-vel egy rossz játékos is védekezik és nem rohan előre így 1-2 lövést tuti lead, amivel már rásegít a nagyobb átlagsebzésre. Én szerintem sokkal nagyobb eltérések lehetnek átlagsebzéseben, 500-1000, de meg sem lepődnék, ha ennél nagyobb lenne mondjuk az Obj 268 és a Batchat közti átlagsebzés közti különbség. Természetesen tisztában vagyok vele, hogy mondjuk a Batchat közben hoz egy 1000-2000 közti spotdamage-ot, míg a TD-k átlagban kb. 500 alatt lehetnek. Szóval átlag teljesítményükben biztos jól kiegyenlítettek én most csak a saját sebzésre mondok más véleményt, mint te.

T10 creditermelésről pedig azt mondom, hogy az unicum játékosok és azokból is csak szerintem a legjobbak tudják esetleg 0 közelében tartani a hozamot prémium nélkül, de szerintem átlagban ők is alatta lennének, csak ha direkt erre koncentrálva játszanának (nem lőnek veszélyes tankra, aminek kisebb a hp-ja, mint a lövegük átlagsebzése, nem lőnek goldot) tudnák hozni ezt a 0 körüli átlagot.

[ Szerkesztve ]

(#44078) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Mai élmény is meg van. T34 nem mer rámenni egy type 59-re. Természetesen a t34 a top tank nálunk. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#44079) diegho válasza Remus389 (#44035) üzenetére


diegho
nagyúr

Pár összehasonlítás és talán rájössz miért nem vagy nyereséges tier8 felett, első az én adatom:

IS-7:
sebzés 2793 - 1366
túlélési arány 41% - 22%

IS-8:
sebzés 2593 - 1317
túlélés 45% - 20%

IS-3
sebzés 1972 - 1217
túlélés 40% - 22%

Nos mint látod a különbségek óriásiak és ha megnézed az orosz tankokkal vagyok a leggyengébb, mert ezekkel játszottam kezdő koromban a legtöbbet, no meg mert ezek a leggyengébbek. Persze most lehet jönni azzal, hogy company-ban csinálom, csak én pontosan 8, azaz nyolc kört játszottam eddig életemben company-ban és 0, azaz nulla köröm van cw-n. Én simán kihozom nyereségesre a tier 8+ tankokat prémium nélkül is, mert jóval többet sebzek és jóval több kört élek túl. Ilyen egyszerű az egész.

(#44080) sanya67


sanya67
tag


Ez sem volt elég! :)

(#44081) Csabi04 válasza Mottie (#44059) üzenetére


Csabi04
tag

A minap pont a T50-2-vel vagyok T10-ek közt es hátúrról eltalál egy E100. Meg se sérültem és meg le se láncolt csak a lánctalp sárgára váltott. Nagy szerencsém volt. De sokszor van ilyen tapasztalatom evvel a tankkal.

(#44082) mynames válasza Csabi04 (#44081) üzenetére


mynames
senior tag

nekem meg olyan tapasztalatom van ezzel a tankkal, hogy elég ha valaki elkezdi ráhúzni a csövet már akkor leesik a lánc... :W
--
T50-re off-road driving-ot tettem. Ugye ez csökkentett talajellenállást jelent. De lehet , hogy ez nem volt jó ötlet mert csúszkál mint a fene..Amikor a fizikai motor még nem "engedte ' a csúszkálást jobban betudtam forgatni bárkit, most meg csúszik és lassul.
Lehet leveszem 200 aranyért ezt a skillt.

(#44069) 04ahgy:

sajna nem jött össze. :( Párom hajtotta le a notit fél 1-kor mert bealudtam...

[ Szerkesztve ]

(#44083) szucsinka válasza Gyuri27 (#44078) üzenetére


szucsinka
őstag

mondjuk megértem mert egy jó type -os kicsinálja csóri T34-est simán.ha mellé tud gurulni....

[ Szerkesztve ]

(#44084) Gyuri27 válasza szucsinka (#44083) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hogy a viharba ne. :U
Főleg úgy, hogy ha ő rámegy én 3002db-l tudtam volna menni a type seggébe.
Én mentem. Meghaltam. Az a 0 iq-s meg sem moccant.

Amd - Radeon - Ryzen

(#44085) virkir válasza sanya67 (#44080) üzenetére


virkir
veterán

Te mivel használod a hetzert hogy 3 lövés kellett a T-28-ba ráadásul prémium lőszerrel :Y
Csak nem a 75 L/48-al?

diegho
Nincs kedved csinálni olyan oktatóvideót, hogy mit csinálunk jól de mellette, hogy baxunk el dolgokat.
Imént mentem egy ilyen tipikus kört T-54-el.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#44086) fradi81


fradi81
veterán

A 7-es tigerP és T29-es tankok utáni 8-asok gyengébbek lesznek tierjükben?

moto g72, Ninebot d28e

(#44087) diegho válasza virkir (#44085) üzenetére


diegho
nagyúr

Igazából az is kérdéses, hogy mennyi videó lesz még, szóval egyelőre nem.

(#44088) sith7 válasza diegho (#44087) üzenetére


sith7
nagyúr

:((

(#44089) virkir válasza diegho (#44087) üzenetére


virkir
veterán

Igazából úgy gondoltam, hogy megnézed, kommentálod, aztán a vágást konvertálást már én megcsinálom meg alá tenném a hangot.
Feltölteni meg lehetne egy hivatkozott csatornára.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#44090) kanyipicske


kanyipicske
tag

Juhhéé eddig ma 3 meccs E5-tel 15000 dmg 3 vesztes meccs
Prototype-pal 4 meccs 5600 sebzés T25\2 ágyúval 4 vesztes meccs
Azt hiszem mára abba hagyom

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#44091) diegho válasza virkir (#44089) üzenetére


diegho
nagyúr

Nincs nekem ilyenre időm.

(#44092) Enzolord válasza diegho (#44079) üzenetére


Enzolord
addikt

Elég közel vagy a top átlag damageekhez... :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#44093) diegho válasza Enzolord (#44092) üzenetére


diegho
nagyúr

Van olyan, hogy top átlagdmg? Még ezt is vezetik valahol?

(#44094) Enzolord válasza diegho (#44093) üzenetére


Enzolord
addikt

XVMnek van egy ilyen kiegje, a service recordban mutatja a tankoddal az átlag Damaget , a játékosok átlagát azzal a tankkal, és a top átlag damaget a tankkal...:)
Most szörnyülködtem a sajátomon.. :)
IS7tel pl 2886 a top átlag damage...

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#44095) diegho válasza Enzolord (#44094) üzenetére


diegho
nagyúr

Ja értem, majd meglesem.

(#44096) Simulacrum válasza diegho (#44093) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Ez engem is nagyon érdekelne!

Enzolord: Ezt nem lehet abból valahogy kinyerni? Nem szeretném felrakni.

[ Szerkesztve ]

(#44097) Enzolord válasza Simulacrum (#44096) üzenetére


Enzolord
addikt

Hát ezt passzolom... Nem értek ennyire hozzá...
De van itt fenn pár ember, akik viszont igen, ők talán tudnak segíteni...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#44098) mynames válasza jano_77 (#44074) üzenetére


mynames
senior tag

Szia!

Én is felraktam, nekem is vibrál de tetszik így is. Viszont nem értem ha a piros keret a lőtáv akkor miért keret és miért nem kör vagy körív?

Még azt jó lenne tudni, hogy le lehet-e tiltani azt hogy SHIFT nyomásakor nagyra vált a térkép?

(#44099) diegho válasza Enzolord (#44097) üzenetére


diegho
nagyúr

Kíváncsi vagyok, hogy a kedveltebb tankjaimmal ez hogy van, T29, T32, 50 100, 50B, T-54...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.