Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44251) Steelheart2 válasza Napfénysüti (#44244) üzenetére


Steelheart2
senior tag

A T3 as elég jo.Még van valami páncélja,de a t4 az egy borzalom.10/10/10 es pánvél.Csak rád néznek és véged. Alig várom a t5öt.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#44252) adrian360 válasza jano_77 (#44248) üzenetére


adrian360
őstag

számlógép... :) programozói módnál van hex-dec átváltó, vagy neten keresel egy online átváltót

255 - FF
192 - C0
130 - 82

(#44253) ollie válasza jano_77 (#44153) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Érdekes, nekem asszem 8.2-ben volt ez, hogy elég gyakran artynak jelölt nem artykat, és td-nek jelölt nem td-ket. Nem tudom mitől volt, gondolom az egyik mod bugzott.

Volt is néhány wtf eset, amikor azt láttam a minimapon, hogy az ellenfél artyjai bejönnek a frontvonalba, én meg már előre örültem, hogy na, most artyírtás lesz. Hát nem volt.

[ Szerkesztve ]

***

(#44254) forras2


forras2
őstag

Ez a T-150 milyen hülye biztos 1 dög...
T7-es csatában 607 HP-val éltem túl a csatát úgy, hogy 34 találatot kaptam be :D
Tigris, T29, VK3601H, VK3001P, TigrisP pattogott rólam végig.
Meg egyszer a KV3 is pattant, de az elől inkább "elmenekültem" utána :DDD

(#44255) Jolet válasza forras2 (#44254) üzenetére


Jolet
őstag

csak mert nem tudják hová kell lőni :-)

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#44256) forras2 válasza Jolet (#44255) üzenetére


forras2
őstag

Full szembe álltam velük, és még be sem volt forgatva a tank...
T29 az oldalamról pattant, 2× is. Bár a lövések többsége mind a tornyot érte, nem tudom miért ott akartak minden áron át lőni :D

(#44257) Tenken válasza nyunyu (#44232) üzenetére


Tenken
őstag

Így próbálják meg távol tartani bébiszittereket tier2-3-tól?

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#44258) diegho


diegho
nagyúr

Van egy "rossz" hírem. Úgy döntöttem nem lesz több segítő jellegű videó.

(#44259) Djuree válasza diegho (#44258) üzenetére


Djuree
félisten

miért jutottál erre az el6ározásra? mert ez nem lenne jó, sokan néztük őket.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44260) myckey válasza diegho (#44258) üzenetére


myckey
veterán

vágom hogy mi lehet a problem.
én is hasonló cipőben voltam egy másik fórumon,ahol kb.annyira vágtam egy témát,mint te itt ezt a tankos mókázást
aztán én is hagytam az egészet.

mindenesetre kár,mert a videjókat szívesen elnézegettem.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#44261) Djuree


Djuree
félisten

itt az eu szerveren létezhet arany type? haver mondta hogy látott egy arany type-ot és hogy az hogy lehet? mondom elvileg nem láthattál. azt se tudja mi az vagy hogy van olyan, szval nem kamuzott.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44262) myckey válasza Djuree (#44261) üzenetére


myckey
veterán

max arany tojást tojó tyúk
:DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#44263) #35692544


#35692544
törölt tag

végre egy hét után engedett egy kicsit nyerni

(#44264) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

A fejlesztők részéről elég nevetségesnek tartom a kínai tier8 mediumot a type59-hez képest aminek még az MM-je is korlátozott. Gyakorlatilag a type szinte mindenben jobb. T-34-2-vel meg dobál be 9-esek és 10-esek közé ahol sok keresnivalód nincsen.

(#44265) Djuree válasza BaLee (#44264) üzenetére


Djuree
félisten

a type az fizetős tank...nem mind1. be is baszna ha nem lenne jobb...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44266) [HUN]Dani válasza diegho (#44258) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nagy kár.. :(

magyarsrac

(#44267) BaLee válasza Djuree (#44265) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

De tudtommal az a WG álláspontja, hogy a prémium tankok gyengébbek (vagy legalábbis nem erősebbek) mint a vele egy szinten lévő nem prémium tankok, csak a kredithozamuk jobb.
Na ez itt bukik erősen...

(#44268) Djuree válasza BaLee (#44267) üzenetére


Djuree
félisten

hát érzésre mondjuk nem erősebb mint egy T-44, csak mivel más a kialakítása pattogósabb.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44269) nyunyu válasza Tenken (#44257) üzenetére


nyunyu
félisten

Így próbálják meg távol tartani bébiszittereket tier2-3-tól?

Ja, hogy szaradna le a kezuk.

Pedig olyan jo erzes a gurulo pancelszekrennyel bebisinterkedni 5-6, agyhalottak miatt bukott T7-8 kor utan. :DDD
Mondjuk a T18 inkabb fun tank, nem egy ezustbanya, igy farmolni nem celszeru vele.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#44270) FoBCRaistlin válasza BaLee (#44267) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Lásd Church I VS III.
Sztem a 3 valami förtelmes.

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#44271) xtmod


xtmod
senior tag

Real Historical sound of guns mod (wot 8.4)

ezzel mi a tapasztalatotok? nekem ugyanúgy tönkrevágta a gémet, mint a 8.3, pedig a leírás szerint telepítettem.

(#44272) forras2 válasza xtmod (#44271) üzenetére


forras2
őstag

Én azt használom, és tökéletesen működik.

(#44273) Drenadar válasza Djuree (#44265) üzenetére


Drenadar
veterán

Van másik olyan prémium tank, ami a tierjében sokkal jobb mint a többi?
Sztem nem nagyon tudsz ilyet mondani tier 5 től kezdve...

(#44274) Arpee78 válasza Drenadar (#44273) üzenetére


Arpee78
senior tag

SU-122-44

(#44275) Djuree válasza Drenadar (#44273) üzenetére


Djuree
félisten

T34 pl., ettől félek a legjobban t8 gépek közül. nagyot lő és te meg nem nagyon tudod átlőni szemből. ha most vennék t8 prémet ilyet vennék.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44276) munnergep


munnergep
senior tag

Most rakott egy olyan csatába t29el, hogy simán 10 kill, erre oneshotolt az arty :) hogy én mennyire noob vagyok, az valami bődületes.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#44277) #35692544 válasza Drenadar (#44273) üzenetére


#35692544
törölt tag

jó az új orosz td-is su 100Y

a lőve sem rosszabb mint a kt
a t34 is elég jó

(#44278) Drenadar válasza Djuree (#44275) üzenetére


Drenadar
veterán

Szerintem a T32 de az IS3 is bármikor megeszi. De egy type59 is.

De majd megyek pár kört vele, ha ekkora istencsászár tank lett :D
több mint egy hete nem mentem vele, mert 5 csatából 4x 10-es tankokkal néztem farkasszemet, az meg nem olyan poén...

(#44279) AlexWolf válasza #35692544 (#44277) üzenetére


AlexWolf
senior tag

hát a lőwét az eredeti állapotához képest (én még 7500-ért vettem) egy csomót nerfelték suttyomban.
Régen löwe vs KT fix 1-esre volt vehető. Gyorsabb volt mint a KT, most lehet, hogy a KT papíron lassabb, de löwe kb 290%-os legénységgel sem tudja megelőzni. a kredithozamáról ne is beszéljünk.

Amikor megvettem vesztes csatában simán hozott 40-60k pluszt, győztesben meg nem egyszer 150k körül volt a nyereség. ezt kb 1,5 éve meg sem közelíti. A többi nerfről ne is beszéljünk. Ha vissza lehetne cserélni én megtenném, mert én nem ezt a fost vásároltam meg anno.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#44280) sith7 válasza diegho (#44258) üzenetére


sith7
nagyúr

:O

kérdezni azért lehet ezután is ? :F

(#44281) vhw válasza Djuree (#44261) üzenetére


vhw
addikt

Talán egy press_account volt.

AlexWolf: egyesek összetennék a két kezüket, ha olyan fos lehetne a garázsukban.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#44282) Napfénysüti válasza Djuree (#44275) üzenetére

T34-et szemből simán át lehet vinni. Az igaz hogy nagyot lő de utána tölt is sokáig. Mondjuk én is tisztelettel megyek egy T34 felé de hogy nem rágom le a körmeimet miatta az is hót ziher. :DDD

Més que un club!

(#44283) Drenadar válasza diegho (#44258) üzenetére


Drenadar
veterán

szerintem ezt most sokan sajnáljuk.
Köszönjük az eddig elkészülteket! :R

(#44284) forras2 válasza Djuree (#44275) üzenetére


forras2
őstag

Ugyan úgy mint a T29, simán lőhető szemből.
Én személy szerint nem érzem olyan komoly ellenfélnek, sokkal jobban tartok a Type59-től.

(#44285) #35692544 válasza AlexWolf (#44279) üzenetére


#35692544
törölt tag

tehát akkor nem rosszabb ;)
a páncélzata szerintem egyforma az ágyú meg jobb a lővén és a kreditet is jobban hozza :DDD lehet, hogy egy kicsit lassabb

(#44286) Tenken válasza AlexWolf (#44279) üzenetére


Tenken
őstag

Igen, ez elég nagy trógerség. Nem is tudom, hogy engedheti meg magának a WG. Nem fogyasztóvédelmi kategória ez már? Nekem ugyan nincs prém tankom, és fiókra sem költök, de ahogy látom nagyon gondolkoznom sem érdemes benne.
Szerintem ez már simán a fogyasztó szándékos megtévesztésének esete lehetne. Akármilyen másik értelmes területen ezért már cserére vagy pénz vissza fizetésre lennének jogosultak az ügyfelek...

Prémium tankoktól én mindtől félek. Ha velem van, akkor azért, mert többnyire elhullik az első 20 mp-ben dicstelenül, ha az ellenfélnél, akkor meg képes végig kempelni az egész game-t az utolsó kis pályaszéli bokorban kuksolva, én meg pont akkor futok bele, mikor már félig holtan rohannék elsőnek az artikat bónuszként leszedni...

[ Szerkesztve ]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#44287) Mottie válasza vhw (#44281) üzenetére


Mottie
őstag

Löwét szvsz gondolkodás nélkül elcserélném bármely másik t8 premiumra...

Be Victorious!

(#44288) ollie válasza Tenken (#44286) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez minden MMO-ban így van.

(#44275) Djuree: a T34-nek csak a lövegpajzsa erős. Bármelyik tier 7-es heavy is simán át tudja lőni szemből, ha nincs eldugva a hull.

[ Szerkesztve ]

***

(#44289) FoBCRaistlin válasza Napfénysüti (#44282) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Ma is hozhatnál majd egy kis szerencsét :D
Az a tegnapi 100% winrate nem volt rossz :)

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#44290) Napfénysüti válasza #35692544 (#44285) üzenetére

A Löwe nagyon lassú. ;] Nekem más bajom nincs vele szorzózom is mindig amikor játszom. :)

Més que un club!

(#44291) Csabi04


Csabi04
tag

Nem segítene valaki hogy a VK3001 P-t melyik agyúval használjam?

(#44292) Mottie válasza Napfénysüti (#44290) üzenetére


Mottie
őstag

LAssú és gyúlékony. De nagyon. A legutóbbi 3 meccsemben Löwével 5-ször gyújtottak..

Be Victorious!

(#44293) AlexWolf válasza ollie (#44288) üzenetére


AlexWolf
senior tag

azért ez nem teljesen ugyan az a kategória. pl wow-ban te azért fizetsz, hogy játszhass, ezen belül ugye elvileg nem adsz pénzt ki, szóval úgy változtathatnak ahogyan akarnak.
de én megvettem egy árucikket, bizonyos paraméterekkel, aztán x hónap múlva megváltoztatták.
Nem akarok hülye példákkal jönni de ez kb olyan mintha kifizettem volna egy csúcs szuper Mercit, aztán az első szervizelés után visszaadnak egy Suzukit.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#44294) jano_77


jano_77
nagyúr

Asszem már tudom melyik lesz az első 10-es tankom, amiért elindulok:
Új német MED ág a 8.5 petchben
Ez a Leopard I nagyon tetszetős....persze technikai adatokat nem tudok, csak kinézetre. :B

(#44293) AlexWolf: egyet értek Veled! ez már tényleg más kategória....ha megveszünk "A" terméket egyik nap, akkor 1 hónap múlva abból már ne legyen "B" termék, mert nem azért fizettem, valszeg ha alapból "B" lett volna elérhető, akkor nem is vettem volna, vette volna meg nagyon sok ember, játékos!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#44295) 04ahgy válasza Djuree (#44235) üzenetére


04ahgy
nagyúr

És miért nem fért el ott azzal a Bison-nal? Mit ártott neked? Nem sok vizet zavart volna akkor sem, ha nem lövöd ki.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#44296) #35692544 válasza 04ahgy (#44295) üzenetére


#35692544
törölt tag

arról nem is beszélve, hogy nem a bisonos tehet róla hanem aki behozta

én csak akkor lövök ki tankot ha valaki nagyon gyökér letol egy hegy oldalon vagy lövöldözik rám

[ Szerkesztve ]

(#44297) jano_77 válasza #35692544 (#44296) üzenetére


jano_77
nagyúr

a Tigrist kellett volna kilőni ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#44298) Tenken válasza ollie (#44288) üzenetére


Tenken
őstag

Nem nagyon vagyok otthon ebben a mostani p2w szisztémában. Cs-n, meg W3-on nevelkedtem. Én csak hardware-ért szoktam meg, hogy fizetnem kell.

Minden annyit ér, mint amennyit hajlandóak fizetni érte. Ha senki nem akarna költeni a WoT-ra, akkor pár száz forintokért akármelyik prémtankot meg lehetne kapni. De sajnos sokan úgy gondolják, hogy ez így elfogadható, és ezért a WG is vérszemet kapott. Végülis megértem őket. Ha valaki hülye és fizetni akar, akkor azt én is lehúznám. Akit nem értek meg, azok azok, akik képesek költeni rá. Szerintem nevetséges, hogy egy darab 8-as prémium tank annyiba kerül, mint egy AAA kategóriás teljes játék. Jó, mondhatják akik megvették, hogy játékidő, de akkor is, nézzük meg mennyi munka/teljesítmény van a két termék mögött. Azok a prémtankok gyakorlatilag egy sor-t jelentenek egy adatbázisban meg egy textúra pakkot. Egy hozzáértő ember kb fél nap alatt össze dobja. Én is vettem egy kódot még a legelején egy itteni kollégától, de semmilyen gyakorlati értelmét nem láttam. Pénz, meg xp kifarmolása csak idő kérdése, a skill nem jön gyorsabban egy prémium fióktól. Végső soron saját magát szívatja csak az ember, ha próbál gyorsabban haladni vele.

No offense, nem akarok senkit bántani, és azt is megértem, hogy ez nem olyan nagy tétel, de a határozott véleményem az, hogy ezerszer hasznosabb befektetés lehetett volna, ha helyette elviszi a barátnőjét/feleségét egy étterembe vagy vesz a gyereknek egy új biciklit.

Persze végül is mindenki azt csinál amit akar, meg nem rossz ez a játék, de azzal ha most ilyen keretek között pénzt áldozunk rá, akkor egy hibás felfogású rendszert erősítünk csak meg.

[ Szerkesztve ]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#44299) vhw válasza AlexWolf (#44293) üzenetére


vhw
addikt

De te nem a "terméket" vetted meg, hanem a jogot, hogy játszhass vele. Ezt kellene megérteni.
Ebben a játékban semmi sem képezi a te tulajdonod, csak "bérled".

Tenken: ez jó érv, az AAA kategóriás játék, meg az ára. De mikor eljutsz arra a szintre, hogy két éve tolod, szereted a játékot, több ezer csatád van - mindezt mondjuk eddig ingyen. Akkor elgondolkozol rajta, hogy ennyi idő alatt hány AAA-s játékot játszottál volna ki?

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#44300) Fel válasza ollie (#44288) üzenetére


Fel
addikt

Érdekességképpen...
Mostanában elég sokat mentem KV-1S, IS párossal, és azt vettem észre, hogy a T34 kupoláját könnyebben át lehet lőni a 122-essel, mint a füles tornyos T29-ét.

-------------------------------------------------------------------------

Majd ilyen Löwétek legyen: [link]. Gyönyörű... :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.