Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44601) 04ahgy válasza Drenadar (#44598) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Ott a pont. Egy ismerősöm 2-3 kupica pálesz után játszik a legjobban. Épp elég spicces olyankor ahhoz, hogy nem a szokásos logikus módon tolja, de még tud célozni. Szerintem épp emiatt nem követi a normális emberi viselkedést, és az ellenfélnek nehezebb kiszámítani a következő lépését. :D

Tegnap megint kaptam egy Cool_Headed medált az M3 Stuarttal. Aznap összesen kettőt. A Pz ..... Ausf. C-nek emiatt hálás köszönettel tartozok. ;)

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#44602) forras2 válasza Napfénysüti (#44599) üzenetére


forras2
őstag

:o Pedig áradozni szoktál róla, hogy milyen jó, meg így meg úgy, közben meg eladod? Hát nem ismered azt hogy hűség? NEM??? :DDD

jano_77
Videók alapján, és az itteni HSZ-ei alapján nem tűnik gyereknek már Diegho. Így azt hiszem el tudja dönteni, hogy Ő mit akar, és mit fog csinálni. Ha azt mondja, hogy nem csinál többet, akkor nem fog csinálni többet.
Még akkor sem, ha naponta 5-10 HSZ-t írtok ide le, amiben hisztiztek neki, meg nyaltok, hogy csinálja tovább.

[ Szerkesztve ]

(#44603) jano_77 válasza diegho (#44600) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mondjuk ezt megértem. Azért köszi az eddigieket! :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#44604) Mottie válasza diegho (#44600) üzenetére


Mottie
őstag

Szóbeli tanácsok? :D

Be Victorious!

(#44605) fradi81


fradi81
veterán

Videó témához: Diegho videóiban szépen elmondta a lényeges dolgokat, melyik típusú tankot hogy kell használni, mit érdemes felrakni rá, a többit meg nem videókból kell megtanulni hanem játék közben józan paraszti észt használva :)

moto g72, Ninebot d28e

(#44606) g85j válasza diegho (#44597) üzenetére


g85j
tag

Jaja, a helyezkedés a legfőbb dolog, és felismerni a jó taktikát.
A videók pedig iránymutatók lennének. Mindig más helyzet van, ugyanazon a pályán is akár, ugyanolyan tankokkal és tankok ellen is. A videók jól bemutatják, hogy 1-1 esetben, hogy kell(ene) reagálni, mozogni, merre menni.
Ezek értelmezése után már mindenkinek magától kell döntenie adott esetben, hogy mi az optimális az ellenfél lépésére. Nyilván ez nem megy mindenkinek rögtön. Sok-sok csata és gyakorlás kell, hogy ezt tökéletesíteni tudja az ember.
Mint természetesen nekem is. :DDD

Arra a szintre már eljutottam, hogy az első percben, mikor helyezkedik a csapat, már 80%-os biztonsággal tudom állítani, hogy ezt bizony sz.pni fogjuk....

Azért kösz mégegyszer!

(#44607) Mottie


Mottie
őstag

Végre sikerült leduplázni... Legyen elég annyi, hogy ez az 5. csata, mindben 2500-4000 közötti sebzéssel.

Be Victorious!

(#44608) Napfénysüti válasza forras2 (#44602) üzenetére

Én kedveltem azt a tankot de meglett a KT és anno arra cseréltem. Viszont azal nagyon nem ment és el is adtam. Lehet egyszer visszaveszem viszont a legénység ment a Löwébe. És utóbbi ugye jóval fontosabb nekem mivel ez a kredittermelő tankom. :K

De az XP rekordom még mindig a Tigrissel van. ;)

Més que un club!

(#44609) Mottie válasza Napfénysüti (#44608) üzenetére


Mottie
őstag

Nekem nagy kedvenc volt a KT.. persze akkoriban még nem rohangált mindenki hatalmas pen-nel... Lényegesen kevesebb olyan tank volt aki sokból sokszor átlőtt.. :)

Edit: Tigrist viszont nagyon nem szerettem :D

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#44610) forras2 válasza Napfénysüti (#44608) üzenetére


forras2
őstag

Nekem nagyon bejön a KT is :K Bár még csak a sima tigris lövege van rajta :o
Tigrincsnek meg örök helye van a garázsomban :K

(#44611) Tenken válasza Mottie (#44604) üzenetére


Tenken
őstag

Komolyan már fáj nézni egy idő után, hogy esek mit nyüfmákolnak össze pár morzsáért...
Könyörgöm, ha tanulni akarsz elmész mw-re és leszedsz annyi jobb kt-s repet amennyit feltesznek. Végig nézed őket és magadtól is rá kell jöjj, hogy mi az amitől te is jobb leszel. Ha meg nem akkor, ha mondják sem értenéd meg. Lehet, hogy azok a playerek átlagban nem lesznek majd olyan jók, de a jó körök között nincs akkora különbség az átlaghoz képest a jobb playerekhez viszonyítva.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#44612) Mottie válasza Tenken (#44611) üzenetére


Mottie
őstag

tanulok én így is.. Mellette néha-néha WoT-ozom.. :P Nyilván fél év

Be Victorious!

(#44613) Napfénysüti válasza forras2 (#44610) üzenetére

KT-t majd tervezem hogy visszaveszem. Tegnap meg is fordult a fejemben mert volt 2,9M kreditem. De most van egy csomó 8-as gépem (T28-Proto, T-44, Ferdi, Löwe, T32) szóval elvetettem mert 7-esem emg csak a T29 volt.

Viszont ha majd egyszer lesz sok fölös lóvém adok még esélyt a KT-nak mert akkor volt még nekem mikor még jóval bénább voltam. Tigrissel is tuti ha visszavenném tudnék még javítani mert azért már több mindent tudok a játékról mint anno meg másképp is gondolkodom.

Más:
Várható amúgy a jövőben hogy kiveszik a prém lőszert kreditért lehetőséget?? :F

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#44614) Fel válasza Napfénysüti (#44613) üzenetére


Fel
addikt

Nem.

(#44615) Tenken válasza Napfénysüti (#44613) üzenetére


Tenken
őstag

Biztos lesz még akciós 8-as. Nekem is ott kártyázik a legénysége a barakkban, mióta először kipróbáltam teszt szerón az e100-at.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#44616) Tiszteletes


Tiszteletes
aktív tag

Kedves játékostársak!

Nem tudjátok esetleg, hogy a Sapphire-nál szokás volt-e az elmúlt 2 évben ilyen WOT invite code-okat a kártya mellé csomagolni AMD fronton? Mert ha nem, akkor nem túrnám át a dobozát feleslegesen.

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#44617) forras2


forras2
őstag

1-2 vicces sztori a hétvégéről.
IS3 top tank.
Számolja vissza a másodperceket a játék.
Bal alsó sarokban olvasható pár mp után a következő mondat.
"Bocs de nem tudok lőni, mert tönkre ment az egerem"
Kitől származik ez az üzenet? Hát persze hogy az IS3-tól.
Erre írja neki valaki, hogy állítsd át billentyűzetre a lövést.
Ezt kapjuk válasznak: "Nem lehet, apukámé az account"
Erre 1 magyar srác gyors benyögi, "Ha nekem ilyen fiam lenne, már felakasztottam volna" :DDD

Másik...
Centurio top tank. Közös chatbe, hogy az ellenfél is lássa, megjelenik ez az üzenet tőle.
"Sorry, I Am stock tank" :o
Mindenkitől nagy röhögések...

T1HT-val megyek, jön szembe 1 KV1.
3-at lőtt rám, mind a 3× pattant rólam, én 4× át lőttem ez idő alatt.
Ez után jön ez az üzenet nem szó szerint így, csak kulturált formába tettem :D
"Sarkon álló testét pénzért áruló jó édes anyukádat te csííííter sperma, takarodjál el ebből a játékból, nem kéne NORMÁLIS emberek játékát tönkre tenned" lohhhoohohohohoooolll :DDD
Bár arra még nem jöttem rá, hogy miért minden áron a lövegpajzsomat akarta át lődözni :o

Tiszteletes
NVidia kártyákhoz jár csak invite kód, Atihoz nem ;)

[ Szerkesztve ]

(#44618) nyunyu


nyunyu
félisten

Masnal mukodik a screenshot?

Utobbi napokban hiaba tenyereltem ra a PrtScr gombra, nem menti a kepeket.
Pedig a kepernyore kiirta, hogy mentve.

Utolso kepem shot_100.jpg-nek volt elnevezve, ami egy szep kerek szam, de regebben siman szamozta tovabb is.

[szerk:]Letorolve a screenshots tartalmat korrektul megjelent a kep shot_001 neven.
Helyem meg van ~3GB, szoval az se lehetett problema.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#44619) forras2 válasza nyunyu (#44618) üzenetére


forras2
őstag

Nálam működik... Bár még csak Shot_97-nél járok...

(#44620) DessertFox válasza diegho (#44597) üzenetére


DessertFox
aktív tag

Teljesen igazad van, de annak az 1000 embernek ( köztük pl. nekem ) szereztél hasznos 15 percet. Én a magam részéről ( hobbi játékos minden tehetség nélkül, csak a játék öröméért ) nagyon szépen köszönöm a munkádat, az idődet ! :R

(#44621) atti_2010 válasza nyunyu (#44618) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Nekem működik de én a Fraps-ot használom.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#44622) g85j válasza forras2 (#44617) üzenetére


g85j
tag

Nekünk tegnap volt egy értelmes magyar span:
Szakaszba nyomjuk, kezdés előtt chat, ha mikrofonon dumálok sajna vmiért szaggat a hang....mind1.
Szóval chat, az is átugrál vmiért szakaszról folyamatosan csapat chat-re.

Dumálunk a szakasztárssal, elkezdődött a csata, átváltott neki is csapatra a chat, véletlenül beírja nekem válaszolva: "Sz*pjon le a mágus". - itt cenzúráztam, ott nem volt :DDD
Erre én :)
Meg még vagy két xd, a csapatból, szóval van más magyar is, örültem...
Ekkor beír hülye úr : "Haggyátok abba"
Abbahagytuk....aztán még vmit fenyegtőzik, hogy ki tud minket lőni....(saját csapatunkban)
Egy Huhú-t reagáltam, mert közben jött az ellen.
Még magyarázott valamit, hogy 5-ös IQ-val, menjünk tetrisezni.

Nekünk 5-ös IQ, Ő meg "haGGYátok abba"
Teljesen készen vannak néha az emberek.
Néha a magyar köszönésre már vissza sem köszönök!

(#44623) nyunyu válasza g85j (#44622) üzenetére


nyunyu
félisten

Szóval chat, az is átugrál vmiért szakaszról folyamatosan csapat chat-re.

Uj 8.4 feature a settings/game/save message recipient beallitas, ami megjegyzi, hogy mi volt az elozo meccsen hasznalt utolso chat csatorna, es arra all ra.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#44624) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Ennyi idiótát egy rakáson a föld nem látott 3 arty végignézi ahogy 2 KV1 elfoglalja a bázist és nem mernek rájuk lőni.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#44625) g85j válasza nyunyu (#44623) üzenetére


g85j
tag

Köszi!

(#44626) forras2 válasza nyunyu (#44623) üzenetére


forras2
őstag

akkor ezt valami mód kikapcsolja, mert nálam úgy van, mint régen volt, mindig csapat chaton van.

(#44627) Szabi46 válasza jano_77 (#44153) üzenetére


Szabi46
csendes tag

Ezt az óra + fps + találati jelzést honnan lehet letölteni :)
Mert nekem nincs órám, és jó lenne játék közben, pont ilyen kellene, mint neked a képen :) :C

Motorola E365 - Nokia 6020i - Nokia N95 8GB - Nokia N8 - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy S4 - Samsung Galaxy S6 - Huawei p20 pro - Xiaomi 11 ultra 12/512

(#44628) .mf


.mf
veterán

Majd' egy hónap kihagyás (munka, utazás) után tegnap elővettem. Frissítés, wotlogger nem megy, xvm nem megy, j1mb0 modok nem mennek, remek. WL3 hótfos. Játék is szarul megy, kedvenc M18-cal csak 7. kört nyertem meg, ilyen még nem volt; többivel is, zuhan az átlagom. A csapatok is szarok, de a végén már ott tartottam, hogy tán én felejtettem el játszani? De ezután a kör után úgy gondolom, hogy talán mégse.

Victory!
Battle: Fjords 2013. március 13. 12:25:41
Vehicle: M4 Sherman
Experience received: 1 447
Credits received: 29 542
Battle Achievements: Radley-Walters's Medal, Pascucci's Medal, Top Gun, Mastery Badge: "Ace Tanker"

17/17/21, 2349 dmg, 9 kill, 61 def - szóval kis híján még egy Defender medál is, az lett volna a szép sor...
Még az elején kifogtam szembe az ellen top tierjét, T34-85-öt, onnantól előbb 12x, majd még egy lövés után 39 hp-val játszottam végig. Én 39 hp-val, egy Stug és egy használhatatlan polák arty (össz-sebzése 290 volt), ellenünk még 3-4 tank, köztük egy majdnem full-hp KV1, és 3 arty. Következő ellen kilövése után a Stugot is kilőtték és elkezdtek foglalni, maradtam én 39 hp-vel és a bujdosó arty...
A KV-1-et valami hihetetlen mázlis lövéssel, mikor már ott volt, hogy nem tudtam tovább bújócskázni előle, beküldtem neki szemből vezető lőrésén 278 dmg-et... azután már csak az arty volt.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#44629) jano_77 válasza Szabi46 (#44627) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tessék ;)
Találati jelző alatt a bal felső sarokban az óra mellettit érted vagy a bal alsóban a damage panelnél?
Ha az elsőt, akkor XvmMini4Hitlog_hun_Smat_084 töltsd le, ha utóbbit, akkor pedig ITT válassz!

Remélem tudtam segíteni.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#44630) Szabi46 válasza jano_77 (#44629) üzenetére


Szabi46
csendes tag

Köszi. Most viszont az előző verzióra rakta rá, így egybe olvad a 2 állapotsor... A régit hogyan vegyem le, vagy hol van az, mert a flash mappába nem írt felül semmit, csak bemásoltam azt a 3 file-t amit letöltöttem... :R

Motorola E365 - Nokia 6020i - Nokia N95 8GB - Nokia N8 - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy S4 - Samsung Galaxy S6 - Huawei p20 pro - Xiaomi 11 ultra 12/512

(#44631) jano_77 válasza Szabi46 (#44630) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hááát...ebben majd szerintem nyunyu vagy Fel tudnak segíteni Neked, mert nekem nem volt ilyen gondom. :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#44632) nyunyu válasza Szabi46 (#44630) üzenetére


nyunyu
félisten

En a rendes XVMet hasznalom, de ugyanigy utkozott az alapbeallitasa az ingame clock nagyobb kijelzojevel.
Megoldas az volt, hogy atirtam az XVM konfigban a hitlog bekezdes X,Y erteket.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#44633) Szabi46 válasza jano_77 (#44629) üzenetére


Szabi46
csendes tag

A bal felső sarokba kavar be, ott írja rá a ping értékére a találatot. Ezt is letöltöttem:XvmMini4Hitlog_hun_Smat_084 de így se jó, ez volt fent nekem...

Szerk: XVM editor egy bazinagy találmány:P
Köszi, átírtam az X pozíció értékét és már jó is. :C :R

[ Szerkesztve ]

Motorola E365 - Nokia 6020i - Nokia N95 8GB - Nokia N8 - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy S4 - Samsung Galaxy S6 - Huawei p20 pro - Xiaomi 11 ultra 12/512

(#44634) jano_77 válasza Szabi46 (#44633) üzenetére


jano_77
nagyúr

Jaaa...hogy erre gondoltál. :U
Akkor igen az a megoldás, amit nyunyu mondott és már meg is találtad.
Nekem valszeg azért nem volt gondom vele, mert van egy belőtt XVM config file-om és mindig azt használom, amiben pedig az X alapból fel van növelve, így az eredmény kijelző mellett mutatja nálam a találatokat.
Bizony jó kis találmány ez az XVM Editor.....főképp, hogy szinte mindent látsz azonnal, hogy miként is fog kinézni a játékban. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#44635) Antonius1978 válasza nyunyu (#44618) üzenetére


Antonius1978
addikt

Miert nem hasznaljatok az EASY CAPTURE nevu kis progit ?
Beallitod a helyet ahova mentse, beallitod mondjuk CTRL+A-ra, es amint lenyomod a gombokat, menti is a megfelelo helyre, es sorszamozza is a kepeket.

UI : es a kep JPG-be van, kb 90-120 kbit, nem 2 mega mint a printscreen eseteben...(ha BMP)

[ Szerkesztve ]

(#44636) adrian360 válasza Antonius1978 (#44635) üzenetére


adrian360
őstag

printscreen a beépített WoT-os képmentőt aktiválja, és egyből lementi a saját könnyvtárában jpg-ként, nem kell semmi külső program. 90-120 kbit-es jpg meg hát lehet kicsit túl van tömörítve egyébként :)

(#44637) V.Dave


V.Dave
senior tag

1300sebzés II-es tankkal :DDD

nem mondom hogy nem élveztem, szórtam nekik az ólomékszert :))

Xiaomi mi 8 6/128

(#44638) virkir válasza Antonius1978 (#44635) üzenetére


virkir
veterán

Mert minek használjunk külön programot ha benne van a játékban a lehetőség?
Mert minek nyomjak 2 billentyűt ha elég csak egyet?
A 90-120kbit-es kép meg legfeljebb 640x480-as nem full screen méretű.
Egyébként tény, hogy néha meghüjjül és nem ment, olyankor elég átrakni az addigiakat egy másik könyvtárba és kezdi elölről.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#44639) jano_77 válasza Antonius1978 (#44635) üzenetére


jano_77
nagyúr

hmmm....nem ismertem eddig ezt a progit, de nem hangzik rosszul, már csak a méret miatt sem. ;)

MÁS:
Lövegek pontosságánál mi számít elfogadhatónak, ilyen érték 100m-en?
4 századnyi különbség jobb-e annyival, hogy azért érdemes legyen feltenni avagy épp ellenkezőleg nem feltenni egy másik ágyút a tankra?
Gondolok itt az IS lövegeire: számolgattam egy kicsit és a VII-es 100mm-es D-10T löbeg percenként tud sebezni kb 1.656 (7,2-es átlagos tűzgyorsaság mellett) míg a VIII-as 122mm-es D-25T löveg 2.012 (5,16-os átlag tűzgyorsaság mellett). Ebből még az derül ki, hogy naná, hogy érdemes feltenni a nagyobb ágyút....DE
A 100mm-es ágyú 0,42m pontosságú 100m-en, míg a 122mm-es "csak" 0,46m.
Kérdésem tehát az, hogy ez mennyire számottevő? :F

Köszönöm előre is a segítő válaszokat.

ui.: sosem nézegettem még ennyire a tankok adatait, nem mélyedtem el ennyire, ezért nem is vagyok ezekkel tisztában....kérném, hogy ezért lehurrogó hozzászólásoktól kíméljetek meg. :R

(#44637) V.Dave: gratula...ez nagyon durva! majdnem az egész ellenfelet Te nyírtad ki!? A többiek nagyon hikomatok lehettek....egyik sajátot ölt....pfff. Szép eredmény. :C

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#44640) Jolet válasza jano_77 (#44639) üzenetére


Jolet
őstag

4 centi a különbség
hidd el a nagyobb ágyú a jobb ágyú, legalább is tier6-tól felfelé és szigorúan csak szerintem

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#44641) bullseye válasza Drenadar (#44598) üzenetére


bullseye
addikt

Talán jó lenne az infó (egy nagy adag képpel), hogy melyik pályán, melyik oldalról, milyen típussal hova érdemes menni (esetleg még arty/no arty megosztással ínyenceknek).

Én a replay-ekből is ezt szoktam leginkább nézni, és kaptam már 1-2 nagyon jó tippet. Ha ide túl sok is, van hazai wot-os oldal, ami szívesen látná szerintem. Legrosszabb esetben én is fel tudom rakni valahova :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#44642) jimmy74 válasza jano_77 (#44639) üzenetére


jimmy74
őstag

Az nem mindig úgy van hogy a nagyobb jobb szerintem!Általában a kisebb pontosabb a penje nagyobb(mivel kisebb a kaliber) viszont kevesebbet sebez és kritikust is kevésbé ad.
De az IS-nél a 122-es a favorit az biztos! :) Nekem is volt már eladtam, de a 122-essel lehet gyilkolni főleg ha közelharc van ami általában heavy-nél kötelező :DDD,nem beszélve arról hogy ez a löveg tud igazán fájni az ellen-nek mert szinte minden lövés kritikus ami ugye az ellenfelet gyengiti harc közben! :K
Úgyhogy fel rá a 122-est! :D

WoT:jimmbo

(#44643) Steelheart2 válasza bullseye (#44641) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Na egy ilyen leirásnak én is nagyon örülnék.Mivel föleg Td vel játszom.Van pár pálya,ami nem a kedvencem.Föleg a városi pályák(ensk,ruinberg).Van esetleg ilyen oldal,ahol ezek le vannak irva?

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#44644) jimmy74


jimmy74
őstag

Én ezt a wot oldalán néztem úgy tudom :F ,mutatja a spot,arty Td helyeket hol a legjobb a pályán!
Lehet hogy nem erre gondoltatok.?. :F
De szerintem azt csata előtt döntöd el nem?Akkor tudod milyen az ellen milyen a te csapatod a tipusokat,meghát hogy ki merre megy ami szerintem a legfontosabb mert sokszor csináltam csodát rgy Td-vel úgy hogy nem bekempeltem az általában szokásos TD helyen hanem ellensúlyoztam a csapatot hogy ne egyirányba menjen mindenki mert akkor megette a fene az egészet ha egyedül vagyok egy jó Td-s helyen...vagy mindenki ott van a másik oldalt meg szinte senki..

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#44645) Imilenni


Imilenni
addikt

Nem szeretnék beleszólni ebbe a diegho videó ügybe.
Viszont..sokan maguktól "tanulják" a játékot..ha nekik megy, akkor másnak miért nem? :U

Press "F" to pay respects.

(#44646) jano_77 válasza jimmy74 (#44642) üzenetére


jano_77
nagyúr

Jelenleg a KV-13-ról a 85mm-es D-5T-85BM löveg van fent.
Érdemes feltenni a 100mm-est vagy inkább egyből a nagyobb torony, majd a 122mm-es löveg legyen a sorrend? :F
Jól számoltam, hogy elvileg az alap lánctalpnak mindent el kell tudnia bírni, tehát a nagyobb lánctalp max akkor kell, ha már minden más fent van és szeretnék némi gyorsulást?
:R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#44647) [HUN]Dani válasza jano_77 (#44646) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Szerintem ha nem muszáj kifejleszteni akkor ne is fejleszd ki a 122mm-es ágyút. Szerintem egyébként még a kisebb szintű tankokról örökölted vagy nem? Mivel nincs hozzá ap csak he lőszer így szerintem nem igazán ér semmit, főleg t7 szinten.
Hagyd csak meg a 85mm ágyút az a legjobb.

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#44648) Bingisz válasza [HUN]Dani (#44647) üzenetére


Bingisz
addikt

Most az IS-ről van szó nem?
Mert akkor nagyon jó tanács a 85mm-es ágyút ajánlani rá a 122mm-es helyett.... :C :W

Jano:Ha a KV-1S-ről megvan a lassabban töltő 122mm-es, akkor menj a torony felé, és hagyd a 100 miliset.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#44649) Timyyy


Timyyy
őstag

BUKOTT körben prémium NÉLKÜL, top ágyú NÉLKÜL:

Defeat
Siegfried Line 2013. március 13. 15:47:57
Vehicle: E-75
Experience received: 1 256
Credits received: 40 597
Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Sniper, Sharpshooter, Master Gunner, Reaper

5068 dmg, 26/24 találat, érdemes megnézni: REPLAY

(#44650) marked one94 válasza Timyyy (#44649) üzenetére


marked one94
őstag

Ha ott vagyok sima győzelem :P

You'll Never Walk Alone

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.