Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45651) #35692544 válasza L-e-f-i-e (#45648) üzenetére


#35692544
törölt tag

sajnos nem beszélek angolul anyáznék én úgy is :DDD
főleg amikor 4-5db hatos hetes artyt betesz én meg legalul virítok a 8-as tankommal

diegho: mihez képest, sokkal kevesebben is játszunk, és szerintem a siemkák között lényegesen több a rossz játékos ;)
pl: a németeknél 82,5 millióan élnek nálunk csak 10

[ Szerkesztve ]

(#45652) Napfénysüti válasza diegho (#45650) üzenetére

Még arányaiban is?

okos67: mondjuk azt észrevettem én is hogy a lengyelekért már nemzetek se rajonganak. :D

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#45653) diegho válasza #35692544 (#45651) üzenetére


diegho
nagyúr

Lengyelek között tudok mondani 200 top játékost, magyarok között 7-et nem tudok. Ennyivel nem játszanak ők többen.

(#45654) Mottie válasza diegho (#45653) üzenetére


Mottie
őstag

Ezért kell az akademja madjarska. :D

Be Victorious!

(#45655) Pete55555 válasza diegho (#45647) üzenetére


Pete55555
addikt

Egyszer anyáztam már én is, mikor Panth 2-vel voltam, az ellenfél 2 artyja meg egyfolytában engem lőtt, mintha könnyebb célpontjuk nem lett volna... Már a csata elején mellémcsapódott 2 blindshot, aztán még vagy 5-6 lövés körülöttem csapódott be, ilyen 40-50 mp-es időközökkel. És nem nyílt terepen álltam mint a barom, hanem mentem befele a városba lakeville-en, a lövések fele már bent csapódott mellém.
Na, akkor nagyon ideges voltam.
(#45656) Mottie Tudom, de sajnos felb*szom magam az ilyenen. Am azért is volt érdekes, mert mikor artysafe helyen voltam, mégis inkább engem próbáltak lőni, 4-5 méterre lőttek mellém, hiába nem tudtak eltalálni, aztán persze akartam valamit csinálni a csatában, kijöttem, szétkaptak...

Ez viszont egy jó kör. Tennék fel replayt is, de úgyse nézi meg senki :D
Victory!
Battle: Mountain Pass 2013. március 18. 16:23:32
Vehicle: Jagdpanther II
Experience received: 1 754 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 31 389

3500 sebzés - 20800 kreditet kerestem vele, ritka az ilyen nálam :)

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#45656) Mottie válasza Pete55555 (#45655) üzenetére


Mottie
őstag

Azt lövi az arty akit szeretne.. Ezért nincs mit anyázni. Artysafe helyre kell állni és kalap.

Be Victorious!

(#45657) mikron


mikron
tag

Top 200 :D nem az a lényeg, amíg egy Churchill I elől menekül egy IS-t addig nem kell messzire menni :D

(#45658) Zeratul válasza Mottie (#45656) üzenetére


Zeratul
addikt

Artysafe: ettől a kifejezéstől mászok a falra, van rá magyar szó is.

(#45659) forras2 válasza diegho (#45619) üzenetére


forras2
őstag

Már rég történt az eset... itt is beszámoltam róla....
KV1s-el mentem. 100 hp alatti játékosra nem szoktam rá lőni, ha van mellettem olyan ember, aki ki tudja lőni.
1k a lőszer, akkor még nagyon gyatrán jött a kredit, így nem lövöldöztem fölöslegesen.
Én megyek a KV1s-el meg jött vele 1 PzIV meg 1 Sherman, szakaszban voltak mind a ketten magyarok.
Szembe velünk jött 1 PzIV. Akkor még a régi, jó, normális PzIV volt. Bele lőttem egyet, maradt 54 HP-ja.
Mondom ráhagyom a 2 srácra, majd azok kiszedik. A PzIV mind a 2 srácba bele lőtt egyet-egyet.
Nahm, jó, nem szórakozok tovább, kiszedtem. Ez után elkezdenek osztani, hogy én milyen noob paraszt inkubátor szökevény vagyok, miért nem szedtem ki előbb, nem sebezte volna meg őket.
Erre írom vissza nekik, hogy összesen majdnem 900 HP-val voltatok 1 54 HP-s PzIV-re, és nem tudtátok kiszedni, úgy hogy nem kéne dumálni. Nahm erre mind a ketten elkezdtek lökődni, meg lődözni engem.
Elkapott az ideg, 1-1 lövéssel kiszedtem mind a kettőt. Után egész csata alatt osztottak engem.
Míg odáig jukadt ki a dolog, hogy elkérték a címemet, és majd Ők ketten eljönnek és megvernek engem.
Leírtam nekik a nevem, a címem, meg kérdeztem tőlük, hogy esetleg személyi igazolvány számot adjak?
Az óta is várom őket, de még mindig nem jöttek :(

(#45660) Snakeiboy válasza forras2 (#45636) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Amolyan medes heavys kevereket osztottam, semmi kulonleges. Amint meglesz az 5dik skill(remelem mai nap folyaman) feltolom a kepet. Amugy mint a lejatszot csatak szamabol is latni, imadom azt a tankot :)

Miert?????

(#45661) Mottie válasza Zeratul (#45658) üzenetére


Mottie
őstag

O.O Pókember!

Ilyenkor mit csinál a csapat? Komolyan.

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#45662) Zeratul válasza Zizifull (#45547) üzenetére


Zeratul
addikt

Ha megpingelte nem illik bántani a célpontot majd csak a gránát becsapódás után, mert az arty lassan tölt, lassan céloz és kevés a lőszere, ha rátámadsz a célpontjára és az elmozdul akkor joggal érezheti hogy szopatják, a csapattársai, az önbíráskodással viszont nem értek egyet.

(#45663) Zeratul válasza L-e-f-i-e (#45623) üzenetére


Zeratul
addikt

Max chatbant fog kapni, azzal meg "nagyon megbüntetik" :))

(#45664) Enzolord válasza Mottie (#45661) üzenetére


Enzolord
addikt

Az alsó 6 konkrétan zéró sebzéssel lehozta a meccset?? SZép..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#45665) Csabi04


Csabi04
tag


(#45666) zsloti válasza Arpee78 (#45626) üzenetére


zsloti
senior tag

Köszönöm
A saját replayeket nem tudom visszanézni amiket most mentettem el ,de a netről leszedetteket se sikerül elindítani:(
Zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#45667) ЯΞNΞGΔT válasza #35692544 (#45612) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Köszi, ez sokat segített. És köszönöm másnak is, aki írt - a formulát magát megtaláltam én is, csak nem tudtam rendesen értelmezni minden pontját. A képen minden tiszta. Köszi szépen! :R

Ezt a fajta kiírást melyik oldalon találom? (planetwot-t meg noobmetert szoktam nézni)

[ Szerkesztve ]

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#45668) ollie válasza Mottie (#45656) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem igazán van olyan hely, mivel az artyk nincsenek röghöz kötve.

***

(#45669) munnergep válasza diegho (#45653) üzenetére


munnergep
senior tag

De, ennyivel többen játszanak.
Tegnap nagyon sok magyarral játszottam, majdnem mindent nyertünk.
Ma csak siemkából állt a világ, csak bukta volt, 1-2 kivétellel, de akkor is én fordítottam a csatákon.

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#45670) ЯΞNΞGΔT válasza ЯΞNΞGΔT (#45667) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Meg van. Tárgytalan. :R

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#45671) SoulReaver válasza Mottie (#45661) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nekem is van ilyenem... :D
Westfield mapon volt... az volt a lényeg, h egyedül védtem az egyik oldalt 8 hevy ellen... kicsit nehéz volt, mert mind1ik full hp-val jött rám, de segítség kérésre nulla választ kaptam... :)

[ Szerkesztve ]

(#45672) munnergep


munnergep
senior tag

Káromkodásról meg anyázásról annyit, hogy ha engem valamelyik kilök az ellen elé, vagy lövés közben állandóan hozzám dörgölőzik, vagy egyéb okból elrontja a szórakozásom és elsőre nem ért a szóból, ez által le kell vezetnem mások hülyeségeit, akkor nem a saját billentyűzetembe fogok belevágni, hanem gyorsan anyázok egyet. Nem angolul, mert a legszebb és legkifejezőbb nyelv, az még mindig a magyar. Mivel nem érdekel, hogy érti-e vagy sem, de kiírtam magamból, abban a pillanatban lenyugodtam és mindenki boldog.
Magamnak ugyanis a saját lelki békém számít, nem mások véleménye.

Más: kipróbáltam az orosz med ágat, t-34-85-el csak nyerni lehet, minden csatát meg lehet vele fordítani, megvettem a t-43-at, de ez egy visszalépés. Megpróbálom vele valahogy kigrindelni a t-44-et. Kérdésem: megéri, mert az már egy jó tier8-as med, vagy csak a t-54 lesz játszható?

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#45673) babferi


babferi
tag

Egy kis "erdekesseg" . Egy tobb mint 30 perces video , hogyan harcolnak/harcoltak a sziriai felkelok a hadsereg pancelosai ellen. Csak az nezze meg akit nem zavarnak a haborus felvetelek . Youtube video szoval nagyon brutal jelenetek nincsenek benne :

[link]

[ Szerkesztve ]

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#45674) myckey


myckey
veterán

há má megint ezek a geci magyarok
ejj!
há mé tartsa őket ajóisten
há bezzeg a kűfődiek.....

az anyám szetnségességit már :W

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#45675) L-e-f-i-e válasza myckey (#45674) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ha sok a barom a legnagyobb ugye mindig különbnek tartja magát :DDD

=^-^=

(#45676) Moleman válasza munnergep (#45672) üzenetére


Moleman
addikt

Mondtam én, hogy a 34/85 egy isten. :) A T-44 már jó lesz szerintem (bár még csak a 34/85-nél járok.)

(#45677) diegho válasza munnergep (#45669) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem játszanak ennyivel többen. Top játékosról beszélek, az pedig nem az 1500 WN6, hanem 2200 környéke. Ilyenből itthon még egy esl csapatra valót sem találsz. Lengyeléknél pedig százával hevernek.

(#45678) munnergep válasza diegho (#45677) üzenetére


munnergep
senior tag

Átlagban többen játszák, de ha a top játékosok számában igazad van, márpedig miért ne lenne, akkor ez elég szomorú ránk nézve. De azt hidd el, hogy itt sem hülyébbek a játékosok, max. szerintem ott jobban tömörülnek csapatba, mivel nagyobb az összetartás össznemzetileg. Ez nálunk hiányzik.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#45679) L-e-f-i-e válasza diegho (#45677) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Pedig a lengyel népesség közel 40 millió, a magyar közel 10, arányaiban is jóval többen kell hogy játszanak, mellesleg ezek között a hogyishívják, jah magyarok között is vannak elit játékosok, akik tényleg azok, ezen a fórumon egy sincs ilyen, igen, egy sem, és ők pont szarnak is a fórumozásra valszeg nem is ismered őket, nyilván nem is ismerhetsz minden magyar játékost, mert az bizarr lenne, ahogy minden lengyelt sem. :D

Erről jut eszembe minap pont egy lengyel szakasz hozta le a meccset de úgy, hogy csak néztem, 2 Unicás t-54 anyázott is rendesen, gondolom nem ehhez voltak szokva, gold ammo noobozták szerencsétlen lengyel Batchateket. Sajnos a az Unicasokkal voltam, ez többnyire jót szokott jelenteni, most a lenygelek megszopattak minket :)

[ Szerkesztve ]

=^-^=

(#45680) jahrn válasza munnergep (#45672) üzenetére


jahrn
senior tag

Nem rossz az a T-43, csak valahogy olyan... szurke. Igazan semmiben sem jo (ellentetben a T20-al), mondjuk ez a legtobb tier 7 medre igaz. Jah meg imad kigyulladni, ez az elso nem hvy orosz tankom ahol a removed speed govenor helyett be kellett tennem poroltot.

Amivel nekem problemam van mostanaban az a T21. Probalom olyan scout+E8 keverekkent hasznalni, de nem tesz jot neki h durvabb az MM-je. Scoutnak nem igazan mozgekony es emelle meg nagy is. Olyan kepzavaros tank...

[ Szerkesztve ]

(#45681) #95904256


#95904256
törölt tag

Egy lestrapált ELC-vel vettem egy fagyos fürdőt, erre utánam ugrott egy Stug... :DD

(#45682) diegho válasza L-e-f-i-e (#45679) üzenetére


diegho
nagyúr

Egyetlen magyar játékos sincs top8 esl csapatban, ez bőven elég ahhoz, hogy eldöntsem mennyire top valaki. Szerinted, ha lenne itthon 10 elit játékos, nem keresték volna agyon magukat esl-en? Szakesz megmondta, nem tudott összeszedni 1 év alatt 5 olyan magyart, akik tier8 tankban esl top szinten tudnak játszani. Ez 5 azaz öt ember lenne. Ennyi nincs itthon. Lehet röhögcsélni, de ez a szomorú valóság. Tény, hogy nem ismerek minden magyart, nem is akarok, de hidd el, hogy nincs meg az 5 sem itthon.

(#45683) Napfénysüti válasza munnergep (#45678) üzenetére

Ez csak egy játék, miért kéne szégyenkezni hogy nincs x darab über játékosunk? Lehet a játékosok jó része inkább az élet fontosabb területein igyekszik jól teljesíteni.

Més que un club!

(#45684) AlexWolf válasza Napfénysüti (#45683) üzenetére


AlexWolf
senior tag

teljesen egyet értek veled. Sokan túl komolyan veszik ezt a JÁTÉKOT.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#45685) L-e-f-i-e válasza diegho (#45682) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Lehet, hogy igazad van, nem mondom, hogy nem, mivel én sem ismerek minden magyar játékost szerencsére, de egyet konkrétan tudok aki olyan mutatókkal rendelkezik akire pl még te is azt mondanád hogy ez igen, hogy csinálja. Na konkrétan ő tesz magasról az ESL-re, klánokra meg a fórumozásra is. Ez persze édeskevés, de én ebből indultam, ki, hogy simán lehetnek még ilyenek, nem mindenki szeret ezzel dicsekedni, de a pakliban az is benne van hogy ő egyedül képviseli Magyarország elit alakulatát ami sajnálatos, de egyáltalán nem szomorú.

=^-^=

(#45686) Gyuri27 válasza diegho (#45682) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azt látni kell, hogy a lengyeleknél marha népszerű ez a játék. Nálunk nem annyira.
Ehhez hozzá veszed, hogy többen vannak 4x. Máris le lehet vonni a következtetést.
Amúgy a lengyel átlag hülye pont annyira iq fájter mint más nemzet átlag hülyéje.

Megy a nagy siemkázás. Bemész scoutolni és arra nem képesek, hogy ingyen sebzés végett mögéd álljanak 100-150 méterre. Mennek leming vonatozni vagy a map egyik sarkában kempelnek.
Amikor mi védünk megy a rush ezerrel. Mikor nekünk kéne támadni meg full kempelnek.

Szóval nem kell elesni ezektől. Eu szerveren a németek után a lengyelek-csehek-szlovákok vannak a legtöbben. 10-ből 8 csata az előbb emlitett módon történik.

Amd - Radeon - Ryzen

(#45687) diegho válasza L-e-f-i-e (#45685) üzenetére


diegho
nagyúr

Lássuk azokat a mutatókat. Mert bizony volt már az esl csapatban 2400eff-es, de stabil 500-at nem tudott sebezni 8-as tankban...

(#45688) Pukkancs


Pukkancs
tag

Ha nem akarsz a saját anyanyelveden oltásokat kapni, néha célszerű beírni a meccs elején, hogy siema azt kevésbé fognak basztatni, mert ha megtudják az ilyen barmok, hogy a másik is magyar kétszeres lendülettel esnek neki.

(#45689) sanya67


sanya67
tag

Atyaég!
Kész "nemzethalál", hogy nincs X számú top magyar játékos.
Tragédia ahogy játszom, kész fostalicska a statom, de azért egy svájci multinál elvezényeltem közel 1.000 embert évekig, magas színvonalon.
Persze, persze, komolyan kell venni a játékot de használjuk már "funkcionálisan": játsszunk! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45690) munnergep válasza L-e-f-i-e (#45685) üzenetére


munnergep
senior tag

Az előbb én úgy fogalmaztam, hogy szomorú, de tök igazad van, ez nem szomorú, csak ez van. Ezért még nem kell felaggatnunk magunkat.
Majd ha itt is mindenki wotra fog gyúrni, majd lesz több zsírprofi.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#45691) #35692544 válasza Pukkancs (#45688) üzenetére


#35692544
törölt tag

itt vannak a más nemzetek elitjei 10 tankban nem tud annyit sebezni mint más 8-asban
ma ez a 8. ilyen csata, na ilyenkor biztos hogy ne fogom vissza magam a cseten és lesz@rom kinek mi a vélemény

bocsi nem válasz akart lenni csak már idegből mellényomtam

[ Szerkesztve ]

(#45692) L-e-f-i-e válasza diegho (#45687) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Nem fogom belinkelni mert nem szeretné, én is írtam neki, hogy menjen esl-re de nem akar, mindenesetre nem muszáj elhinni, de van ilyen, ha őt nem ismerném akkor is ezt mondanám, hogy van ilyen, az meg hogy arányaiban mennyi van, abban igazad lehet, dehát ez egyáltalán nem baj, ez csak egy játék és mindig az átlag határozza meg a fő irányvonalat,az a többség annak az igényei az elsődlegesek, de hát ez már nagyon régóta így megy minden játékban, (lásd Cod, Bf3, nem az eSport a célpont, hanem a casual, átlagplayerek).

=^-^=

(#45693) nyunyu


nyunyu
félisten

Minimapon csak azok a sajat tankok latszanak, amik radioja eleg eros ahhoz, hogy a sajat radio hatotavjaval erintkezzen?

Elobb nem ertettem, miert nem talalom a Hellcatunkat a terkepen, mikozben volt par tank a palya tuloldalan, amik meg latszodtak.
Aztan megtalaltam kb. feltavnal, de kiderult, hogy nem volt fullos, valoszinuleg az alap radio lehetett rajta, ami csak 315m-re visz el.
Stugomnak meg eleve nem tul acelos a radio kinalata, top radio is csak 415m. :(

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#45694) munnergep válasza sanya67 (#45689) üzenetére


munnergep
senior tag

Meg sem fordult a fejemben, hogy ha valaki nem egy tank ász egy játékban, akkor az életben sem tud valamit jól csinálni. Be is b@szna, ha így működnének a dolgok :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#45695) diegho válasza sanya67 (#45689) üzenetére


diegho
nagyúr

Pl az ESL-t ennyire érdemes komolyan venni:
minden héten 450euró + havi 1000euró, ez ugyebár 2800 euró/hó, ennyit tud nyerni a legjobb csapat, ez oszlik annyi felé, amennyien vannak. Ideális esetben ez 400 euró/fő/hó, ez bizony jóval több, mint az itthoni minimálbér és ehhez csak játszani kell, mellette lehet dolgozni nyugodtan.

(#45696) [HUN]-Kisa


[HUN]-Kisa
aktív tag

4700+ Damage kicsit se volt jó csata :D

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#45697) diegho válasza L-e-f-i-e (#45692) üzenetére


diegho
nagyúr

Név nélkül is jöhetnek a nagy számok, mert nagyon érdekelne, hogy mennyi az annyi.

(#45698) sith7 válasza [HUN]-Kisa (#45696) üzenetére


sith7
nagyúr

Grat , én is imádom ezt a tankot :K

[ Szerkesztve ]

(#45699) sanya67 válasza diegho (#45695) üzenetére


sanya67
tag

Értem. Vegyél belőle téli szalámit.
Nekem spec 4-5 csatára van esélyem egy este, vasárnap kora reggel és elszórtan napközben még 10-15 csatára, jobb esetben.
Nem sajnálom senkitől a ráfordított időt, pénzt, energiát. Tényleg nem!
A kiemelkedő játékosokat (téged is), megsüvegelem.
A tehetségtelen, béna f@szkalapok engem is fel tudnak húzni, de nem szeretnék többet belegondolni a játékba mint amire való: kikapcsolódásra!

(#45700) [HUN]-Kisa válasza sith7 (#45698) üzenetére


[HUN]-Kisa
aktív tag

Nagyon élvezet vele játszani és nem bántam meg hogy nem a Tiger II őt vettem meg! :) nagyon baba :D

De a következő az lesz :D

[ Szerkesztve ]

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.