Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44351) Moleman válasza odrif (#44348) üzenetére


Moleman
addikt

Az elején valóban az, eleinte az 57 mm-es löveggel szerencsétlenkedtem, most 85 mm, így már nem annyira gáz, de szerintem a KV-2-vel fogom rá kifejleszteni a ZiS-6-ot.

(#44352) odrif válasza Moleman (#44351) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

én is arra törekszem.

20 éve a Prohardveren

(#44353) Warpig


Warpig
aktív tag

Sziasztok!

Várható vmilyen akció, amelynek keretén belül olcsóbbak lesznek a német tankvadászok?
JagdPanther 2re gyűjtök, de nem akarok szentségelni, inkább várok, ha van esély ilyenre.

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#44354) Gyuri27 válasza Warpig (#44353) üzenetére


Gyuri27
félisten

Voltak a medek, most a heavyk. Lehet, hogy lesz 7-s td akció is.
Bár volt arról szó, hogy azt kiveszik a játékból.

Amd - Radeon - Ryzen

(#44355) Warpig válasza Gyuri27 (#44354) üzenetére


Warpig
aktív tag

Mit? A JagdPanth2-őt?

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#44356) nepszter1


nepszter1
addikt

végre meg van a T-34

(#44357) gy-daniel válasza virkir (#44349) üzenetére


gy-daniel
tag

"nem azért játszunk, hogy ezek az értékek nőjenek" A kis naív:D hát mire verné sok Steve Blood, ha nem erre:P. Nézd csak meg néhány keménynek hitt klán embereinek a statját. Konkrétat nem akarok írni, mert semmi köze hozzá az illetőnek, de amiket láttam.. 5-6 feletti cap pont. Nos az nem azért van, mert annyira jó játékos, és mindig csak így tudna nyerni. Szóval sokan igenis próbálnak úgy játszani, hogy az aktuális trendi pontszám minél magasabb legyen. De ez csak egy észrevétel volt.

(#44358) bullseye válasza Mcray (#44333) üzenetére


bullseye
addikt

nem a skype zavar be esetleg XVMnél?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#44359) Moleman válasza bullseye (#44358) üzenetére


Moleman
addikt

Skype? :F Én folyamatosan skype-olok WoT alatt, de sose volt gond belőle.

(#44360) virkir válasza Warpig (#44353) üzenetére


virkir
veterán

Ha ráérsz akkor kivárhatod mert a két év alatt talán egyszer volt ferdi leárazás.
Tier 7 felett nem szoktak akciózni.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#44361) Patrick76496 válasza Djuree (#44328) üzenetére


Patrick76496
őstag

Épp a 46-os a papír, és a 48-as a pattogós. :U A 46-os óriási, csak az nem veszi észre és nem találja el, aki nem akarja. Plusz tele van weakspot-tal, és nem is a hasáról vagy a kupoláról beszélek, hanem a löveg alatti részről, ott még a Type 58 is belövi. Ellentétben a 48-as lapos, tehát piszok jó a camo-ja és nehezebb eltalálni is, sokkal több lövést pattint a saját tier-jében, mint elődje. A SzuVánTyuTyu :DDD elveri 1v1-ben, mivel fürgébb nála, és mérföldekkel jobb DPM-je van. Jobban is pattog a 46-osnál.

(#44318) BaLee: Szerintem nem lehet annyira rossz az a gép a T-34-1-ből kiindulva. Nekem van Type 59-em is és nem mindig ér sokat a magic páncél, kis szerencsével még a 150-es átütésű lövegek is viszik szemből. A löveg viszont ugyan az, az agilitás sokkal jobb és a toronyra sem lehet panasz. Diegho is leírta, hogy nem kell neki páncél. Igaza van, mivel a Gold Ammo korában már nem ér sokat, ráadásul úgy sincs belőhetetlen tank, lásd: úgy angol TD ág tele weakspot-tal.

Más: Ha már a T-34-1-et szóba hoztam... :B

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#44362) 04ahgy válasza Djuree (#44322) üzenetére


04ahgy
nagyúr

De ha már bejött, akkor téged miért bánt? Ha kilövöd, ha nem, ugyanúgy már elrontotta az esélyed. De amíg kilövöd egy TierX tankkal, az -30s neked, és épp annyi plusz az ellenségnek. Ha nem lövöd ki, akkor egy skulót abba fognak ereszteni, az neked előny, addig is míg tölt, neked jobb.

Akárhogy szépíted, Tier10 csatában a szerencsétlen Bisont kilőnöd badarság, és TK. Hiszen már azzal is segít, ha egyetlen ellenfelet bespotolt 5s-re, és azzal is segít, ha egyetlen ellenfél ráfordul, céloz, lő.

Továbbra sem értem, hogy ha már így is és úgy is ott van, akkor miért kell kilőni.

Jah, mentem már úgy T8-ban csatát, szinte csak heavy tankokkal, hogy egy kósza T2 Light bekerült. hátralopakodott, és egymaga elfoglalata a bázisukat, míg el voltak foglalva velünk.

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#44363) tank1


tank1
tag

Ahhhhh, ez a Panther mekkora gagyi egy tank. Egy nyomorult hummelbe hármat kell lőni, hogy eltegye az útból. Alig várom, hogy túl legyek rajta.

(#44364) Arpee78 válasza diegho (#44347) üzenetére


Arpee78
senior tag

Erre gondolsz? Nem volt semmi trollkodás és irigység. :U

Emlékeztem arra a hsz-re, gondoltam belinkelem, ennyi. Amúgy akkor, és most sem gondolom, hogy az MM programja direkt kedvezne az egyik félnek. A troll szakaszoknál nincs programba írt túl- és alulkompenzálás, mégis hol érné meg a WG-nek?

(#44362) 04ahgy +1

Biztos nevelni akar, sok sikert neki...

[ Szerkesztve ]

(#44365) gy-daniel válasza 04ahgy (#44362) üzenetére


gy-daniel
tag

Néha én is kilövöm őket, reménykedve, hogy ha mindenki így tesz, akkor elmegy tőle a kedve, és legközelebb nem rontja mások esélyét/játékát.

(#44366) ktg3 válasza tank1 (#44363) üzenetére


ktg3
őstag

P2 még annyira sem tetszik, mert tier 8ban már sokat nem érsz a 200as pennel ha sniperkedni akarsz.

Panther legalább snipernek jó ;]

[ Szerkesztve ]

(#44367) marked one94 válasza ktg3 (#44366) üzenetére


marked one94
őstag

P2 az a ágyú egy álom. Miért ne lehetne vele sniperkedni? Pontos van sebzése is gyors. Tökéletes.

You'll Never Walk Alone

(#44368) Jolet


Jolet
őstag

hihetetlenül jól lehet a T29-el farmolni :-)

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#44369) ktg3 válasza marked one94 (#44367) üzenetére


ktg3
őstag

Igen a JP-n a gyorsabb ágyú az álom. Itt sokat nem érsz vele.

Type armorra panaszkodnak. Panther 2 kb semmit nem tud pattintani, hacsak nagyon rossz szögben lövik meg.

(#44370) Fel válasza Gyuri27 (#44354) üzenetére


Fel
addikt

Nem volt róla szó soha. Marad ahol van.
Egyszer egy hibás techtree képet nyomtak be egy hír mellé, és ettől beindult a népek fantáziája.

(#44371) Atlantis válasza diegho (#44258) üzenetére


Atlantis
veterán

Szomorúan hallom. Azért a Bat-videót még kiteszed? :B Az már kész volt, nem?

Nem tudom, miért döntöttél így, de ha 1-2 hülye miatt... kár az egész közösséget büntetni, sokan okultunk a videóidból.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#44372) nevyk01


nevyk01
csendes tag

minden csatában 2000 3000 sebzés, és mind vesztes :W valaki nem akar beugrani tier7be segíteni?:D

(#44373) [HUN]Dani válasza Atlantis (#44371) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Szívemből beszélsz! :R

magyarsrac

(#44374) besti válasza Fel (#44370) üzenetére


besti
csendes tag

Illetve mintha arról lett volna szó, hogy a JP2 lesz a "vakvágány", mint most a Ferdi. De ennyi, szimpla helycsere a Ferdivel. A Ferdi alapja a Porsche Tiger, így az átjárás is maradna a heavy vonalról változatlan formában.

[ Szerkesztve ]

(#44375) JockeyEwing


JockeyEwing
aktív tag

Nem vettétek észre, hogy ha van prémiumotok, akkor jó játékosok közé sorsol, ha nincs, akkor csupa félkegyelmű, átlag alatti nullákhoz sorsol, akikkel aztán rendre az első 4 percben vereség vár.....

(#44376) Sanya válasza virkir (#44349) üzenetére


Sanya
nagyúr

na azok engem is kikészítenek :) E-75-tel egyedüli tier9-es tankként védi a bázist, 320 sebzést okozva :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#44377) foxymaxy


foxymaxy
senior tag

IS8 vs T32 / tier9 vs tier8 szerintetek melyik a jobb 3 lövésből :P

e pluribus unum

(#44378) Strauss válasza JockeyEwing (#44375) üzenetére


Strauss
senior tag

Ez hülyeség... tegnap nem volt prémem.. mégis 80% volt a winrate, ma vettem prémet... 50% ...

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#44379) Stigma.HC válasza JockeyEwing (#44375) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Nem nem vettem észre, sőt szerintem meg pont fordítva van. Csak is hülyéket sorsol mellém az mm mikor van prémiumom :P

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#44380) jahrn válasza JockeyEwing (#44375) üzenetére


jahrn
senior tag

En ezt nem vettem eszre. pedig adna egy lokest abba az iranyba h allandoan legyen premem.

(#44381) BaLee válasza foxymaxy (#44377) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

IS8-nak nagyon jó top ágyúja van, én imádtam!

(#44382) jimmy74


jimmy74
őstag

Hát egyelőre nem jók a T-14-essel a tapasztalatom! :(

WoT:jimmbo

(#44383) zsloti


zsloti
senior tag

Üdv
Két kérdés amit nem értek sehogy se :)
1.
T48(50-2) ugye legtöbbször nagyok közé tesz be amit már elmagyaráztatok hogy miért de az miért van hogy ha egy tier 9-10 es tank közelébe megyek és közvetlen elé állok akkor a képernyőn a csöve alatt vagyok mégis ki tud lőni ,de hogy,mivel????????
Esetleg egy gránátot dob ki az ablakon a személyzet ?
2.
Az okozott sebzést hogy-mi alapján számolja a game?
Én így gondolom :Adott egy tank X páncéllal + B lepattanás eséllyel és adott egy ágyú Y átütéssel és Z sebzéssel
Ha az Y nagyobb mint az X akkor adott a Z sebzés kivéve ha bejön a B mert akkor lepattan
Ám de hogy van az hogy sikerül egy 152mm es (75-206 páncélátüs és és 320-360 sebzés)ágyúval 7 találattal összesen 62 sérülést okoznom???
Ha valaki ezeket elmondaná megköszönném,ha csak egy CSAK is a válasz azt is megértem de nekem logikátlan
Köszi
zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#44384) odrif


odrif
MODERÁTOR

Délután mentem egy pár kört (amikor még az iskolában van a gyermekek nagy része) ~ 15 ból 13 győzelem lett.
Most este mentem 3-at 3 vereség lett.
:DDD

20 éve a Prohardveren

(#44385) munnergep


munnergep
senior tag

Én már leszoktam a MM szapulásról, nem éri meg. Ma is volt, hogy saját csapat 44-50% (én voltam az egydüli 54%) másik csapat 48-58% átlag. Meccs nagyjából bukta. Ki kell hozni belőle a legtöbb sebzést, oszt' jóccakát. Az jó a wn-nek :)
Ami engem egyedül zavar az a wot rákfenéje az arty. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#44386) JockeyEwing válasza munnergep (#44385) üzenetére


JockeyEwing
aktív tag

Naja, mert amikor X-essel megyk, akkor telerak 5-5 arty-t, és persze az összes arty az E-100-ra vadászik, mert azt a legkönyebb eltalálni, így meg sem mozdulok vele, annak meg nemsok értelme..... :S

(#44387) tytyty válasza forras2 (#44236) üzenetére


tytyty
tag

Ezt igen rosszul gondolod.

(#44388) Djuree


Djuree
félisten

online xvm-ben h lehet a tankikonokat megfordítani h ne tükrözve jelenjenek meg?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44389) nyunyu válasza virkir (#44349) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha így csinálná mindenki attól a játékélménye nemhogy csökkenne hanem nőne mert el tudná tartani prémium nélkül a 8-9-10-es tankjait, több nyert köre lenne mint bukó, stb

Jeee, sikerult, prem nelkul nyereseges kor M103-mal. :C
Gyakorlatilag ki kellett hozza osztani a sajat HP duplajat, plusz meg spotolni sajat HPnyit, hogy fedezze a javitast+loszert.
Ha csak a sajat HPt sikerul kiosztani T9-ben, az 7-8k bukta...

Nyert kor? Heten 25-tel tobb meccset vesztettem, mint nyertem, mert vagy +2 battletierbe tett be az MM egy gyenge tankkal, vagy ha en voltam a top tank, akkor 3 percnel mar 0-6 volt oda, aztan mire eszrevettem, addigra hatba tamadtak.
De tegnap meg -35 volt a kulonbseg.

online xvm-ben h lehet a tankikonokat megfordítani h ne tükrözve jelenjenek meg?

Common fulon enable tank mirroring elol pipa kivesz.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#44390) Napfénysüti válasza nyunyu (#44389) üzenetére

Én lehet ma vesztettem 25-el több kört mint amennyit nyertem. :DDD
Katasztrófa egy nap. :U

Més que un club!

(#44391) Atlantis válasza Napfénysüti (#44390) üzenetére


Atlantis
veterán

Mert önző vagy, nem akarsz szakaszban jönni. :D

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#44392) Napfénysüti válasza Atlantis (#44391) üzenetére

Ma nem kerestél. ;]

Més que un club!

(#44393) munnergep válasza JockeyEwing (#44386) üzenetére


munnergep
senior tag

Azért adtam el a tiger2- őt és a t32-őt, mert csak 4 artys körökbe tett be velük és meguntam.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#44394) Tenken


Tenken
őstag

Valaki segít M6 legénységét fejleszteni?
Ha jönne, akkor captain_Tenkes néven találhat meg, ne ide írjon.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#44395) Atlantis válasza Napfénysüti (#44392) üzenetére


Atlantis
veterán

Érzem én, ha nem látnak szívesen. :D

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#44396) jano_77 válasza Napfénysüti (#44390) üzenetére


jano_77
nagyúr

Csatlakozom....folyamatosan a csapat alján tulajdonképp csak dmg-nek voltam jó. :W

Jó éjt!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#44397) myckey válasza Napfénysüti (#44390) üzenetére


myckey
veterán

én megelőztem a szívbjat,inkább leléptem
reggel nyertem 2 kört
szóval így a mai mérleg -2 lett,az még éppen belefér,és a lényeget le szorzóztam,többi nem nagyon izgat
mindenesetre rendkívül szerencsétlenek voltak.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#44398) Napfénysüti válasza Atlantis (#44395) üzenetére

Szeretnél menni még pár kört? :)

Miki: jobban is tetted. Én maradtam de csak szívtam tovább. :(

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#44399) Jolet


Jolet
őstag

úgy látom ma én a farok jó oldalán álltam... :-)
nekem ma sok nyerés volt, sok xp és sok tp

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#44400) Djuree válasza nyunyu (#44389) üzenetére


Djuree
félisten

:R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.