Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45551) Chris0321 válasza Zizifull (#45547) üzenetére


Chris0321
addikt

Szerintem attól, hogy rápingelt lőheti aki akarja. Én is játszom artyval amikor van hozzá kedvem, vagy inkább idegem. Az artyval az a gond, hogy ha nem spottolnak neki nem tud sebezni. Velem is elég sokszor előfordult, hogy mire ráfordultam egy célpontra és beszűkült a célkereszt már rég nem láttam és ekkor átfordulni egy másik célpontra ami szintén eltűnik mire kész lennék a lövésre. Persze ahonnan elfordultam újra látszódott, de ha azon a részen maradtam ahol az ellenség eltűnt akkor természetesen várhattam arra, hogy valaki spottoljon. Arról nem is beszélve, hogy amilyen jó a védelem, örülhetek ha nem jön be a bázisra az első pár percben nem, hogy pár scout tank, hanem az ellenség top tankjai egy része és akkor persze nekem annyi. Plusz, az arty lövedékének nagyobb utat kell megtennie ezért nem egyszer előfordult, hogy mire az én lövedékem odaért már rég kilőtték és a fél perces újratöltés miatt elég idegesítő egy ilyen lövés.

(#45552) gebol18 válasza Chris0321 (#45551) üzenetére


gebol18
csendes tag

Még azt hozzátenném,hogy ha teljesen is összeszűkűlt a célkereszt,akkor sem mindenesetben találod el a tankot,amikor meg nem mindig várod meg az összeszűkűlést,akkor van olyan,hogy pont telibe és ki is gyullad :)

"gabeszito"

(#45553) Napfénysüti válasza kisküzdő (#45545) üzenetére

Az a baj hogy kb minden 4. lövés sebez csak. Igaz ha talál az fáj de kitörölhetem ha 4 lövésenként 1 oszt. És bárhonnan képes patttanni. Aztán meg jön a 15 másodperces töltés. És ez már gyorsítóval. Siralmas egy tank ezzel az ágyúval. Ennyi 0 dmg-es vesztett köröm talán még sose volt. Minden 2. csatát sebzés nélkül fejezek be. :(

Més que un club!

(#45554) Chris0321 válasza gebol18 (#45552) üzenetére


Chris0321
addikt

Hát igen, ez kimaradt és az is, hogy milyen lelkesen tudják szidni a noob artykat a nem spottoló, vagy olyan tankot spottoló játékosok amikre nem tud rálőni az ember. Azt persze nem árulják el, hogy hogy lőjön az ember olyan ellenségre amit nem lát.

(#45555) Fel válasza Napfénysüti (#45553) üzenetére


Fel
addikt

"És bárhonnan képes patttanni." - Ha sima AP lőszerrel használod, akkor meg is érdemled... HE és HEAT lőszert használj csak a 152-esből. A HEAT-t is csak módjával, közeli célpontra.

[ Szerkesztve ]

(#45556) Moleman válasza kisküzdő (#45549) üzenetére


Moleman
addikt

Az Alectot még én sem vettem meg, nem volt lelkierőm (plusz most az IS-re gyűjtök, mögötte sorbaáll a Crusader is).
Kíváncsi leszek, hogy a 25-pdr-nek is olyan szörnyű lassú lesz-e a röppályája, mint a 3.7"-osnak... Vagy azon is a 6-pdr lesz a nyerő, mint minden máson.

(#45555) Fel
+1 a HE-nek. Tegnap kettőt lőttem a KV-2-vel (gyakorlatilag ugyanaz a löveg), mindkettő kill, VK36 850 dmg, KV-1S 810 dmg. :))

[ Szerkesztve ]

(#45557) sith7 válasza kisküzdő (#45545) üzenetére


sith7
nagyúr

Köszi a tippet, azért megpróbálom, és mérlegelek :R

(#45558) jano_77 válasza Chris0321 (#45554) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ebben igazad van, de sajnos vannak annyira balfék arty-k is, akiknek hiába spottolod a 3/4 ellen sereget, még csak oda sem lő egyet sem - ilyenben volt részem a 7végén :o - ellenben, mikor megkérdezed tőle, hogy WTF, akkor Ő nooboz le téged, mert mekkora fasz vagyok, hogy kinyírtak......persze, mikor 3 vs 10-ben próbáltuk feltartani a csapat krémjét, ők meg elbuktak a másik oldalon fordított arányban. :W
Azért sikerült jó köröket is menni, így nagyjából ki volt balanszírozva a 7vége.

AMI pedig a TIGRIST illeti: igenis egy nagyon jó kis tank, csak tudni kell használni! :K

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#45559) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Hali mindenkinek!
Olyasmit nem tapasztaltatok mostanában hogy nem lő a tank az első klikre csak ha másodjára is lenyomjátok az egéren a tüzelés gombot?

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#45560) kisküzdő válasza atti_2010 (#45559) üzenetére


kisküzdő
tag

Szia néz meg az egeredet:) + a pingedet.

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#45561) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Na dupla lett, bocsi.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#45562) Napfénysüti válasza Fel (#45555) üzenetére

Na igen erre voltam kíváncsi csak múltkor senki nem válaszolt. :D

Més que un club!

(#45563) Moleman válasza kisküzdő (#45560) üzenetére


Moleman
addikt

A ping nálam is szarakodott tegnap, néha megszaladt 100-150-ig (szerintem a szerver hibája, nem a neté, mert a nettel sose volt gond, általában 20-30 ms körül van).

(#45564) kisküzdő válasza Napfénysüti (#45562) üzenetére


kisküzdő
tag

:U Mintha én is hasonlót írtam volna :D

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#45565) jano_77 válasza Moleman (#45563) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nálam vasárnap hajnalban volt nagyon szar....annyira, hogy ki is kellett kapcsolnom a gépet és abba hagyni, mert újra indítás sem segített. Amúgy ezt a másodikra lő csak a tank dolgot már más is mondta a századunkból is....én még nem figyeltem fel rá.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#45566) Moleman válasza jano_77 (#45565) üzenetére


Moleman
addikt

Hm, akkor lehet, hogy nem is a gépem volt a hibás? Nálam még az fps is leesett, azt hittem a 92 fokos vga okozza és ventillátorral fújtam szegényt, de nem lett sokkal jobb.

(#45567) Napfénysüti válasza kisküzdő (#45564) üzenetére

Igen de én tegnap vagy tegnapelőtt tettem még fel a kérdést. Most mentem egy kört így. Valóban többet talál be de vicces mikor 180-at sebez aztán 15,5 sec töltés jön. :U
Ez szenvedős lesz.

Més que un club!

(#45568) Tüzi

erre van valakinek ötlete, hogy miként sikerült?

ja, és nem láncot lőttem.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#45569) Moleman válasza Tüzi (#45568) üzenetére


Moleman
addikt

Kétszer lelőtted a láncát?

(#45570) Tüzi válasza Moleman (#45569) üzenetére

nem, a hasát lőttem középen szemből, majd az oldalát.
és mindkettő pattant :)

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#45571) kisküzdő válasza Napfénysüti (#45567) üzenetére


kisküzdő
tag

Nekem ki lett fejlesztve a isu de nincs erőm (kreditem sem) Megvenni. :DDD Sajnos túl sok ágba álltam bele.
Type58 T29 Tiger2 megvan. Mind szeretném tovább vinni de egyszerre nem megy .Farmolnom kéne kreditet. :) Jah meg a fredy is itt lenne csak a jagdpanthert kéne vissza vennem.(hibádzik vagy 20K tp a fredy-hez)
Szóval most ősembert kéne játszanom (gyűjtögető életmód)

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#45572) Napfénysüti válasza Napfénysüti (#45567) üzenetére

Ez nem szenvedős lesz hanem lehet mindjárt el is adom a fenébe. Szeretem a TD-ket talán az fekszik a legjobban de ez a gép kikészít. Ennyire rossz TD-m még sose volt. Nekem nagyon nem jön be.

Més que un club!

(#45573) Mottie válasza Tüzi (#45570) üzenetére


Mottie
őstag

Motor, ammo, legények..

Szerk: Biztos vagy benne hogy pattant? (ricochet, just dinged, bounced off) mert ha nem akkor valószínűleg ebből a 3-ból az egyiket kidurrantottad :)

@Nafénysüti: Szvsz 152 -essel T10-ben jó, de én ráraktam a nagyobb ágyút.. T 7-8-9 -ben nagyon jókat lehet vele menni, gyorsan tölt, viszonylag pontos és sebez is azért :)

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#45574) Tüzi válasza Mottie (#45573) üzenetére

?

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#45575) Tüzi válasza Mottie (#45573) üzenetére

tuti hogy pattant, különben sebzett volna.
és nem láncot lőttem, hanem egyszer a punciját, egyszer meg az oldalát.
ezért nem értem a dolgot.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#45576) Napfénysüti válasza Mottie (#45573) üzenetére

Egyelőre hagyom a fenébe. Csak azért nem adom el mert sokba került. Mérgemben nekiálltam a francia TD ágnak. :K

Més que un club!

(#45577) Bingisz válasza Tüzi (#45575) üzenetére


Bingisz
addikt

Miért nem raksz fel replayt?
Amúgy tippre megsértetted a láncait.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#45578) Veatta válasza Tüzi (#45575) üzenetére


Veatta
aktív tag

Ezekszerint nem láttál még átütő de nem sebző találatot, hát valószínűleg ez pont ilyen volt.

(#45579) Mottie válasza Tüzi (#45575) üzenetére


Mottie
őstag

Attól, hogy nem sebez még koránt sem biztos hogy pattan... :) Penetration, Enemy is hit, stb felszólalások is mehetnem sebzés nélkül, ilyenkor általában kritikus sebzés történik, mint esetedben is...

@Napfénysüti: S35-CA -nál állj meg :) Nagyon tutika kis tank.

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#45580) L-e-f-i-e válasza Tüzi (#45575) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Van olyan lövés ami nem sebez, de kiüt egy modult vagy legénységet, ekkor csinálsz criticalt, sok ilyen van, ez elég alap.

=^-^=

(#45581) Balesz1899 válasza Napfénysüti (#45576) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Ne add el, elég jó kis TD az. Vicces, amikor a JgPanthert egy lövéssel kinyírod fullról :)
HE kell bele és lehetőleg minél kevesebb frontális támadás. Persze akkor nem mosolyog az ember, amikor beadja az alig sebző szarokat, de ezzel együtt kell tudni élni :)
Mondjuk amióta a legnagyobb ágyúval használom, szinte egy új tankot kaptam (értsd: sokkal jobban tetszik), szinte már sajnálom is, hogy el kell adnom az ISU miatt :)

[ Szerkesztve ]

(#45582) Mottie válasza Balesz1899 (#45581) üzenetére


Mottie
őstag

Ó, igen, mikor bejöttek E50 és E75.. És SU-152 -vel One-shot E75 szemből :)

De votl T54, Panther, JP,stb.. Mind one-shot. És átlag 300-at mindenbe sebez, gyakori kritikussal.

Be Victorious!

(#45583) Szlopa válasza Djuree (#45541) üzenetére


Szlopa
tag

Én most pont az Aladárt húzom, eléggé mazochista aki ezzel tolja, alig várom, hogy meglegyen a Béla adom is el a francba. Csak az a baj, hogy ugyanez az ágyú lesz a Bélán is :O

(#45584) Bingisz válasza L-e-f-i-e (#45580) üzenetére


Bingisz
addikt

Ja pont tegnap kaptam olyat, hogy hp-t nem vesztettem, de a töltő meghalt.
Há mi a francért dugja ki a fejét csata közben... :)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#45585) jimmy74 válasza Napfénysüti (#45576) üzenetére


jimmy74
őstag

A francia az nem rossz!Nagyon jók az ágyúk rajta:pontosak és nagy a pen-jük!Ez már a 6-osra is igaz!Bár ehhez kevés dmg párosul!A 8-as kifejlesztve csak meg kéne venni meg kellene üres garázs ami nincs. :O
Különben nem rossz a SU 152! :) Majd ha meglesz a topágyú eldöntöd hogy HE trololo vagy top!A HE-vel rá kell jönni hogy lőjj SU-ból!Ha ráérzel fogsz röhögni!! :D
Ja különben nekem már a OB 268 kifejlesztve :P 1 hónapja!nincs elég credit.Sajnáljatok már! :K

WoT:jimmbo

(#45586) csaabz válasza littlemole (#45550) üzenetére


csaabz
őstag

Nekem van egy, az a "fő" tier 9 heavym. Én azt mondanám, nem rossz. Például a tornya szemből átlőhetetlen, de a front hull-t szinte minden átviszi. (E-75 hull gyakrabban pattint)
Kicsit lassú, de azért oda lehet érni mindenhova. Nem kap ammo racket és nem gyullad fel.
Ágyú pontos (kategóriájában), jól használható. Szvsz IS8-nál jobb.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#45587) Mottie válasza jimmy74 (#45585) üzenetére


Mottie
őstag

Hasonlóképpen... 620 csata után a 704-gyel.. hiányzik a td. :P

Be Victorious!

(#45588) L-e-f-i-e válasza Bingisz (#45584) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Amerikai filmekben szokás úgy mutatni a német páncélosok támadását miközben megy a csata lőnek ezerrel de a német parancsnok, sík nyugalommal távcsövezik a parancsnoki kupolából, a csata hevében, hát persze :D

=^-^=

(#45589) Djuree válasza Tüzi (#45568) üzenetére


Djuree
félisten

ezt a modot honnan lehet felrakni ami működik is, hogy mutatja alul a garázsban a tankokat kiszínezve? mert én is felraktam de nem működik. vagy van vmi trükkje?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#45590) jimmy74


jimmy74
őstag

Gyakorlatban az E-75-öt hol érdemes szemből lőni ami a legbiztosabb vagy ami legtöbbször sebez is szerintetek?

WoT:jimmbo

(#45591) Dobi 562 válasza Szlopa (#45583) üzenetére


Dobi 562
addikt

Pedig az egy nagyon jó tank. Nálam örök helye van a garázsban. De nézd meg Snakeiboy-t, ő még többet ment vele. :)

-----------------------------------------------------------------------------

(#45590) jimmy74: haspáncélnál gyújtható szemből az E-75. Ha azt eldugta, akkor a toronykupola.

[ Szerkesztve ]

(#45592) #35692544 válasza jimmy74 (#45590) üzenetére


#35692544
törölt tag

tessék

amúgy google a barátod ;]

(#45593) Mottie válasza jimmy74 (#45590) üzenetére


Mottie
őstag

Alul középen, illetve kupola. :)

Szerk.: Csigabiga

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#45594) vJokka válasza Szlopa (#45583) üzenetére


vJokka
aktív tag

Aladárt nem bántani, nagyon is jó kis tank (a KT-vel együtt). Egy darabig még tuti nem adom el. Mozgékonysága nagyon jó, a kisebbik 105-ös meg bőven elég rá. (Érdekes mert a KT-n a 88-sal lőttem ki szinte az összes modult a nagyobb 105-ig, lehet tényleg mazo vagyok :DDD )
Egyébként a Bélára rámegy a 128-as is, igaz hosszú lehet az út odáig. Nekem megvolt E75-ről, torony+lánc meg ment free XP-ből, szóval nem kellett vele sokat szenvednem, így elsőre megtetszett az is.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#45595) Dobi 562 válasza vJokka (#45594) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én most vásároltam vissza hosszú idő után a KT-t, annak idején nem nagyon ment vele a játék, ez volt az első 8-as tankom. Most megpróbálok kicsit javítani a statomon. Eddig tetszik nagyon. :)

(#45596) Tüzi válasza L-e-f-i-e (#45580) üzenetére

én eddig még nem láttam ilyet. lenyomtam már pár csatát, de amikor se láncot, se semmit nem sebzek, mégis critet lövök AP-vel...

replay nincs, tegnap este tettem fel ezt a bughalmazt megint mert már szinte minden meccsen leb.szott desktopra, és nincs kipipálva.
no mindegy, azért köszi.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#45597) #35692544


#35692544
törölt tag

ezek milyen tankok német felségjellel?
úgy néznek ki mintha valami amcsi tankok lennének

(#45598) ollie válasza kisküzdő (#45545) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A repesz biztos nem üt át.

***

(#45599) Szlopa válasza vJokka (#45594) üzenetére


Szlopa
tag

Akkor ezek szerint, csak én nem éreztem még rá az ízére. Nekem nagyon hiányzik az a +25 penetration a KT nagy ágyújához képest. Már benne van 187 csata a tankban, de ha vannak Tier 9-10-esek a csatában, nem nagyon tudom mihez kezdjem velük. Persze mentem már epic köröket vele, de nem nőtt annyira a szívemhez mint a TigerP.

(#45600) PR0JECTNR56 válasza #35692544 (#45597) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Valóban amerikai modellek, én M47-esekre tippelnék.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.