Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45451) Csabi04


Csabi04
tag

(#45452) virkir válasza #95904256 (#45450) üzenetére


virkir
veterán

Kb finoman próbálnak rávezetni, hogy a halált nem érdekli a te loltraki goldammo kombóval összelőtt eredményeid.
Az meg, hogy ezt hogyan finanszírozod egy másik kérdés.
De ha nehézséget okoz feljebb lépni nem baj, jól elvagy azon a szinten.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#45453) #95904256 válasza virkir (#45452) üzenetére


#95904256
törölt tag

Te is jöttél rugdosni, megértettem. Nem fáj. :)

(#45454) bullseye válasza szalai56 (#45427) üzenetére


bullseye
addikt

700 csatát mentél úgy, hogy nem élvezted? ;]

Amúgy szerintem 2-3 gold ammo nem árt egy tanknak sem, de T1-ben fülvadászni nem hasznos, akármilyen jó sikertuning is. Minél többen teszik, annál kevesebb lesz a sikerélménye a kezdőknek, ezzel nő az esélye, hogy kiszállnak akik akár jók is lehetnének, és csak a stressztűrők maradnak, akik több ezer csata után sem bánják, ha semmit nem tudnak hozzátenni a játékhoz.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#45455) myckey


myckey
veterán

jól elvagytok itt ezzel a gód ammos traktorral :DDD

márked ván!
erről nem maradsz le ;]

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#45456) fagylalt


fagylalt
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok linkelni egy weboldalt, ahol van egy lista arról, hogy milyen magyar klánok vannak? Anno találkoztam ilyennel, de most már nem találom. Illetve tudnátok ajánlani "jó" klánokat (a "jó" alatt az aktív, összetartó klán értem, ahol naponta szerveznek századokat)?

Köszönöm! :R

Üdv: Divi

(#45457) nyunyu válasza Bad Pritt (#45444) üzenetére


nyunyu
félisten

Megnézném azt, hogy Te papírtraktorral flankelsz egy ilyet :D

PzII-vel parszor eljatszottam, hogy szembol bementem a lanctalpa melle, igy ramfordulni sem tudott, en viszont siman lottem az oldalat.

Persze egy jol felszerelt bebisinterrel ezt nem lehet megcsinalni, mivel 1.97 mp alatt ujratolt a T18 100-as legenyseggel+ventivel, igy 8 mp alatt szitava lo, ha nem cikazol elegge.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#45458) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Meglett az éjszakázás eredménye...:)

[http://prohardver.hu/dl/upc/2013-03/17/112218_kfkrc5wloygwrx6d_shot_038.thumb.jpg]

[ Szerkesztve ]

(#45459) Bobyjack válasza fagylalt (#45456) üzenetére


Bobyjack
senior tag

(#45460) Diarmand


Diarmand
senior tag

Egy kis segítséget kérnék.

Mi van abban az esetben ha több modnál is található xvmconfig fájl, amit bemásolva a res modsba felülírja az előzőt, így xy mod használhatatlanná válik? Amit használok. Jimbo, maxzoomout, damage panel, hitlog only és minimap komrad. Az utolsó kettőnél van xvmconfig így nem tudom használni a kettőt. Valami ötlet, hogy hogyan lehetne őket együttműködésre bírni?

(#45461) Skyhunter válasza Bobyjack (#45459) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Lejárt a szerkesztési idő....:(

Szal, Tiger II-vel is meglett.

[ Szerkesztve ]

(#45462) Bad Pritt válasza nyunyu (#45457) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A pz2 nincs is egy szinten a traktorral. Gyorsabb, erősebb, több élete van.
És ki az aki csutkára tol egy tier 2 td-t? :U Nálam a játék úgy tier 4nél kezdődik el, a T40 mai napig legnagyobb kedvencem :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#45463) Moleman válasza Diarmand (#45460) üzenetére


Moleman
addikt

Keresd meg az aktuális modhoz tartozó sorokat az új konfig fájlban, és másold át/írd felül a régiben.

(#45464) virkir válasza Diarmand (#45460) üzenetére


virkir
veterán

Hit log már van az alap xvm-ben is a minimap szintén.
Ha az a map amit te használsz tud valami olyan ficsőrt ami az xvm félében nincs akkor az a megoldás, hogy...
Megnyitod a zonlány szerkesztőt.
Betöltöd a szépen kiszínezett xvmconf-od
Rámész a Merge configs fülre és ott megadod komrad féle xvmconf-ot csak a minimap összefűzését bepipálva
Elmormolsz némi imát majd az Ok gomb
Ezután elmented az egészet és kipróbálod (éles körbe mert lehet olyan gondja, hogy replay-el nem működik)

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#45465) fagylalt válasza Bobyjack (#45459) üzenetére


fagylalt
senior tag

Ez volt az! Köszönöm! :R

(#45466) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Kötve hiszem, hogy olyan nagy megrázkódtatás érné a játékosokat t1-ben abban a pár csatában amíg túl nem lépnek rajta. Gold ammo ide vagy oda

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#45467) Diarmand válasza Moleman (#45463) üzenetére


Diarmand
senior tag

Tehát nézzek át több száz sort két fájlban és ha van némi egyezés akkor írjam felül a többi meg egész egyszerűen másoljam át? Na ne...

Megpróbáljuk.

[ Szerkesztve ]

(#45468) Tenken válasza #95904256 (#45453) üzenetére


Tenken
őstag

Nem érted, nem akar itt rúgni senki téged. Valahol nyilván te is kevesellheted a szintet, ezért érzed bántónak a megnyilvánulásokat.
Itt mindenki örül, ha egy új arc rátalál erre a remek játékra. Ha jól láttam még egy videókártyát is vettél miatta. Ez mind remek, de akkor esetleg használhatnád is. Esetleg kicsit magasabbra állíthatnád saját magadnak is a lécet. Tier5-ig elvileg 1 nap alatt el kellene jutni akárkinek. Én speciel T6-ban költök először legénységi képzésre is. Az meg, hogy ilyen alig 50%-on lévő tankokkal ki mit szerencsétlenkedik össze amíg feljebb jut többnyire valóban senkit nem érdekel. Különösebb jelentőséget sem érdemes tulajdonítani neki. Egyedül talán wr miatt számíthat, hogy mennyit kell majd kozmetikázni mire megközelíti a valós teljesítményét egy érdemesebb tankkal.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#45469) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Szerintetek malinovkán mi a helyes taktika? Az, h mindenki a lenti erdőben kempel? Mert az imént volt egy sztár csapat akik 10k-csatával verték a mellüket és szerintük az a tuti, ha lent maradunk és kempelünk...

(#45470) marked one94 válasza myckey (#45455) üzenetére


marked one94
őstag

nem ám :D 1-2x hibáztam hogy nem figyeltem, de ennek az időnek vége :D

You'll Never Walk Alone

(#45471) Pete55555 válasza SoulReaver (#45469) üzenetére


Pete55555
addikt

Ha lentről támadtok, akkor 2 oszlopban felfele 2 oldalról, középen lightok deríteni/zavrni ha tudnak.
Encounternél lent tuti kempelés lesz, viszont ha 2-3-4 tank előrenyomul, ott lehetnek érdekes dolgok, de csak ha kapnak faszán támogatást, fent meg győzzön a jobbik/akik többen vannak.
Szerintem.

...Szeretem leracsniztatni...

(#45472) pocok28


pocok28
tag

Lorraine 40t-n most lett meg az első képesség szint.
A 6.érzéket és pillanatképet raktam fel.
Vezetőnek mit rakjak?
Sima utazás vagy kuplungégető?
Vagy mást?

„A fociban az a lényeg, hogy a labdát, ahhoz passzolod, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad. Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad.” (Hofi)

(#45473) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Remélem a versenyben benne leszek a top100-ban.
Győzelem!
Csata: Malinovka 2013. március 17. 16:40:39
Jármű: Valentine AT
Szerzett tapasztalat: 1 796 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 14 968
Csatában elért Achievement: Top Gun, Pusztító, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

Amd - Radeon - Ryzen

(#45474) BinLaden


BinLaden
tag

mai tejjesitményem 3 ratyi győzelem és 13 vereség :D :D
legközelebb majd a 8.5-ben veszem elő
ma is meg volt egy team kill :D :D

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#45475) Bingisz válasza Gyuri27 (#45473) üzenetére


Bingisz
addikt

Attól félek, hogy sok 1000 tp körüli Pz1 ausf. C kör fog tarolni. Szerintem azzal van a legnagyobb esély a nyereményekre.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#45476) Orlin


Orlin
addikt

Egy másik oldalon eközben :C

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#45477) #95904256 válasza Orlin (#45476) üzenetére


#95904256
törölt tag

Szép fogás. Nem mondták neki, hogy inkább itt lőjük egymást, mint az utcán? :D

(#45478) Linkin


Linkin
senior tag

A VK4502A 100-os legénységgel töltésgyorsítóval a fullos ágyuval 9.40-el tölt? ilyen sok?

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#45479) .mf


.mf
veterán

Mintha valaki pár napja mondta volna, hogy most T32-vel nehéz lesz Ace-t szerezni.

Victory!
Battle: Ruinberg 2013. március 17. 16:03:38
Vehicle: T32
Experience received: 1 568
Credits received: 56 888
Battle Achievements: Radley-Walters's Medal, Steel Wall, Top Gun, Defender, Mastery Badge: "Ace Tanker"

20/23/30 lövés, 8 kill, 4797 dmg, 16 lövést kaptam 4480 értékben (és még mennyi mellé), 100 base def, én voltam az egyetlen túlélő.
Csapat kétharmada használhatatlan volt, jó, ha egy lövésnyit sebzett, vagy annyit sem... Kb. a két csapattárssal hoztuk a meccset, mi mind 1000 feletti xp, többség még győzelem ellenére sem érte el az 500-at.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#45480) myckey válasza BinLaden (#45474) üzenetére


myckey
veterán

szerintem legközelebb csak a nyóc pont ötben fogsz játszani,a retorzió végett :DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#45481) FoBCRaistlin válasza Orlin (#45476) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Akkor inkább el sem mondom, hogy mi a munkám :)

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#45482) Macka


Macka
veterán

Én ezt nem értem:

a Tigris elvileg a németek legendásan erős tankja volt, és a játékban egy kalap szar az összes ágyúja a többi 7-eshez képest. Elpattog mindenhonnan.

(#45483) .mf válasza Macka (#45482) üzenetére


.mf
veterán

Orosz játék. Még kérdés?

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#45484) Macka válasza .mf (#45483) üzenetére


Macka
veterán

Ja?

(#45485) atti_2010 válasza Macka (#45482) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Ha betartanák az eredeti állapotot játszhatatlan lenne a játék, minden szentnek maga fele húz a keze, ezt Oroszok csinálták.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#45486) BinLaden válasza Macka (#45482) üzenetére


BinLaden
tag

"Elpattog mindenhonnan" ez jóóó :DD :DD
lehet hogy az a tigris pingpong labdát lő ki???

vagy az is előfordulhat, de ez már tényleg a képzelet szüleménye, hogy gumibogyószörpöt töltöttek abba a tigrisbe és azért pattog el mindenhonnan :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#45487) Pete55555 válasza Macka (#45482) üzenetére


Pete55555
addikt

BP 171 pen
KV-3, IS, IS-2 175 pen
T-29 198 pen
Tiger, Tiger P 203 pen
AMX 45 212 pen
Ez így sorrendben. Miért is pattog akkor ?

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#45488) jahrn válasza Macka (#45482) üzenetére


jahrn
senior tag

Hat pedig a tier 7 hvy-k kozott a Tiger H/P agyujanak van a legtobb pen-je.

Opps megeloztek es elfelejtettem a DCA 45-ot. Ettol fuggetlenul nemigen valtozott a kep. A 8,8cm L71 nagyon jo kis agyu, jo hat a jarmu problemas lehet de attol meg nem hulladek.

[ Szerkesztve ]

(#45489) krisss93 válasza Macka (#45482) üzenetére


krisss93
aktív tag

Egyébként pont a Tigrisnek van a legjobb átütésű, pontosságú és tűzgyorsaságú ágyúja Tier 7-ben.
Sajna keveset sebez, de hát ez van.

(#45490) vhw válasza Macka (#45482) üzenetére


vhw
addikt

Nem unjátok még ezt?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#45491) L-e-f-i-e válasza vhw (#45490) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Összetalálkozott a 3 agytröszt és most jól megmondják, hogy a Tigris azért szar mert oroszok csinálták, mellesleg nem oroszok csinálták a játékot, dehát ilyen apróság őket nem zavarja...meg kell nyugtatni magukat , hogy nem kell megtanulni vele játszani, mert minek, úgyis a kék ég, a zöld fű, az oroszok meg a hottentották az oka annak hogy nem úgy megy vele a játék ahogy azt szeretnék...

=^-^=

(#45492) Bad Pritt válasza L-e-f-i-e (#45491) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mondjuk ha mindenáron össze kéne futnom egy tier 7 heavyvel akkor én is a Tigrissel akasztanám össze a bajszom legszívesebben.
Tier 6ban kicsit lejjebb vett statokkal nagyon jó lenne.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#45493) Gyuri27 válasza Bingisz (#45475) üzenetére


Gyuri27
félisten

Lehet. Persze az full bosszantó lesz. Mert 1000 fölött sebeztem. Spot is volt.
Az a kis lájt meg a büdös életbe nem sebez 1000-t.

Amd - Radeon - Ryzen

(#45494) Bingisz


Bingisz
addikt

Van olyan, hogy a hétvége legjobb csapata?
Mert neveznék: :C

Na mi sülhet ki egy ilyen csapattól?


:))

Gyuri: Ezért gondolom, hogy lehet kevés lesz az a 600 xp. Ja nem sok kellett az 1000 dmg-hez :P

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#45495) L-e-f-i-e válasza Bad Pritt (#45492) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Csak annyira unalmas, hogy azért rosz mert német és legenda és miért nem Ópé, hogy nagyon, ez egy játék nagyon is jó tank az, de másképp kell használni mint az IS-t vagy a t-29-et, ezt kellene megérteni, hogy csak a használaton múlik, hogy jó, e vagy sem.

=^-^=

(#45496) Gyuri27 válasza Bingisz (#45494) üzenetére


Gyuri27
félisten

17xx-nek a fele mióta 600?
Meg eleve a td kevesebb xp-t kap.

Amd - Radeon - Ryzen

(#45497) Bingisz válasza Gyuri27 (#45496) üzenetére


Bingisz
addikt

Bocs, az Xp-t elnéztem. De pont azért mert a td kevesebb tapasztalati pontot kap, ezért nehezebb egy kicsit vele bekerülni a top 100-ba.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#45498) Bad Pritt válasza L-e-f-i-e (#45495) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Egy kezemen meg tudom számolni hányszor láttam 2. vonalban játszani Tigrissel embert. Szerintem erre gondolsz, hogy azzal a papírpáncéllal meg sebészeti ágyúval inkább supportnak való, mint frontra, épp csak senki nem így gondolja, hanem amint megvan a "mighty tigerpanzer" rögtön megy meghalni elsőként.
Személy szerint a Tigriseket imádtam legjobban mikor még T29el mentem, mert HP veszteség nélkül lehetett őket kiszedni közelről :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#45499) bullseye válasza Bad Pritt (#45498) üzenetére


bullseye
addikt

Én tegnap pl. láttam óvatos tigriseket. Ketten nem mertek rámenni egy KV1S-re meg egy T5-6 médiumra. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#45500) myckey


myckey
veterán

én sem igazán értem miért is szapulják ezt a gépet
én az utóbbi 3 tesztszerón szarrá játszottam vele magamat.
nagyon jó kis gép,szerintem.

-ezért is indultam el az irányába.

jól lehet vele helyzetet változtatni,remek ágyú,sok HP.....
nekem nagyon megtetszett.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.