Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45951) vbbb válasza .mf (#45945) üzenetére


vbbb
őstag

Én meg úgy érzem alapba mindenki arannyal lövöldözi a tornyot. Minden 2. lövés áthatol, főképpen a lövegpajzs mellett. Azt szemből el se lehet téveszteni, kivéve ha a kupolára célozgatnak. De az életerőből sokan tudják, hogy az alap torony van fent ugye. Engem magas Tier-es csatákba húz be sajnos, nem tudok érvényesülni egyedül ezzel a tankkal...ennyi. Pedig rejtem az alját ahogyan már a T29 esetében is tettem. Azért nem mindegy, hogy 110mm vagy 279mm (T29) a torony páncélvastagsága szemből.

(#45952) krisss93 válasza vbbb (#45951) üzenetére


krisss93
aktív tag

Pedig új tankot kapsz ha fennvan a fejlesztett torony.
Én kihúztam free xp-ből mert már a hajam hullott.

(#45953) Fel válasza Dobi 562 (#45932) üzenetére


Fel
addikt

Elvileg képtelenség kellene legyen azzal a lőszerrel. Mert ugye:

Hmm.. Azon a ponton nem egy géppuska van? Elképzelhető, hogy ott átlőhető, annak ellenére, hogy a collision modellen nincs weakspotként jelölve.

(#45954) Dobi 562 válasza babferi (#45943) üzenetére


Dobi 562
addikt

Kilassítottam direkt és a KV-2 lőtte ki a kémlelőt. Itt van a visszajátszás linkelve.

(#45935) Tenken : a 107-es maximális átütése 274mm a wotdbinfo szerint, ez a +25%-os érték az átlag átütéshez képest.

(#45936) +SoulRiever-: az nem volt kérdéses hogy mivel lőtt, hanem hogy miért lőtte át. :)

(#45955) Jolet


Jolet
őstag

ez jó lett

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#45956) babferi válasza Dobi 562 (#45954) üzenetére


babferi
tag

En is megneztem , visszalassitva , nem egyszer . De ez meghaladja az en wotos tudasomat :DDD . Annak nem szabad belonie ott , hacsak nem naquada lovedeket hasznalt :Y :DD

Megneztem meg egyszer , remelem nem nagy hulyeseg amit mondok , de ha megnezed akkor van egy masik talalat pontosan a loveg toveben , szerintem ott bemehetett , ami loves latszik a lovegpajzson azt az IS3 utotte .

[ Szerkesztve ]

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#45957) Dobi 562 válasza babferi (#45956) üzenetére


Dobi 562
addikt

Találtam közben még egy találatot, mondjuk ez is a lövegpajzson ment át. A kettő közül valamelyiket lőtte a KV-2. Habár... Fel collosion modellje szerint az még beleférhet a 70mm-es részbe a löveg és a toronypajzs találkozásánál? Igen, de kiírja a visszajátszás, hogy a KV-2 kilőtte a kémlelőt... Hol a fenében van az a rohadt kémlelő? :) Az IS-3 BL-9-ének min. sebzése 293.

[ Szerkesztve ]

(#45958) p.j. válasza vhw (#45758) üzenetére


p.j.
csendes tag

Egyes tankoknak igen is van 100 mm közeli felül és 150 körüli alul. :K

(#45959) Bingisz válasza Dobi 562 (#45954) üzenetére


Bingisz
addikt

Te! Hát azon a KV2-őn trollgun volt :))
Persze hogy belőtt annyit He-vel.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#45960) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Na... Estére csak összejött egy külföldi majommal 1v1....

Valahogy noobozás kerekedett és mondta az illető, h meccs végére kiderül, h ki lesz a noob... mondom ok.
Sajnos az ellen arty elég jól kipécézte magának a nagy pofánkat és mind2 en első körben haltunk ki... na de mondom 1v1 ha ekkora mester vagy... :D azt jött is a koma :D 3000 körüli csatája van, fele annyi kilőtt ellenség, 46% wr. Én sem vagyok egy nagy játékos de 4 lövésből öltem meg, úgy, h ő csak belém ütközve vett le 45 hp-t.. Én voltam IS-3, ő pedig T34 :)

Replayt dobok akit érdekel :D

vhw Áhh.. :D Himmelsdorfon kúszott volna fel a kastélyhoz... én meg mögé kerültem szegénynek :D

[ Szerkesztve ]

(#45961) vhw válasza p.j. (#45958) üzenetére


vhw
addikt

Melyek lennének ezek a tankok?
Most már kíváncsi vagyok.

+SoulRiever-: büdös h4cker! :P :))

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#45962) myckey válasza Bingisz (#45959) üzenetére


myckey
veterán

szal ilyet is tud a gód ammo? :F
kissé hihetetlen (mármint ezen a gépen)
de ha ez így megy,akkor nagyon nem bánom,hogy megvettem a KV-2 mahinát....mihelyst feldobom rá a trololo ágyút,csak arankával fogok lövődözni :DDD
jó nagy gec.. leszek :))

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#45963) Fel válasza Bingisz (#45959) üzenetére


Fel
addikt

Én is kikockáztam a replay-t, és ugyanerre jutottam :)
Először a találatokat néztem. Az első lövést az IS-3 küldte be a löveg alá, de az is hárítva lett:

Utána vizsgáltam meg az elkövető KV-2-t, és nocsak, rövid csöve van! :)
Érdekes viszont, hogy egy oda becsapódó HE lövedék nem sértette a löveget, hanem a kémlelőt bántotta.. Bár azt nem tudom melyiket, a vezetőét, vagy a torony tetején lévőt (mindkettő elég messze van onnan).

myckey: Ez éppen hogy nem gold volt, hanem sima HE. A HEAT lazán lepattant volna onnan.

[ Szerkesztve ]

(#45964) diegho válasza Dobi 562 (#45957) üzenetére


diegho
nagyúr

Mutass egy képet a KV-2 roncsáról, szerintem ott lesz a kérdésedre a válasz, méghozzá a 152/122mm-es ágyú jelenti ezt, de akár a 107-es is sebezhet ennyit HE-vel. Milyen hangja van a becsapódásnak? HE/HEAT, vagy AP/APCR? (akinek nem lenne világos miért lényeges ez, bizony más hanggal csapódnak be a lövedékek).

[ Szerkesztve ]

(#45965) Tüzi válasza Dobi 562 (#45932) üzenetére

weakspot nem? kukucskáló lövészluk.

kicsit lekéstem :D

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#45966) myckey válasza Fel (#45963) üzenetére


myckey
veterán

akkor ezt most beolvastam...
átfutom újra
;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#45967) [HUN]-Kisa


[HUN]-Kisa
aktív tag




Na hát Magyarország magyar emberek én így szeretlek titeket!

[ Szerkesztve ]

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#45968) Bingisz válasza diegho (#45964) üzenetére


Bingisz
addikt

Itt van a mumus. Ja és sima HE-t lőtt.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#45969) SoulReaver válasza [HUN]-Kisa (#45967) üzenetére


SoulReaver
veterán

őt is meglehet érteni :D

Cseri0058 Alátámasztom :D

[ Szerkesztve ]

(#45970) Cseri0058 válasza [HUN]-Kisa (#45967) üzenetére


Cseri0058
őstag

Én ennél sokkal durvábbakat szoktam irogatni ha felbasszák az agyamat az idióták!

(#45971) myckey válasza [HUN]-Kisa (#45967) üzenetére


myckey
veterán

látom új szakasz társat találtál
így kezdődnek az igaz barátságok :DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#45972) bullseye válasza [HUN]-Kisa (#45967) üzenetére


bullseye
addikt

Annyira magas labda, amit írt... de inkább türtőztetem magam :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#45973) Patrick76496 válasza Tüzi (#45923) üzenetére


Patrick76496
őstag

Jaja. Ahogy a kolléga is leírta, hiába kell öt évet várni, mire lősz egyet. :D Az messzebbre gyakorlatilag instant mellé megy, vagy ha el is találja az ellent, akkor az vagy a tornya, vagy az UFP. Annyira magic páncélja sincs és állandóan driver-t lőnek, hiába így sem elég gyors. Az Object 730 sokkal jobb volt, pedig mennyien szidják azt a szerencsétlen tankot, csak azért, mert papír. :)

(#45930) vbbb: Kb. én is ugyan ezt gondoltam róla, amíg stock volt, nem szerettem. Fullosan viszont nagyon jó gép a pontosságát leszámítva, bár a T29 1991-es átlagsebzését még nem sikerült felülmúlnia. :DDD

(#45934) [HUN]Dani: Az összes angol TD ilyen sajna, tele vannak weakspot-tal. A lövegeik viszont nagyon jók.

Először is meg szeretném még egyszer köszönni Kanyipicskének az invite kódot. Ez az FCM36Pak40 egy vadállat:

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#45974) Tüzi válasza [HUN]-Kisa (#45967) üzenetére

én az artykat mindig elküldöm a kva any..ba, amikor rámlőnek.
noskill onehandplayers.
ennyi.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#45975) atti_2010 válasza Tüzi (#45974) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Biztos érdekli őket.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#45976) Tüzi válasza atti_2010 (#45975) üzenetére

szokta :) angolul kapják az áldást, azt általában értik... értékelik egy reporttal, de pont leszarom :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#45977) vhw válasza Tüzi (#45974) üzenetére


vhw
addikt

Végülis egyszerűbb, mint kiismerni őket és elkerülni a lövéseiket.

Szerencsére a kétkezesek sokkal skillesebbek, így könnyen túljárhatnak a béna artysok eszén...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#45978) Tüzi válasza vhw (#45977) üzenetére

jó, kerüld el e75-el. sok sikert. házon keresztül 800at vág belém a gwe meg a t92.
kerüld el a splasht.
grat :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#45979) Enzolord válasza Tüzi (#45978) üzenetére


Enzolord
addikt

És akkor még nem beszéltünk a T95ről...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#45980) Tüzi válasza Enzolord (#45979) üzenetére

az td nem arty. attól nem félek, azt szeretem.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#45981) 04ahgy válasza Tüzi (#45978) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Ne E75-tel menj, hanem AMX 13 75-tel vagy T71-gyel. :D Azzal el lehet kerülni, meg kilőni az artyt.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#45982) Tüzi válasza 04ahgy (#45981) üzenetére

a t71-et ugyanúgy mint a t57et, meg úgy általában az amcsi revolvertáras szarokat unballancednek tartom.
ráadásul nincs is, és nem is kell.

lesz itt még sírás, t57et úgy fogják nerfelni miután a wg kihúzta a pénzt belőle mint a szart.
:))

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#45983) fradi81 válasza Tüzi (#45978) üzenetére


fradi81
veterán

Erre lehet jó a repeszpáncél felszerelése.

moto g72, Ninebot d28e

(#45984) Enzolord válasza Tüzi (#45980) üzenetére


Enzolord
addikt

Arra írtam, hogy ha az E75tel nehéz elkerülni az artykat, a T95tel egyenesen lehetetlen...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#45985) Tüzi válasza fradi81 (#45983) üzenetére

amikor a t92-nek egy lövés vagyok, megbaszhatom a repeszpáncélt.
meg szerintem oly mindegy, hogy 800at üt, vagy 670-et, amikor 3 embert, meg két modult visz...
no mindegy, jóccak srácok :)

(#45984) Enzolord :
ja, ok :D

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#45986) ktg3 válasza [HUN]Dani (#45934) üzenetére


ktg3
őstag

A játékban messze neki van a legmagasabb DPM-je, főleg ha hozzá vesszük, hogy nagyon jó pent is kapott mellé. Tény, hogy a su-152 is hatalmas DPM-mel bír, de annak jó része pattanni fog a relatíve alacsony pen miatt.

3380 az alap pen, ehhez jön egy rammer még, akkor 3718. Ez azt jelenti, hogy egy E75-öt kb fél perc alatt szed ki full HP-ról míg az max 2-t tud lőni. Ráadásul ehhez jön még, hogy tortillának kva sok HP-ja is van. PErsze lassú, de az más kérdés. Viszont például elég érdekes, hogy gyorsabban fordul mint a "gyors TD" isu-152...

(#45987) forras2


forras2
őstag

Szeretném kicsit meggyorsítani a kredit termelésemet, mert ez így nagyon lassan megy.... Jelenleg is 6 tank vár megvételre, de nincs rá keret. Gondolkodtam a dolgon, de a prém nem lenne kifizetődő mert keveset játszok, így prém tank mellett tettem le a voksomat. 8-as prémre sajnos nincs pénzem, így be kell érnem 1 hatos tankkal. Melyiket ajánljátok onnan inkább? :U
SU-100Y, Dicker Max vagy esetleg PzIV Smalturm? :U
Melyikkel lehet jobban pénzt keresni?

(#45988) ktg3 válasza forras2 (#45987) üzenetére


ktg3
őstag

Creditet leginkább dmg-re kapsz, így valamelyik TD-t választanám. Dmax nem rossz, de su100y sztem, jobban odaver az adott tierben.

Itt van pár stat.
Mondjuk Su-100Y-ról elég kicsi a minta.
Túl nagy különbség nincs ezek alapján.

(#45989) forras2 válasza ktg3 (#45988) üzenetére


forras2
őstag

Ez a lista alapján a PzIV Smalturm a legjobb a 3 érintett tank közül :U

(#45990) ktg3 válasza forras2 (#45989) üzenetére


ktg3
őstag

Sztem azért mert D.maxot nem nagyon vesznek jó playák.
PzIV Schmalturm-ot viszont gyakran látom jó játékos kezében.

Su100 fekete bárány mert nagyon új még és ritka is.
Az tuti, hogy túl nagy különbség kredithozamra nincs köztük.

Én azt venném amelyik stílus jobban tetszik. Ha a medeket szereted, akkor PzIV Schmalturm is tuti jó lesz.

Hát siralmasak az átlagsebzések ezekkel a tankokkal (gondolom a többivel is elég rossz az átlag), de Su100-nak van a legnagyobb átlaga, PzIV Schmalturm-nak a legkevesebb. Ennek ellenére az hozza a legtöbb kreditet.

[ Szerkesztve ]

(#45991) p06 válasza forras2 (#45987) üzenetére


p06
senior tag

Remélem segítek. Nekem D.Max-om van és háát. Nem lenne rossz mert elég jól sebez ~300 körül ehhez kb 8.5 sec töltési idő van (nekem van töltés gyorsítóm , 100%-os legénységgel így 8.06sec). Elég jól tud lefelé "nézni" a löveg.

Viszont: Piszok lassú, és nincs páncélja és drága a lőszer (800 ezüst ha jól emlékszem). Így amolyan hátsó támogató.

Közepes játékkal olyan 15-20.000 hoz kb. Ha nincs szerencséje az embernek lehet simám mínusz-os is.

(#45992) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Köszi mindenkinek a T29-es anomális megoldásához a segítséget, végül is magamtól is lehetett volna annyi eszem, hogy erre rájövök. De hát ezért van a fórum, hogy okosodjunk. :)

Egyszer régen, még az MM megbuherálása és a kreditért gold ammo korszaka előtt, egy KV-2 107-el és golddal átlőtte az E-75-öm frontját, emiatt hihettem ezt a butaságot.

[ Szerkesztve ]

(#45993) FórumÓzo válasza forras2 (#45987) üzenetére


FórumÓzo
csendes tag

Van pár prémtankom, szerintem mind prémacc mellett hoz csak kiemelkedően jól.
Megvan a D.max és PzIV S. is. Utóbbi jobb farmolásra. Sajnos a maxon egy pár mellélövés/pattanó sok minuszt jelent. PzIV jobban játszható, bagó a lőszer, meg jobban lehet vele alkalmazkodni minden pályához(pl városok) Nekem full álcázva van, plusz hatodik érzék, meg javításos párduc legények ülnek benne, rammer+venti=3,88 töltés, periszkóp van még fent+ örök festés. Szépen lehet osztani az ellenséget távolról is anélkül, hogy szpotolnának. Most nem tudom megnézni, hogy mennyi az átlagsebzésem, mert nem megy a szerver, de érzésre 1000-1500 körül lehet. Ha jól emlékszem olyan 20-30K plusz között lehet vele szedni a pénzt relatíve könnyedén.(nem találtam screenshotot róla)

Dmax saját tierjében állat, de sajnos a zártabb pályákon nehézkes a használata, relatíve lassú, és nagyon papír, ha meglátnak, általában vége a bulinak. Mellette szól a jó látótáv, függőleges kitéríthetőség(de csak lefele) gyors célzás, nagy pontosság, jó álcaképesség.

Su100Y papíron nem tűnik rossznak, ott a magas lőszerár mellé tisztes sebzés, és jó átütés társul, viszont lassú a töltés.

(#45994) [HUN]Dani válasza forras2 (#45989) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Én SU100Y-t tuti, hogy nem vennék. Iszonyatosan nagy, 500 méterről is simán el lehet találni, ráadásul lassú is és papír a páncélja. Szerintem mellette csak a nagy sebzés szól. Én nagyon a PzIV Smalturm-ot ajánlom. Emlékszem, hogy te is hozzám és még pár emberhez hasonlóan ódákat zengtél a régi PzIV-ről és mert szerintem ez egy az egyben a nerfelt PzIV kicsit más külsővel és egyel nagyobb tierben. Egyszóval ezt biztosan szeretnéd. :))

magyarsrac

(#45995) Dobi 562 válasza forras2 (#45987) üzenetére


Dobi 562
addikt

A Pz IV meg a D. Max is csak minimálisan keres jobban mint a T25, ami sokkal olcsóbb náluk. 5-ös prémium tankként ráadásul gyakran van leárazva 50%-al, így 750 aranyért megkaphatod. Szerintem várj ápr. 2-ig akkor biztos lesznek prémium tank akciók. Tavaly az összes tier 2-5 prémium tank fél áron volt kapható.

(#45996) Snakeiboy


Snakeiboy
aktív tag

Ahogy megigerte a VK 4502 A legenysegi skillek setostasa az en tankom. Bocsi a kesesert es meg mindig nem 100%os a 4. skill :(. De ami kesik nem mulik :)

Miert?????

(#45997) SoulReaver válasza Snakeiboy (#45996) üzenetére


SoulReaver
veterán

Pro legénység :) grat!

szerk.: Észleltek változást ebben >>> Maintenance: European Server Goes Multi-Cluster Tomorrow

[ Szerkesztve ]

(#45998) Fel válasza SoulReaver (#45997) üzenetére


Fel
addikt

Ez a változás:

De azt, hogy ez hogyan vizsgázik, majd csak a peak időszakban lehet megtapasztalni. Estefelé, vagy még inkább a hétvégi estéken. Remélhetőleg nem csak az eddigi kapacitást osztották ketté, hanem tényleg bővítettek valamit rajta.

Még annyit hozzá, hogy hasonlóan az orosz szervercsoporthoz, itt is az elsőn (WOT EU1) fog zajlani a Clan War. Úgyhogy aki cw-zik esténként, annak mindenképpen erre kell bejelentkeznie.
Nap közben, kevésbé terhelt időszakokban érdemes szintén az elsőt választani, mert így kisebb lehet a csatára várakozás ideje.

[ Szerkesztve ]

(#45999) SoulReaver válasza Fel (#45998) üzenetére


SoulReaver
veterán

De remélem nem ugyanaz lesz, mint a teszt szerveren, hogy ha tele van akkor várnod kell akár több órát is, h bejuss...? !!! :)

(#46000) Fel válasza SoulReaver (#45999) üzenetére


Fel
addikt

Nem azért nehéz bejutni a tesztekre, mert ketté van osztva a szerver, hanem azért mert csak 15.000 a megengedett létszám, ez pedig pillanatok alatt betelik.
A mostani időszakban látott létszám az európai szerón biztosan nem elég ahhoz, hogy betöltse a nép esténként mindkettőt, úgyhogy egyelőre attól, hogy nem jutsz be, nem kell tartani.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.