Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44401) Mcray


Mcray
senior tag

Napi első csatám (egyedül).

Ezt szeretném megosztani:

Victory!
Map: Lakeville
Date: 2013. március 11. 20:35:04
Vehicle: Matilda IV
Exp: 5 052 (Fine: 117; x3) + Credits: 51 059 (Fine: 4 905)
Achievements: : Steel Wall, Spartan, Mastery Badge: "Ace Tanker"

Első csatám. 1 éve nem mentem ezzel... Volt nálam 20 db gold ammo, amivel kemény 102 penetrációm volt. Jött szembe 2 Churchill, 1 T-25, 1 T1 Heavy, 1 Valentine AT, 1 Chi-ha, és azt hiszem még valami de nem tudom mi :DD :DD :DD

Mindezt T29 stílusban hull downozva. Azt sem tudtam, hogy ennek lefelé jó a lövege! Ezt azt elmúlt 1 évben javították vagy én nem használtam ki vele egy éve, hogy ilyet is tud?

2100 kiosztott sebzés

és

1900 potenciálisan elnyelt sebzés :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#44402) #95904256


#95904256
törölt tag

Megjött a Radeon... rögtön ki is lövettem magam párszor, hogy gyönyörködjek a füstben és az égő motorban. :)) Egyszerűen öröm nézni a grafikát... és ahogy mások játszanak! :)

(#44403) #95904256


#95904256
törölt tag

Na, ilyen se voltam még...

(#44404) jimmy74


jimmy74
őstag

Ha valakinek kell nvidiás invite kód új acc-hoz írjon priviben! :)

WoT:jimmbo

(#44405) vhw


vhw
addikt

Ajjaj...

Victory!
Battle: El Halluf 2013. március 11. 21:42:07
Vehicle: IS-6
Experience received: 1 697
Credits received: 115 444
Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun

(replay - 6169 dmg - standard acc)

Ők erősködtek egyébként... én nem akartam balhét :D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#44406) Djuree válasza #95904256 (#44402) üzenetére


Djuree
félisten

milyen kari?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44407) Kucsek


Kucsek
aktív tag

Egészen jó kis csata lett volna, ha

6640 dmg

Meddig kell még elviselni az ilyen Botnak

sem való gyökereket akik nem tudnak játszani? Megveszi a Löwet és nyomja agy nélkül :(((
miért nem mennek a lengyel ... .

Külön szervert a lengyeleknek :W

[ Szerkesztve ]

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#44408) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Mai 2 top player:
-108-as WN6
-272-es WN6
Ilyet sem láttam még. :Y

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#44409) vJokka válasza Patrick76496 (#44408) üzenetére


vJokka
aktív tag

A 108-asnak 17 csatája van összesen, de a másiknak is alig több mint 100, az is tier 1el.

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#44410) Fel válasza vJokka (#44409) üzenetére


Fel
addikt

És abból a 17 csatából 13 Panther M10-zel. Inkább vett volna egy Löwét, azzal lehet jobban menne neki...

(#44411) Patrick76496 válasza vJokka (#44409) üzenetére


Patrick76496
őstag

Oké, de nem 0-ról indul az egész történet?

Egyébként a másik is érdekes, kíváncsi vagyok, hány csatáig megy el az 1-esekkel. Valszeg azt sem tudja, hogy lehet tovább fejlődni. :)

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#44412) sequator


sequator
senior tag

üdv!

50% Discount on crew (re)training van most az akcióban még holnap reggelig, ez nem érvényes a skill eldobásra? Vagy az akciósan 200 gold, egyébként 400 lenne?

sautia

sequator

(#44413) nyunyu válasza sequator (#44412) üzenetére


nyunyu
félisten

Skill eldobas kulon szamit, ~2-3 hete volt felaron 100 gold/10k creditert.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#44414) sequator válasza nyunyu (#44413) üzenetére


sequator
senior tag

kösz,
Akkor láttam, de nem emlékeztem, hogy hogy volt megfogalmazva és megörültem, hogy talán megint van. :(

Akkor várok legközelebbre. :(

sautia

sequator

(#44415) jahrn


jahrn
senior tag

Nohat eljutottunk idaig amikor t9-10ben is lehet ilyen csatakat nyomni, koszonhetoen az agyhalottaknak:

Kifejezetten sajnaltam az ellenfel ertelmesebb jatekosait. Ez is megerositett abban h amint elit lessz az IS-8 megy a levesbe az M103-mal egyutt.

(#44416) vJokka válasza Fel (#44410) üzenetére


vJokka
aktív tag

Na jó, de ők még fejlődhetnek. Egy hasonló statos, de mondjuk több ezer csatás már nem, ott megtelt a memória.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#44417) mikron válasza jahrn (#44415) üzenetére


mikron
tag

Arra lennék kíváncsi, hogy jutottak el odáig :D biztos csak a pénzre hajtanak :D

(#44418) #95904256 válasza Djuree (#44406) üzenetére


#95904256
törölt tag

7850

(#44419) Napfénysüti válasza mikron (#44417) üzenetére

Tegnap több csatában is gondolkodtam hogy felteszem ezt a kérdést a csaaptomnak. Mármint hogy hogy jutttak el az adott tankig? :D

Més que un club!

(#44420) Djuree válasza nyunyu (#44413) üzenetére


Djuree
félisten

akkor ezért volt 10k gold. én meg csak néztem hogy ez most hogy :F

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44421) scyllarus válasza Napfénysüti (#44419) üzenetére


scyllarus
veterán

Türelemmel. Sok-sok türelemmel :)
Csatánként 100 xp-vel is el lehet jutni T10-ig. Csak sokáig tart. De akkor ő már xezer csatás veterán is, aki mindent tud a játékról :D

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#44422) Djuree


Djuree
félisten

na lol, tegnap malinovkán a bélával a szarabb oldalon kezdtünk, ahol csak pala a fedezék meg pár kő. mondom nem megyek a hegyre, mert hiába Gyuri a hegyről beveri egyből, de ez a béla lassú mint egy járókeretes tetű. mondom én majd kempelek. erre a végén csak én maradtam, egy isu, meg egy ferdi. ellenünk meg 8-an, köztük t10 is. szépen jönnek lentről 3-an, 2-őt kilőttem, a fentieket a 2 td intézte. ami maradt lentről e-50 nem jött közelebb a hülyéje, lőtte a sziklát mellettem, pedig volt vagy 200hp-m. fent kiszedtem egy is-8-at, maradt egy ferdi low hp-n ami lőtt de pattant mindig. mondom mindenki engem lő menjél már előre scoutolni hagy lőjem ki. de neeeeem, meg se hallja, aztán a ferdi csak kilőtt. utána felment az e-50 és kilőtte az isu-t :W
nyerhettük volna ezt az epik csatát, kaptam volna egy zsák xp-t :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44423) Atlantis válasza Djuree (#44422) üzenetére


Atlantis
veterán

Löwe-vel én is voltam hasonlóképpen... mondom sose érek fel vele a hegyre, maradok inkább sniperkedni a bázison...viszont valahol lehetett egy scout-juk, mert úgy szétszedtek, hogy nem is láttam szinte senkit. Többet biztos nem maradok a bázison, legalább a templomig elvonszolom magam.

Amúgy milyen a béla? Gondolkodom rajta, hogy megveszem, a hétvégi akcióban át is képeztem rá a legénységet...ágyú megvan az E75-ről, olyan sok szívás nem is lenne vele az elején. Angol ágat viszont abbahagytam, ezért nem kerestelek mostanában.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#44424) Djuree válasza Atlantis (#44423) üzenetére


Djuree
félisten

amúgy az ott lent egy szar hely, én is fel szoktam menni legalább a templomig. de ezzel nem volt értelme.

nem rossz, még csak a kisebb ágyú van meg, de eddig tetszik. vigyázni kell rá, közelharcban nem jó mert bekerülik, messziről lehet vele aprítani mert pontos. ki kell használni hogy hátul van a torony, tolatva kell előre menni ha fedezékben vagy és csak a tornyot mutatni, így elég jól pattog minden róla.
sajna tetűlassú, artyk szeretik.
viszont előny h kevés van belőle, nem annyira ismerik a gyenge pontjait.

én is keveset tolom az angolokat, ez a csörcsill 7 nem jön be. de kell a t9-t10 hevi majd, kinézetre nagyon bejönnek az angol tankok. majd talán fél év múlva meg is lesz :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44425) Indy69


Indy69
aktív tag

Sziasztok ha valaki linkelne egy oldalt ahonnan Hit zones skins lehet letölteni a 0,8,4 azt megköszönném ,már keresem egy ideje de vagy régi van vagy nem engedi leszedni.
:R

(#44426) virkir válasza Indy69 (#44425) üzenetére


virkir
veterán

Keresgélj
[wotskins.ucoz.ru]
[worldoftanks.zoneofgame.su]
[drongo-lab.ru]
[mirtankov.net]

Valami moderátor meg bedobhatná az összefoglalóba a mod-ok alá ezeket.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#44427) Atlantis válasza Djuree (#44424) üzenetére


Atlantis
veterán

No majd meglátom...igazából még egy lassú tank nem hiányzik különösebben, de ha már eddig elhúztam azt az ágat... Churchill VII nekem alapvetően tetszett vagy csak szerencsém volt vele, de az a 15 csata egészen jó volt vele...viszont rengeteg időt és XP-t benyelne az angol ág, ezekből meg nincsen sok, inkább azokra a vonalakra figyelek, amik már jóval előbbre vannak és érdekes a vége...Maus meg mégiscsak egy kuriózum, még ha sok mindenre nem is jó. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#44428) Djuree válasza Atlantis (#44427) üzenetére


Djuree
félisten

néha jó az a maus, de kétségtelen van jobb t10 hevi is. engem annyira nem vonz, de azért majd kifejlesztem, de megvenni nem fogom.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44429) Macka


Macka
veterán

Sziasztok! Tudna valaki dobni egy linket ahhoz a modhoz, ami a játék alatt kétoldalt megjelenő tank-ikonokat módosítja. Nem találom a korábbi hsz-ekben, pedig emlékszem, hogy ott volt. :R

(#44430) Djuree válasza Macka (#44429) üzenetére


Djuree
félisten

[link]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44431) Mottie válasza Djuree (#44424) üzenetére


Mottie
őstag

Viszont ha ismered akkor szemből már egy értelmes ágyúval 10/10... :D Illetve a manőverezés a hátsó torony miatt nagyon sok gyakorlatot kíván, hogy ne az legyen h ha te látod az ellent akkor ő is mindent lát belőled..

Edit: A Maus-t viszont nem szeretem, hiába az volt az első T10-em (é még az egyetlen is lévén nincs pénzem megvenni újabbakat :)

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#44432) Macka válasza Djuree (#44430) üzenetére


Macka
veterán

:R :R

(#44433) hfrici


hfrici
aktív tag

Ez a menet is tetszett :)

(#44434) jano_77


jano_77
nagyúr

Szopóág: ugye nincs!?
Akkor én vmi máson vagyok, de a hatása ugyan az! :W
Utolsó 10 napom % átlaga 47.78%.
Utolsó 6 napom eképpen alakult:
03.06. - 37,5%
03.07. - 46,15%
03.08. - 66,67%
03.09. - 0%
03.10. - 37,5%
03.11. - 37,5%

Mi ez ha nem SZOPÓÁG?!?!?
Folyamatosan 2 tier-el nagyobb tankok közé tesz be és ennek megfelelően a lista aljára, illetve olyan agyhalott csapatba, hogy alig kezdődik el a csata, máris olyan hátrányba kerülünk, hogy esélytelen a fordításra. Mindezt akár random csatában egyedül, de mehettem platoon-ban is, tök mind1! Mindezt azért, mert lett 1 hónapos prém fiókom?!? Elmegy a jó qva anyjába az összes WG-s, hogy ennyire szívatja azokat, akik pénzt tolnak a játékukba! Mikor nem volt prémem, sokkal jobb volt a leosztás és ennek köszönhetően a csata és nap végi eredményem is! WTF?!?!? :o :W

Sorry...ezt ki kellett írnom magamból. :O :(((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#44435) [HUN]-Kisa


[HUN]-Kisa
aktív tag

Sziasztok Szép napot mindenkinek!

A Hungarian Super Tankpushers Azaz Magyar Tanktologatók Tagfelvételt hírdet!

Minimum elvárásunk a klánba!
Legyen Minimum Tier 6-os Tankod! Ha nagyobb van nem baj!
Minimum töltsd be a 16 életévet!
Teamspeak 3 használata KÖTELEZŐ!

Amit mi nyújtani tudunk:
Saját TS3 Szerver csak a klán használlja!
Egy elég jól összeszokott 20 fős csapattal rendelkezünk és így próbálunk századozni és majd idővel CW-re menni!
Jó társaság van és próbálunk még jobb és nagyobb csapatot összekovácsolni!!

TS3 Szerver: 95.140.35.100:9020

TGF-szoba!

14:00 tól fentleszek kb!

Nem tudom, hogy lesz-e fent olyan aki tud a Tagfelvételben intézkedni!
Őket kereshetitek TS-en ha valaki fent van közöllük.

-kisrizsa
-Tudbihun
-dohdoh1
-Lordnihilus
-gaedbri_hun

Ha valakit érdekelne a klán nagyon szívesen látunk mindenkit!!!

[ Szerkesztve ]

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#44436) forras2 válasza jano_77 (#44434) üzenetére


forras2
őstag

Nem tudom miért sírsz a win ráta miatt. Az nem jó viszonyítási alap, hisz ez nem csak rajtad múlik, hanem másik 29 játékoson is.
Nézd a találati arányodat, az csak rajtad múlik. Nézd a sebzésedet az csak rajtad múlik. Nézd a kilőtt tankok számát, az csak rajtad múlik.
Ha agyhalott csapattársakat kapok, én annak csak örülök. Annál több sebzés marad nekem :))
Amíg tudom hozni a 2k sebzéseket minimum, addig qrva jó hasznom van 1 körön, azon felül meg már nem érdekel, hogy épp nyerünk vagy vesztünk.

(#44437) munnergep válasza forras2 (#44436) üzenetére


munnergep
senior tag

+1

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#44438) virkir válasza jano_77 (#44434) üzenetére


virkir
veterán

Nincs...
Csak pocsék átlagsebzés.
Az ominózus szopóágadon még a tierpontonkénti százat sem éred el sokszor.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#44439) Bingisz válasza virkir (#44438) üzenetére


Bingisz
addikt

Ennyi. Nem csak a százalékokat kéne nézni, hanem hogy mennyire is hasznos a játékos a csatában....
Ha meg nincs elég hatékonyság, akkor persze hogy a másik 29 emberen múlik a győzelem, mint ahogy itt sokan írják...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#44440) fradi81


fradi81
veterán

tigrentyű :)

moto g72, Ninebot d28e

(#44441) forras2 válasza virkir (#44438) üzenetére


forras2
őstag

Összességében nézve az nekem sincs meg még sajnos. Bár a legutóbbi "vita" óta javult, akkor 81 volt az átlag sebzésem tierenként, most 88. Planetwot-on az elmúlt 10 napot nézve, amikor mentem csatát, mindegyik nap meg volt, úgy hogy javulni látszik a tendencia :))
Tierenkénti sebzésnél 100-ra lehet azt mondani, hogy elfogadható? :U

u.i.:
Nincs valami oldal, ahol meglehet nézni, hogy adott tankkal mi a sebzésben kiosztott rekord, illetve az átlag sebzés? Az elmúlt pár napban mentem 1-2 szép kört IS-el is meg Tigrissel is, és kíváncsi lennék, hogy az hol helyezkedne el ebben a listában :))

[ Szerkesztve ]

(#44442) #24889344


#24889344
törölt tag

Nagy szerencsém volt tegnap a KV-1-el. Alakul, a legénység is már 97%-os.
Ruinberg
Pár perc után az ellenséges csapat már foglalta is a bázisunkat, visszamentem és megaprítottuk őket. Viszont 5 perccel a csata kezdete után magamra maradtam, az ellenségnél még volt egy KV-1, StuGIII, és egy 7 kill-es SU-57. Először a KV-1 et sikerült kiszednem, a StuGIII következett, csak addigra az SU-57 is úgy helyezkedett, hogy háromszor is lelőtte a lánctalpam.
Elindultam megkeresni, erre elkezdte a bázisunkat foglalni, amivel rásegített hogy megtaláljam. Még időben sikerült kilőnöm őt is.

[ Szerkesztve ]

(#44443) ktg3 válasza forras2 (#44441) üzenetére


ktg3
őstag

Szerintem az elfogadható szint alja az annyi amennyi HP-d van. Ha annyit belősz, akkor már átlagban megérte bemenned a csatában és építed a csapatot.

Persze a scoutok meg a medek ezalól kivételek, mert ott a sok spot DMg is játszik. TD-vel viszont illik a saját HP-d 1.5X-ét is belőni akár.

(#44444) Jolet


Jolet
őstag

a csoki, kóla meg ilyenek a tűzoltó, a kötszer és a szerszámosláda helyére mehet csak?
csak mert találtam a depóban és nem szívesen válnék meg a javítási és gyógyulási lehetőségtől

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#44445) Djuree válasza Jolet (#44444) üzenetére


Djuree
félisten

add el azokat. kb. semmire nem jók...

ktg3: arty-val meg a saját hp-d 5x legalább :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44446) #35692544


#35692544
törölt tag

ha jól értelmezem akkor a tegnapi tierenkénti átlagsebzésem 228,45?

(#44447) 04ahgy válasza tank1 (#44363) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A leghosszabb csövű ágyúval igaz nem sebez sokat, de nagyon jól penetrál és gyorsan tölt. Egész erős tankokat is lehet vele messziről csipegetni. Jah, és pontos is.

Más: 128kbps/128kbps mobilnettel mennyire fog laggolni a tank szerintetek? :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#44448) forras2 válasza tank1 (#44363) üzenetére


forras2
őstag

Lehet hogy kicsit sebez a párduc, de még 1 olyan tankot nem találsz rajta kívül a játékban, ami 400 méterre max sebességgel szaladó ELC-t eltalálja ;)

ktg3
Az okés. De én most a tierenkénti sebzésre gondoltam.

okos67
Igen, annyi, meg még sok szám utána :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44449) Zizifull válasza ktg3 (#44443) üzenetére


Zizifull
csendes tag

Meg az arty-k, mert ott meg tobb sebzest kell hozni. Szoval maradtak a heavy-k :)

(#44450) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Skacok, lenne egy ismerosom, aki most regisztralna az EU szerveren.
Regebb valamit olvastam, hogy jar valami ingyen kod a teljesen kezdoknek, valami arannyal, vagy alacsony szintu tankkal.
Tudnatok reszleteket mondani ? Most nincs idom hogy rakeressek, mert meloban vagyok.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.