Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44751) Jolet válasza jano_77 (#44748) üzenetére


Jolet
őstag

csak a kötelező 2x-es köröket csináltam meg, mert dolgoztam és későn értem haza
de alapjában véve nem panaszkodom
ha ráérek napi 80-110 csatára, akkor megvan a 1-1,5 milla farmolás
ami persze messze elmarad a profik teljesítményétől, de nekem jó szórakozás

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#44752) Snakeiboy


Snakeiboy
aktív tag

Reggeli no comment!

Defeat
Battle: El Halluf 13. marca 2013 8:23:05
Vehicle: E-75
Experience received: 957
Credits received: 50 736
Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Sniper

[ Szerkesztve ]

Miert?????

(#44753) Djuree válasza Atlantis (#44750) üzenetére


Djuree
félisten

ja igen, lassúak ezt elfelejtettem írni, 20km/h a legtöbbnek a sebessége. hát ugye vmit vmiért. ezért jó a francia vonal, az mle48-al olyanokat ugratok hogy a t-50-ek csak lesnek :DDD

Snakeiboy: mióta vagy te unicás?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44754) Mottie válasza Snakeiboy (#44752) üzenetére


Mottie
őstag

Az a 32 hit az szép :)

Be Victorious!

(#44755) Snakeiboy válasza Mottie (#44754) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Inkabb szomoru hogy meg igy sem tudtunk nyerni. 6 tankal voltam szemben, mind engem lott. Kilottem oket es meg igy is vesztettunk :(. Nem tudtam mar visszaerni a bazisra idoben resetelni, ugylatom en vagyok a noob :(

[ Szerkesztve ]

Miert?????

(#44756) Mottie válasza Snakeiboy (#44755) üzenetére


Mottie
őstag

Meg az a 6 tank veled szemben :)

Be Victorious!

(#44757) jano_77 válasza Djuree (#44747) üzenetére


jano_77
nagyúr

Amúgy frissítetted az infókat pl a T7 heavy-knél?
Mert az IS-nél vmiért 4,88 RoF szerepel Nálad, pedig tegnap nézegettem pont az IS-t a wotdb oldalon és ott a 122mm-es 8as ágyúnak 4,86-5,45 azaz ha átlagot számolok, akkor 5,16-os az értéke!?
Vagy te mindenhol a minimum értéket vetted? Ha igen, miért? Illetve akkor sem stimmel, mert akkor is 4,86 :B
Nem kekeckedni akarok, csak informálódom. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#44758) Mottie válasza jano_77 (#44757) üzenetére


Mottie
őstag

Amikor egy ágyúnál így van kiíva akkor az csa anyit jelent, hogy kül. tankokra elérhető és kül. töltési idejük van. Adott tankra fix érték.

Be Victorious!

(#44759) Patrick76496 válasza Djuree (#44747) üzenetére


Patrick76496
őstag

Mitől OP-k azok a gépek, amikor piszok lassúak és tele vannak weakspot-tal?

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#44760) Snakeiboy válasza Djuree (#44753) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Hat kb 3napja :). Miert?

Miert?????

(#44761) Djuree válasza jano_77 (#44757) üzenetére


Djuree
félisten

hát ilyenek lehetnek, meg vannak is, ezek a kötsögök havonta módosítanak ezt-azt amikről nem is szólnak. már vettem észre ilyet, pl. páncélnál is, volt egyszer 150mm, aztán 2 hét múlva már 136mm és pecs nem jött ki közben. ez csak hasraütésszerű példa volt, de ilyenek vannak. nem nézem át havonta az összes tank tulajdonságát, így nem is módosítom mindig a táblázatot, de 99%-ban így is stimmel, azért annyi minden nem változik. amúgy azt veszem mindenhol, ami a hivatalos oldalon a tankopediában van, nem tudom h az 100%-os vagy 50%-os legénységgel van-e oda kirakva.

itt a legfrissebb táblázatom:
[link]
kis eltérés már lehet benne ugye az előzőek miatt. meg a dobtárasok számítása nem biztos hogy jó így, főleg az új amcsiknál lehet kis eltérés.

Snakeiboy: semmi, csak mondom te nem ott voltál :) de grat hozzá.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44762) Mottie válasza Djuree (#44761) üzenetére


Mottie
őstag

Annyi a dolog szvsz amit írtam.. Ha áll a garázsodban egy IS akkor annak az adatlapján lehet megnézni a tankra mennyi a rof, az ágyúnál tól-ig érték van mivel több tankra is feltehető.

Be Victorious!

(#44763) jano_77 válasza Mottie (#44758) üzenetére


jano_77
nagyúr

Különböző tankokra, különböző töltési idő?!? Ezt nem értem!
Én kimondottan az IS szovjet heavy tankról beszéltem.
Nézd meg a www.wotdb.info oldalon a legnagyobb ágyúra ha ráállsz az egérrel, akkor láthatod, miről beszéltem. Hol jön itt a képbe az, amit Te írtál? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#44764) Atlantis válasza jano_77 (#44763) üzenetére


Atlantis
veterán

Ott jön képbe, hogy nem átlagot kell számolni. Az az ágyú több tankra is rászerelhető és mondjuk IS-en 4,86 érték az érvényes, míg mondjuk IS-3-on meg 5,45. A Wiki-n lehet pontos adatot látni, hogy adott tankra melyik érték vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#44765) Mottie válasza jano_77 (#44763) üzenetére


Mottie
őstag

Igen, ez az ágyú más tankokon is előfordul. És egy ágyúnak egy adatlap. :)

PL:
IS -en 4,86 a ROF
IS-3-on 5,45 a ROF

Be Victorious!

(#44766) Snakeiboy válasza Djuree (#44761) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Koszi! :)

Miert?????

(#44767) nyunyu válasza jano_77 (#44763) üzenetére


nyunyu
félisten

Különböző tankokra, különböző töltési idő?!?

Lasd amerikai 90mm M3: M6-on, T29-en 7 mp korul tolt, T20-on majdnem 10.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#44768) jano_77 válasza Mottie (#44765) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi mindkettőtöknek Atlantis Neked is.
Esetleg ezt a wikis oldalt meg tudjátok adni nekem!? :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#44769) Djuree válasza jano_77 (#44768) üzenetére


Djuree
félisten

mind1, a hivatalos oldalon sem tól -ig érték van megadva, ott is adott tankra van. ott is nézheted.

amúgy meg google: wot wiki ;)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44770) jano_77 válasza Djuree (#44769) üzenetére


jano_77
nagyúr

:R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#44771) Fel válasza Patrick76496 (#44759) üzenetére


Fel
addikt

Még kevesen tudhatják mit érdemes rajtuk lőni.
Az AT-7, AT-8, AT-15, A39 esetén befigyel szerintem egy kis OP faktor is... Nagyon jó a wr velük: [link]
Ha tartják továbbra is ezt a magas győzelmi arányt, akkor tuti nerf lesz 8.5-ben.

(#44772) 04ahgy válasza jano_77 (#44763) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Igen. Hiszen az adott ágyú csak a lövedékfizikában teljesít ugyanúgy a valóságban is. A töltéskor a töltő kikeresi a következő lövedéket, és a lövés után betölti. Ez a folyamat a tank méretétől, felépítésétől, belső elrendezésétől függ, szvsz.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#44773) Mottie


Mottie
őstag

Uhh milyen emberek vannak... Majdnem kikaptunk ilyen állásból:

IS3
T32
Lorraine
3x arty

vs

pershing
2x arty

IS3 és T32 a városban kempel Westfielden, velünk szemben egy obj. 704 fele hpval. Mondom menjünk rá egyszerre, esélye sincs. Megyek is, 2 -szer átlövöm, majd egy arty innen egy arty onnan ő is én is kilőve. IS3 és T32 még mindig a városban kempel, Pershing a másik oldalon a hídvégnél játszik a Lorraine-nel. IS3 és T32 még mindig kempel. Miután 10x dingeltem és spammeltem a chatet, megmpozdultak. 10m után megálltak. Nagy nehezen eltoszogattam őket, hogy jó lenne rámenni az artyra.. Addigra Lorraine elhullott. A végére 100 illetve 800 hp-val sikerült túlélniük. -.-

De végre megvan az Obj. 263 kill :))

Be Victorious!

(#44774) Mottie


Mottie
őstag

Elárulná valaki, hogy ennek hogyan van T10-e?

Be Victorious!

(#44775) myckey válasza Mottie (#44774) üzenetére


myckey
veterán

mi értelme van ezeknek a képeknek?
minden nap lehetne ilyen játékosokat belinkelni

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#44776) virkir válasza Mottie (#44774) üzenetére


virkir
veterán

Roppant egyszerű.
A három nyolcas prémium tankjával összeszerencsétlenkedett annyi xp-t, hogy meglegyen a 110 majd azt arannyal átváltotta.
Öröm az ilyen játékos a csapatban.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#44777) Mottie válasza myckey (#44775) üzenetére


Mottie
őstag

Igan aztán beállt 8 heavy A1-re. és ott álltak. :) Csak nem értem, hogy mit élvez mondjuk így.. :)

Be Victorious!

(#44778) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Jó gép ez a vk3601h. :))
Győzelem El Halluf 2013. március 14. 9:48:50
Jármű VK 3601 (H)
Szerzett tapasztalat 1 903 + kredit: 39 199
Csatában elért Achievement: Acélfal, Top Gun, Spártai

magyarsrac

(#44779) myckey válasza Mottie (#44777) üzenetére


myckey
veterán

há de most na!
vannak tankok,lehet lőni,aránylag a grafika is jó
sőt a kis tankokkal még rallyzni is lehet

most nem azért,de én is tudnék vele úgy játszani,mint egy coddal
lenne is a winem 40%
meg 50% a találat
................
lazán megcsinálhatnám azt,hogy sorra váltogatom a tankokat,nekimegyek az ellenfélnek,vagy csak simán rémbózok,majd elhalok..ésatöbbi

rengeteg olyan ember van,aki szarik az egészbe,csak "elkocsikázik" aztán szarik a többibe

ne értsd félre,én is csúnyán ki tudok tőlük akadni,De ez van,ezt kell szeretni.sajnos :(((

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#44780) jano_77


jano_77
nagyúr

Lenne egy láma kérdésem....ne hurrogjatok le, ha balfaszság, csak annyit írjatok, hogy nincs értelme...thx :B
Szal azt számolgatom - van kis időm most a melóban :D -, hogy IS különböző ágyúinak mennyi a percenkénti sebzése illetve az mennyibe is fáj az aktuális lőszer árak mellett vagyis melyik ágyúnál milyen a percenkénti ezüst/dmg mutató.
Ez alapján a 85mm-es D-5T-85BM éri meg a legjobban, mert 1 ezüstre jut 1.2 dmg, míg a 100mm-esnél már csak 0.91 a 2db 122mm-esnél pedig igen 'ráfizetéses' a dolog, mert 0.38 ez az arány. Vagyis ha ezt nézem, akkor gazdasági szempontból a 85mm-est éri meg fent hagyni!? :F Nagyon nagy fa**ság ez?

(#44782) Mottie: nem, az tényleg nem ugyan annyi. 144mm (85mm-es) és 175mm(100 és 122mm-esek). Ennyit számítana az a 31mm?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#44781) Djuree válasza virkir (#44776) üzenetére


Djuree
félisten

tegnap egy első csatás! idióta jött be pz4/m10-el vagy mi az a tank. ő volt a top az ellennél, be is írtam az elején hogy your top tank is noob :DDD nem írtak semmit. végig kempelt a kezdőjükön, aztán ráment 2 valami kis tank és kilőtték, ott forgolódott szerencsétlen, egy lövést nem adott le, mert azt se tudta hol van.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44782) Mottie válasza jano_77 (#44780) üzenetére


Mottie
őstag

Több mindentől függ ez.. ugyanis a penetration nem hiszem, hogy ugyanannyi :)

Be Victorious!

(#44783) J.J. András


J.J. András
őstag

helló Mindenki,

hogyan lehet szabad XP-t átváltani aranyra :? van ilyen lehetőség :? köszi :R

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#44784) jano_77 válasza J.J. András (#44783) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez furi...szabad XP-t szoktak váltani aranyért...nem :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#44785) atti_2010 válasza myckey (#44779) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Viszont nekik is joguk van játszani de! az oktató csatákat kötelezővé kellene tenni mert tudok olyan játékost aki 5400 csatával maga mögött nem tudta hogy az elsődleges nem az életben maradás hanem a csata megnyerése, de rengetegen vannak több ezer csatával maguk mögött akik nem tudják a tankok betöltött szerepét a csatákban, hatalmas tankokkal mennek spotolni vagy fordítva hátul lapulnak a kicsik elől a nagyokat kilövik és kampec a csata, mások meg bóklásznak a mező közepén egy tier 7-8 tankkal mert azok akik a megszokott útvonalon mennek tök hülyék, és stb, stb.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#44786) sutyi^ válasza J.J. András (#44783) üzenetére


sutyi^
senior tag

Nincs.

Az olyan tankjaidon amin már nincs mit kinyitni, az azokon termelődő XP-t tudod átváltani arannyal szabad XP-re.

Ebben a játékban aranyat mint prémium ingame fizető ezközt csak kemény valutáért vehetsz. StarConflictban lehet sima credittel prémium creditet venni csak teljesen horror váltó mellett.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#44787) J.J. András válasza jano_77 (#44784) üzenetére


J.J. András
őstag

nem, nem, akartam valami prémium kiegészítőt venni, vagy éppen páncéltörő (kumulatív) lövedéket, vagy éppen egy kisebb prémium tankocskát, ami gyors stb.... de ahhoz arany kell.
Aztán ott láttam, hogy az szabad XP - ARANY váltás van, de csak egyik irányba működik.

üdv

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#44788) J.J. András válasza sutyi^ (#44786) üzenetére


J.J. András
őstag

de kár :(
de azért nem veszek az IPONban nVidia 660GT-t hogy legyen aranyam :D

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#44789) nyunyu válasza J.J. András (#44783) üzenetére


nyunyu
félisten

hogyan lehet szabad XP-t átváltani aranyra :?

Olyan nincs.

Elit tankon * halmozodo XPt lehet atvaltani mas tankokon hasznalhato freeXPre, 1 aranyert 25 freeXP arfolyamon.
De meg mindig nem ertem, hogy lehet valaki olyan balfek, hogy pl. az M103->T110E5 185k XPjet igy valtja be, ez ugye 7400 arany...
Ebben raadasul nincs benne az M103-ig eljutas+felszerszamozasa sem.

*: minden modulja kifejlesztve+osszes lehetseges kovetkezo tank IS.
Prem tankok alapbol elitek, mivel nem lehet oket fejleszteni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#44790) Zeratul válasza jano_77 (#44780) üzenetére


Zeratul
addikt

A 85 millis ágyú med tankra való, pl T-34-85, penje is kisebb mint a D-10-T vagy D-25-Tnek. Az IS a D-25-Tvel adja a tudása legjavát és jó pénzt is hoz, ha nincs sok mellé és lepattanó. A D-10-Tvel hiába lenne gazdaságosabb ha egy Tier 7 heavyvel akadsz össze face to face simán kicsinál, annyira meg nem pontos hogy német módon sniperkedj vele.

(#44791) ollie válasza jano_77 (#44780) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

144-es pennel mit csinálsz az ellenséges heavyk ellen?

***

(#44792) Djuree válasza J.J. András (#44788) üzenetére


Djuree
félisten

vegyél akkor a hivatalos oldalról, kb. 1 arany 1ft. 5500-as pakkot szoktam venni, az éri meg legjobban, persze a 30.000 arany éri meg legjobban, de egyben én még annyi pénzt nem is láttam, nemhogy nekem legyen :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44793) bankaii


bankaii
csendes tag

A tegnapi platoonozás eredménye, 90%-ban IS-3 és T29 -el. :)

(#44794) jano_77 válasza Zeratul (#44790) üzenetére


jano_77
nagyúr

Rendben, megértettem és köszönöm! :R

(#44793) bankaii: nem semmi, hogy a Foglalásod, Ölésed és Spottod is ugyan annyi pont érték :)
Szép eredmény...gratula

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#44795) Djuree válasza bankaii (#44793) üzenetére


Djuree
félisten

elég jól sikerült. lehet nekem se egyedül kéne mindig tolnom? :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44796) jano_77


jano_77
nagyúr

Abban kérhetném vki segítségét, hogy miként kell számolni azt, hogy az alap lánctalp elbírja-e a nagyobb torony, ágyú, rádió, tölt-, célzásgyorsító, venti stb dolgokat? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#44797) fradi81 válasza jano_77 (#44780) üzenetére


fradi81
veterán

A 100mm-es az még használható, ha spórolni akarsz a lőszeren.

moto g72, Ninebot d28e

(#44798) ktg3 válasza jano_77 (#44796) üzenetére


ktg3
őstag

A jármű tömegénél kiírja, hogy mennyi a max terhelhetőség és hogy jelenleg hány tonna.
Megnézed, hogy mennyivel nehezebbek az adott modulok amik kellenek és ha beleférsz a max terhelhetőségbe, akkor felmegy.

(#44799) bankaii válasza Djuree (#44795) üzenetére


bankaii
csendes tag

Kösszépen :)
Ha egyedül játszottam volna, a csaták nagy részét nem hiszem hogy megnyertem volna, több csatában is vesztett állásból hoztuk vissza a meccset, vagy 3-an megfogtunk 7-8 tankot amíg a másik oldalt a mieink az ottani túlerőt kihasználva éppen túlélték és jöttek nekünk segíteni. Ha van rá lehetőségem akkor mindig platoonban tolom, legalább tudom hogy a csapatomban egyel vagy kettővel kevesebb a siemka warrior :DD

(#44794) jano_77:Ez kérlekszépen így lett kiszámolva XD , amúgy köszi :)

(#44800) Dr_Syrex válasza jano_77 (#44796) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Sok mindent nem tudsz számolni, mivel fixen meg van határozva, hpgy elbírja-e az adott felfüggesztés az esetleges plusz terheket és ezeket jelzi is.
Ha sok kredited van, de kevés xp-d, akkor kezdhetsz rögtön egy fejlesztett felfüggesztéssel, és akkor bármit rátehetsz egyből, feltéve persze ha ki van már fejlesztve. Nyílván nem minden esetben éri meg azt a megoldást választani, nekem néh jól jött :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.