Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44851) psycroptic válasza Mottie (#44845) üzenetére


psycroptic
őstag

Én LAG-ra tippelnék, mert már jó ideje nem találkoztam a célkeresztsnipernézetbenbemozdulásosbuggal. Úgy tűnik azt kijavították.

PSNID: Tomy83PS

(#44852) Napfénysüti válasza diegho (#44850) üzenetére

Ezt ne nekem mondd én csak a stílusra értettem hogy meg kell szokni. Segítséget szerintem még nem kértem tőled és a jövőben sem tervezem. :N

Més que un club!

(#44853) Mottie válasza psycroptic (#44851) üzenetére


Mottie
őstag

Egész egyszerűen ugrál :) Fogalmam sincs miért.. nincs baj a pinggel... fps ugrál. 40 és 80 között.

ps valaki mondja már el hogy hogy a ***** -ba lehet mountain passon mindhárom frontot elveszteni? sokat nem tudok kezdeni artyval, hiába lövök bele az összesbe, ha kb ez az össz dmg a csapatban...

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#44854) Arpee78 válasza Mottie (#44853) üzenetére


Arpee78
senior tag

Nincs bekapcsolva a szerveroldali célkereszt?

(#44855) psycroptic válasza Mottie (#44853) üzenetére


psycroptic
őstag

Akkor csak a teljesítménybeli gondok maradhattak hátra. A szerveroldali célkereszt visszább vesz a teljesítményen egy kicsit. Próbáld meg "butított" grafikával is, hogy ugrál-e?

Szerk.:
Esetleg kapcsold ki a szervoldalit.

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#44856) jano_77 válasza AlexWolf (#44838) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én ma megyek érte meló után

(#44857) Atlantis: lehet volt egy narrátora ;]

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#44857) Atlantis válasza diegho (#44850) üzenetére


Atlantis
veterán

Tisztelettel szólva...te nem vagy skizofrén véletlenül? :) Nem hiszem el, hogy ugyanaz ír ide, mint aki az elmúlt hetekben a segítő megnyilvánulásokat tette és a videókon beszélt... :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#44858) KaLeun válasza Atlantis (#44857) üzenetére


KaLeun
senior tag

Azért az alaptermészete nem az a segítő megnyilvánulásos (vagy nagyon jól palástolja). Csak odalökött nektek egy koncot (a tudásából).

Cila

(#44859) Mottie válasza psycroptic (#44855) üzenetére


Mottie
őstag

Közben kiderült, lag a dolog, csak ilyen tüskék jöttek először.. A legutóbbi csatában 150-600 között ugrált már a ping... Jó ez az internetszolgáltató.. Így csak 3400 dmg + invader lett...

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#44860) psycroptic válasza Mottie (#44859) üzenetére


psycroptic
őstag

Legalább már nem kell kutatni a hiba oka után.

PSNID: Tomy83PS

(#44861) myckey válasza Mottie (#44859) üzenetére


myckey
veterán

nem tudom felétek hogy,de itt dúl az égi háború,netem is szarakszik,szal lehet ez is benne van,bár elvileg nem kellene....elvileg

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#44862) Mottie válasza myckey (#44861) üzenetére


Mottie
őstag

Most hogy mondod ideért a hóvihar.. Well spotted. Akkor nézegetek replayeket kivéve ha a 8.4 kliens nem játszik le 8.3-as replayt.. :)

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#44863) Moleman válasza Mottie (#44862) üzenetére


Moleman
addikt

Itt nem érződik a hóvihar, kár, hogy melóban nem lehet játszani. :DDD

(#44864) FoBCRaistlin válasza Moleman (#44863) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Mintha már láttam volna ilyen adatokat...

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#44865) diegho válasza Atlantis (#44857) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha látnád, hogy miközben játszok, minimum 3 ember nyaggat, hogy mondjam el neki ezt hogyan, azt hogyan, milyen prémium tankot vegyen, anyámkínja, akkor lehet neked is eleged lenne. Nem azért csináltam a videókat, hogy amikor játékban vagyok minden gyök2 engem nyaggasson a szarjaival. Az már biztos, hogy nevet fogok változtatni, de még arra is van esély, hogy resetelem az accountot, hogy még véletlenül se találjon rám senki.

(#44866) jano_77 válasza diegho (#44865) üzenetére


jano_77
nagyúr

és akkor a fórumról is törlöd magad? :U :F
miért jó ez?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#44867) Antonius1978 válasza diegho (#44865) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos, az ilyesmit en sem dijaznam tulzottan...ugyhogy meg tudlak erteni.

(#44868) L-e-f-i-e válasza jano_77 (#44866) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Mert, nem nyaggatja a sok buta noob :B

De amúgy youtube-on aki akar simán talál sokkal profibb játékosoktól videókat, csak utána kell nézni, abban igaza van, hogy nem fog a sült galamb senki szájába repülni..

=^-^=

(#44869) Sanya válasza diegho (#44865) üzenetére


Sanya
nagyúr

de ha beállítod, hogy csak a contact listről írhassanak rád? nem annyira bonyi :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#44870) nevyk01


nevyk01
csendes tag

miért dob az mm agyhalottakhoz? egyfolytában

(#44871) Patrick76496 válasza Fel (#44771) üzenetére


Patrick76496
őstag

Direkt nem kezdtem bele ebbe az ágba, mivel a páncéljuk nem kompenzálja ezt a sebességet. Pedig könnyen rá lehet jönni a weakspot-okra, egyből kiszúrtam a kupolát, a kis löveget, és kisebb gyakorlózás után rájöttem, hogy a lapos felületeken sincs annyira komoly páncéljuk. Közelebbről nem para őket belőni, de akinek úgy sem megy, az meg valszeg APCR-t/HEAT-t fog a csövébe tölteni... Ha pattogós TD kell, akkor inkább megyek a franciával, mert az legalább még gyors is.

(#44806) forras2: Amíg stock addig kínszenvedés (ez a tank különösen), de fullosan már nem olyan rossz.

(#44826) odrif: Én nagy valószínűséggel felköszöntésekben. ;]

Más: 8.4 óta valamiért bug-os Ensk map, sok helyen lukas a talaj, néhol magasabb (elmerül a tank), néhol alacsonyabb (lebeg a tank). Csak ezzel az eggyel van a baj, külön Ensk-en nem használok semmilyen módosítást. Biztos nem az éjszakai mód a hibás, mert már előtte is csinálta, mint ezen a képen:

Valaki valami tipp, hogy miért csinálhatja?

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#44872) Antonius1978 válasza Patrick76496 (#44871) üzenetére


Antonius1978
addikt

Tankcsapda :Y :DD

(#44873) J.J. András válasza Djuree (#44792) üzenetére


J.J. András
őstag

és 5500 arany meddig tart ki : ? :)

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#44874) BinLaden válasza J.J. András (#44873) üzenetére


BinLaden
tag

Na háló!!!!!!!!!!!!

háát nemsokáig :D :D

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#44875) nyunyu válasza Patrick76496 (#44871) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha pattogós TD kell, akkor inkább megyek a franciával, mert az legalább még gyors is

Amig egyenesen halad, es nem kell forgolodni.
Utana meg anyazhatsz a celzasi ido miatt. :DDD

Legalabbis nekem nem lett a kedvencem az AC Mle46.
48-at ugyan kifejlesztettem, de nem hiszem, hogy mostanaban meg lesz veve.

Ensk bug: valami mod okozza ezt a hibat, torold a res_mods\0.8.4\spaces\06_ensk mappat.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#44876) Atlantis válasza diegho (#44865) üzenetére


Atlantis
veterán

Rendben, ezt meg lehet érteni, de a stílusra azért nem teljesen mentség. No mindegy, téma lezárva, nem vagyunk egyformák, oszt ennyi. :)

Viszont...miért nem állítod be, hogy csak az ismerősöktől kapjál üzeneteket? Akkor nem nyaggatnának.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#44877) atti_2010 válasza nevyk01 (#44870) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Úgy van beállítva, ha egy nap vagy 2 sokat nyersz utána olyan csatakba dob ahol kevés az esélyed.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#44878) diegho válasza Atlantis (#44876) üzenetére


diegho
nagyúr

Mert nem lehet beállítani, hogy csak ismerőstől kapj üzenetet, ilyen egyszerű. Invite-ot csak ismerőstől kaphatsz, de üzenetet bárkitől.

A stílussal pedig az ég világon semmi baj nincs, eddig is megmondtam a véleményemet, ezután is meg fogom és jelen esetben tényleg felháborítónak tartom, hogy rengeteg magyar játékos annyi önállóságra nem képes, hogy ha kell neki valami, akkor tesz érte annyit, hogy rákeres neten...

(#44879) Tenken válasza diegho (#44878) üzenetére


Tenken
őstag

Ez várható volt, hogy így lesz. Az ember a kisujját nyújtja, de bokáig is kevés lesz.
Viszont, ha egy kultúrált "ne haragudjatok, de nincs ennyi időm mindenkire, légyszíves értsétek meg"-et használsz, egy csomó magyarázkodástól kímélted volna meg magad.

[ Szerkesztve ]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#44880) diegho válasza Tenken (#44879) üzenetére


diegho
nagyúr

Leírtam, hogy nem vagyok már segítőkész, de nem sikerült elsőre megérteni. Kétszer pedig nem mondom szépen, mert aki az elsőből nem ért...

(#44881) BinLaden


BinLaden
tag

mindenki aszitte hogy vízbe fulaattam , de nem mert a csövön keresztül tuttuk színi a levegőt :DD :DD

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#44882) Plasticbomb válasza diegho (#44880) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Kb. 1500 2000 hozzászólás született azóta, hogy nem olvastam a fő topikot, így én pl arról is lemaradtam, hogy felraktad az első videót, mert amikor még olvastam, csak szó volt róla, hogy majd raksz fel, csak még akkor találtad ki, mivel tudod megcsinálni jól.
Valahol a te hibád is, hogy nem tisztáztad, hogy a segítség csak a videókra szól, valahol meg az embereké, akik a "tudásra szomjaznak". Örülj neki, népszerű vagy. Én a klánunkban mindenkinek dicsérem nyakra főre a te példádat alapul véve az Unicás srácokat, mert azt vettem észre, hogy jól tolod, de nem vagy elszállva. Majd jön egy olyan roham, hogy mindenkinek kérdése van, és te összeroppansz az idegrohamtól. Ezt meg kell tanulni kezelni, ebbe sok sztárocska roppant bele és tűnt el a süllyesztőben. Senkivel sem vele született képesség, mindenki másképp reagál erre.

On, mindenkinek:

Most vettem meg dél körül az IS-7et. Végre. Tanácsok, hogy használjam, mit tud? Milyen az oldala, az eleje? Eddig 3 csatám volt vele, az elsőben JpzE100 Maus Meg Aszem Jagdtiger jött velem szembe. Valahogy nem hozta azt, amit vártam, hogy majd mindenkit tudok rendesen ütni, ahogy ők engem. A rá következő két körben viszont már volt valami...Csak még nem tudom mit bír. Töltöttem le egy 10 replayt, még csak egyet néztem meg, amiben a gyerek 7000 damage felett lőtt, de ott nem is nagyon lőtték, valamint ott nagyon úgy tűnt, hogy bírja az oldala a lövést rendesen.. Valamint a damagem sem volt vele hű de valami. Mi az S-70 használati utasítása?

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#44883) Fel


Fel
addikt

Az orosz oldalon már frissítették az "In Development" részt: [link]
Egyelőre még szűkszavú a hír. Lesz T-60, lesz Leo 1, kb. ennyi is.

A képek alapján úgy látszik készül egy japán tematikájú map is (de egyáltalán nem biztos, hogy a 8.5-re).

Az amcsi oldalon pedig már kint van a legújabb ASAP videó angol szinkronos verziója: ASAP #8

(#44884) jimmy74 válasza Plasticbomb (#44882) üzenetére


jimmy74
őstag

Ha ismered a tankok weak pontjait akkor szembe is tudsz sebezni főleg ha nincs olyan messzepl:maus E-100,10-es td-k.Az eleje jól birja a lövést viszont az oldala az nem sajnos.
Az ágyú nekem olyan lutri átütés szemponjából!Valamikor csipázok vele és leszed majd 600 hp-t máskor meg közelről pattan akár oldalt lövök.Saját magával szemben elég jól elpattognak :D
Különben pozitivan változott szerintem mert mostanában mentem vele sokat és elég jól pattogott minden az elejéről viszont én közelről zoom nélkül nyomtam a dmg-t :D
Ha van 2-3 IS-7 aki megindul (az nagyon jóóó :DDD )szerintem nem állitják meg őket mert ahhoz képest eléggé mozgékony hogy heavy!
Egy 10-es TD-vel szemben már nem állok le csipázni inkább várok vagy közelebb osonok.

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#44885) Cseri0058 válasza Fel (#44883) üzenetére


Cseri0058
őstag

várósak a német medek :D
ezeket majd a vk3002db ből lehet majd kifejleszteni?

(#44886) Pete55555 válasza Cseri0058 (#44885) üzenetére


Pete55555
addikt

Jó kérdés, én nem tudok eligazodni ezen a dolgon, mert nem tartom kizártnak, hogy a VK2801-ből lehet majd továbbmenni. Vagy ez hülyeség, és tutira a DB vonalat folytatják majd ?

...Szeretem leracsniztatni...

(#44887) jimmy74 válasza Fel (#44883) üzenetére


jimmy74
őstag

jól néznek ki főleg hogy medek is! :) inkább medekkel játszok mostanában.Ki van fejlesztve az OB-268-as is már 1 hónapja kreditem is van rá de már nincs kedvem TD-vel menni. :N

WoT:jimmbo

(#44888) diegho válasza Plasticbomb (#44882) üzenetére


diegho
nagyúr

Csupán rájöttem, hogy kis hazánk játékosállományának néhány (inkább sok) egyede olyan kérdéseket tud feltenni 8-10-15ezer csata után, amit a 480 csatás cimborám is tud, pedig neki még a WASD gombok is újdonságok voltak. Ez nem összeroppanás, ez döbbenet. Döbbenten tapasztalom, hogy mennyire gyenge játékosok nézik a videókat és felismerés is egyben, hiszen felismertem a saját butaságomat, mert én naiv azt gondoltam, hogy tudok segíteni a közösségen, pedig dehogy tudok, így teljesen feleslegesen csesztem el rengeteg időt a semmire, ami viszont bosszant. Ezt nem kell magadra venni, mert nem veled van bajom, nem te kérdezel hülyeségeket, de ha látnád a kérdéseket, szerintem nem tudnád eldönteni, hogy sírj vagy röhögj rajtuk. Én semmi mást nem akarok, csak játszani szépen, anélkül, hogy ott villogna millió ablak a töménytelen hülye kérdéssel. Tudom elcsesztem, mert a saját nevemmel csináltam a videókat, de innen már nincs visszaút, csak a kemény módszerrel, lehet csak magyarok lesznek az ignore listámon, de nem baj, eddig is voltak szép számmal. Ha nem zavart volna rengeteg ember ingame, nem reagáltam volna így, de sokan sajnos nem értik meg, hogy én a játékba nem chatelni, hanem játszani járok.

Szóval összegezve, hogy mi nem lesz ezután:
- nem lesz videó
- nem lesz ingame tanácsadó iroda
- nem lesz rengeteg replay

Ami lesz:
- néha 1-2 jobb replay
- néha 1-2 tankról vélemény
- néha 1-2 hozzászólásra reagálás

Többet ne várjatok, mert ennyire vagyok képes/hajlandó.

(#44889) whYz válasza diegho (#44888) üzenetére


whYz
addikt

Nem irsz par peldat, hogy milyen szintu hulyesegekkel zavartak? :D

(#44890) Pete55555 válasza diegho (#44888) üzenetére


Pete55555
addikt

Megértem a problémát, ugyan engem WOT-on nem keres meg senki, annyira jó nem vagyok :D viszont WOW-ban annál inkább, és szörnyen fárasztó tud lenni, mikor balf.szságokat kérdeznek.

Viszont idézhetnél pár kérdést, legalább a fórum is röhögne 1-2 jót. (bár ha jól sejtem úgysem fogsz)

Mind1, jók voltak az eddigi replayek/videók, azokbol is lehet tanulni, köszönjük az eddigi fáradozást :R

...Szeretem leracsniztatni...

(#44891) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Jön a Leopárd a 8.5 frissítéssel:

Már alig várom.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#44892) nyunyu válasza atti_2010 (#44891) üzenetére


nyunyu
félisten

Fuj, de ruhellem a Dragon Ridgeet.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#44893) atti_2010 válasza nyunyu (#44892) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Nem vagy egyedül, elég idióta volt aki azt tankoknak csinálta.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#44894) jimmy74 válasza atti_2010 (#44891) üzenetére


jimmy74
őstag

Én is! :D Jól néz ki! :K

WoT:jimmbo

(#44895) Tenken válasza atti_2010 (#44893) üzenetére


Tenken
őstag

Én kedvelem. Nekem ott lett ászom is bdr-el.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#44896) Fel válasza nyunyu (#44892) üzenetére


Fel
addikt

Csak az nem Dragon Ridge, hanem egy új, ázsiai ihletésű map.

Ha jól emlékszem valahol azt írták, hogy a 8.5-ben két felújított map lesz és egy vadiúj. Akkor valószínű Swamp, Komarin és ez az új fog jönni.

Malinovkát átdolgozták már? Nekem nem rémlik..

[ Szerkesztve ]

(#44897) atti_2010 válasza Fel (#44896) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Még egy, jaj szegény fejünknek.

Malinovka szerintem a régi.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#44898) Plasticbomb válasza diegho (#44888) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Hányszor, de hányszor álltam a contact listámban a neved fölött az egérrel..:))) Soha nem volt merszem rád írni, mert nem akaródzott zavarni játék közben, Itt a fórum a hülye kérdéseimre, ha nem találok előbb választ...:P

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#44899) Bingisz


Bingisz
addikt

LOL

A traininget akárhányszor le lehet tolni :))

Szerk: Semmi, nem ad a második után már semmit...

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#44900) fradi81 válasza Bingisz (#44899) üzenetére


fradi81
veterán

Mondta valaki hogy ad? Ki is írja hogy nem.

moto g72, Ninebot d28e

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.