Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aethelstone

    addikt

    Nos, WP kontra Android témakörben én is leírnám a véleményem.

    Nem ma kezdtem, Galaxy 3, ZTE GrandX IN, Xiaomi Redmi 1s, Xiaomi Mi3, ZTE RedBull V5 és most Lumia 640.

    Az a véleményem ex Android felhasználóként és szoftverfejlesztőként, hogy az Android a 4.4-ig egy ipari hulladék volt. Memory leak hegyek, irreális erőforrás pazarlás, amit a sok ram és a magfúziós meghajtás csak ideig óráig tudott leplezni. Reneszánszukat élték mindig is a memory cleaner meg egyéb hasonló appok (persze baromság mind, egytől egyig), amik arra voltak hivatottak, hogy gatyába rázzák időnként a velejéig romlott OS-t. Persze, itt a max. 50K-s kategóriáról beszélünk, mivel a Lumia 640 és kisebb társai is itt játszanak. Nem mellesleg az elején ez a kategória minden volt droid vonalon, csak nem használható. Felejtsük el a szürkeimportos csingcsangcsung telókat, szoftver support 0(-1). ZTE-hez 0 update, már a Telekomos grandx, a V5-höz meg félig kínai, félig angol 4.4.2-es ROM 2016-ban!! A főzöttek meg gyalázatosak.....MIUI, Xiaomi? Bazz...2016-ban sem lehet tisztességesen zenét hallgatni, mert elzabálja minden a RAM-ot a zenelejátszó alól...CM12.1 unoffical? Ugyan vicc...

    Meguntam, megvettem a Lumiát és a 8.1 is már fresh air volt, de a 10-es ezen is tudott dobni. Nincs annyi app? Nincs tisztességes google támogatás? Ugyan....ne tessenek már google cuccokat használni Windows alatt...megvan mindennek az ugyanolyan vagy még jobb helyettesítője...csak a rutinokat kell levetkőzni...nem egyszerű X év droid után, de megoldható.

    Szóval...jó ez a WP, a 2%-nál sokkal többet érdemelne. Bazz..szörnyű, hogy MS termékről ezt kell mondjam :)

    Ezeknek a fényében is kellene már folytatni, de inkább befejezni a WP vs Droid vitát. Nem flamenak, hanem gondolatébresztőnek szántam ezt a pár sort....

    AE.

    MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés