Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2801) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Srácok, itthon csak a speedshop árul jelenleg 8X-et?

Everybody lies.

(#2802) Blyan válasza crey (#2798) üzenetére


Blyan
félisten

A Taniaval max annyi gond van, hogy 4gigás terhely van benne. Amúgy futtat mindent, akár mondjuk egy HTC Radar.

(#2799) Lalll

Neked korábban nem Dell VP-d volt?

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2803) legiaap


legiaap
nagyúr

Láttam már 3-4 At&T-s unboxingot és azt vettem észre, nincs bent a dobozban füles. Most csak náluk nem adnak, vagy sehol sem fognak?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2804) Воланд válasza legiaap (#2803) üzenetére


Воланд
titán

ha jol remlik, akkor az at&t mar az l900-hoz sem adott fulest.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2805) Thome válasza legiaap (#2803) üzenetére


Thome
addikt

Valószínűleg az már nem fért bele a költségvetésbe (600 font)...

(#2806) Lall válasza Blyan (#2802) üzenetére


Lall
veterán

De csak az garanciában van Németországban és addig vettem olcsón egy Trophy-t. Közben meg vettem a Telenor akcióban egy L900-at. Szóval a Trophy és a Dell (ha hazajön) eladósorba kerül.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#2807) legiaap válasza Воланд (#2804) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ezt komolyan miért kell csinálni? Fel nem tudom fogni.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2808) catroot válasza Barthezz2 (#2801) üzenetére


catroot
veterán

Függetlenül igen.

(Telenor meg gondolom nem játszik.)

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#2809) Barthezz2 válasza legiaap (#2807) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Mondjuk meg nem tudom mondani, mikor használtam utoljára készülékhez adott fülest.. :U

(#2808) catroot: Igen, a telenort tudom, de az valóban nem opció :)

Everybody lies.

(#2810) Воланд válasza legiaap (#2807) üzenetére


Воланд
titán

en azt nem ertem, hogy tolto minek van a dobozban.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2811) mukibuci válasza Barthezz2 (#2809) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

én még ki se bontottam a gyárit :B

töltőt viszont használok hármat, plusz az autósat :B

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2812) legiaap válasza Barthezz2 (#2809) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én általában azokat szoktam használni. Valami olyasmiről hallottam, hogy így nem kell annyi fülest legyártani és mindenki használhatja a saját fülesét, gazdaságosabb. Ami egy baromság.
Pl. nem minden fülest eszik meg az Omniám, de a Radar sem. Szerintem ezzel minden telefon így van. Nem emlékszek pontosan, de az Apple fülese vagy az omniámba vagy a radarba nem volt jó és ez csak egy példa. (mondjuk fogalmam sincs miért nem volt jó)

woland_y2k: na az is jó kérdés
:)

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2813) csoki46


csoki46
aktív tag

Üdv! Lumia 800-am van, minap leszedtem a fóliát róla, sajnos elkezdett elég gyorsan karcolódni pedig vigyáztam rá. Gondoltam beszaladok egy mobilis boltba, ott dobnak rá nekem kispénzé. Ennek a tanulságos történetét szeretném elmesélni...
Beszaladtam egy telefon boltba, hogy lumia 800-ra kéne nekem fólia. Mondja a srác, hogy nincs neki, de tud rá vágni, ha úgy jó, mondom persze, hogy jó.. gyorsan körbenéztem egy iMac pihent az asztalon a boltba volt kb 15-20 telefon eladó de lehet, hogy sokat mondok, ezeknek a 90%-a nokia 100 szintű feature phone, szóval nem hiszem, hogy a telefon eladás az elsődleges cégprofil....Bár a cégjegyzékbe biztos ez áll, na de ezt most hagyjuk.Rakja rá a fóliát közbe szóba elegyedünk, kérdezi, hogy miért vettem ilyen nokiát? Hát mondom 50k-ba vettem az nem rossz ár érte, ennyiért nem nagyon tudtam jobb telefont, meg amúgy is már nagyon régóta szerettem volna ilyen telefont. Erre jön ő hogy nagy hülyeség, nem fogom tudni eladni, pénzi kidobás volt megvenni. Na kinyílt a csipám, hogy te jó ég én balga kidobtam ennyi pénzt. Ugyan rákérdezek, hogy mi a baj ezzel a telefonnal. Erre jön a remek és tömör válasz: nem android van rajta. Egy picit pislogtam, hogy az miért akkora baj? Már az is gond, ha nem laggol?! Mert, hogy erre nincs alkalmazás, meg semmi, meg amúgy is egy rakás szar..Hát mondom mindegy, nekem nagyon jó kis telefon ez, eddig minden alkalmazást megtaláltam ami kell nekem, nem hiányzik semmi. Azért még fúrta a kíváncsiság az oldalam, ugyan 50ezres kategóriába mi ajánlana, tettem föl a kérdést. Galaxy ace-t. Na mondom mivan?? Van egy pár a környezetembe ég és föld a két telefon.. Erre ő: na jó akkor ace2. Erre már inkább nem is mondtam semmit, hála az égnek kész lett a fólia, 1000 forint.. mert drága a fólia.
Szóval a tanulság dobjuk ki a szaros lumiákat és vegyünk galaxy ace-t. További szép napot
ui.:a fólia mellesleg elég nagy rakás szar.. (bocsi, hogy kicsit hosszú lett)

(#2814) Thome válasza csoki46 (#2813) üzenetére


Thome
addikt

Volt Galaxy Acem. Lumia 920-at lealázza minden tekintetben, nem is értem miért vesz bárki, másmilyen telefont.

(#2815) Barthezz2 válasza csoki46 (#2813) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Tapasztalataim alapján a méretre vágós fóliák mindegyike egy nagy rakás..

A történet többi részét inkább nem is kommentálom. Vegyen ő magának azt, és legyen vele boldog, ha tud.

Everybody lies.

(#2816) Jones528


Jones528
tag

Hello,az lenne a kérdésem hogy telenornál vagyok okostarifa 90-ben , az mondta nekem a csávesz h ingyenes a facebook.Az adatszámláló ugye számlálja,ezt szolgáltatónál nem számolják bele ? Vagy valamit be kell állítani?

Nokia Lumia 1020

(#2817) mukibuci válasza Jones528 (#2816) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

attól, hogy nem kell kifizetned, még ugyanúgy megy az adatforgalom. nem igazán tudnál bármit is állítani ezügyben :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2818) Jones528 válasza mukibuci (#2817) üzenetére


Jones528
tag

Beállítás alatt úgy értettem hogy a telenor fiókomban,(mert ott van egy pár plusz kérhető szolgáltatás).Csak az a kérdésem akkor,hogy ingyenes e vagy nem ? :))

[ Szerkesztve ]

Nokia Lumia 1020

(#2819) catroot válasza Barthezz2 (#2815) üzenetére


catroot
veterán

Akkor már le sem írom az én sztorimat (megtettem az off totyikban).

Ezért sem csodálkozom, hogy nincs elterjedve a wp. :(

Más: összefűztem a kontaktokat webes felületen (Live), ilyenkor majd a telefonon is úgy szinkronizál, vagy ott is még össze kell?

Mert, ahogy elnézem a telefonon is kell majd. :F

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#2820) mukibuci válasza Jones528 (#2818) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

A tarifacsomag magában foglal korlátlan internet böngészést és e-mail olvasást belföldön, mely nem számít
bele a havidíjban foglalt adatforgalomba, és nem kerül további lassításra a havidíjban foglalt adatforgalom
felhasználását követően sem. (Elérhető sávszélesség kiemelt és egyéb forgalomtípus esetén: letöltés 1 Mbit/s,
feltöltés: 256 kbit/s).
- tehát szvsz mindenféle böngészés "ingyenes", amíg nem jutubozol és társai :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2821) Воланд válasza catroot (#2819) üzenetére


Воланд
titán

a telefonon kulon kell osszefuzni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2822) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Én is találkoztam sok majom gsm eladóval. Vagyis mind tájékozatlan elvakult droidos kötsög volt. Windowst mind fikázta. :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2823) mukibuci válasza Plazmacucci (#2822) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

én is mindenkinek galaxy ace-t adok :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2824) crey válasza Jones528 (#2816) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ne aggódj, nem véletlenül szűnt meg az Okostarifa a telenornál, nyugodtan használhatod, nem tudják mérni rendesen hogy te most facebookozol-e vagy sem, és korlátozni sem korlátoznak hónapok óta - én Okostarifa 180-ban vagyok.

tybsen: Omnia 7 4", HD7 4,3".

Bár azt nem tudnám megmondani, hogy a ZTE vagy a HTC kijelzője a hulladékabb...

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#2825) mukibuci válasza crey (#2824) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

rendesen? konkrétan sehogy sem :B ha valaki valóban korlátlan mobilnetet akar, akkor irány a telenor :D bár gondolom csak idő kérdése, hogy végre sikerüljön belőni a szuper hiper ZTE hálózatot ;]

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2826) catroot válasza Воланд (#2821) üzenetére


catroot
veterán

Köszi!

Azért jó lenne, ha egyszer összejönne az, hogy a webesen összefűzött kontaktokat úgy húzná le a telefonra is.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#2827) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

htc wp8 extrák, úgy látom a figyelmes telefon miatt ismét csak htc-t kell majd venni :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2828) crey válasza mukibuci (#2825) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Engem ez annyira nem zavar :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#2829) Barthezz2 válasza mukibuci (#2827) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

A sound enhancer helyét viszont átvette ez a beats on/off kapcsoló, szóval elmehetnek vele valahova.. :(((

Amúgy nem tudom mennyire van ennek a bejegyzésnek ahhoz köze, hogy ráírtam Bog-ra az adás után, hogy a figyelmes telefon WP7 alatt HTC cucc, nem WP, mert a MA TV-ban Kind úgy mutatta be, mint WP8 extra, pedig erősen kétlem, hogy a HTC odaadta volna mindenkinek. :)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#2830) Lall válasza mukibuci (#2825) üzenetére


Lall
veterán

Ehhez képest a céges 1Gigás netcsomagunk túllépése előtt, mindg küldenek sms-t, majd ha túllépjük ki is számlázzák rendesen. Kolozsvárról haza felé tartva, pedig haverom arról panaszkodott, hogy milyen hamar elfogy a 100MB net és utána belassítják.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#2831) catroot


catroot
veterán

Azt tudtam, hogy a Nokiás Viber jobb, mint a "sima", de hogy az Omnián lévő ennyire hulladék legyen, az vicc... eleve csak akkor kapom meg az üzeneteket, ha megvan nyitva az app.

Aztán meg töröltem az egész beszélgetést, letettem a telefont az asztalra és akkor jöttek meg az értesítések a felső sávba (kb. 8-10. ja és közben meg az értesítő, hogy a Nokia már Vibert használ...):C

Nagyon megbízható... amúgy érdekes, hogy az Omniám az FB chatra elsőre fel sem tud menni, a Nokia meg egyből :F És ez nem egyszer fordult elő ma.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#2832) btudos


btudos
Topikgazda

Nem fogjatok elhinni mirol irok :DD

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2833) amanoba válasza btudos (#2832) üzenetére


amanoba
őstag

neb@ssz nyóciksz? :C

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#2834) tybsen válasza btudos (#2832) üzenetére


tybsen
addikt

graaaaat! :-)

(#2835) Lall válasza btudos (#2832) üzenetére


Lall
veterán

Megerkezett az elso fecske. :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#2836) Blyan válasza btudos (#2832) üzenetére


Blyan
félisten

Cunya cunya! :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2837) Воланд válasza btudos (#2832) üzenetére


Воланд
titán

na, akkor megjegyzi a jelszavakat, vagy nem jegyzi meg a jelszavakat?

amugy grat!

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2838) btudos válasza Воланд (#2837) üzenetére


btudos
Topikgazda

Hazaerek akkor igerem mindent megnezek, de addig meg belaknam, ha nem gond. Speedshopnal vettem vegul, a szemelyes ugyintezes es hogy nem kell varni nemtudnimeddig, az nekem meger 15 k-t. Kek lett, eloben gyonyoru, kicsit lilas, de nem annyira mint a hivatalos kepeken, nagyon bejon :D

Az adasban emlitette Kind hogy nehez eltalalni a bekapcsologombot, na ez full fa**sag. :P egyelore ennyi, ha hazaerek kaptok enni gyerekek ;]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2839) Blyan válasza btudos (#2832) üzenetére


Blyan
félisten

Milyen színű?

Mar látom. Oké, számolj be mindenről. :)
Hátha kedvet kapok. :DDD

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2840) Murphistic válasza btudos (#2832) üzenetére


Murphistic
aktív tag

Gratula a telefonhoz! Viszont az adatlapod még nincs frissítve ;] .

"A türelem hatalom: idővel és türelemmel selyem lesz az eperfa leveléből."

(#2841) bull84ghia válasza Blyan (#2839) üzenetére


bull84ghia
őstag

Akkor veszem-visszem az almádat :U

[ Szerkesztve ]

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#2842) Blyan válasza bull84ghia (#2841) üzenetére


Blyan
félisten

He? :U

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2843) Thome válasza btudos (#2838) üzenetére


Thome
addikt

Ha nagyon könyörögsz, esetleg, talán elcserélem a 8X-edre a Lumia 610-em... ;]

(#2844) blex válasza Thome (#2843) üzenetére


blex
senior tag

licitálnék, én egy omnia 7-et adok érte :D

(#2845) Blyan válasza btudos (#2838) üzenetére


Blyan
félisten

Most nézem, 160-ért vetted?:) Na ennyire azért nem vagyok kiváncsi a WP8-ra. :DDD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2846) btudos válasza Murphistic (#2840) üzenetére


btudos
Topikgazda

Jólvan-jólvan, frissítem, csak a Te kedvedért :P Explorerben semmi nem utal arra hogy megjegyezné a jelszavakat (Mobilaréna és Facebook login page-en tesztelve.), a HTC Notes és Lists nem elérhető MP-n, ezért mérges vagyok. Kamera teszt ma nem lesz, sötétben/lámpafénynél nincs értelme. Hangzás jön most, pakolok rá pár zenét, és megnézem mit hoz ki a Rayjel összehasonlítva egy AKG K618-ból (nálam ugye ez nem egy elhanyagolható szempont, mivel non-stop megy a zene ha úton vagyok.) Ennek kapcsán rögtön nyilatkozom majd a mass storage-ról is. Röviden az appok sebességéről talán a legjobb példa: a Facebook app sebessége WP7-hez képest besza*ás :C

Blyan: 144 lett volna, ha megvárom az Expansys szopakodását, ami nem tudom mikor lett volna végre meg, de:

- a HD7 egyre furcsább dolgokat csinál (ledobom az ágyra meghal a kijelző, de újraindítás után jó, egy újraindításba úgy belefagyott hogy csak HR segített életre kelteni, a WiFi antennája szarakszik, stb. van baja bőven)
- itt lenne a Ray, hogy kihúzzam addig, de egyik ismerős sürgősen megvenné, és ha húzom még másfél hetet, valószínűleg nem tudom eladni, így biztosan el tudom adni(ha meghirdetném, nem biztos hogy elmenne, ilyen áron tuti nem), és nyerek az egész Android-bulin 10 k-t, ami azért nem rossz
- plusz azt mondtam, hogy ha ezt most megveszem, akkor a 2 év hivatalos garanciájával ez nekem 2 évig tuti elég (1st gen. WP7 is támogatva volt/van 2 évig, erre is számolok annyit)

szóval így lett nekem Windows Phone 8x by HTC-m :)

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2847) Oppenheimer válasza btudos (#2846) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Aaah de jó neked! :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#2848) Barthezz2 válasza btudos (#2846) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Böngésző oda ugrik a hozzászóláshoz, ha az itt szóltam hozzá listán rányomok valamire, vagy csak betölti az oldalt azt kész, mint 7-en?

Amúgy grat :R Nem kicsit irigykedünk most :P

Everybody lies.

(#2849) Blyan válasza btudos (#2846) üzenetére


Blyan
félisten

Ja, ertem szóval pénz nem számít. :D

Amúgy megértem, igazad van, és gratulálok.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2850) laccy88


laccy88
senior tag

üdv! Skype for WP...
Ha nem aktív a program, nem is értesít, ha hívnak? :F Be lehet ezt állítani?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.