Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100548) Redneck válasza King Unique (#100546) üzenetére


Redneck
veterán

Az nem az értő olvasás hiánya, hanem a csodálatos random rendszeré, ami valakinél így, valakinél máshogy működik.

Leírtam már korábban, hogy miért frissült át erre a verzióra. Be akartam állítani amit leírtál, de addig el sem jutottam, nem úgy nézett ki nálam ez a szent Windows 10, hiába írja Pro-nak. Azt hittem ez az infó átment már korábban. Ergo hiába írod a következőt, ha nálam így néz ki most a speciális fül a frissítések között.
"a frissítési csatornánál beállítani a nem célzottat és a funkciófrissítéseket max. 365 nappal elhalasztani."
Vagy nem. :(

Nem tehetek róla hogy átfrissítette magát, dacára annak hogy ki volt kapcsolva az automatikus frissítés. Csak a halasztást akartam beállítani El se jutottam odáig, és menet közben semmit nem lehetett tenni a frissítés ellen.
Hiába no, azért a Windows 10 még mindig képes önálló életet élni.

Jól sejtem, ha visszaállítom a 1809-et, ugyanide lyukadok ki, mert ez nem is Pro, csak tévesen annak írja, vagyis nem fogom megúszni a build upgradet? Maximum full kikapcsolt frissítéssel, amit nem szeretnék.

twofatcat:
Csak riasztásokra van állítva, de ezt mindig küldi. Értesítés arról hogy nem fog értesítést küldeni. Hatalmas. :C

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.