Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#7451) khalox


khalox
őstag

Szerintem ezen a bug dolgon patkoltak valamit. Tegnap boosterem volt, Deimost farmoltam elég sokáig. Szokásos bug jött elő, amikor horgászás közben leakadt a mozgás, és semerre tovább. Minden menü működik ilyenkor, csak amúgy megmozdulni nem lehet. Már nem először fordult elő. Benn volt vagy 80 hal, 20-30 wildlife tag meg egy csomó érc meg minden. Kilőttem az egészet folyamatkezelővel, és amikor visszajelentkeztem, nem veszett el semmi. Persze a küldetés lehet, hogy más, ott elbukhatja, aki elszáll közben, gondolom.

(#7452) khalox válasza 5150head (#7447) üzenetére


khalox
őstag

:DDD Gratula!
Már mindenki true master, jó lesz, ha belehúzok :D
Bosszantó, hogy nem csináltam a SP-ot, most lehetne egy halom steel essence-m. Mindegy... mindenre nincs időm.

(#7453) s4hu|SyD^ válasza khalox (#7451) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Gondolom crash-nek veszi és így minden megmarad. Ha crash-elsz és visszamész pl. visszarak a csapatba is.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#7454) wjbhbdux válasza s4hu|SyD^ (#7453) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Az open world pályákon egyből inventoryba menti amit horgászás/bányászás/vadászattal szerzel, csak azt bukhatod amit a földről veszel fel

/s

(#7455) Źşë' válasza anubys1984 (#7446) üzenetére


Źşë'
addikt

vaultok eddig is rémálmok voltak, a partok kiszedése, meg a sok noname drop :/

(#7447) 5150head: gratula :K jöhet a blessing :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#7456) Źşë' válasza Źşë' (#7455) üzenetére


Źşë'
addikt

még jó hogy voltak pratok az új necrához meg a fegyveréhez, ezeket tényleg szopó kiszedni

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#7457) s4hu|SyD^ válasza Źşë' (#7456) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

JÖVŐ HETI TWITCH STREAM

Necramech részek! + Warframe slot(nyilván ez inkább a kezdőknek ér valamit)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#7458) ViZion


ViZion
félisten

Nah, új kitgun részek érdekesek. Lehet kellene rá riven, de eddig inkább a "régi" kitgunoknál maradok. Gift a lótusztól... nah, azokhoz a részeket nem is tudom, h merre vannak.
Ampokkal is szórakozok, keresem a nekem valót. Ezek a shotgun-meták nem tetszenek, maradok sniper vonalon.
Ki mit használ amúgy eidolonra?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7459) Źşë' válasza s4hu|SyD^ (#7457) üzenetére


Źşë'
addikt

amúgy ezeket a részeket elég könnyű kiszedni (főleg ha viszel egy nekrost a nekrákra), ami igazán szopatós az a fegyver részei

ahogy nézem most már szerencsére elég sok mod bekerült Loid-hoz, és ráadásul energy meg effys modok, na pont ezért írtam múltkor h nem állok neki farmolni őket mert úgyis megjönnek majd megkönnyítve

warframe slot az fini, remélem nem fogom elfelejteni :R

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#7460) ViZion válasza Źşë' (#7459) üzenetére


ViZion
félisten

Loidhoz csak benéztem, 1 vagy 2-es szintig tudtam lépni, de ahhoz vault kell, nem is foglalkoztam tovább vele.
Nekem kicsit a vault is olyan, mint a tridolon: túl hosszú és relatíve szerény a loot (plat farm és arcane megvesz gyorsabb szerintem). Ha fél órát akarok játszani, akkor inkább megyek arbira. Vagy javult valamit a vault most?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7461) Źşë' válasza ViZion (#7460) üzenetére


Źşë'
addikt

nem tudom, én csak ezt az új endless féle cuccot próbáltam ki, de szinte mindig ayatan starokat vagy endo-t dobált :DDD

am valóban hosszú kb 40-45 perc csapatban a 3tier egybe

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#7462) ViZion válasza Źşë' (#7461) üzenetére


ViZion
félisten

jah, MR30-ként gondolom nagy szükséged van ayatanra... :D
Nagyon durván sok endo van a junkmodokból is, hetente takarítok és meglepődöm. Ayatan szobrokat sem rakom tele, majd ha lesz NW-ben, csak akkor. Mindig telerakom és dekorálok velük, legutóbb meg vennem kellett üreset, h ezt megcsináljam. :(((

Hétvégén és ma is kaptam credit boostert, a múlt héten volt pár órás is. Profit taker és a nagy pók megtetszett, érdekesebb, mint az eidolon. Azért készítettem még egy halom ampot és próbálgatom ott is őket.

Farmolnom kell egy halom mindent, mert az új részekkel megint lehet legózni... :D Igazán ezt az összerakós-moddolós részt nagyon megszerettem. Ez a spórapuska brutális, elfogyott a formám, de 1 forma+catalyst is ütős kis dögöt csinált belőle. Nukorral célozni kell, ez meg olyasmi, mint az acceltra, h elég, ha felé lősz, akkor is feXenek. Nem egy sebész-lézer, de a legtöbb mapon nem is kell pontosan lőni.
Sajna se halam, se valami ércem nincs még másik verzióhoz, a primary is érdekel ezzel a gombával.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7463) 5150head


5150head
senior tag

Ó anyám amikor a random player reportolni akar engem mert nem tudja leavelni deimoson a csapatot, mert bugos lett neki az esc :W Meg hogy rusholunk :U warframe-ben rushért reportolni. (Mr 24 volt szóval még kisszintűnek se nevezném)
Beszabadultak a játékba a hópihék :W Eskü solozni fogom ezután a Tier3 arcana bountyt :(

[ Szerkesztve ]

(#7464) wjbhbdux válasza 5150head (#7463) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A Deimos bugokra sokszor megoldás a Kdrive elővétele, utána valahogy helyreállnak a menük. Már ha azt meg lehet nyitni :P

[ Szerkesztve ]

/s

(#7465) khalox válasza wjbhbdux (#7464) üzenetére


khalox
őstag

Na ezt majd legközelebb kipróbálom, ha nem tudok mozogni. Eddig még nem jutott eszembe. :-)

(#7466) s4hu|SyD^ válasza 5150head (#7463) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Sajnos túl sok ez az UI eltűnő bug mostanság. Sajna én is találkoztam vele. Valamint valami baj van full screen dologgal is. Van, hogy nem működnek a gombok. Átvált nyelvet. Mondjuk lehet nálam ez a Geforce NOW miatt is van. Mondjuk a report akkor is durva.

Kiszedtem végre tegnap a Xaku-hoz kellő dolgokat. Megy a gyártás. Így meg lesz az MR23. Meg ismét visszaállok valami tervezett játékra, mert az élvezetemből el vesz az, hogy bosszankodom, hogy ez is kéne meg amaz is. Ilyen Gauss. Valahogy nyögvenyelős. Meg kell, hogy csináljam ezeket. Invasion-ből is hanyagoltam a fegyvereket. Elég gáz...

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#7467) wjbhbdux válasza khalox (#7465) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Arra azt hiszem pont nem jó mert akkor nem lehet azt a menüt se megnyitni :/ tippre az a beragadás a vízen állva horgászás miatt bugol be mert valahogy belecsúszol a földbe ahogy felemeli a halat de nem tudom pontosan.

/s

(#7468) Źşë' válasza khalox (#7465) üzenetére


Źşë'
addikt

ez a mozgásos bug nekem is volt már még kb nyáron vagy 4-5x, fogtam a fejem mert mocskos sokat farmoltam daimoson (kb2óra bentlét) és mindig pecázáskor jött elő, agyaltam sokat h mivel lehetne megmenteni a lootom, mire az jutott eszembe ha behalt a bill akkor kellene egy másik irányító, van egy x360os kontrollerem, mondom bepróbálkozok vele, és ki tudtam szedni a karimat a beragadásból, mentem is kifele azon nyomban

(#7467) wjbhbdux nekem akkor ragadt be mikor a pecabotot felemelve tartottam, forogni tudtam csak mozogni nem, meg volt az a bug mikor a szitakötőt levadászod aztán beesik a zselémederbe, ha jól láttam akkor már kijavították, most viszont az a bug van legalábbis nálam, hogy a halak csesznek spawnolni, akartam új halakat fogni, de az istenért nem spawnoltak, csak elvétve

van ez a 4 lábú állatka (Undazoa) amit most raktak be, jöttem ki barlangból, azt hittem valami bugot fedeztem fel, olyan otromba, egyszerűen amorf az a lény hogy, azt hittem valamiről leszakadt valami darabka :D akkor esett le h ez lehet az egyik új lény, aztán máris vettem elő a tranq rifle-t, leszedtem, olyan szépen megborult, öröm volt nézni :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#7469) 5150head


5150head
senior tag

A bugokat mindenki ismeri kb aki egy kicsit is tolta, bosszantó de ez van.
Engem az b@szott fel, hogy miért akarta a hostot (engem) reportolni a menü bug miatt? Aztán meg leavelni akart, pedig a másik két srác is mondta, hogy ők farmolni akarnak nem extractot. :F
"Pár" órát játszottam már, de ilyet még nem láttam.
Olyan van, hogy erőlködik a hülyeségen a jómadár (pl. most a vaultok, meg arcana vaultok sorrendje), aztán amikor megírod neki, hogy mégis mi hogy van akkor meg szó nélkül megy a leave. :U
Mindegy a game kárpótolt a következő T3 körben, mert kidobta a Sporothrix-hez a hiányzó stockot meg a barrellt (ezt bonusként) egy körben. :B Uh innentől "csak" fel kell húzni mindent.
Az új infested bow viszont egyész jó, lehet megbuildelem. :))

(#7470) ViZion válasza Źşë' (#7468) üzenetére


ViZion
félisten

bakker, a 4 lábú-szétesőst én is láttam, de lehenteltem. Átlag állatokra/loot dobozra nem hat az altatónyíl. Nem tudtam, h ez is gyűjthető. :B
Ahogy kimentek az épületből, jobbra az emelkedő után van egy nagy barlang. Ott szoktam kezdeni, ha loot kört megyek. Tegnap ott volt pókember. Egy kötélen mászott felfelé egy izé. Persze előbb lőttem, majd Son ugatott, akkor esett le, h be kellett volna zsákolni. Voltam már sokat deimoson, de ilyen kötélmászó izét még nem láttam.

5150head: muhahhaa... biztos azért akart reportolni, mert beírtad, h /unleave :DDD
OrbV-n is nehéz kimenni, de ajtóba állsz, esc, leave squad, és kiszámol. Az a viccesebb, amikor toroid farmra bemegyünk, a host nyíltra hagyja, lelép, majd amikor már fullon az alarm és jönnek a nagyobb szörnyek, akkor odateleportál a lifthez, mert a csapat kimegy.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7471) Źşë' válasza ViZion (#7470) üzenetére


Źşë'
addikt

azt is most rakták be, kis zöld tócsa van alatta, fenn van a barlang plafonján, és az a zöld szmötyi csalja oda a criptolaxokat (így lehet ezeket is farmolni, míg meg nem eszi :D), azokat kajálja, ha te is belesétálsz a zöld szmötyibe akkor esik le gondolván h te vagy a kajája :D de eléggé péncélozott, a magát felfele húzó kis nyúlványt kell eltalálni

1-2x belefutottam már én is ilyen reportolós anyázós toxic játékosokba, le is mentettem a beszélgetést mielőtt baj lenne

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#7472) ViZion válasza Źşë' (#7471) üzenetére


ViZion
félisten

hmmm... nekem hamar elhullott, mondjuk Rattleguts primary kitgunnal voltam, ennek a lebegő tojás is csak egy laza sorozat. Fain crites rivent sikerült hozzá forgatni, csak úgy villognak a nagy narancs számok találatkor. :D Viszont messzire is pontos, ezért szeretem. Ha látok vmit, amit zsákolni kell, akkor ezzel leszedem körbe az infestedet. Csak ilyet nem láttam még. Jó tudni, mert elég macera a son token, és még akarok pár ilyen izé kutyát guildelni.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7473) 5150head válasza ViZion (#7470) üzenetére


5150head
senior tag

Jaja tényleg így volt. MR30-on mindenki hozzáférést kap néhány extra commandhoz a chatben így lehet vicces dolgokat csinálni. Én is így szivattam meg a hud eltüntetésével az említett játékost. Örüljön hogy hogy ennyivel megúszta, mert akár meg is etethettem volna a macskáit Helminth-el, vagy az összes framejét kicserélhettem volna Grendelre. :DD :))
#kappa #reportplz #enjoyban :)) :DD

[ Szerkesztve ]

(#7474) ViZion válasza 5150head (#7473) üzenetére


ViZion
félisten

A grendelre cserélés nem vicces, azon kívül, h nem jó, legalább ocsmány ronda is szegény :)
Bár láttam vele játszani másokat, meglepően jók voltak. Nekem sajnos a helminth megette, ahogy Xaku-t is... nem nekem valóak ezek.

Octavia-ért sokat küzdöttem (fentebb van olyan jó 200 hsz-em erről :D ), de bugos és használhatatlan így... gyanítom ő is a falon fogja végezni. Mert mégegyszer nem fogom végigszopcsizni 100× egy alkatrészért luát. :(((

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7475) 5150head válasza ViZion (#7474) üzenetére


5150head
senior tag

Pedig Xaku szerintem tök jó. 3 formát beletekertem, tipikus AFK frame, csak castolni meg szaladni kell vele :D Arcana óta újra lehet castolni a kettesét így maxra lehet stackelni az ellopott fegyók számát. A négyesével a 75% dodge cahnce meg a +20% move speed se rossz meg ugye lepausálja a többi képesség counterét. Teljesen használható frame, nem a Grendel/Gauss kategória.

(#7476) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#7474) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

2 jó Frane-et akarsz eldobni? :Y Octavia is durván jó. Vettem is rá skin-t. :D

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#7477) ViZion válasza 5150head (#7475) üzenetére


ViZion
félisten

Készül az új, csak scilliant vagy mi kellene még.
Később ránézek, de lvl alatt nekem nem jött be. Nekem az ilyen "faék" Wukong, Ash a menő, ahol kardozhatok. Persze sok másikat is használok, de Xaku vmiért nem tetszett, de majd újra próbálgatom.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7478) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#7477) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nekem még mindig a Wukong a main. Legjobb frame. Wisp, Octavia, Titania, Khora még a befutók. Baruuk-ot nagyon megszeretném build-elni, de majd ha átköltöztünk. Harrow még érdekes lehet. Mirage is erős, benne is van pár forma. Ivara-t is szeretsm Limbo-val együtt, de ők olyan réteg frame-ek. Revenan-ot is erősnek látom néha. Vauban Prime vár a cryotic-ra. :D Saryn nekem meg csak ESO fegyver meg Focus frame.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#7479) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#7478) üzenetére


ViZion
félisten

Wuki az halhatatlan. Láttam ilyen defy-re buildelt wukit arbin. Jópofa ez a defy... mindent is visz, armort ad. Revenant is jó, csak a 4-ese kicsit felfelé is oszthatna.
Vauban az kell, mert ha pl. vacsora közben mennél pár defense-t, akkor tök jó :) neptunon szoktam főleg farmolni ezt az izét, amit drónok dobnak. Nem kell rohangálni, odahúz mindent, a kettese meg leszedi. De átlag rohangálós mapokon nem használom, lassú.

Harrow 1-esét is gondoltam ashra, de magus lockdown mellé felesleges. Sary-nt nem értem, néztem buildeket, ESO-n mennek mint a barom, megölnek mindent, nekem meg nem megy. Inkább Volt, azzal jobb vagyok.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7480) Źşë' válasza s4hu|SyD^ (#7478) üzenetére


Źşë'
addikt

Sarynnal szanaszét bombázom az exterminate küldiket, legjobb dps frame számomra :D csak az a baj ha van egy mesa akkor tudja szivatni a spóráit :( Volt nagy kedvenc még nálam, mondjuk Mesát is csípem, Wisp is nagyon favorit, na meg Khora, Vaubannal rework óta kevesebbet megyek, jah meg Protea az amit nagyon favorizálok mostanában, főleg Deimosra, és akkor ott van Nova, de beszarás, most esik le - leginkább a női framek azok amikkel tolom :DDD Trinity-t is szeretem, Ivara szintúgy - meg Loki néha amit szívesen még előveszek, kb ezek

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#7481) anubys1984


anubys1984
aktív tag

Nálam egy ideje Khora volt a main, de a mostani nerf miatt nézhetek valami más után. Jelenleg Mesa/Saryn esélyes, még Wukong, amin gondolkodom, de azt még formázgatni kellene. :F

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#7482) ViZion


ViZion
félisten

Nah, bementem relére, 10 perc alatt lett kb. minden blessing is.
Exploitertől kellett még hildrin neuro, benézek'má... hát senki nem lépett be, így meglett az első solo exploiterem. Neuro-t dobta is, nagy az öröm. :D

Készülnek a további infested kitgun variációk, amúgy sincs mire költeni a standingot ott.
Volt pár relic futkosás is NW miatt, meglepően kegyes a DE, tök jókat dobált. Fura ez nekem... :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7483) ViZion


ViZion
félisten

Néha van ilyen "szerencsecunami", elég sok jó cuccot dobott, gondolom a blessingek miatt tegnap is. Tovább szórakozok az új kitgunokkal, csináltam egy "indalövő" primary-t, statusra. Nem öl gyorsan, de brutál amiket rárak, 5-féle status, mindegyiknél 4-10 proc... Kicsit megpöckölni ezzel, majd egy condition overload és husss... Még csak ESO-n mókáztam vele, de nagyon vicces cucc. Jól ki is találták, látványosak a csápok is, tényleg infested feeling. Jah, a csápok továbbkúsznak a célponttól a következő enemy-re és összehúzzák őket, csomót kötnek, kígyóznak... [link]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7484) 5150head


5150head
senior tag

Hát skacok, ez a Bonewidow buffért kiált. A Voidrighez képest jó nagy kaki. :(
Meleejébe belement 3 forma, a mechbe az összes mech melee mod, de kb használhatatlan. Ahhoz képest, hogy pajzsos meg nem is annyira tankos. Vicces, hogy a mob összehúzás meg hat a macskára, azt is középre rántja a mobokkal együtt. Van még mit reszelni rajta az biztos. Voidrig ágyújába belement 1 forma és volt vele 11 milliós sebzésem úgy hogy akkor még nem is volt LVL40 :U

(#7485) 5150head válasza 5150head (#7484) üzenetére


5150head
senior tag

Helyesbítés, valószínűleg bug lesz ez is.
Ha váltok a két mech között, akkor az exalted weapon ott marad, meg a modolása is eltűnik...
Szóval Voidrignél az Ironbride (kard) jelenik meg exaltedként és fordítva.
Tuti hogy nem számolja a modolást sem a Bonewidownál mert pár ezer dmg-t ír :(
Lehet várni a patchre.

(#7486) ViZion válasza 5150head (#7485) üzenetére


ViZion
félisten

ááá, Te rágalmazod a DE-t! ;]
Mai rekord (és találóskérdés is, mint pl. wattafakk?) Eximus kills: 447. Total kills 153
Ezt hogy sikerült? Eximusokat újraélesztettem és megöltem megint? :U

...mellesleg jön egy peccs, hátha javítják a mechedet.
Lotus giftek vannak, forma és catalyst, szedjétek ki.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7487) s4hu|SyD^ válasza 5150head (#7485) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Fixed Bonewidow’s Exalted Ironbride not using any Mods.

Gyorsan szóltam Rebb-nek, hogy ne idegesítsen téged. :D

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#7488) 5150head válasza s4hu|SyD^ (#7487) üzenetére


5150head
senior tag

Köszi, de az Arsenalban a mech váltásnál még mindig bugos az exalted weapon és ki is szedi a modolást. Piríts már oda nekik légyszi, hogy csinálják már meg rendesen. :R

#7486ViZion Érdekesek azok a számok is. Amikor kiírja, hogy capturen kinyitottam 467321 db szekrényt :D még csak egyet se nyitottam ki.
Vagy amikor az accuracy 600%-os? És hogy? Egy 100%-os pontosságú lövésnél hogyan lehet 6x jobbat lőni? Főleg amikor majdnem végig kardozok :)) Mondjuk a fejlövést számolhatja duplán, vagy nem tudom. :F De ha így lenne, akkor valamelyik E-sport csapatban lennék már rég, nem a warframe-ben égetném az időt :D R6-ban valahogy nem jött ki hogy ekkora Aimgod vagyok :D

(#7489) ViZion válasza 5150head (#7488) üzenetére


ViZion
félisten

Jah, az is szép. De amikor én nyitom a legtöbb szekrényt... SANCTUARY-n? :D
Bugframe, szerintem ezért szeretjük, kell a fájás.
Tegnap meg bementem relére, h kapjak áldást. LVL 30-ak jöttek, konzolnál álltak, mentek, semmi. Clanba panaszkodtam, mire írták, h menjek orbiterre... és tényleg, megkaptam, de a relén nem írta -pedig korábban jónak tűnt.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7490) s4hu|SyD^ válasza 5150head (#7488) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Lehet multishot miatt nagyobb az Accuracy?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#7491) Źşë' válasza ViZion (#7489) üzenetére


Źşë'
addikt

ez a blessing bug van már egy ideje (talán mióta 30vagyok rá 1-2 napra tapasztaltam először - eleinte betudtam egy sima lagnak, de végül is nem az), és is adom, rábökök, erre mintha semmi nem történt volna, kilépek releay-ről és látom h ott van jobb felül - most a deimosos updattel amúgy megint rengeteg friss bug jött a játékba, nekrossal bementem vaultra, szegényem egyszer csak úgy nézett ki mintha godzilla összecsomagolta volna, meg nem mondtam h hol a feje :DDD mindezt egy operatorba ki és vissza lépéstől

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#7492) s4hu|SyD^ válasza Źşë' (#7491) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Report-oljátok. Gondolom azért nekik is ven lista mik a fontosabb, game breaking bug.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#7493) ViZion válasza Źşë' (#7491) üzenetére


ViZion
félisten

Fejetlenség nekem arsenalban van, amióta a haloween tököt levettem Ash fejéről, azóta néha fej nélkül jelenik meg. creepy. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7494) ViZion


ViZion
félisten

Head, már kiléptél, fogtam még halakat...
Egyetlen dög hiányzott nekem, a crescent... soha nem tudtam még elkapni.
Miközben kerestem hotspotot, egyszer csak villog, h vmit fel lehet szedni... a crescent volt.
Nah, ennyit a horgászásról. Lett pár, de nem mind sajna. Warm nagyon rövid OV-n. Utálom is, minden akkor van, és marha rövid ideig tart.
Esetleg Ti hosrgásztatok most? Mintha a lumi nem világítana annyira, deimoson meg sehogy... Illetve a víz is változott, OV-n belementem és nyomot hagytam. Elsőre azt hittem, h hullám, de nem, kicsit mozgott - mint egy hullám, tetszett is-, majd megállt, maradt...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7495) khalox válasza ViZion (#7494) üzenetére


khalox
őstag

Nekem a "világítás" működik. Igaz, én Oxylus-t használok erre, az mutatja a hotspotokat is. Mostanában elég sokat horgásztam, mert kellettek a Longwinder.ek (valamihez 10 kellett, de már nem emlékszem, mi volt az), meg Tromyzon meg Synathid. Ha van Resource Booster, akkor egy darabig elég, amit az ember összefogdos.
Deimos.t azt ebből a szempontból nem szeretem. Sosem akarnak spawnolni azok, amiket fogni szeretnék, és masszívan bugos is néha - pont korábban írtam. Ott kellenének valamik a 2 új infested weapon-hoz, de megvárom, amíg javítják, vagy legalább csinálnak vele valamit.

A másik, amit nem értek, az a Voidrig-ben az exalted weapon. Úgy is fejlődik, hogy nem csinálok vele semmit, de azt össze-vissza. Egyszer felment 6. szintig, aztán meg a következő végén újra 3-as - totál érthetetlen, mit csinál. :N (Mindezt úgy, hogy még csak elő s vettem egyszer sem, mert nem voltam még open world-ön, amióta megvan, mert csak reggel készült el!) Arquebex a neve.

(Szerk.: most néztem, hogy ismert bug a wiki-n.)

[ Szerkesztve ]

(#7496) 5150head


5150head
senior tag

#7494 ViZion Oksa majd csereberélünk. Úgyis van még olyanom ami neked kell :DDD

#7495 khalox Deimoson szerintem könnyebb, mert a pilonoknál lehet nyersanyagot farmolni.
Tipp: Soloban bementem az első vaultba, megcsináltam mindent, majd az egyik pilonnál elkezdtem range+duration vaubannal odahúzni a mobokat, a mechel meg kinyírtam őket. Könnyebb így mint tennoval öldösni, és a nyersit ugyan úgy dobja ha mechel ölsz. Azért a vaultban, mert kint nem jön annyi mob.
Ha meg többen vagytok és mindenki nyersit akar és még boostert is van akkor meg kánaán. Pl: egy vaubannal odahúzza a mobokat, esetleg pluszban még ivara range-s noise arrow-val odacsalja őket. Aztán van egy meches aki öli a mobokat negyedik meg egy looter nekros. Többet szerintem nem lesz gond a nyersire :D
Az exalteddel ne foglalkozz, teljesen bugos és még gyenge is :D Szerencsére maxos a bonewidow is, de amíg nem kap javítást, buffot és/vagy reworkot addig bottal se piszkálom meg. Nálam elérte a Gauss/Grendel szintet :(

(#7497) ViZion


ViZion
félisten

Agyaltam, h Adarzámat vmi Vulpira (esetleg medjay) cserélem. Nagyon egyformák ezek a vulpik, nem? Igazán nekem nem támadásra kell, csak szedje össze a cuccot. Helios prime van alapból, de nagyobb szinteken lehentelik (pl. vault).
Ezeknél az újraéledés elég soká tart. Moák viszont buták, sosem tudom merre vannak, elvesznek egyszerűen, fél pályával arrébb bóklászik.

MR28 is meglett, nem volt könnyű, mert nekem is buggolt. Neten rákerestem, ez se friss hiba, h nem dobja el a canister-t. Adtam neki másik gombot, úgy már működött.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7498) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Jól elvagytok. :DDD Én meg kifarmoltam Gauss-t meg Protea-t. Már csak 3 warframe hiányzik. Grendel, Loki Prime meg, hogy legyártsam Vauban Prime-ot.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#7499) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#7498) üzenetére


ViZion
félisten

Gratula!
Nekem még hiányzik Gauss 1 része, Loki Prime, meg nem is tudom, h mi, de vaultos az is, szal. csak a platért verzió van.
Wyrm prime-ot is megvettem, megnézem majd, h arbin mit tud.
Grendelnél keress csapatot, sokkal könnyebb. Oda jól jön Protea, mert nincs energy. Meg kb. semmi. Szal macera kiszedni, de legalább ronda is. Viszont a Helminth nem panaszkodott, mikor megette :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7500) anubys1984 válasza s4hu|SyD^ (#7498) üzenetére


anubys1984
aktív tag

Kíváncsiságból ránéztem, és meglepődtem, hogy most már 430 egy Loki Prime. Alig két hónapja még 350-ért adtam el egyet. Logikus lenne, ha az lenne a következő unvault. Most már szerintem érdemes kivárni, rendesen be fog zuhanni az ára.

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.