Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#5875) Źşë' válasza wjbhbdux (#5870) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem meg borzalmas lett, 40ig húzd fel 5 formával az adott kuva fegyvert, jelenleg 13 kuva fegyver van x5 forma - 65forma meg a vele járó örökös leveling - kibeb*szott grindfestet csinált megint a DE, undorító lett (talán a legundorítóbb - paracesisnél még elment de ezeknél az új kuva stukiknál, és még ki tudja hogy hol fognak megállni vele) - nekem piszkosul elment a kedvem az egész játéktól - plusz az új ephemerák megszerzése is végtelenített nehéz, ahány variáció a Lich-ekből, és a rengeteg mur-mur farm ami magával vonzza az új requiem modok farmolását tovább víve a farmot a reactantsok felé - mert az most mocsok hiánycikk lett, ha Lichet farmolsz akkor gyakorlatilag másra nem is jut időd, 55-110es enemyktől meg nagyon sok az esés kelés, főleg ha te vagy a host (úgy érzem a ellenfelektől eredő sebezhetőséget is tovább növelték, és ezt csetben is olvastam, hogy nem egy játékos megjegyezte már) - catchmoon nerf ezek után meg szánalmas, bár sokkal rosszabb talán nem lett, range az libafos persze

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.