Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#6671) s4hu|SyD^ válasza Źşë' (#6670) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Én nem utálom csak némelyik játékos nem képes megérteni, hogy nem mindenki fullos cuccokkal van meg olyan tapasztalt mint ők. Aztán kilépkednek, sírnak meg minden. Még a Terry-ről is kilépnek lol, pedig azt még egyedül is lehoznám.

Tegnap pl volt jó tapasztalatom is. Kicsit én is felkészültebben mentem. Volt egy magyar srác is aki a legtöbbet csinálta. Látszott, hogy tapasztalt, jó cuccokkal. Én mindig megteszek minden tőlem telhetőt. Ha látom sebeznek eleget akkor a Vombalyst-okkal foglalkozom meg a Lure-okkal persze a pajzsba is besegítek.

Sajnos bug is sokszor akad mikor semmire nem reagál a játék. Csak menni tudok meg nézelődni,de se támadás, se Operátor. Olyankor caak az segít ha meghalok és én élesztem magam. De így sok Revive elmegy 2xmegszívtam így , hogy nem volt több Revive Hydrolyst-nál. A többi meg hagyott meghalni, de azért megölték a Hydrolyst-et én meg nem kaptam belőle semmit.

Valamint én megvettem az Arcane-okat aztán majd ha maxosak lesznek amiket gyűjtögetek majd eladom őket.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.