Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-09 10:14:10

LOGOUT.hu

Amit tiltunk:
- a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólások
- ha a hozzászólás faji, vallási, nemzeti, nemzetiségi, nemi, politikai, egyéb hovatartozást sért

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3601) Lenry válasza biga (#3593) üzenetére


Lenry
félisten

hááát... ez sztem se volt egy óriási poén...
az utsó dolog amin jót röhögtem és az ablakon esett ki, az egy tekercs WC papír volt amit a hetedikről vagy a nylcadikról dobtunk ki és nem ért le a földig... azon jót röhögtem, nem tudom miért, mert így visszagondolva már nem poénos, de akkor majd' meg szakadtam a nevetéstől...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3602) Kasza08 válasza Gambit (#3598) üzenetére


Kasza08
őstag

tisztában vagyok vele, de nem hittem volna, hogy erre lehet igazán értelmes választ adni... ez sem teljesen az, mert akkor végülis csak a linkeket nézed meg? akkor meg miköze ehhez Sipinek? (am. ebben teljesen egyetértek, Sipi-t én általában csak átlépem).

biga: azért nem erről van szó... egy halott állat közelébe menni is elég gáz...nem hogy belerúgni... de azért mégis ha belegondolsz, akkor az régen élt..benned ébred a bűntudat. De basszus, ez egy monitor, ez nem élt soha, nem is fog. "Rosszul esett" bocs, ha bele vágtam a lelki világodba.

Lenry:Ezt mondtam, rögtön arra a hsz.re, hogy bigának nem tetszett. Annak mindig viccesebb, aki csinálja. Én nem láttam át a ti szemetekkel, hogy ez szar lesz.

[ Szerkesztve ]

(#3603) Gambit válasza Kasza08 (#3602) üzenetére


Gambit
őstag

Nem, én azt írtam, hogy átfutom. Tehát beleolvasok kicsit mindegyik hsz-be, és megpróbálom kiszűrni, hogy van-e értelme elolvasni. A linkeknél meg inkább azt figyelem, hogy ki linkelte. De sajnos az utóbbi időben már gyakorlatilag átfutni sincs nagyon értelme. Viszont a remény hal meg ugye utoljára.

Szerk: Sipinek meg annyi köze van az egészhez, hogy őt egy kuriózumnak tekintem, mert annyira szar vicceket ír be. Illetve mostanában benyomott pár olyat is, aminél nem tudtam eldönteni, hogy hol a "poén".

[ Szerkesztve ]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#3604) Kasza08 válasza Gambit (#3603) üzenetére


Kasza08
őstag

jah értem, hogy te már a vicc elején eltudod dönteni, hogy a csattanó jó lesz...

Mind1, részemről lezárva! Ha nem tetszik mutass jobbat!

(#3605) biga válasza Kasza08 (#3602) üzenetére


biga
senior tag

Haggyátok már az állatokat! Érzékletesség miatt hoztam fel példának, jelezve, hogy pusztán azért, mert valami nem működik (gyk. halott), attól még nem válik értelmessé a pusztítás és a rongálás. Remélem ezzel végleg lezárhatjuk ezt a témát...

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#3606) Prof01 válasza Kasza08 (#3592) üzenetére


Prof01
veterán

Hát ebben vhogy én sem találom a viccet. :DDD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#3607) Csepy


Csepy
senior tag

A ¨Squawk¨-ok a U. S. Air Force pilótái által a földi műszaki személyzet számára feljegyzett problémák, melyeket a következő repülésre ki kell javítaniuk.

Néhány aktuális feljegyzett hiba és a karbantartó személyzet válaszfeljegyzései:

Probléma: A főfutó bal belső gumiköpenye majdnem cserére érett.
Megoldás: A főfutó bal belső gumiköpenye majdnem kicsérelve.

Probléma: Teszt repülés OK, kivéve, hogy a landoló automatika igen durva.
Megoldás: Landoló automatika nincs a gépen.

Probléma: 2. sz motor üzemanyag fogyasztása magas.
Megoldás: 2. sz motor üzemanyag fogyasztása normális - 1. 3. és 4. motor üzemanyag fogyasztása alacsony.

Probléma: Valami meglazult a műszerfalon.
Megoldás: Valami meghúzva a műszerfalon.

Probléma: A jobb főfutón olajszivárgásra utaló egyértelmű bizonyíték.
Megoldás: Bizonyíték eltüntetve.

Probléma: A DME hangereje hihetetlenül nagy.
Megoldás: A hangerő beállítva hihetőbb szintre.

Probléma: Robotpilóta magasságtartás üzemmódban 50m/perces süllyedést produkál.
Megoldás: Hibát a földön nem sikerült előidézni.

Probléma: IFF nem működik.
Megoldás: IFF soha nem működik OFF üzemmódban.

Probléma: Gázkar rögzítő használatakor a gázkar beragad.
Megoldás: Ezért van.

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#3608) God Vazzeg válasza Csepy (#3607) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Már többször olvastam, de mindig tetszik :C

ON: [link] :D

(#3609) bandiras2


bandiras2
senior tag

A gyerekszínészek is felnőnek egy idő után. aztán becsődöl az életük.
Charlie Braun sem volt kivétel.
Ime.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#3610) KisVasut


KisVasut
tag

B.U.É.K. minden kockának és ezen fórum olvasóinak :R :K :C

"A szépség belűlről fakad." -Hasfelmetsző Jack

(#3611) bandiras2


bandiras2
senior tag

Aktuális:
Ismeritek a 3 bocs és a róka népszerű minitörténetet?
El kell játszani. Részegen nekitántorogsz egy fószernek-
- Bocs.
Majd a 2. fószernek is
- Bocs.
Majd a 3. bocs:
- Bocs.

ÉS végül a RÓKA

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#3612) Router


Router
őstag

BUÉK mindenkinet :C

www.reballing.hu/forum

(#3613) Kanczy válasza KisVasut (#3610) üzenetére


Kanczy
veterán

az nem ugyanaz? ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3614) Prof01 válasza Kanczy (#3613) üzenetére


Prof01
veterán

Nagy részt igen. :DDD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#3615) LOTR


LOTR
addikt

nem vicces, de meg kell nézni
Incredible Cuteness Overload :D

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#3616) dokar válasza LOTR (#3615) üzenetére


dokar
addikt

nagyon jó videó :R

extra - SEXRay

(#3617) Prof01 válasza LOTR (#3615) üzenetére


Prof01
veterán

Aranyos. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#3619) sharpapa válasza Kasza08 (#3588) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Akkor lehet röhögni mégegyet:
Achmed- Jingle Bombs

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#3620) Prof01 válasza sharpapa (#3619) üzenetére


Prof01
veterán

Nagyon jóóó. :DDD :DD :DDD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#3621) bmx powa válasza sharpapa (#3619) üzenetére


bmx powa
tag

SILENCE! night. :DDD

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#3623) sekli


sekli
addikt

Neha olvasom a topicot, es, mar regen gondoltam, hogy szolok a kedves vicciroknak, es felhivom a figyelmuket, hogy ez a topic Viccrovat neven fut..., a hiba bennem van, de en ebbe a topicba azert nezek be, mert neha kedvem szottyan vicceket olvasni, es nem erdekelnek a mindenfele youtube-os videok..., onmagaban meg akar bele is ferhetnenek a Viccrovat kategoriaba, nem vitatom, azonban letezik egy kulon topic a videoknak/youtube-os mindenfeleknek...

szerintem mindenkinek jobb lenne, ha kulon futna a ketto, ha mar ugy is letezik ket tema...

udv

(#3624) FehérHolló válasza sekli (#3623) üzenetére


FehérHolló
veterán

Megoldás: Nem kattintasz a linkekre.

Skynet is real. It's called Google.

(#3625) Ramius válasza FehérHolló (#3624) üzenetére


Ramius
őstag

mégjobb: a jó topicba linkelik ezentúl a videókat

abszolút egyetértek seklivel

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#3627) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Takarítottam. Ugyebár nem kell felhívnom a kedves társaság figyelmét az első hozzászólásban foglaltakra.

Az alapelvekben foglaltak szerint amit tiltunk:
ha a hozzászólás faji, vallási, nemzeti, nemzetiségi, nemi, politikai, egyéb hovatartozást sért

További szép napot.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#3628) dokar válasza Pompi (#3627) üzenetére


dokar
addikt

sztem ebben a topikban kicsit megengedőbbnek kéne lenni, hiszen a vicc az éppen mások vagy saját magunk kinevetéséről szól. ezzel az ilyen meg olyan hovatartozásos mentalitással nagyon sok hsz-t ki lehetne kapálni. ez a kis aranyos újévi köszöntő teljesen ártalmatlan volt. az újságosoknál van egy rakás humormagazin, melyek tele vannak politikai viccekel. ezek nem sértik senkinek sem a politikai hozzátartozását. na de sorohatnánk ide a cigány, szőke, székely, zsidó, skót, rendőr...stb vicceket is. ezek is az alapelvekbe ütköznek? szvsz nem az a ludas aki linkelte a viccet, hanem az, aki flémkeltés céljából próbált itt egy politikai vitát kirobbantani.

extra - SEXRay

(#3629) faevike29 válasza sharpapa (#3619) üzenetére


faevike29
tag

Ez nagyon állat, láttam már belőle egy pár részt, de ez új volt. :C

(#3630) Pompi válasza dokar (#3628) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Hát ez egy elég erős, morbid politikai "mondóka" volt - szerintem - aranyosnak semmiképp nem nevezném. És volt akinek sértő volt, meg is jegyezte a megfelelő helyen. Az meg, hogy az újságárusnál vagy bárhol a világon a PH-n kívül mi van az nem tartozik ide. A fórumnak megvannak a saját szabályai. Szerintem ezek világosan le vannak írva. Szeretném ha ezt a témát nem itt feszegetnénk szétOFFolva a topicot, megvan ennek is a helye.

Feel Good Inc.

(#3631) radirpetya


radirpetya
tag

Szórakozott professzor

A szórakozott professzorhoz így szól a felesége munkába indulás elott:
- Ne felejtsd el, hogy elköltözünk az új lakásba. Délután gyere egybol oda, mert a régi lakás üres lesz.
A prof persze elfelejti, és megérkezvén, tunodve dörmög a bajsza alatt az üres lakásban:
- Aha, tehát nem jó helyen járok. De mit is mondott az asszony, hova költözünk?
Mivel nem jut eszébe az új cím, kimegy az utcára, ahol meglát egy kislányt. Megszólítja.
- Kislány! Nem láttál erre egy teherautót sok bútorral megpakolva?
- De igen! - válaszolja a kislány.
- És nem tudod véletlenül, hova mentek?
- Dehogynem, apa. Gyere, megmutatom!

hófehér félfamentes A4-s rajzlapomat hasonló típusú Audira cserélném

(#3632) radirpetya


radirpetya
tag

Egy korhazban az intenziv osztalyon fekszik egy sulyos beteg, felig ontudatlanul. Egyik nap behoznak melle egy masik beteget, hasonlo allapotban. Nehany napig mozdulatlanul fekszenek, tele csovekkel, tukkel, csak a gepek hangja hallatszik. Egyszer az egyikojuk magahoz ter, kinyujtja a kezet es megerinti a masikat.
- Jozsi - nyogi elhalo hangon.
- Feri - valaszolja a masik.
Hosszu ido eltelik, mire ujra megszolalnak.
- Szolnokrol - mondja az egyik.
- Miskolcrol - feleli a masik.
Ettol ugy kifaradnak, hogy csak masnap folytatjak.
- Rak - suttogja az egyik.
- Nyilas - hangzik a valasz. :DD

hófehér félfamentes A4-s rajzlapomat hasonló típusú Audira cserélném

(#3633) radirpetya


radirpetya
tag

Kannibál törzset alkalmaz egy világcég, az afrikai leányvállalat őrző-védőinek. Tartanak tőle, hogy el-eltűnnek majd alkalmazottak, de semmi gond, mert
a törzsfőnök Aghwopakitru-ra felesküdött hogy nem fognak megenni senkit legfeljebb csak a konkurenciától. Fél évvel később eltűnik az egyik takarító. Miután a körzete piszkos marad, keresni kezdik, nem találják. Összedobolják a kannibálokat, a törzsfőnök a rendőrök szeme láttára mindenkit megesket az összes szellemre, hogy ők ilyet nem (t)esznek.... Nyomozók elmennek. A törzsfőnök rákérdez:
- Ki volt az?!?
Hátulról egy ifjú kannibál halkan beszól: ő volt. A törzsfőnök erre:
-"Vazze..."!!!, nem megmondtam, hogy a takarítókat ne bántsátok! Itt olyan jó helyünk van! Hat hónap alatt megettük a managementet, a kontrolling osztályt, a financial monitoringosokat, a strategic finance departmentet, a marketingeseket, az asset optimalisation expertise workgroupot, és a corporate customers relations officert, de a kutya se vette észre! Erre te megzabálsz egy dolgozót...!

hófehér félfamentes A4-s rajzlapomat hasonló típusú Audira cserélném

(#3634) Sipi16


Sipi16
senior tag

Béla üvöltve rohangál az épí­tkezésen. A brigádvezető rákiált:
- Mi történt?
- Egy tégla ráesett a lábamra!
- Ezért kell í­gy üvöltened?! A Ferire tegnap rádőlt az egész fal, és még csak meg se mukkant!

- Mi az ami egy óráig tud gyorsulni?
- Volán busz!

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#3635) Sipi16


Sipi16
senior tag

A bárban egy férfi kiszúr magának egy mutatós nőt, akin testhezálló nadrág van. Ahogy nézegeti, észreveszi azt is, hogy a nadrágon se gomb, se cipzár nincsen. Annyira furdalja a kíváncsiság, hogy végül odamegy a nőhöz és megkérdezi:
- Bocsánat, hölgyem, de hadd kérdezzem meg: hogyan lehet egy ilyen nadrágba bejutni?
- Hát először is hívjon meg egy italra...

A házaspár veszekszik, a férj dühösen ordít:
- Elmegyek innen!
- Menj csak, de hol fogsz még egy olyan feleséget találni, mint amilyen én vagyok?
- Ki mondta, hogy ilyet keresek?!

Két anyós beszélget:
- Az egyik lányom Szegedre költözött, a másik Debrecenbe. Most melyikhez menjek lakni?
- Mit mond a két vejed?
- Hát ez nem egyértelmű... A szegedi Debrecent javasolja, a debreceni Szegedet...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#3636) Kasza08 válasza Sipi16 (#3635) üzenetére


Kasza08
őstag

2x ment.

[ Szerkesztve ]

(#3637) Kasza08 válasza Sipi16 (#3635) üzenetére


Kasza08
őstag

aláírásod: akkor úgy őszintén, minek írsz be "vicceket"?

(#3638) Sipi16 válasza Kasza08 (#3637) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nem ment kétszer. Majdnem 24 óra eltérés van a két hsz. között. Azért írok be vicceket mert több ember olvasgatja a fórumot. Minden viccet mindenki máshogyan értékel és ha a 100ból már egy embert is meg tudok ezekkel a hülyeségekkel nevettetni az már jó.

Pont te beszélsz akinek a rongálás a vicc?

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#3639) Kasza08 válasza Sipi16 (#3638) üzenetére


Kasza08
őstag

L:DL nem neked ment, hogy 2xment, én küldtem véletlen 2x.
Érdekes felfogás, de oké.
Jajjj, de tudtam, hogy előkell ezt hozni...1. nem volt rongálás, az övé volt, rossz volt. 2. ha ott lettél volna, sztem te is röhögsz, csak így a videón keresztül nem volt olyan vicces.

(#3640) Gambit válasza Sipi16 (#3638) üzenetére


Gambit
őstag

Figyi, szerintem próbáljuk ki! Keress egy embert (nem kell százból, játszhat az összes fórumozó), akinek tetszenek a vicceid! De meg kell ígérned, hogy ha nem találsz olyat, akkor többet nem írsz be "viccet". Áll az alku?

sekli: Ezt már másodszor kapom meg, amikor leoltok valakit. :D Amúgy meg tessék, on lett. ;)

[ Szerkesztve ]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#3641) sekli válasza Gambit (#3640) üzenetére


sekli
addikt

ezen jot rohogtem, miert raktad OFF-ba...? :DDD

(#3642) Sipi16 válasza Gambit (#3640) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ez így nem jó. Összefogtatok ellenem. :(

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#3643) Gambit válasza Sipi16 (#3642) üzenetére


Gambit
őstag

Elhiheted, senki sem fogott össze senkivel. Szimplán csak állati gyenge vicceket írsz be. Még a topic eddig sem túl magasan szálló színvonalát is fényévekkel alulmúlod. Egyszerűen kritikán aluliak azok a "poénok", amiket naponta bemásolsz. Ráadásul valószínűleg valamilyen hasonlóan színvonaltalan, huszadrangú viccoldalról. Erre itt -véleményem szerint- semmi szükség. És úgy látszik, ezen a véleményen még vannak mások is. Ennyi.

Szerk: Valójában az az ijesztő a dologban, hogy te ezeket valószínűleg viccesnek találod. :U

[ Szerkesztve ]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#3644) Sipi16 válasza Gambit (#3643) üzenetére


Sipi16
senior tag

Oké mostnatól extraszelektáláson esnek majd át. Amúgy nem netről szedem őket.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#3645) Kasza08 válasza Sipi16 (#3644) üzenetére


Kasza08
őstag

Vagy...
Azokat a vicceket másold be, amelyiken te lefordulsz a székről!
Ellenben, ha ezek a viccek olyanok, akkor felejtsd el:D

(#3646) Kasza08 válasza Kasza08 (#3645) üzenetére


Kasza08
őstag

Ez pl. már meg tud kacagtatni:

- Mi a különbség a sellő és az anyós között?
- ???
- A sellő csak félig állat.

Ilyen/ennél jobb szintű vicceket pls.

(#3647) Muton válasza Kasza08 (#3646) üzenetére


Muton
addikt

bmeg!
a röhögéstől beleejtettem az sd kártyát a sörömbe :DDD :W

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#3648) sekli válasza Kasza08 (#3646) üzenetére


sekli
addikt

latod, nem vagyunk egyformak...:DDD

(#3649) Kasza08 válasza Muton (#3647) üzenetére


Kasza08
őstag

;] :D

sekli: jah, téged egyáltalán nem, engem kacagtat, Muton meg még az sd kártyáját is beleejti a sörébe:DDD

[ Szerkesztve ]

(#3650) sekli


sekli
addikt

Itt egy regi darab, biztos vagyok benne, hogy sokan vannak, akik ismeritek, de abban is, hogy kevesebben, mint akik lustak elolvasni, pedig megeri, nagyon megeri...:D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.