Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Vicces videók

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-08 14:03:39

LOGOUT.hu

Amit tiltunk:
- a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólások
- ha a hozzászólás faji, vallási, nemzeti, nemzetiségi, nemi, politikai, egyéb hovatartozást sért

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5202) Cartevo


Cartevo
őstag

1 zenész nevetése

(#5203) syberia


syberia
veterán

Agancsos észjárás

https://howbad.info/

(#5204) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

IRL cheat

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#5205) SOAD19


SOAD19
addikt

Vicces, ahogy meglepődik és amilyen ledöbbent arcot vág a saját hangosabb hangjától:
[link]

(#5206) SOAD19


SOAD19
addikt

Dog vs. légy: [link]

(#5207) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Insta

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#5208) SOAD19


SOAD19
addikt

(#5209) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Azta!

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#5210) philoxenia válasza philoxenia (#5209) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Lennél a helyében?

Szerezz be egy ilyen állatot... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#5211) syberia


syberia
veterán

[link] 🤣😁

https://howbad.info/

(#5212) SOAD19


SOAD19
addikt

Nem adom! [link] (fb)

(#5213) SOAD19


SOAD19
addikt

Ezért szeretjük a női focit: [link] Az isten is kapusnak teremtette. :D

(#5214) syberia


syberia
veterán

[link]

https://howbad.info/

(#5215) TomDeNemm


TomDeNemm
csendes tag

(#5216) jerry311


jerry311
nagyúr

1:40-ig nyugodtan tekerj bele, ott kezdődik a lényeg [link]

(#5217) SOAD19


SOAD19
addikt

Remek időzítés: [link]

(#5218) kenwood


kenwood
veterán

Cancel culture :D [link]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#5219) chungee


chungee
addikt

Estét!
Tgnp este reels-ben belefutottam 1 felvett vicces telefonos beszélgetésbe. Nem mentettem el :( Meg szeretném mutatni haveromak. Körülírom hátha megvan valakinek.

Lopott audi-Istálló-Nincs férjed akkor minek neked telefon :F

(#5220) pocokxx válasza chungee (#5219) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Szerintem ez lesz...
[link]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#5221) chungee válasza pocokxx (#5220) üzenetére


chungee
addikt

:R :C :Y :K

(#5222) SOAD19


SOAD19
addikt

Remek időzítés(első fél perc): [link]

[ Szerkesztve ]

(#5223) kenwood


kenwood
veterán

[link] " Let me save the segment" :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#5224) buherton


buherton
őstag
LOGOUT blog

[YT - Top 10 Most Useless Languages to Learn] Szarkazmus alert!

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#5225) mvkly


mvkly
senior tag

[link] History Channel - Small power

(#5226) syberia válasza syberia (#5211) üzenetére


syberia
veterán

Cape fear ;]

https://howbad.info/

(#5227) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

(#5228) flash-


flash-
veterán

nem vicces de nem tudom hol kérdezzem meg:

facebookon ma előjött egy videó amiben az alany lejátszotta egy telefonos behajtó-követeléskezelő (nő) vel való beszélgetését.(csak a felénél kilepett ,előzmények meg nincsennek)
valakinek esetleg megvan a linkje?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#5229) kenwood válasza flash- (#5228) üzenetére


kenwood
veterán

Tobb ilyen felvetel is kering a neten, ird korul pontosabban,melyik lenne.
Egyebkent amiket en eddig hallottam, mindenben kozos az, hogy a nyomorult patkany magat a tartozast nem vitatja, csak szivja az ugyintezo veret. Jellemzoen behajtasi modszereket, az adatkezelest, kommunikaciot serelmezi. Mintha szegeny kislany lenne a felelos azert, hogy a joember tartozik valakinek,es olyan sokaig nem fizetett, hogy toredekaron eladtak a kovetelest egy behajtocegnek.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#5230) flash- válasza kenwood (#5229) üzenetére


flash-
veterán

valami olyasmi volt a videó képére irva hogy így ne add ki az adataid a behajtaskezelonek vagy valami ilyesmi.
a felvetelt egy ficko csinálta , es egy holgy hivta, nagyon kulturáltan beszelt mintha tényleg egy fóallasu ugyfelszolgalatos lenne.
adatokat kért es mondta hogy az elmúlt napokban kuldtek sms-t.természetesen a ficko sokat visszakerdezett es nem adott meg adatot, pont ezért is erdekelt volna hogy mi lehetett a vége.

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#5231) kenwood válasza flash- (#5230) üzenetére


kenwood
veterán

Ha nem ad ki adatot, akkor nincs azonositva az ember, es nem lehet a tartozasrol targyalni, hiszen az az ados bizalmas infoja, amihez a hivott fel azonositas utan fer hozza. Valoszinuleg az lett a vege, hogy nem jutottak kozos nevezore,es a faszinak mindenere zalog kerult,ami a neven volt.
Ha valaki biztos benne, hogy nincs tartozasa sehol, akkor rakerdez, hogy kitol vettek meg a tartozast,es valasz hianyaban le is rakja a telot. Ha tudja, hogy jogos a koveteles, akkor nekiall nyomorultkodni az ugyintezovel.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#5232) vargalex válasza kenwood (#5231) üzenetére


vargalex
félisten

Utóbbi mondatról Fülöp Viktor előadása jut eszembe...

Szerk.: #5228 flash-: Véletlenül nem erre gondolsz?

[ Szerkesztve ]

Alex

(#5233) Fecogame


Fecogame
veterán

How to solve differential equations

Ez nekem eddig kimaradt :DDD :DDD

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5234) mvkly


mvkly
senior tag

(#5235) TaaT


TaaT
veterán

Majdnem megvolt a sífelvonó.

Give them hell Ukraine!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Vicces videók
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.