Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-16 14:42:11

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdezel:
1. Olvasd el ezt az összefoglalót!
2. Vedd figyelembe, hogy a fülhallgató higiéniai termék (így nem küldhető vissza webshop vásárlás esetén sem! - akadnak kivételek), így nehéz javaslatokat adni, mert nem rendelkezünk annyi releváns tapasztalattal!
3. Rengeteg a szubjektív dolog, például: egyéni a hallás, egyéni a fül kialakítása, egyéniek az igények stb.
4. Találd ki, hogy milyen kialakításút szeretnél!
5. Határozd meg, hogy milyen célra kell! (Sport, hívás, zene stb., ezekben érdemes prioritást állítani)
6. Fontos szempont, hogy milyen eszközzel fogod használni! (pl iPhone nem támogat LDAC-ot)
7. Mennyit szánnál rá?
8. Olvass tesztoldalakat, nézz teszt videókat, próbáld szűkíteni konkrét típusokra!
9. Érdemes prioritást állítani a különböző extra funkciók terén is, pl Multipoint, ANC, akku kapacitás, hangkarakter stb (ez nagyban összefügghet, hogy milyen célra használod (6. pont)).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) blueye válasza Shadowduet (#3749) üzenetére


blueye
veterán

Érdemes neked is visszaolvasni, mostanában többen is ajanlottuk.
Esti podcast hallgatasnal zavar hogy kiall a fulembol, de anatómiailag mindenki más.
Speciel nekem nagy fülem van, igaz en is elég nagy vagyok 😊 és így is kiall.

(#3752) posthaus


posthaus
csendes tag

Sziasztok! Én most lépek majd a tws világába :C Átolvastam a fórumot, ennek eredményeként rendeltem egy Edifier x3 to-u készüléket pink színben. Múlt hét hétfőn rendeltem 7napos szállítással, de beletenyereltem egy ünnepbe, szóval kicsit késik :O Nagyon várom már :C

(#3753) blueye válasza posthaus (#3752) üzenetére


blueye
veterán

Honnan rendelitek ezt a rózsaszínt?

[ Szerkesztve ]

(#3754) kp78 válasza blueye (#3753) üzenetére


kp78
addikt

A színen kívül van eltérés a "sima" x3 és a "to u" között? :U

(#3755) posthaus válasza blueye (#3753) üzenetére


posthaus
csendes tag

Én Aliexpressen találtam rá, rögtön azután, hogy eldöntöttem hogy x3-t rendelek fehérben :)

(#3756) blueye válasza kp78 (#3754) üzenetére


blueye
veterán

Ott van leirva a linken, a 3750-nel...

(#3757) blueye válasza posthaus (#3755) üzenetére


blueye
veterán

Direkt pinket rendeltetek? Úgy látom van kék is Lengyelországból 🤔

(#3758) skt


skt
tag

Sziasztok!
Szükségem lenne egy olyan vezetéknélküli fülesre, amit telóval (S10+) és windowson is tudok használni. Telón csak youtube, zene, podcast stb., gépen viszont csak teams-hez kellene, tehát fontos hogy ott működjön a mikrofon. :R

(#3759) Attipatti válasza Shadowduet (#3749) üzenetére


Attipatti
tag

Nem vészes ahogy kilóg a füledből, nem néz ki hülyén vagy ilyesmi. Viszont az x3-nak jóval nagyobb kapacitású akksija van. Nálam kb 6 órát bir anélkül, hogy visszatenném a bölcsőjébe.

(#3760) posthaus válasza blueye (#3757) üzenetére


posthaus
csendes tag

Hát nehéz döntés volt, de győzött a nagyon csajos énem :P (asszem módosítom a nevem)

[ Szerkesztve ]

(#3761) ollie


ollie
MODERÁTOR

Mától előrendelhető a Jabra Elite 85t. Hát, elég húzós ára lett, 250 euró. Még gondolkodok rajta.

[ Szerkesztve ]

***

(#3762) patomi válasza blueye (#3757) üzenetére


patomi
őstag

Jaja, direkt, közelebb áll a test színhez. Remélem nem igaz a több basszus. Pont jó így,(mint a fekete hangja) csak megtetszett. :B Ja és igen aliról rendeltem én is.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#3763) patomi válasza FoLey-v (#3746) üzenetére


patomi
őstag

Igen, viszont te szereted a sok mélyet. Az X3 nem annyira basszusőrült mint a sabbat, ezt ne feledd.

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#3764) posthaus válasza patomi (#3763) üzenetére


posthaus
csendes tag

Most erősítettek ezen a vonalon is az új verziónál, nem? Mintha olyat is olvastam volna... :U

(#3765) kp78 válasza blueye (#3756) üzenetére


kp78
addikt

:R
Amúgy ami nekem fura az Edifier x3-mal, hogy ha csatlakoztatva van a telefonhoz (Huawei P30 pro), akkor az értesítések hangjai csak a headset-ben szólnak, a telefon néma.
Ez akkor nem jó, ha egy hosszabb beszélgetés után kiveszem a fülest, de csatlakoztatva hagyom. Erre vonatkóan nem is tudok semmit állítani sajnos. :U
Minden TWS füles így működik?
Vagy az is lehet, h ez a Huawei telefon "hülyesége"... :U

(#3766) patomi válasza posthaus (#3764) üzenetére


patomi
őstag

Igen, azt írja, de remélem nem :D

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#3767) ollie válasza kp78 (#3765) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez a normális TWS működés. Ha kiveszed a fülest a füledből, tedd a tokjába, és akkor nem lesz ilyen problémád.

***

(#3768) kp78 válasza ollie (#3767) üzenetére


kp78
addikt

:R
De ha csak 10-20 percre veszem ki, h a fülemet ne "zárjam le" feleslegesen, és amint hívás jön teszem is vissza, akkor a tokbantartás nem életszerű.
De elfogadom, h a TWS fülesek ilyenek, és együtt élek ezzel. :)

(#3769) blueye válasza posthaus (#3760) üzenetére


blueye
veterán

Bocs, igy en sem tudhattam :)
De patomi szvsz ferfi :)

Mar az Alis kosaramban van egy kek. Ti is Lengyelorszagbol rendeltetek? Tok folosleges a sok (jo) TWS melle de a must have erzes megvan... mar csak a revolut toltes van hatra de itt megalltam, szerintem estig megveszem (es meg uton van egy QCY T4/ M10 is...)

(#3770) posthaus válasza blueye (#3769) üzenetére


posthaus
csendes tag

Semmi gond, mikor ezt a nevet választottam, még nem gondolkodtam :W
Igen, a lengyel raktárból rendeltem, hátha hamar megkapom, de megszívtam... már az országban van, remélhetőleg a héten kipróbálhatom végre :C ez lesz az első darabom, ha nagyon bejön, akkor más kiszemeltet is kipróbálok, de csak óvatosan, nehogy ki legyek rakva otthonról :DDD

(#3771) blueye válasza posthaus (#3770) üzenetére


blueye
veterán

Be fog jonni, Edifier nem most kezdte :)
(engem nem tudnak ezert a maniamert SE kitenni :) )

(#3772) patomi válasza blueye (#3769) üzenetére


patomi
őstag

Igen és igen :K igazából tök felesleges volt megvennem, de elkapott a birtoklási vágy. X3 meg valahol a gyengém

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#3773) supertrezi


supertrezi
aktív tag

Sziasztok!
Ma jött meg egy Tronsmart Apollo Bold füles.
Kérdésem, hogy lehet-e ezeket a kütyüket hálózatról tölteni, vagy az káros rájuk, s maradjak egy USB-foglalatnál? Vagy pedig nem káros, de úgyse lesznek előbb feltöltve? (Egyébként kissé hektikusak nekem a LED-jelzései. Mikor felnyitom a tokot, akkor van, hogy lassan villog mindkettő pirosan, van, hogy csak az egyik vagy a másik... Pedig már 3 órája töltöm, s volt is benne valamennyi nafta, gondolom. Várnám már, hogy teljesen leálljon mindenféle vörös jelzés... :F )

(#3774) blueye válasza supertrezi (#3773) üzenetére


blueye
veterán

Elvileg pont annyit vesz fel amennyi kell neki.

(#3775) blueye


blueye
veterán

20 Decebel egyre jobb. Minden pennyt megert 👍
Most éppen Deep Purple megy, sok basszus, pont elég.

[ Szerkesztve ]

(#3776) Ricardo128 válasza zolikaDB (#3742) üzenetére


Ricardo128
aktív tag

Ezzel még jobban várom, hogy kézhez vegyem, már a DHL-nél van. Kértem pluszba mindkét biztosítást hozzá. Már sajnálom, hogy nem rendeltem kettőt egyszerre (darabára 7ezer lett volna). :DDD

gölmétcsül ©

(#3777) Skynet258 válasza ollie (#3761) üzenetére


Skynet258
veterán

A 75t-re meg nemsokára jön az ANC update, szerintem nem biztos, hogy annyira érdemes lesz váltanod... ;)

https://geekpulse.hu

(#3778) ollie válasza Skynet258 (#3777) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az ANC felesleges nekem, nem szempont.

***

(#3779) kornel1991


kornel1991
újonc

Sziasztok!

Szeretnék vásárolni egy pro fejhallgatót. Az alábbiról mi a véleményetek? Valaki próbálta már? Ár érték arányban egész jónak tűnik:

https://www.basys.hu/pro-audio/pro-headphones/pioneer-dj-hdj-x7-k.html

Köszi a válaszokat! :) :DD

(#3780) posthaus


posthaus
csendes tag

Szerintetek ha a Magyar Posta szerint ma reggel átadták nemzetközi szállításra az X3-t, mikor kapom kézhez? :)) Bár Németországot ír indulásnak, úgy, hogy lengyel raktárból rendeltem :F

(#3781) kp78 válasza posthaus (#3780) üzenetére


kp78
addikt

Én spanyolból rendeltem 09.30-án, 10.06-án hozta meg a posta. :)

(#3782) FoLey-v válasza patomi (#3763) üzenetére


FoLey-v
addikt

Melyek azok a fülesek amikben van mély mint Sabbatban? :))

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#3783) posthaus válasza kp78 (#3781) üzenetére


posthaus
csendes tag

Én múlt hét hétfőn rendeltem, de egy soknapos ünnep miatt csak szombaton adták fel :O szóval nekem nem jött be ez a szállítás most...de reménykedem hogy azért megkapom a héten

(#3784) patomi válasza FoLey-v (#3782) üzenetére


patomi
őstag

Húha, jó kérdés. Talán a soundpeats truedot volt ami közel állt hozzá. De igazából én próbálom azokat keresni inkább ami nem annyira mély orientált.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#3785) FoLey-v válasza patomi (#3784) üzenetére


FoLey-v
addikt

Ahh aprón láttam 20 Decebel-t 11k-ért,de már elvitték. :(

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#3786) blueye válasza FoLey-v (#3785) üzenetére


blueye
veterán

Az nagyon jo ar, kb. ennyi volt alirol szallitassal.

(#3787) Sordoran válasza FoLey-v (#3785) üzenetére


Sordoran
addikt

Igen, én vettem meg. :U A basszus nekem már kicsit sok benne, de vonaton mikor zakatol nem tűnik fel, és a zajt is jól kiszűri. Eddig szeretem. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3788) blueye válasza Sordoran (#3787) üzenetére


blueye
veterán

És egyre jobb lesz, sokat valtozott javára mióta használom.

(#3789) FoLey-v válasza Sordoran (#3787) üzenetére


FoLey-v
addikt

Áhh pedig fájt a fogam. Nem baj majd lesz még ilyen eladó. :D

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#3790) Shadowduet


Shadowduet
tag

Köszi mindenkinek az infókat! Jól látom, hogy a Tronsmart Spunky Beat-hez, de az edifier x3 új és régi változatához is minimum 5-ös bluetooth kell? A telóm csak 4-est tud... :D

(#3791) blueye válasza Shadowduet (#3790) üzenetére


blueye
veterán

Visszafele kompatibilis a szabvany, mukodnie kell vele.
De ezt inkabb a telefon topic-jaban kerdezd meg.

(#3792) Shadowduet


Shadowduet
tag

Áh, szerintem ilyen telefontopic tuti nincs, elég őskövület... közben a Spunky technikai infói között ezt találtam: Bluetooth profilok: HFP/HSP/AVRCP/A2DP. Telefonomnál meg: IrDA / Bluetooth nincs / 4.0 (A2DP). Akkor ez jó vajon? :D

(#3793) blueye válasza Shadowduet (#3792) üzenetére


blueye
veterán

Milyen telefon?

(#3794) Shadowduet válasza blueye (#3793) üzenetére


Shadowduet
tag

Lenovo K3 Note

(#3795) blueye válasza Shadowduet (#3794) üzenetére


blueye
veterán

Szerintem(!) ezzel menni fog:
[Bluetooth 4.1, A2DP, LE]

(#3796) tboy93


tboy93
nagyúr

Sziasztok! Egy jó éve használok egy Xiaomi Mi AirDots BT fülest és nagyon szerettem. Egy jó ideje azonban gond van a töltésével, hiába rakom vissza a dokkba, kontaktos, nem tölt csak amikor kedve van. Olyan mintha megkopott volna a fém érintkező.

Kellene neki egy utód. Első körben az alábbi feltételekkel szeretnék valamit:

- hozza legalább ezt a hangminőséget, de nem bánnám ha jobb lenne
- különálló, vezetékmentes kialakítás, kompakt, agybadugós
- normális dokkoló, amiben utazás közben sem gond a töltés, illetve nem lesz kontaktos
- fekete szín
- legalább 2-3 óra üzemidő töltés nélkül
- itthoni beszerzéssel maximum 20-30k huf

Előre is köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#3797) posthaus


posthaus
csendes tag

Már a Csomaglogisztikai központban van az Edifier :C

[ Szerkesztve ]

(#3798) blueye


blueye
veterán

Kinek van/volt QCYT4/M10?
Szoges ellentetben vannak a tesztek, en pedig meg nem kaptam meg, szoval milyen?

(#3799) hyppo!


hyppo!
csendes tag

Sziasztok!
Xiaomi Mi Airdots Pro 2
Erről a fülesről kérném a véleményeket
Esetleg van más alternatíva?
Köszönöm a segítséget

[ Szerkesztve ]

(#3800) patomi válasza blueye (#3798) üzenetére


patomi
őstag

Scarbir eléggé lehúzta, pedig viszonylag el szokta találni. Mondjuk azért van, mikor nem értek egyet vele. De ugye ízlés kérdése(leginkább) Van egy semmire sem jó alkalmazás(legtöbb fülesnél így van) És hát, valszeg többi funkció sem jobb mint x3-nál. De, ha szól annyira jól, mint ami nekem is volt T2S akkor már megérte.
offba teszem, nem engem kérdeztél, nekem nincs ilyen fülesem

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.